تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو تا 33 میلیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض مشاوره خرید خودرو تا 33 میلیون

سلام خدمت دوستان عزیز
    من قصد خودرو حدودا بین 30 تا 33 میلیون دارم . اصلا به 206 تیپ 2 علاقه ای ندارم . امام بین 405 slx و رانا و سمند ef7 و سمند با موتور ساده موندم. دوستان معیار من برای خرید خودرو این هست که ماشین سرپایی باشه یعنی از لحاظ موتور و قطعات اذیت نکنه و 24 ساعت توی نمایندگی و مکانیکی جهت تعمیرات نباشم ، زود از لحاظ موتوری وا نره یعنی واشر و .. نزنه ،بنزینی می خوام بگیرم .
    یکم دیدی به ماشن جدید سایپا ساینا دارم . ممنون می شم درباره اونم یه نظر بدید.
    با تشکر

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من قصد خودرو حدودا بین 30 تا 33 میلیون دارم . اصلا به 206 تیپ 2 علاقه ای ندارم . امام بین 405 slx و رانا و سمند ef7 و سمند با موتور ساده موندم. دوستان معیار من برای خرید خودرو این هست که ماشین سرپایی باشه یعنی از لحاظ موتور و قطعات اذیت نکنه و 24 ساعت توی نمایندگی و مکانیکی جهت تعمیرات نباشم ، زود از لحاظ موتوری وا نره یعنی واشر و .. نزنه ،بنزینی می خوام بگیرم .
    با تشکر
    سلام
    با توجه به صحبت های شما
    سورن ELX با موتور ef7 مدل 94
    از هر نظر نسبت به خودروهای نامبرده برتری داره
    از نظر شکیل و جدید بودن نمای داخلی
    از نظر قدرت و شتاب و مصرف سوخت مناسب
    از نظر ایمنی و جاداری
    گزینه خوبیه.

3. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    با تشکر
    اگر نمیخایی اصلا به تعمیرگاه مراجعه کنی تندر شانس بیشتر از بقیه توی این رنج داره..گفتم شانس که هیچ وقت100%نمیشه مطمئن بود
    بین این موارد بالاجبار بین رانا و سمند ef7یکی انتخاب کن ولی افت قیمت اینها بیشتر از 405هست،رانا 3سال گارانتی داره و بقیه 2 سال..سمند معمولی هم مستعد واشر زدن هست

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

شما میتونید 206 sd v8 مدل 93 بگیرید با 32 تومن

Sent from my C6903 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

شما میتونید 206 sd v8 مدل 93 بگیرید با 32 تومن

Sent from my C6903 using Tapatalk
    اونکه بدتره فقط رخ 206 داره وگرنه بدتر از رانا نباشه بهتر نیست،اونم با این کیفیت پایین 206 های 92 به بالات که این 93 که گفتین دیگه یا گارانتی نداره یا روبه تمام ولی رانا اگر افت قیمت داشته باشه حداقل صفرش 3سال گارانتی داره،اگر هم میخان کمتر ضرر کنند یک رانا کارکرده 94 مدل نیمه دوم از آذر به بعد فکر کنم بشه پیدا کرد که حداقل2.5 سال گارانتی داره و افت قیمتش را هم کرده

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر قیافه ماشین برات مهم نیست ال90 بگیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •