تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مغالطات پانترک ها

داره خودمونی میشه Suren-iRani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض مغالطات پانترک ها

سلام

در این تاپیک به بررسی انواع مغالطات پانترک ها میپردازیم

1- یکی از شیوه های فرار از پاسخ دادن منطقی و مستند فرار و موضع گرفتن پشت اعتقادات مردم است که برای جامعه قابل احترام هستن و اجازه نقد و بررسی چه در عرف جامعه چه در قوانین انجمن های فضای مجازی داده نمیشود

راه حل: شما هم از همان نوع تاریخ برای پاسخ دادن به پانترک استفاده کنید

2. این کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

2- بی اعتبار و ننگین جلوه دادن تاریخ کشور برای دلسرد کردن هموطنان و تضعیف عرق و روحیه ملی و پراکنده کردن مردم از زیره پرچم ایران

راه حل : با اسناد و مدارک معتبر از افتخارات و دستاوردهای تاریخمان بگویید - و باز با اسناد و مدارک معتبر نظر خود را در رابطه با وابسته بودن فلان استان به یک قوم و نژاد خاص و بومی بودن لهجه مورد نظر بیان کنید

4. این کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این روش ها در خصوص شوونیسم فارس و پان فارس هم کاربرد داره یا فقط واسه پانترکیسم هست؟
    اگه نسخه ای هم واسه سایر پان ها دارید می پیچید دکتر ؟ چند وقته بدجوری پان تو پان شده اوضاع

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام اول اینکه مغالطه رو هر کسی ممکنه انجام بده و ربطی به این نداره که طرف ایران ستیز باشه یا ایران پرست.
    بنابراین تاپیک از این جهت نوعی جبهه گیری و ایجاد حاشیه است.

دوم اینکه تاریخ، سرگذشت مشخصی داره. علم منابع و سند هاست. نه میشه کسی رو با دروغ درباره ی اون ناامید کرد و نه امیدوار. مگه اینکه شنونده این دروغ ها از تاریخ کشورش یا تاریخ کشور های دیگه اطلاع نداشته باشه.

سوم اینکه شما باید مشخص کنید که دلسرد کردن یعنی چی؟ با چه هدفی دنبال میشه؟ نسبت به چی نا امید نباید بشیم؟ و اصلا کی گفته بد گفتن از تاریخ کشور باعث نا امیدی بشه؟ چه بسا انگیزه ای برای نسل آینده باشه که خودشون رو اصلاح کنن.

+

اگر میخواید که جزوی از این گروه مغالطه کار نباشید لطفا پاسخ تمام سه مبحثو بدین. نه از چیزی فرار کنید و نه با حرف های قشنگ و ایران دوستانه سعی در خردکردن طرف مقابل داشته باشید! چون اینطور تنها اینو آشکار کردید که مغلطه واقعی رو چه کسانی دارن انجام میدن.

7. این کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این روش ها در خصوص شوونیسم فارس و پان فارس هم کاربرد داره یا فقط واسه پانترکیسم هست؟
    اگه نسخه ای هم واسه سایر پان ها دارید می پیچید دکتر ؟ چند وقته بدجوری پان تو پان شده اوضاع
    برای تمام پان ها کاربرد داره عزیزم
    اتفاقا در سایت های اجتماعی یا هرجای دیگه وقتی میبینم اسم انجمن یا اتحاد یا هرجیزی مثه اینا اسمش رو فارس یا امپراطوری فارس یا تمدن فارس / پارس و امثال اینا گذاشتن بهشون پیشنهاد میدم بهتره ایران بذارن که کل اقوام و فرهنگ سرزمین در این دایره قرار بگیره . چون اگه رو اسم فارس تاکید کنیم سیستانیا میگن پس ما چی خوزستانیا ایلامیا خراسانیا و غیره ... اون جاهایی هم که کلا تعصب ازشون میباره نه عضو میشم نه پست میذارم
    یه نکته دیگه اینکه میتونسم مثال های تاریخی از سرکوب استقلال طلب ها در مناطق مختلف تحت تسلط خلیفه چهارم بیارم که دست برخی دوستان کمی در ابراز عقایدشون بسته بشه اما این کار شرافتمندانه نیس.. چون معتقدم حقشونه حرفشون رو بزنن . اما خوب بزرگنمایی و توجیه بعضی اعمال تاریخی رو هم فک میکنم باید جواب داد . ینی کلا همیشه باید حقیقت رو گفت نه یذره اینطرف نه اونطرف . همونطور که دیدید در مورد صفویان گفتم

اون دکتر گفتنتونم میذارن رو حساب دوستی
    ضمنا من اهنگ ترکی هم گوش میکنم .. ترکی بلد نیسم اما از صوتش خوشم میاد

بدرود

9. 2 کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام اول اینکه مغالطه رو هر کسی ممکنه انجام بده و ربطی به این نداره که طرف ایران ستیز باشه یا ایران پرست.
    بنابراین تاپیک از این جهت نوعی جبهه گیری و ایجاد حاشیه است.

دوم اینکه تاریخ، سرگذشت مشخصی داره. علم منابع و سند هاست. نه میشه کسی رو با دروغ درباره ی اون ناامید کرد و نه امیدوار. مگه اینکه شنونده این دروغ ها از تاریخ کشورش یا تاریخ کشور های دیگه اطلاع نداشته باشه.

سوم اینکه شما باید مشخص کنید که دلسرد کردن یعنی چی؟ با چه هدفی دنبال میشه؟ نسبت به چی نا امید نباید بشیم؟ و اصلا کی گفته بد گفتن از تاریخ کشور باعث نا امیدی بشه؟ چه بسا انگیزه ای برای نسل آینده باشه که خودشون رو اصلاح کنن.

+

اگر میخواید که جزوی از این گروه مغالطه کار نباشید لطفا پاسخ تمام سه مبحثو بدین. نه از چیزی فرار کنید و نه با حرف های قشنگ و ایران دوستانه سعی در خردکردن طرف مقابل داشته باشید! چون اینطور تنها اینو آشکار کردید که مغلطه واقعی رو چه کسانی دارن انجام میدن.

سلام

بنده از نظر شما اگه مغلطه ای کردم حتما بهم بگید

بطور مطلق نه سرگذشت مشخصی نداره اما در بیشتره زمینه ها دلایل و مستندات در دسترس هست . هنوز خیلی از مسائل تاریخی مجهول باقی مونده و نظریه های زیادی از طرف تاریخدان ها در مورده موضاعات گوناگون وجود داره حتما تاحالا دیدید که تاریخدان ها بر روی نظریه های سایر همکاران خودشون نقد و ردیه مینویسن که هنوز به طور قطع نمیشه در مورد فلان موضوع نتیجه گیری کرد

اکثره مردم زیاد با تاریخ اشنا نیستن و اگه مدام یه نفر در مورد یک حکومت یا شخصیت حرفی بزنه مخاطب ممکن کم کم باورش بشه حتی اگه حرفاش کاملا اشتباه یا دروغ باشه پس میشه چه در جهت مثبت چه منفی کسی رو امیدوار یا ناامید کرد . حتما در جریان هستید که مردم ما زیاد سمت کتاب و مرجع اطلاعات نمیرن و ذهنیتشون نسبت به حرفای دیگران شکل گرفته . حالا این حرف میتونه از رسانه ملی باشه یا روزنامه یا اینترنت یا دوست و رفیق یا اخوند محل

منظورم از دلسرد کردن ینی طوری به مخاطب تلقین کنیم که هیچ امیدی نیس مطلقا راه نجاتی نیس ما هیچ کاره ایم کاری ازمون برنمیاد نمیتونیم تاثیری داشته باشیم . تغییر در سیستمی که همه رو از زندگی و اینده روشن ناامید کرده امکان نداره . بلاخره باید یه کاری کرد . حتی در حد اینکه روزی چند خط یه مطلب بنویسم . حتما لازم نیس به صورت فیزیکی درگیر بشیم . اتفاقا اگه اول کاره فرهنگی بکنیم و خیلی چیزا روشن بشه تعداد زیادی از جبهه ای که جلوی راه پیشرفت و سعادت مردم سد شده خارج میشن و چه بسا به ما می پیوندن یا حداقلش اینه که بیطرف میشن چون وقتی کسی حرف منطقی بشنوه ممکنه در ظاهر به روی خودش نیاره اما در باطن محکوم به قبول حقیقت هس و در طول زمان باعث میشه مدام با خودش فکر کنه مسائل رو سبک سنگین کنه و ... اگه ذهن ها اماده باشه قدم نهایی خیلی سهل و ساده خواهد بود (سرنگونی حاکم بحرین و سیستمش) یوقت کسی فک نکنه دارم در مورد خودمون حرف میزنم نه ماکه همه چیمون تامین شده در بهترین حالت ممکن!

انتقاد برای اصلاح همینوطور که قبلا گفتم ایرادی نداره . اصلا ذات انتقاد برای اصلاح و رشد هست
    دلیل اینکه بد گفتن باعث نا امیدی میشه یکیش اینه که خودباوری رو سرکوب میکنه
    ینی اگه ما بدونیم در گذشته به چه مراتب و جایگاهی در سطح جهانی دست پیدا کردیم اعتماد به نفس ما برای پیشبرد مقاصد امروز که همانا ترقی و پیشرفت در همه ی زمینه هاس دو چندان میشه و بهمون کمک میکنه. حتما بعضیارو دیدید که میگن ما نمیتونیم کاره ما نیس شدنی نیس فلان چیزو تولید کنیم(مثلا) ما از اولشم کسی نبودیم تا اخرشم نیسیم توانشو نداریم در فلان حوزه سرآمد بشیم یا رتبه اول جهان رو از آن خودمون بکنیم . در واقع به روحیه خود باوری ضربه میزنه
    کسی خرد نمیشه اگه حرفش منطقی باشه . مهمانان و کسانی که پست هارو میخونن خودشون به خوبی میتونن در مورد اشخاص و نیت اونا قضاوت کنن

با اقتصاد ایالتی که باعث رقابت میشه و در اخر سودش تو جیب مردم میره و در نتیجه رشد ایران رو به همراه داره موافقم. کاملا شبیه کنکور هس اگه قرار باشه به تمام رتبه ها از تک رقمی تا چند صد هزار یک سطح خدمات واگذار بشه که هیشکی درس نمیخونه.
    صنعت خودروسازی (بخوانید مونتاژ کار) انحصاری رو که دیدیم چیکار کرد . یه مشت کلاه بردار

بدرود

11. 2 کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام

بنده از نظر شما اگه مغلطه ای کردم حتما بهم بگید

بطور مطلق نه سرگذشت مشخصی نداره اما در بیشتره زمینه ها دلایل و مستندات در دسترس هست . هنوز خیلی از مسائل تاریخی مجهول باقی مونده و نظریه های زیادی از طرف تاریخدان ها در مورده موضاعات گوناگون وجود داره حتما تاحالا دیدید که تاریخدان ها بر روی نظریه های سایر همکاران خودشون نقد و ردیه مینویسن که هنوز به طور قطع نمیشه در مورد فلان موضوع نتیجه گیری کرد

اکثره مردم زیاد با تاریخ اشنا نیستن و اگه مدام یه نفر در مورد یک حکومت یا شخصیت حرفی بزنه مخاطب ممکن کم کم باورش بشه حتی اگه حرفاش کاملا اشتباه یا دروغ باشه پس میشه چه در جهت مثبت چه منفی کسی رو امیدوار یا ناامید کرد . حتما در جریان هستید که مردم ما زیاد سمت کتاب و مرجع اطلاعات نمیرن و ذهنیتشون نسبت به حرفای دیگران شکل گرفته . حالا این حرف میتونه از رسانه ملی باشه یا روزنامه یا اینترنت یا دوست و رفیق یا اخوند محل

منظورم از دلسرد کردن ینی طوری به مخاطب تلقین کنیم که هیچ امیدی نیس مطلقا راه نجاتی نیس ما هیچ کاره ایم کاری ازمون برنمیاد نمیتونیم تاثیری داشته باشیم . تغییر در سیستمی که همه رو از زندگی و اینده روشن ناامید کرده امکان نداره . بلاخره باید یه کاری کرد . حتی در حد اینکه روزی چند خط یه مطلب بنویسم . حتما لازم نیس به صورت فیزیکی درگیر بشیم . اتفاقا اگه اول کاره فرهنگی بکنیم و خیلی چیزا روشن بشه تعداد زیادی از جبهه ای که جلوی راه پیشرفت و سعادت مردم سد شده خارج میشن و چه بسا به ما می پیوندن یا حداقلش اینه که بیطرف میشن چون وقتی کسی حرف منطقی بشنوه ممکنه در ظاهر به روی خودش نیاره اما در باطن محکوم به قبول حقیقت هس و در طول زمان باعث میشه مدام با خودش فکر کنه مسائل رو سبک سنگین کنه و ... اگه ذهن ها اماده باشه قدم نهایی خیلی سهل و ساده خواهد بود (سرنگونی حاکم بحرین و سیستمش) یوقت کسی فک نکنه دارم در مورد خودمون حرف میزنم نه ماکه همه چیمون تامین شده در بهترین حالت ممکن!

انتقاد برای اصلاح همینوطور که قبلا گفتم ایرادی نداره . اصلا ذات انتقاد برای اصلاح و رشد هست
    دلیل اینکه بد گفتن باعث نا امیدی میشه یکیش اینه که خودباوری رو سرکوب میکنه
    ینی اگه ما بدونیم در گذشته به چه مراتب و جایگاهی در سطح جهانی دست پیدا کردیم اعتماد به نفس ما برای پیشبرد مقاصد امروز که همانا ترقی و پیشرفت در همه ی زمینه هاس دو چندان میشه و بهمون کمک میکنه. حتما بعضیارو دیدید که میگن ما نمیتونیم کاره ما نیس شدنی نیس فلان چیزو تولید کنیم(مثلا) ما از اولشم کسی نبودیم تا اخرشم نیسیم توانشو نداریم در فلان حوزه سرآمد بشیم یا رتبه اول جهان رو از آن خودمون بکنیم . در واقع به روحیه خود باوری ضربه میزنه
    کسی خرد نمیشه اگه حرفش منطقی باشه . مهمانان و کسانی که پست هارو میخونن خودشون به خوبی میتونن در مورد اشخاص و نیت اونا قضاوت کنن

با اقتصاد ایالتی که باعث رقابت میشه و در اخر سودش تو جیب مردم میره و در نتیجه رشد ایران رو به همراه داره موافقم. کاملا شبیه کنکور هس اگه قرار باشه به تمام رتبه ها از تک رقمی تا چند صد هزار یک سطح خدمات واگذار بشه که هیشکی درس نمیخونه.
    صنعت خودروسازی (بخوانید مونتاژ کار) انحصاری رو که دیدیم چیکار کرد . یه مشت کلاه بردار

بدرود
    من کسی رو متهم به مغلطه نکردم اگه جملاتم رو دقیق خونده باشین گفتم که اینکار رو هرکسی انجام میده و اختصاص دادن اون به یک گروه خاص غیر از ایجاد جنجال نتیجه ای نداره. همینطور که دشمنی ایرانی با ایران کار ناپسندیه تعریف و تمجید بیش از حد از ایران هم خوب به نظر نمیاد و همونطور که انتقاد ایران ستیزی نیست تعریف هم ممکنه نژاد پرستی و ایران پرستی نباشه.

من نمیدونم اطلاعات شما درباره ی تاریخ چقدره اما اگه بخوام مطلبی رو از شما بشنوم حتما با معرفی منبعی قابل قبول میپذیرم. مردم عادی و خصوصا مردم ما در خیلی زمینه ها مطالعه ندارن. پس از هر روشی میشه اونها رو گول زد. در وهله اول شنونده ها باید عاقل باشن و در وهله ی دوم کسی که از تاریخ کشور حرف میزنه چه نقد و چه تعریف باید از مدارک و مستند های اثبات شده استفاده کنه. غیر از این باشه حرفش بی اساس و پس از مدتی خودش ناآگاه و مغالطه کار فرض میشه.

شما گفتید تمجید از تاریخ کشور باعث پیشرفت مردم میشه. یه سوال: میتونید کشوری رو مثال بزنید که مردمش با تمجید تاریخ کهن خودشون و تعریف و افتخار به گذشتگانشون هم اکنون در جهان قدرتمند و شناخته شده باشند؟
    و اگر کشوری در جهان امروزی داریم که پیشرفته و متمدنه چطور میتونید ثابت کنید که به دلیل افتخار به تاریخشون بوده؟
    پس با توجه به حرفتون ما اگه از تاریخ کشور به دروغ تعریف کنیم هم اشکالی نداره چون میخوایم به مردممون بگیم شما خیلی خوشبختید؟

اگه هم تاکیدتون بر گفتن حقیقت در مورد تاریخه که به حرف من میرسید همون حرف زدن با اسناد و مدارک اثبات شده. ممکن هم هست عقیده تون این باشه که اتفاقات ناگوار تاریخ کشور رو پوشوند و خوب هاش رو جار زد که بازهم یک روش نا عاقلانه و متعصبانه برای برخورد با مسایله.

اینکه مردم رو با گفتن دروغ امیدوار کنیم خیلی روش پسندیده ای؟ حتی با گفتن راست هم ممکنه عده ای باد شن ولی این دلیل نمیشه که همون عده از تاریخ در جهت پیشرفت استفاده کنن. شاید فقط حسرت تاریخ غنی رو بخورن و تمام ....

13. این کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من کسی رو متهم به مغلطه نکردم اگه جملاتم رو دقیق خونده باشین گفتم که اینکار رو هرکسی انجام میده و اختصاص دادن اون به یک گروه خاص غیر از ایجاد جنجال نتیجه ای نداره. همینطور که دشمنی ایرانی با ایران کار ناپسندیه تعریف و تمجید بیش از حد از ایران هم خوب به نظر نمیاد و همونطور که انتقاد ایران ستیزی نیست تعریف هم ممکنه نژاد پرستی و ایران پرستی نباشه.

من نمیدونم اطلاعات شما درباره ی تاریخ چقدره اما اگه بخوام مطلبی رو از شما بشنوم حتما با معرفی منبعی قابل قبول میپذیرم. مردم عادی و خصوصا مردم ما در خیلی زمینه ها مطالعه ندارن. پس از هر روشی میشه اونها رو گول زد. در وهله اول شنونده ها باید عاقل باشن و در وهله ی دوم کسی که از تاریخ کشور حرف میزنه چه نقد و چه تعریف باید از مدارک و مستند های اثبات شده استفاده کنه. غیر از این باشه حرفش بی اساس و پس از مدتی خودش ناآگاه و مغالطه کار فرض میشه.

شما گفتید تمجید از تاریخ کشور باعث پیشرفت مردم میشه. یه سوال: میتونید کشوری رو مثال بزنید که مردمش با تمجید تاریخ کهن خودشون و تعریف و افتخار به گذشتگانشون هم اکنون در جهان قدرتمند و شناخته شده باشند؟
    و اگر کشوری در جهان امروزی داریم که پیشرفته و متمدنه چطور میتونید ثابت کنید که به دلیل افتخار به تاریخشون بوده؟
    پس با توجه به حرفتون ما اگه از تاریخ کشور به دروغ تعریف کنیم هم اشکالی نداره چون میخوایم به مردممون بگیم شما خیلی خوشبختید؟

اگه هم تاکیدتون بر گفتن حقیقت در مورد تاریخه که به حرف من میرسید همون حرف زدن با اسناد و مدارک اثبات شده. ممکن هم هست عقیده تون این باشه که اتفاقات ناگوار تاریخ کشور رو پوشوند و خوب هاش رو جار زد که بازهم یک روش نا عاقلانه و متعصبانه برای برخورد با مسایله.

اینکه مردم رو با گفتن دروغ امیدوار کنیم خیلی روش پسندیده ای؟ حتی با گفتن راست هم ممکنه عده ای باد شن ولی این دلیل نمیشه که همون عده از تاریخ در جهت پیشرفت استفاده کنن. شاید فقط حسرت تاریخ غنی رو بخورن و تمام ....
    مگر من گفتم این تعریف و تمجید از تاریخ به تنهایی میتونه نقش کامل و پیشرانه ی مطلق مردم رو بازی کنه؟ به عنوان مثال فلان مورد 3% - موضوع دیگه 7% و... هیچ چیزی به تنهایی نمیتونه مردم رو به سعادت یا از یه کشور جهان سوم به جهان اول برسونه . اتفاقا میدونید کیارو میگم که میگن شما فقط بچسبین به این کتاب و فرامینش همه چیز درست میشه (بنیاد گرایی) موضوع ملی گرایی هم قطعه ی کوچکی از این پازل هزار قطعس . مثه جوب هایی که وقتی بهم دیگه میرسن یه رودخانه خروشان داریم.

مثلا مردم ژاپن رو فرهنگ تاریخ و اداب و سنن خیلی تمرکز دارن و احترام میذارن به گذشتگانشون ولی تو همون وادی باقی نموندن که کی بودیم . مهم اینه که کی هسیم و چه خواهیم شد . وبا مدرنیته همراه شدن و حواسشون به اون سوی ماجرا هم هست. از نظره شما ژاپن کشوره مطرحی نیس؟

منکه دارم میگم فقط با سند و مرجع معتبر از تاریخ حرف بزنیم اصلا به پست ها توجه ندارید . من گفتم حقیقت رو بگید نه اینکه با دروغ افتخار بتراشیم

به اندازه کافی بعضی عزیزان تاریخ کشور رو تخریب میکنن و از ایران و اشتباهاتش میگن . تو یه تاپیک دیگه هم گفتم تا زمانی که این ترازو به حد توازن نرسه بیشتر باید از افتخارات و دستاوردها گفت تا بعد تازه به نشر مطالب به صورت عادلانه برسیم

اینکه فلانی ها در جهت درستش استفاده نمیکنن مشکل از خودشونه . شما در جهت درستش استفاده کن
    مثه چاقویی که هم میشه باهش سالاد درست کرد کلی ویتامین به بدن رسوند هم میشه زد شکم مردم رو پاره کرد . به طراح کلاشینکف گفتن سلاحی که شما طراحی کردین بیشترین تلفات رو در سطح جهان به خودش اختصاص داده . ایشون هم گفتن من این سلاح رو برای دفاع از سرزمین مادریم طراحی کردم و اینکه دیگران چطور ازش استفاده میکنن به من ارتباطی نداره و مسئولیت نوع استفاده با خودشونه

فقط حسرت بخورن؟ نه این کار عااقلانه نیست که فقط بشینیم و حسرت بخوریم . اتفاقا سایرین میگن ما نا امید شدیم و ما توصیه میکنیم که با ناامید شدن هیچ اتفاق خوبی رخ نمیده . بلاخره ما باید کارامون مبتنی بر عقل باشه دیگه درسته؟ باید از جنبه های مثبت هرچیزی کمال استفاده رو برای پیشرفت ببریم حتی اگه فقط چند سانت مارو در مسیر ترقی جلو بندازه
    در ثانی بعضیا میرن به تاریخ حکومت و کشورهای دیگه میپردازن این خیلی عجیبه بعد میگن از سیستم حاکم و موضوعات اقتصادی ناراضی هستیم . مگه از تاریخ سایر کشورها تمجید کنی پول میاد تو حسابت یا سیستم اصلاح میشه؟ البته خوب گاهی دیده شده بعضیا منافق و خائن هستم و برای بهم ریختن بیشتر اوضاع پول میگیرن از یجاهایی.
    از اون طرفم تنها کاری که بلد هستن مطلب گذاشتن از سستی ها و ایرادات حکومت های ایرانی هس . پس با این حساب به دیگران حق بدید که نگاهشون به اینجور افراد ......
    خوب هرکی باشه به خیلی چیزای این اقایون شک میکنه . بعد میگن ما به شما اعتماد نداریم! اتفاقا ما نباید به شما اعتماد داشته باشیم با این رفتارتون ( منظورم شما نیسی کلی میگم)
    ینی کاری میکنن که سایر مردم ممکنه با خودشون تصور کنن اگه تمام حقوقی که فکر میکنن ازشون سلب شده + اقتصاد فدرالی + دمکراسی حقیقی رو هم دیگران تمام مشکلاتش رو به جون بخرن و بدستش بیارن و برن درب منزل اینجور افراد بخوان 2 دستی تقدیمشون کنن حتی تو خونه راشون نمیدن
    بعد شاید این شک تو اذهان مردم ایجاد بشه که نکنه اینا بهانس یا با فلانجا مرتبط هستن پول میگیرن و میخوان ایران رو 10 تیکه کنن و دنبال اغتشاش هستن

منم میدونم شکم گرسنه این چیزا زیاد نمیتونه براش مهم باشه . ما هم گفتیم مشکل اصلی کجاس بقیه هم تایید کردن . پیشنهاد دادیم همراه ما مبارزه کنن اما خودشون میل و رغبتی نشون نمیدن میترسن . اما در حال حاضر چیزی که شجاعتی نیاز نداره پریدن به تاریخ خودمونه
    همه همیخوان سره هم کلاه بذارن نامردو بی معرفت شدن

ضمنا بخاطره عکس و آواتور پروفایلم درباره ی افکار من قضاوت نکنید .
    اینکه کسی به تاریخ کشورش (کشور بدونه مردمش معنی نداره) اهمیت میده یا بش علاقه داره نه دلیل میشه با حاکم دستش تو یه کاسه باشه نه این که دشمن دمکراسی باشه یا اینکه بخواد سیستم 2000 سال پیش رو در عصر حاضر پیاده کنه

بزودی تاپیک درباره ی شیوه های تضعیف حکومت و سیستم مرکزی بحرین ایجاد میشه البته اگه قوانین بذاره (اینجا نه ها - بحرین) اگرم آل خلیفه بحرینی مارو سر به نیست کرد بازم پیروزیم چون با وجدان آسوده میمیریم
    در جایی که باید کنار همدیگه محکم وایستن از ترس همدیگرو هوعل میدن جلو که سپر انسانی ایجاد کنن! واقعا واژه (مرد) برازنده ی اینجور آدماس

گمان کردم که با من همدل و همدین و همدردی بـــه مـــردی بـا تو پـیـوسـتـم نـدانستم که نامردی
    چـــه گـویـم بـر سـرم بـا نـاجـوانـمردی چه آوردی اگر می خواستی عیب زبان هم رفع می کردی
    Last edited by Suren-iRani; 15-08-2016 at 11:00.

15. این کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •