تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمایی برای کنکور آزمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    دوروبرکرج

14 راهنمایی برای کنکور آزمایشی

سلام به همه.
    دوستان من امسال یعنی95کنکور دادم و رتبم شد19000...راضی نیستم و قصد دارم که یا برم خدمت سربازی و کلا بیخیال درس شم ویا دوباره شرکت کنم.
    درحال حاضر قصددارم که بار دیگه شانسمو امتحان کنم و سال بعد کنکور بدم.
    من نمراتم در طول مدرسه بد نبود ولی به نظر خودم دلیل بد شدن رتبم نداشتن تجربه و امکانات هستش چون من در دبیرستان های خییییییلی معمولی و روبه پایین خوندم که نه امکاناتی داشتن و نه دبیرای درست و حسابی...یعنی حتی ما تشریحی رو نمی فهمیدیم سر کلاس و عملا فقط وقتمون تلف میشد.
    ومن تو درسای تخصصی مشکل دارم و ضعیف هستم مخصوصا ریاضی و شیمی که تقریبا چیزی بلد نیستم...نمراتم خوب بود چون یه جورایی با استفاده از کتابای پرسمان گاج فقط به طور سطحی شیوه ی حل سوالو یاد میگرفتم.
    امسال که میخوام دوباره کنکور بدم قصد دارم برم کنکور آزمایشی و دو درسی که مشکل دارم برم کلاس کنکور...فقط مشکلم اینه که نمیدونم از بین گزینه 2 یا قلم چی کدومو انتخاب کنم...خودم نظرم بیشتر رو گزینه2 هست ولی تو خیلی از جاها دیدم که برنامش خیلی مورد انتقاد قرار گرفته.
    اگه میشه لطف کنید و منو راهنمایی کنید و درباره ی قیمتشون هم اگه اطلاع دارید به منم بگید ممنون میشم.
    درباره ی کلاس کنکور اگر کسی تجربه ای و یا راهنمایی میتونه بکنه خوشحال میشم ازش استفاده کنم.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

منتظر جوابهاتون هستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من هم امسال کنکور دادم و چند سالی بود که میرفتم قلم چی! اگه خواستی بری قلم چی اصلا نباید به تخمین رتبه اونا و این که با تراز قلم چی چه رتبه ای میشه آورد توجه کنی!
    و مهم ترین چیز تلاش و استفاده از منابع درسته،توی انتخاب کتاب های تست خیلی دقت کن که مناسب تو باشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    دوروبرکرج

پيش فرض

من هم امسال کنکور دادم و چند سالی بود که میرفتم قلم چی! اگه خواستی بری قلم چی اصلا نباید به تخمین رتبه اونا و این که با تراز قلم چی چه رتبه ای میشه آورد توجه کنی!
    و مهم ترین چیز تلاش و استفاده از منابع درسته،توی انتخاب کتاب های تست خیلی دقت کن که مناسب تو باشن
    حلا درکل شما راضی بودی ازش؟من میخوام برم گزینه2 و مشکلم فقط بخاطر برنامه راهبردیش هست....چون آزمونای قلمچی در مقابل گزینه حرفی نداره برای گفتن.
    می خواستم بدونم برنامه راهبردی قلم چی چطوریه چون در حال حاضر برتری قلم چی نسبت به گزینه همین برنامس و چیزای دیگه مثله جامعه آماری زیاد ملاک نیس که اگرهم باشه فکر میکنم سنجش بهتره.
    میشه در این باره یه توضیح بدید؟منظورم برنامه هست.
    منابع آموزشی هم از گاج میکرو استفاده میکنم که راضیم در کل مگر در درس های ریاضی و شیمی که اونم به خاطر ضعف شدید پایه هست.
    میشه درباره کلاس کنکورم میشه یه توضیحاتی بدید؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ODADO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام.

خدمت سربازی رو کلا بی خیال بشین ،چون بعد خدمت افراد خیلی کمی هستن که میتونن نتیجه مطلوب بگیرن.

تنها کمکی که این آزمون ها میتونه به شما بکنه شبیه سازی شرایط آزمون هست و کمک به بهبود زمان بندی و رفع اشکالاتی که از بی تجربگی ناشی میشه .
    شما تا زمانی که خود مطلب رو درک نکردین امکان نداره با راهکارهای تستی بتونین به موفقیتی دست پیدا کنین چرا که اگر شکل تست عوض بشه شما به مشکل برمیخورین.
    توصیه من به شما اینه که در اون درسهایی که ضعف دارین از همین امروز بفکر دبیرهای خوب باشین و اساسی روی اونها سرمایه گذاری بکنین بعد از اینکه احساس کردین بر مطلب مسلط هستین ،از طریق منابع مختلف برای مدیریت بهینه زمان روی راهکارهای تستی متمرکز بشین ولی الان نه.
    بین گزینه دو و قلم چی هم من قلم چی رو توصیه میکنم اون هم نه بخاطر سوالاتش بلکه بخاطر برنامه ای که داره و شما از همین الان نیاز به یه برنامه خیلی خوب دارین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

حلا درکل شما راضی بودی ازش؟من میخوام برم گزینه2 و مشکلم فقط بخاطر برنامه راهبردیش هست....چون آزمونای قلمچی در مقابل گزینه حرفی نداره برای گفتن.
    می خواستم بدونم برنامه راهبردی قلم چی چطوریه چون در حال حاضر برتری قلم چی نسبت به گزینه همین برنامس و چیزای دیگه مثله جامعه آماری زیاد ملاک نیس که اگرهم باشه فکر میکنم سنجش بهتره.
    میشه در این باره یه توضیح بدید؟منظورم برنامه هست.
    منابع آموزشی هم از گاج میکرو استفاده میکنم که راضیم در کل مگر در درس های ریاضی و شیمی که اونم به خاطر ضعف شدید پایه هست.
    میشه درباره کلاس کنکورم میشه یه توضیحاتی بدید؟
    ممنون
    نظر شخصی من اینه که قلم چی تنها نقطه قوتش برنامه راهبردیشه،(کتاب هاش واسه بچه های سطح بالا به درد نمیخوره، سوالاتش هیچ شباهتی به کنکور های سال قبل و امسال نداشت.)
    در مورد موسسه های دیگه اطلاعی ندارم بنده
    و در مورد کلاس کنکور هم من خودم به شخصه حتی یک کلاس هم نرفتم چون سطح بچه های دیگه پایین تر بود و عملا کلاس واسه من نمیتونست فایده ای داشته باشه ولی در مورد شما شرایط فرق داره و کلاس های مناسب سطح شما شاید موثر باشه واستون
    مهم ترین چیز تلاش در مسیر درست و انتخاب منابع درست هست.

در مورد هزینه این موسسات هم پرسیده بودید،باید بگم هزینه قلم چی خیلی بیشتر از گزینه دو ولی من تا حالا چیزی از قلم چی ندیدم که ارزش این همه هزینه رو داشته باشه
    Last edited by Hossein_997; 13-08-2016 at 15:53.

6. این کاربر از Hossein_997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

والا رتبه 19 هزار حتی در گروه تجربی هم باشه بازم نباید به سربازی و ول کردن درس و ... فکر کنه. رتبه 19 هزار امسال در تجربی معادل رتبه 7 هزار پارسال هست که چند نفر با این رتبه به پزشکی پردیس بین الملل آزاد رفتن. تازه شما ریاضی و شیمی هم هیچی بلد نبودی اگه بلد بودی که رتبه سه رقمی میاوردی !
    در مورد کتاب ها که پرسمان گاج و ... به درد کنکور نمیخورن وقتت رو باهاشون تلف نکن شما بگو رشتت چیه تا تک تک کتاب ها رو راهنمایی کنیم. البته شیمی که مشخصه یا جامع گاج باید بخونی یا سال به سال به سال مبتکران یا سال به سال خیلی سبز. برای جمع بندی هم احتمالا خط ویژه گاج. البته اگه احساس میکنی خط ویژه برات کافی هست میتونی فقط خط ویژه استفاده کنی ولی من شدیدا توصیه مکنم حتما شیمی های تکمیلی مبتکران رو کار کنی.

در مورد آزمون هم قلمچی رو توصیه نمیکنم. از سال 92 به اینور کسی رو ندیدم که با وضعیت درسی پایین و ضعیف وارد قلمچی شده باشه و با وضعیت قبولی خارج شده باشه. این قبولی های کانون همگی از همون روزی که وارد کانون میشن رتبه های خوب دارن و شرکت در کانون تنها نقطه قوتش همین رقابت با این عزیزان هست که اون هم با اداهایی که این دو ساله درمیارن مثل الزام به شرکت در آزمون تشریحی و الزام به شرکت در جلسه عکاسی گروهی و ... واقعا همه مزایاش رو از بین میبره. این کتاب و سی دی های اجباریش هم مفتشون گرونه. انقدر بی ارزش هستن که قلمچی میره به اسم تاسیس کتابخانه، این محصولاتش رو رایگان در اختیار مدارس مناطق محروم میزاره ولی بازم کسی ازشون استفاده نمیکنه.

توصیه من مطالعه کتابهای تست در منزل یا کتابخانه + شرکت در آزمون های سنجش هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    دوروبرکرج

پيش فرض

سلام به همه و خیلی ممنون از شما دوستان که وقت گذاشتید و راهنمای کردید.
    با توجه با صحبت هایی که شد من درمورد آزمون تصمیم گرفتم که گزینه2 برم و جامع های سنجش رو هم شرکت کنم...قلم چی رو بیخیال شدم.
    من رشته ریاضی هستم و با این رتبه بعید میدونم جای نزدیک بتونم روزانه قبول شم....بطور کلی دوست ندارم برم راه دور و خوابگاه و...ترجیح میدم منزل خودم باشم.
    من ریاضیات ضعف پایه دارم و کلاس رو واقعا نیاز دارم چون از کتابهایی مثله گاج و تخته سیاه استفاده کردم ولی کمک شایانی بهم نکرد...شیمی هم همینطور.
    بقیه درسارو مشکلی زیادی ندارم و با کتاب میتونم رفع کنم مشکلاتم رو.
    اگر راهنمایی دیگه ای هم برام دارید خوشحال میشم استفاده کنم.
    راستی نظرتون درموردDVDهای آموزشی چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    دوروبرکرج

پيش فرض

آقا کسی نبووووووووووووووووووووووو وووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •