تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: چرایی دشمنی ایران ستیزان با هخامنشیان

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

12 چرایی دشمنی ایران ستیزان با هخامنشیان

با درود خدمت ملت بزرگ ایران و همه ی دوستان گرامی که این متن رو می خونن

اگر به مسائل تاریخی علاقه مند باشید احتمالا تا کنون مطالبی از قبیل "هخامنشیان یا خاخامنشیان" و یا هزاران مطالب دیگری که ضد هخامنشیان نوشته می شود در فضای برخط روبرو شده اید اما چرا این همه دشمنی و چرا هخامنشیان؟

در تاریخ پر شکوه ایران زمین این فلات همواره مهد بزرگ ترین تمدن های تاریخ بشری بوده است از تمدن ایلامی تا بسیاری تمدن های دیگر در گوشه و کنار کشور عزیزمون ، اما از تاریخ تمدنی بیش از 8 هزار ساله ی ما شاهنشاهی هخامنشی اولین سلسله ای است که توانست کشوری با وسعتی بسیار بنا کند و کل فلات ایران را متحد کند همچنین بزرگ ترین امپراتوری جهان باستان لقب دارد. از این رو در تاریخ کشور ما بسیار اهمیت دارد همچنین علوم و فنون و فناوری که در ان زمان ایجاد شد واقعا شگفت اورد ایت البته این به این معنی نیست که پیشینه ی تمدنی ما به زمان شاهان هخامنشی محدود می شود ابدا. فرضا در شهر سوخته ما چشم مصنوعی پیدا کرده ایم و یا در سیستان و غیره یا در خوزستان سیستم اکو (که هم اکنون کشور ما این را ندارد) داریم. این پایگاه ها که مشخص ایت از کجا سر چشمه گرفته و از کجا تغذیه می شوند و چه هدفی را دنبال می کنند. و برای پوشاندن سیاهی های خود روی به تهمت زدن و خراب کردن بقیه می کنند به راستی هخامنشیان خواری در چشم همه ایران ستیزان است ارزشمندی این سلسله را بدانیم چرا که اگر ارزشمندد نبود دشمنان ایران برای خرابی ان تلاش نمی کردند. تقریبا تمام مطالبی که این افراد منتشر می کندد غیر قابل ارجاع به مستندات تاریخی
    شاید ارزش هایی که هخامنشیان بانی ان هستند امروز به مزاق ایران ستیزان خوش نمی آید مانند عدالت ، آزادی فردی و اجتماعی و ... این ارزش ها برای هر انسانی قابل ستایش و ارزشمند است. به امید این که همه ی ما بتوانیم تاریخ را درست بخوانیم.

پاینده ایران.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم کوروش! شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر
    اعلام میکنم تا روزی که زنده هستم
    دین آیین و رسوم ملتهایی را
    که من پادشاه آنها هستم
    محترم خواهم شمرد
    من سلطنت خود را بر هیچ ملتی تحمیل نخواهم کرد
    و هر ملتی آزاد است
    که مرا
    به سلطنت خود قبول کند یا نکند
    و هرگاه نخواهد مرا پادشاه خود بداند
    من برای فرمانروایی بر آن ملت
    مبادرت به جنگ نخواهم کرد
    نخواهم گذاشت کسی به دیگری
    ظلم کند
    من نخواهم گذاشت که مردان
    و زنان را به عنوان برده و کنیز بفروشند
    و رسم برده داری را
    برانداختم
    من اعلام میکنم که هرکسی در انتخاب دینش
    آزاد است
    هم بدان گونه که بر این خاک زنده زاده شدم
    روزی نیز تنه خسته ام
    در این خاک ماندگار خواهند کشید
    اینجا!
    مزار محیای من است
    سرزمین مادری
    آرامگاه واپسین
    پس ای امیران آینده بدانید شهسواران و شهریاران میمیرند
    اما شادمانی مردم هرگز
    من برای.صـــلح جــهان
    کــــــــــــــــــوشیدم
    https://www.youtube.com/watch?v=2QpTO92t7Tg

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by vxp; 14-07-2016 at 11:56.

2. 2 کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

چرایی دشمنی ایران ستیزان با هخامنشیان
    جور دیگری هم میشه مطرح کرد : چرایی دشمنی ایران ستیزان با تاریخ قبل و بعد از هخامنشیان؟
    یا
    چرایی دشمنی ایران ستیزان با بخشی هایی از تاریخ ایران ؟
    یا
    چرایی علاقه ایران ستیزان به برجسته کردن دوره خاصی در تاریخ ایران؟

بستگی به نوع دیدگاه میشه فیلترهای متفاوتی اعمال کرد. ولی مهم اینه که ببینیم کدوم از این فیلترها بر اساس تعصب و نژادپرستی هست و کدام علمی و قابل قبول.
    Last edited by Captain_America; 14-07-2016 at 13:03.

4. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

جور دیگری هم میشه مطرح کرد : چرایی دشمنی ایران ستیزان با تاریخ قبل و بعد از هخامنشیان؟
    یا
    چرایی دشمنی ایران ستیزان با بخشی هایی از تاریخ ایران ؟
    یا
    چرایی علاقه ایران ستیزان به برجسته کردن دوره خاصی در تاریخ ایران؟

بستگی به نوع دیدگاه میشه فیلترهای متفاوتی اعمال کرد. ولی مهم اینه که ببینیم کدوم از این فیلترها بر اساس تعصب و نژادپرستی هست و کدام علمی و قابل قبول.
    شما که از قبیله ی شوم سیاهی هستی بیرق به دست شام قریب تباهی هستی. این پرسش های شما اقای بی سواد توهمات شخصی شماست نه گفته های من هخامنشیان برجسته است مسلم است ولی این به معنی خوار شماری بقیه دوره های تاریخی ندارد دلایل این برجستگی رو هم نوشتم زحمت بکشید در پست های من کامنت نگزارید اعضای انجمن شما را شناخته اند من هم شناخته ام و گفتگو با شما با این سطح سواد پایین واقعا ازار دهنده است با سپاس.
    ازین مار خوار اهرمن چهرگان
    ز دانایی و شرم بی بهرگان
    ازین زاغ ساران بی اب و رنگ
    نه هوش و نه دانش نه فر و نه ننگ
    نه گنج و نه نام و تخت و نژاد
    همی داد خواهند گیتی به باد

6. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

شما که از قبیله ی شوم سیاهی هستی بیرق به دست شام قریب تباهی هستی. این پرسش های شما اقای بی سواد توهمات شخصی شماست نه گفته های من هخامنشیان برجسته است مسلم است ولی این به معنی خوار شماری بقیه دوره های تاریخی ندارد دلایل این برجستگی رو هم نوشتم زحمت بکشید در پست های من کامنت نگزارید اعضای انجمن شما را شناخته اند من هم شناخته ام و گفتگو با شما با این سطح سواد پایین واقعا ازار دهنده است با سپاس.
    ازین مار خوار اهرمن چهرگان
    ز دانایی و شرم بی بهرگان
    ازین زاغ ساران بی اب و رنگ
    نه هوش و نه دانش نه فر و نه ننگ
    نه گنج و نه نام و تخت و نژاد
    همی داد خواهند گیتی به باد
    شکر خدا که دنیای مجازی هست مگرنه شما فقط یه بطری اسید یا یه تیزی کم دارید که به جان مخالفتون بیوفتید، ضمن اینکه شما تعیین نمیکنید چه کسی کجا پست بزاره یا نه تاپیک من و شما و غیره هم نیست یه فاروم اینترنتی هست هر کس هر جا بخواد میتونه نظرش رو بگه.
    در باره سواد خودم هم هیچوقت نخواستم پزش رو بدم ولی من در محضر اساتیدی بودم که شما فقط بتونی تو رسانه ها مصاحبه و مقالاتشان رو ببینی یا اهل مطالعه که نیستید بتونید کتبشون رو بخونید. سطح پایین فکر یک فاشیست در حد همین نوشته های هیجانی و شعر های نژادپرستی بیشتر نیست.
    مطمعا هستم حتی یک بار مطالعه تاریخی در زندگی نداشتید و کل تفکرتون برپایه من خوب بقیه بد میگرده.

8. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

شکر خدا که دنیای مجازی هست مگرنه شما فقط یه بطری اسید یا یه تیزی کم دارید که به جان مخالفتون بیوفتید
    اسید رو شما توی اصفهان روی دخرتان بی گناه مردم ریختید و شما هر روز تیزی به جیب مردم بی گناه می زنید تا پولشون رو بدزدی.
    ،
    ضمن اینکه شما تعیین نمیکنید چه کسی کجا پست بزاره یا نه تاپیک من و شما و غیره هم نیست یه فاروم اینترنتی هست هر کس هر جا بخواد میتونه نظرش رو بگه.
    من نگفتم نگو خواهش کردم گفتم اجتماع رو که له گند کشیدی فضای مجازی رو دیگه نکشی.
    در باره سواد خودم هم هیچوقت نخواستم پزش رو بدم
    خب کار درستی می کنی چون اون موقع میشه جیب خالی پز عالی
    ولی من در محضر اساتیدی بودم
    اساتیدتون ارزونیتون ثمره ی دانش اساتید شما رو دارم می بینم.
    که شما فقط بتونی تو رسانه ها مصاحبه و مقالاتشان رو ببینی یا اهل مطالعه که نیستید بتونید کتبشون رو بخونید.
    کتاب هم می خونید؟ فکر کردم فقط بلد هستید از تارنماهای ضد ایرانی کپی یست کنید.
    سطح پایین فکر یک فاشیست در حد همین نوشته های هیجانی و شعر های نژادپرستی بیشتر نیست.
    نژاد پرست شمایی و اون اندیشه ی نژاد پرستی ات داعشی.
    مطمعا هستم حتی یک بار مطالعه تاریخی در زندگی نداشتید و کل تفکرتون برپایه من خوب بقیه بد میگرده.
    کی بو کی بود من نبودم.

10. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اسید رو شما توی اصفهان روی دخرتان بی گناه مردم ریختید و شما هر روز تیزی به جیب مردم بی گناه می زنید تا پولشون رو بدزدی.

نژاد پرست شمایی و اون اندیشه ی نژاد پرستی ات داعشی.
    علاقه ندارم بحث دونفره و کل کل پیش بیاد ، فقط همین دو مورد رو ممنون میشم پاسخ بدی که چجوری این افراد رو به من یا عقیده من وصل میکنی؟ وقتی کوچترین آشنایی با عقاید من ندارید چطور از طرف من اظهار نظر میکنید؟

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

علاقه ندارم بحث دونفره و کل کل پیش بیاد ، فقط همین دو مورد رو ممنون میشم پاسخ بدی که چجوری این افراد رو به من یا عقیده من وصل میکنی؟ وقتی کوچترین آشنایی با عقاید من ندارید چطور از طرف من اظهار نظر میکنید؟
    اگر علاقه به کل کل و بحث دو نفره ندارید پس پیشش نیارید لطفا.
    چه حسن کچل چه کچل حسن هیچ چیز شما با این افراد متفاوت نیست از منش و گفتار و سواد و کتاب و اساتید و مرجع و ... تا رفتار و عمل. از اظهار فضل هاتون این رو می گم.

13. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Suren-iRani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بعضی چون احساس میکنن به جای دیگه ای غیر از ایران تعلق دارن و اون اقوام خاص نسبت به هخامنشیان قد و قامت کوتاهی از لحاظ جایگاه فرهنگی تاریخی دارن سعی میکنن دیگران رو تخریب کنن که مثل خودشون کوتوله به نظر بیان

بعضی ها هم نه چون تحت فشارن (همه مردم تحت فشارن) راه رسیدن به اهداف سیاسی/اجتماعی خودشون رو در این کار میبینن

بعضی ها هم ........ بگذریم.

15. این کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •