تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 177 از 178 اولاول ... 77127167173174175176177178 آخرآخر
نمايش نتايج 1,761 به 1,770 از 1776

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

بسته هفتگی 50هزارتومانی با حجم 70گیگ چی بود که حالا حذف شده!یعنی حتی با حذف بسته های نامحدود هیچ تغییری توی کیفیت اینترنت رایتل ندیدم اتفاقا سرعت خیلی کمتر شده یعنی قبلا که تست میگرفتم تا 20مگابایت سرعت دانلود میرسید! ولی الان که بسته های نامحدود را حذف کردن خب سرعت در حالت 4.5G حتی به 10مگابایت هم نمیرسد
    این هم از مسخره بازیهای رایتل واسه فراری دادن راحت مشترکین! یعنی یکی که نه تنها خوبی و برتری رایتل همین بسته های نامحدودش بوده ! اصلا نامحدود هم نه همون بسته هفتگی 50هزار تومان با حجم 70گیگ را حداقل حذف نمیکردند! چقدر بد شده!

الان دنبال اوپراتور خوب میگردم بسته حجم بالا و سرعت بالا داشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما ورود به همراه اول رو اشاره کردید، من خروجش رو میگم.
    نیچی میخواستم ترابرد کنم، گفتن باید 60 تومن پرداخت کنید چون سیمکارت شما هدیه بوده. لازمه بگم سیمکارت اعتباری رو بسته مودم بوده که بابت مودم من به همراه اول پرداخت کردم! اما فکر میکنن صلواتی دادن

- - - Updated - - -

نیچی میخواستم ترابرد کنم، گفتن باید 60 تومن پرداخت کنید چون سیمکارت شما هدیه بوده. لازمه بگم سیمکارت اعتباری رو بسته مودم بوده که بابت مودم من به همراه اول پرداخت کردم! اما فکر میکنن صلواتی دادن

- - - Updated - - -

منطقی نیست بهترین راه حل ممکن برای این موارد ثبت شکایت در سامانه تنظیم مقررات هستش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بسته هفتگی 50هزارتومانی با حجم 70گیگ چی بود که حالا حذف شده!یعنی حتی با حذف بسته های نامحدود هیچ تغییری توی کیفیت اینترنت رایتل ندیدم اتفاقا سرعت خیلی کمتر شده یعنی قبلا که تست میگرفتم تا 20مگابایت سرعت دانلود میرسید! ولی الان که بسته های نامحدود را حذف کردن خب سرعت در حالت 4.5G حتی به 10مگابایت هم نمیرسد
    این هم از مسخره بازیهای رایتل واسه فراری دادن راحت مشترکین! یعنی یکی که نه تنها خوبی و برتری رایتل همین بسته های نامحدودش بوده ! اصلا نامحدود هم نه همون بسته هفتگی 50هزار تومان با حجم 70گیگ را حداقل حذف نمیکردند! چقدر بد شده!

الان دنبال اوپراتور خوب میگردم بسته حجم بالا و سرعت بالا داشته باشه
    اشتباه می کنید ، بسته هفتگی ۵۰.۰۰۰ تومان ۷۰ گیگابایت رایتل حذف نشده است و از طریق زیر دستوری زیر قابل خرید و فعالسازی می‌باشد:

*
    226
    #

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

اشتباه می کنید ، بسته هفتگی ۵۰.۰۰۰ تومان ۷۰ گیگابایت رایتل حذف نشده است و از طریق زیر دستوری زیر قابل خرید و فعالسازی می‌باشد:

*
    226
    #
    داداش رایتل بسته پرحجم میده درست . ولی العان قند شکن ها فقط رو همراه اول کار میکنمه

- - - Updated - - -

*
    226
    #
    داداش رایتل بسته پرحجم میده درست . ولی العان قند شکن ها فقط رو همراه اول کار میکنمه

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تست کردم متصل هم میشه ولی نه با هر سرویسو پورتی! کلا اینترنت رایتل به پورت حساسه
    مخصوصا بستن پورتهای بازیهای آنلاین

(دوستان ایمیل این شرکت جوابگو است بهتره نسبت به باز کردن پورتهای بازیها حتما ایمیل بزنید و محترمانه درخاست کنید تا همه پورتهای بازیها را باز کنند! پست الکترونیک روابط عمومی: pr@rightel.ir)

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

- - - Updated - - -

برنامه های korda VP.n و TOP VP.n و 1.1.1.1 روی رایتل خوب جواب می‌دهد

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

منظورم ویندوز بوده. روی تلفن همراه از این ابزارهای رایگان استفاده نکنید مخصوصا اگر اندروید دسترسی روت آزاد باشد

8. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض

سلام
    من از همراه اول به رایتل ترابرد کردم،الان رایتل فعال شده،پیامک و اینترنت کار میکنه ولی مکالمه تلفنی کار نمیکنه.
    پشتیبانی میگه باید صبر کرد تا فعال بشه،راه دیگه هست سریعتر مکالمه فعال بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    من از همراه اول به رایتل ترابرد کردم،الان رایتل فعال شده،پیامک و اینترنت کار میکنه ولی مکالمه تلفنی کار نمیکنه.
    سلام
    وقتی ترابرد انجام شده دلیلی نداره یه سرویس بخواد طول بکشه تا فعال بشه. به 195 شکایت کنید.
    من حدود 2 ماهه از ایرانسل ترابرد کردم به رایتل هیچ مشکلی نداشتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    شبکه رو یک بار 2g انتخاب کنید و یک تماس بگیرید بعد می تونید روی 4g بزارین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •