تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نمایش مقداری مانند خون،بنزین و ... در گیم میکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    ابهر

14 نمایش مقداری مانند خون،بنزین و ... در گیم میکر

سلام و خشته نباشید.من به تازگی علاقه مند به بازی سازی شدم ولی زیاد حرفه ای نیستم و کدنویسی زیاد بلد نیستم و ی سوال داشتم اینکه توی گیم میکر چجوری باید چیزایی مثل جون دشمنام و یا امتیاز خودم و یا مثلا پول رو توی صفحه بازیم نمایش بدم؟ که مثلا هر قدر به دشمنم شلیک کنم از اون مقدار جونش کم شه و یا اون منو میزنه مقدار جون من کم شه منظورم اینکه چجوری ی health bar برای بازیم بسازم.مثل جون gta sa که یه مستطیل قرمز رنگه که هر قدر میزننش جونش کمتر میشه و پشت اون فضای جون به رنگ زرشکی تقریبا تبدیل میشه.
    خیلی ممنون میشم جواب بدید.

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با Game Maker ده سال پیش کار میکردم چیزی ازش یادم نیست اما این روش یادگیری اشتباهه. اینکه بخواهی صبر کنی تا یکی بیاد بهت توضیح بده ... واسه یادگیری باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشی و تو گوگل سرچ کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

با Game Maker ده سال پیش کار میکردم چیزی ازش یادم نیست اما این روش یادگیری اشتباهه. اینکه بخواهی صبر کنی تا یکی بیاد بهت توضیح بده ... واسه یادگیری باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشی و تو گوگل سرچ کنی.
    ممنون جواب دادید زبان انگلیسیم هم تقریبا خوبه حتما به سایت های انگلیسی آموزشی مانند یوتیوب مراجعه میکنم.اگه نتیجه بده یک دنیا ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

دوستان سلام . ی خواهش داشتم اونم این که میشه لینک ی سورس بازی استراتژیک گیم میکر با پسوند gmk رو در سایت بذارین؟ ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •