تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: حل مشکل اجرا نشدن بازی gta sa در ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    ابهر

13 حل مشکل اجرا نشدن بازی gta sa در ویندوز 7

سلام و خسته نباشید.در این آموزش قصد دارم بهتون اجرا کردن بازی gta sa در ویندوز 7 رو یاد بدم.
    حتما اگر عاشق gta باشید در ویندوز 7 با مشکل اجرا نشدن سان اندریاس مواجه شدید.
    اگر به اخطاری که پس از کلیک بر روی آیکون gta بر روی صفحه نمایان میشود توجه کرده باشید متوجه می شوید که مشکل و ناهماهنگی در رنگ بازی است.برای حل مشکل دو راه را میتوان انتخاب کرد.
    راه اول:بر روی آیکون بازی کلیک راست کنید و properties را بزنید.به سربرگ compatibility بروید و تیک run this program in compatibility mode for: را بزنید و در زیر این گزینه windows 98 / windows me را انتخاب کنید و در آخر صفحه نیز گزینه run this program as an administrator را بزنید و apply کنید.
    راه دوم:بر روی آیکون بازی کلیک راست کنید و properties را بزنید.به سربرگ compatibility بروید و تیک گزینه run in 256 colors را بزنید و apply کنید.
    امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

داداش این کارا رو کردیم ولی بازم درست نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

خسته نباشینن میدونم یکم زشته ولی من بعد مدت ها باز دلم هوس کرد این بازیو نصب کنم از همین سایت شما هم دان کردم و بعد نصب هرکاری میکنم وارد بازی نمیشه .ارور خاصی هم نمیده فقط یه پیام اون گوشه پایین میاد ک یه چیزایی در مورد رنگ نوشته اگه اشتباه نکنم...تو قسمت compatibility رفتم رو همه ویندوز ها امتحان کردم.تیک run in 256 colors اینو زدم تیکه run this program in compatibility mode for اینم زدم ولی بازم نیومده.نمیدونم کسی هنوز اینجا باشه یا ن ولی لطفا اگه هستین کمک کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

1

داش مشكل من حل شد دمت گرم چند روزه اسير اين داستان بودم ممن.ن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •