تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرید لپ تاپ Asus G551vw

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض خرید لپ تاپ Asus G551vw

سلام خدمت دوستان .
    میخوام یه لپ تاپ گیمینگ بگیرم و بعد از تحقیقات فراوان به این لپ تاپ رسیدم . کانفیگش هم به این صورت هست :

CPU : Intel Core i7 6700HQ 2.6-3.5 GHZ -- Cashe : 6MB
    .
    Graphic Card : Nvidia Geforce GTX 960M 4GB GDDR5
    .
    Ram : 12GB DDR4
    .
    HDD : 1TB + 128 GB SSD
    .
    4K - 3840*2160

1- میشه بگید بازیای مثل Witcher 3 , Fallout 4 و GTA V رو با چه رزولوشنی و چه کیفیت و چه FPS ای اجرا میکنه ؟
    2- در کل نظرتون درباره لپ تاپ چیه ؟
    3- رم DDR4 نسبت به DDR3 چه تفاوتایی داره ؟ مثلا رم 12 گیگ DDR4 از 16 گیگ DDR3 بهتره یا نه ؟
    بودجه م هم حداکثر هم قیمت همین لپتاپ یعنی 4 تومن هست .
    خواهشا سریع پاسخ بدید . ممنون .
    Last edited by | SoRoush 8K |; 20-06-2016 at 14:54.

در آغاز فعالیت lahij.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سلام دوست عزیز به صورت اتفاقی سوال شما رو دیدم خواستم نجربه خودمو بگم خدمتتون
    من asus rog g551vw دارم با کانفیگ i7 6700 - 2 tra - graphic optimize intel/960gtx 4 gig - ram 16
    لپتاپ خیلی خوبیه ولی یه مشکلاتی داره، اگه فقط واسه گیم میخوای بگیر اما تو مسائل دیگه مشکلاتی داره مثل نصب لینوکس و مانیتور 4k که دردسر سازه حتی تو ویندوز
    من همه بازی های جدید رو تست کردم و عالی جواب داد البته عالی نه اینکه همه تنظیمات گرافیکی رو روی ultra بزاری ولی میتونی روی medium تا high بزاری در مورد رزلوشن هم خود ویندوز 3840 در 2160 رو پیشنهاد میده ولی تو بازی به هیچ وجه نمیشه با این رزلوشن بازی کرد چون کارت گرافیک اونقدر زور نداره واسه پردازش همچین صفحه ای ولی روی 1280 در 768 از عهدش بر میاد ، یه موضوع دیگه اینکه چون فن این دستگاه به صورت فشاری هست و دریچه مکنده نداره خیلی خوبه که براش یه کولپد بگیری موقع بازی کردن خیلی داغ میشه، صداش در حد نرماله کیفیت ساختش خیلی خوبه، یکم کیفیت کیبردش ضعیفه چون من قبلا dell xps L502x داشتم واسه همین میگم صدا و کیبرد ضعیفه چون دل با بلندگوهای JBL و کیبرد نرم و قشنگش فوق العاده بود.
    در مورد سوالی که پرسیدی ddr4 پهنای باند و سرعت بیشتری بهت میده عددشو یادم نیست ولی بیشتره، دو نوع کانفیگ هم داره این لپتاپ تو بازار ایران یکی همینی که شما فرمودی و یکی هم کانفیگی که من نوشتم، به نظر من کانفیگ که من نوشتم رو بگیری بهتره به علت اینکه بعدا میتونی dvd/w رو در بیاری و با کدی یه هارد ssd به هر میزان که خواستی رو بهش وصل کنی اما در عوض 16 گیگ رم داری که حرف اول رو واسه این لپتاپ میزنه و در ضمن این 16 گیگ ddr4 هست نه ddr3.
    سوالی بود در خدمتم
    Last edited by lahij.ir; 20-06-2016 at 15:37.

3. 2 کاربر از lahij.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

سلام دوست عزیز به صورت اتفاقی سوال شما رو دیدم خواستم نجربه خودمو بگم خدمتتون
    من asus rog g551vw دارم با کانفیگ i7 6700 - 2 tra - graphic optimize intel/960gtx 4 gig - ram 16
    لپتاپ خیلی خوبیه ولی یه مشکلاتی داره، اگه فقط واسه گیم میخوای بگیر اما تو مسائل دیگه مشکلاتی داره مثل نصب لینوکس و مانیتور 4k که دردسر سازه حتی تو ویندوز
    من همه بازی های جدید رو تست کردم و عالی جواب داد البته عالی نه اینکه همه تنظیمات گرافیکی رو روی ultra بزاری ولی میتونی روی medium تا high بزاری در مورد رزلوشن هم خود ویندوز 3840 در 2160 رو پیشنهاد میده ولی تو بازی به هیچ وجه نمیشه با این رزلوشن بازی کرد چون کارت گرافیک اونقدر زور نداره واسه پردازش همچین صفحه ای ولی روی 1280 در 768 از عهدش بر میاد ، یه موضوع دیگه اینکه چون فن این دستگاه به صورت فشاری هست و دریچه مکنده نداره خیلی خوبه که براش یه کولپد بگیری موقع بازی کردن خیلی داغ میشه، صداش در حد نرماله کیفیت ساختش خیلی خوبه، یکم کیفیت کیبردش ضعیفه چون من قبلا dell xps L502x داشتم واسه همین میگم صدا و کیبرد ضعیفه چون دل با بلندگوهای JBL و کیبرد نرم و قشنگش فوق العاده بود.
    در مورد سوالی که پرسیدی ddr4 پهنای باند و سرعت بیشتری بهت میده عددشو یادم نیست ولی بیشتره، دو نوع کانفیگ هم داره این لپتاپ تو بازار ایران یکی همینی که شما فرمودی و یکی هم کانفیگی که من نوشتم، به نظر من کانفیگ که من نوشتم رو بگیری بهتره به علت اینکه بعدا میتونی dvd/w رو در بیاری و با کدی یه هارد ssd به هر میزان که خواستی رو بهش وصل کنی اما در عوض 16 گیگ رم داری که حرف اول رو واسه این لپتاپ میزنه و در ضمن این 16 گیگ ddr4 هست نه ddr3.
    سوالی بود در خدمتم
    خیلی ممنون از پاسخگوییتون .
    درمورد رزولوشن اطلاع دارم چون هنوز اکثر نرم افزارا با رزولوشن 4k بهینه سازی نشدن .
    بازی ها هم میتونم بگم هیچ کارت گرافیکی نیست که بتونه با رزولوشن 4k بازیارو بخوبی اجرا کنه !
    همون رزولوشن 1080*1920 هم عالیه واسش !
    کول پد هم نگران نباشید قراره کولپد DeepCool Multi Core X6 رو واسش بخرم .

راستی گفتید نمیشه روش لینوکس نصب کرد ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •