تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: سوتی های گزارشگران

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

چه کاریه که عادل تو گزارشش بگه که کی برای نامزدش چه جواهری خریده ؟ خود عادل کم از این نوع اطلاعات که اصلا برا کسی مهم نیست تو بازی هاش نگفته به نظر عادل میخواد این بیچاره رو محو کنه که اصلا کار درستی نیست . من خودم پرسپولیسیم اما کم نبود روزهایی که عادل برا بدست آوردن دل استقلالیا از پشت خنجر زد و بلعکس .

اتفاقن بیوگرافی ریز از بازیکنها رو فردوسی پور بود که پایه گذاری کرد که خودش تحول بزرگی شد در گزارشگری فارسی توی ایران.

که اگر نبود الان یا با وز وزهای کوتی کر میشدیم. یا با لالایی های مزدک میخابیدیم.

اون کار سرهنگ هم ی تقلید میمونی شکل از فردوسی بود که البته چون بد جوری ضایع سوتی داد.

فردوسی اون تیکه رو بهش انداخت.و بنظرم کار عالی و خوبی هم بود
    Last edited by messi3; 19-06-2016 at 14:27.

2. این کاربر از messi3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

وجدانی فردوسی پور ههم راس میگه چه کاریه مردم بدونن طراح و سازنده ورزشگاه کی بوده
    اصلا چه کاریه ی سرهنگ راهنمایی رانندگی فقط بخاطر صداش بیاد بشه گزارشگر فوتبال بعدم پا توکفش بزرگا کنه؟
    خب سرهنگ راهنمایی رانندگی نیاد بشه گزارشگر، عادل هم که مهندس صنایع و مدرس زبان هست خیابانی هم که مهندس متالوژی هست مزدک هم ایضا مهندس هست پس همشون برن دنبال کار خودشون جادوانی هم که وکیل هست احمدیهم که حسابرس هست اینا هم برن دنبال پرونده و دادگاه. از یوزرهای همین فروم عزیزانی رو انتخاب کنیم که برامون بازی گزارش کنن با این حساب.
    همین آقای فردوسی پور در بازی برزیل و کره شمالی فقط یه بار به افشین قطبی و یه بار هم به دونگا تیکه انداخت، به غیر از اون هرچی حرف از دهنش خارج شد از اول تا آخر بازی مربوط میشد به اینکه در کره شمالی مردم حق داشتن ملک ندارن مردم حق رانندگی ندارن مردم حق انتخاب بیش از چند نوع مدل موی خاص رو ندارن مردم حق استفاده از موبایل ندارن مردم حق مسافرت ندارن مردم گرسنه هستن مردم فلان و فلان و فلان رو ندارن و فلان رو هم خیلی کم دارن ... انگار که گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل بود نه گزارشگر مسابقه فوتبال.

4. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خب سرهنگ راهنمایی رانندگی نیاد بشه گزارشگر، عادل هم که مهندس صنایع و مدرس زبان هست خیابانی هم که مهندس متالوژی هست مزدک هم ایضا مهندس هست پس همشون برن دنبال کار خودشون جادوانی هم که وکیل هست احمدیهم که حسابرس هست اینا هم برن دنبال پرونده و دادگاه. از یوزرهای همین فروم عزیزانی رو انتخاب کنیم که برامون بازی گزارش کنن با این حساب.
    همین آقای فردوسی پور در بازی برزیل و کره شمالی فقط یه بار به افشین قطبی و یه بار هم به دونگا تیکه انداخت، به غیر از اون هرچی حرف از دهنش خارج شد از اول تا آخر بازی مربوط میشد به اینکه در کره شمالی مردم حق داشتن ملک ندارن مردم حق رانندگی ندارن مردم حق انتخاب بیش از چند نوع مدل موی خاص رو ندارن مردم حق استفاده از موبایل ندارن مردم حق مسافرت ندارن مردم گرسنه هستن مردم فلان و فلان و فلان رو ندارن و فلان رو هم خیلی کم دارن ... انگار که گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل بود نه گزارشگر مسابقه فوتبال.
    روزنامه‌نگاری، مترجمی و تدریس در دانشگاه و گزارشگری هر چهارتا در یک حیطه هستند و با ادبیات و فن بیان سرو کار دارند
    حساب عادل از بقیه جداست چون تخصصش رو داره.
    محض اطلاعتون از ابتدا در سن 19 سالگی ابرار ورزشی مینوشته بعد در تست گزارشگری قبول و مجری صدا و سیما.
    الانم در کنارش تدریس میکنه. نشون میده از اول در کار ورزش بوده.سرهنگ سرچهارراه برگ جریمه دس ملت نمیداده
    پ.ن:ماشالا توی این مملکت هر کی در کاری که درش تخصص داره مشغوله از بازیکن فوتبالش بگیرشده بازیگر
    تا سرهنگ سر چهارراها که شدن گزارشگر

6. این کاربر از messi3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این عادل هم خیلی کثیفه . تو شغلش حاضره همه رو بزنه زمین . یادمه به احمدی هم یه تیکه ای انداخته بود یه بار .

8. 4 کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

10. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

امیر دولاب: راستش را بگویم فکرش را نمی کردم این اتفاق رخ بده و سرهنگ اسم منو بگه. ایده این کار جرقه اش از دوماه قبل زده شده بود، اکثر بازی ها را دنبال می کنم و سرهنگ اکثرا در گزارش هایش اسم سازنده ورزشگاه رو می گفت. قبل بازی بتیس و بارسا هفته ماقبل پایانی لالیگا بود، می خواستم این کار را انجام دهم، ولی فراموش کردم. تا اینکه یک شب قبل از دیدار ایرلند - لهستان، با دوستم چت می کردم و این موضوع را مطرح کردم که فردا این کار را انجام می دهم. دوستم گفت ممکنه متوجه اسمت بشه و بفهمه الکیه. یکم خلاقیت به خرج دادم و فامیلم را اول نوشتم تا فکر کند سازنده ورزشگاه یکی از پناهنده های عربی است که به این کشور رفته است.

12. 4 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خیابونی امشب دایی جان ناپلئون بازی درآورد و بعدبازی انگلستان توی بحث کارشناسی برداشت گفت فکر نمیکنید انگلیس از دستی خودشو دوم کرده ؟ کارایی که در گذشته آلمانیها باب کرده بودند؟ تا دور حذفی بازی هاشونو خودشون تعیین کنند با کدام تیم باشه؟ بعدش جاودانی گفت نه عاغای خیابونی انگلیس با دوم شدنش احتمالا بازی هاش خیلی سخت میشه و به دوم گروه F میخوره و بعد هم یحتمل به فرانسه میزبان میخوره ... در صورتیکه خیلی تلاش کرد تا اول بشه و دور بعد به تیمهای آسان تری همچون آلبانی و ... بخوره. راست هم گفتش ... الان ولز کلی بازی هاش آسون شد روی کاغذ و احتمال زیادی داره که تا جمع 4تا صعود کنه ...

در مورد جاودانی صحبت شد یاد این افتادم که سالها پیش که مجری برنامه مردان آهنین بود (یادش بخیر طرفدار کریم طالشی و رضا قرایی بودم) و اصلا در برنامه های فوتبال هیچ شرکتی نمیکرد ... اون اوایلی که برای بعضی از بازی های ملی تازه پاش به برنامه های فوتبالی که با چند مجری دیگه مثل فردوسی پور و خیابانی و یوسفی و میرزایی و چندتا کارشناس مثلا حاجی رضایی و جلالی میومدند سمینار میگذاشتند دقیقا این جمله اش یادمه که بنده خدا میگفت: "من فوتبالی نیستم" بعدش چی شد که اینقدر فوتبالی شد ؟ الان هر نوع فوتبالی که پخش بشه (جام جهانی / ملتها / قهرمانان اروپا/ لیگ ها و ...) جناب وکیل عزیز حضور داره، خیلی هم علاقه نشون میده به بحث ها ...

14. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ادم که فرطی بپره بی اطلاع چرتی بگه میشه هم حال من! من الان متوجه شدم قضیه امیر دولاب روانقدر که دیگه آدم نباید خنگ باشه!! تیکه فردوسی پور هم کاملا بجا بوده خاک بر سر کاشفان این به اصطلاح استعدادها! فردوسی پور خل و چل دوست هست که داره تحمل میکنه
    Last edited by sale2000; 21-06-2016 at 14:28.

16. 2 کاربر از sale2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

چه میکنه سرهنگ سر گزارشگری بازی ایتالیا ایرلند!

"از نشانه های خردمندی و فهیم بودن جناب کونته انتخاب نوع سیستم که همانا 2-5-3 است بوده"

بررسی تلفظ درست Zaza هم لایک داشت.

18. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سرهنگ انقد چرت و پرت گفت سر درد گرفتم خدا شاهده

20. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •