تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: کوروش بزرگ ، افتخار هر ایرانی

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

هر تریبونی لزوما بیانگر عقیده صاحب اونه و لزوما نظر موافق در یک مساله از صاحبان دو یا چند عقیده بیانگر اشتراک کلی اونها نیست.

یه نام کاربری از یک کارکتر کمیک لزوما مفهوم خاصی رو تداعی نمیکنه.
    هنوز جزوات متون فقه کارشناسی ارشدم رو دارم و مطمعنا بیشتر از شما مغزم میکشه اینقدر که بوسیله شوونیسم نم نکشه.
    خیلی سادست که مغلطه میکنید مفهوم مخالف جمله سر تیتر شما دقیقا چیزی رو تعریف میکرد که خلاف تعریف رسمی هست.

پست قبلی رو که ادیت کردید جوابش رو همونجا گفتم.
    خوبه حالا که دارید پس کمی بخونیدش این بار مجبور نیستید برای امتحان دادن حفظش کنید بلکه بخونید تا به کارش ببندید. نام مفهوم خاصی رو تداعی نمی کنه؟ هه هه جالبه مدلولتون رو نظز کردید اگر نام مفهوم خاصی رو تداعی نمی کنه پس چرا ایرانی بودن مفهوم خاصی رو از نظر شما تداعی می کنه؟ فرمودید ارشد دارید؟

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

هر تریبونی لزوما بیانگر عقیده صاحب اونه و لزوما نظر موافق در یک مساله از صاحبان دو یا چند عقیده بیانگر اشتراک کلی اونها نیست.

هنوز جزوات متون فقه کارشناسی ارشدم رو دارم و مطمعنا بیشتر از شما مغزم میکشه اینقدر که بوسیله شوونیسم نم نکشه.
    خیلی سادست که مغلطه میکنید مفهوم مخالف جمله سر تیتر شما دقیقا چیزی رو تعریف میکرد که خلاف تعریف رسمی هست.

این فقط نظر شخصی شما است و غیر قابل تعمیم ، و البته که آزادی بیان و عقیده باید برای شما وجود داشته باشه که به همچین چیزی معتقد باشید همونطور که عده ای به مسطح بودن زمین معتقدند.

چیز بیشتری برای اضافه کردن نیست همونی که قبلا گفتم.
    بله هر تریبون.... اما شما هدفتون همه ی شما یک چیزه و اون نابودی ملت و فرهنگیه که موغول و تازی و ... نتونستن نابود کنن.
    بله اونی هم که به صاف بودن زمین معتقده اگه بتونه اثباتش کنه که هیچی اگه نتونه ما براش اثبات می کنیم که چنین نیست اگه باز هم قبول نکنه در شرایطی که عقیده اش به کسی اسیب نزنه کسی کاری باهاش نداره.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

این فقط نظر شخصی شما است و غیر قابل تعمیم ، و البته که آزادی بیان و عقیده باید برای شما وجود داشته باشه که به همچین چیزی معتقد باشید همونطور که عده ای به مسطح بودن زمین معتقدند.

چیز بیشتری برای اضافه کردن نیست همونی که قبلا گفتم.
    اشدا علی الکفار رو شما می فرمایید نه من برای اون صاف بودن زمین و برخورد با مخالف عرض کردم.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خوبه حالا که دارید پس کمی بخونیدش این بار مجبور نیستید برای امتحان دادن حفظش کنید بلکه بخونید تا به کارش ببندید. نام مفهوم خاصی رو تداعی نمی کنه؟ هه هه جالبه مدلولتون رو نظز کردید اگر نام مفهوم خاصی رو تداعی نمی کنه پس چرا ایرانی بودن مفهوم خاصی رو از نظر شما تداعی می کنه؟ فرمودید ارشد دارید؟
    نگران نباشید ما اون درسا رو پاس کردیم.
    کوروش بزرگ افتخار هر ایرانی منطوق جمله میشه هر کس ایرانی است کوروش مایه افتخار اوست مفهوم مخالفش میشه هر کسی که کوروش مایه افتخار او نیست ایرانی نیست. که این کوچکترین ربطی به ایرانی بودن یا نبودن نداره اون مواد از قانون مدنی که پیشتر گفتم میگه چه کسی ایرانی هست هر عقیده و دلبستگی که میخواد داشته باشه.
    بله هر تریبون.... اما شما هدفتون همه ی شما یک چیزه و اون نابودی ملت و فرهنگیه که موغول و تازی و ... نتونستن نابود کنن.
    بله اونی هم که به صاف بودن زمین معتقده اگه بتونه اثباتش کنه که هیچی اگه نتونه ما براش اثبات می کنیم که چنین نیست اگه باز هم قبول نکنه در شرایطی که عقیده اش به کسی اسیب نزنه کسی کاری باهاش نداره.
    نترس فرهنگ ایران (بدون در نظر گرفتن مفهوم سیاسی کشور ایران ) بقدری غنی هست که نابود نشه ، عرب و مغول و اسکندر و ... هم جزئی از تاریخ ایران هستند نه مایه نابودیش ، همونجور که تمدن جیرفت و شهر سوخته و عیلام هم هستند که بسیار قدیمی تر از کوروش و هخامنشیان هستند.
    اشدا علی الکفار رو شما می فرمایید نه من برای اون صاف بودن زمین و برخورد با مخالف عرض کردم.
    رُحَماءُ بَينَهُم رو هم از قلم نندازید ، من هم نظر شخصی خودم رو دارم و به آزادی عقیده و نشر هر باوری به روش صلح آمیز اعتقاد دارم.
    Last edited by Captain_America; 13-06-2016 at 21:17.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

نگران نباشید ما اون درسا رو پاس کردیم.کوروش بزرگ افتخار هر ایرانی منطوق جمله میشه هر کس ایرانی است کوروش مایه افتخار اوست مفهوم مخالفش میشه هر کسی که کوروش مایه افتخار او نیست ایرانی نیست. که این کوچکترین ربطی به ایرانی بودن یا نبودن نداره اون مواد از قانون مدنی که پیشتر گفتم میگه چه کسی ایرانی هست هر عقیده و دلبستگی که میخواد داشته باشه.نترس فرهنگ ایران (بدون در نظر گرفتن مفهوم سیاسی کشور ایران ) بقدری غنی هست که نابود نشه ، عرب و مغول و اسکندر و ... هم جزئی از تاریخ ایران هستند نه مایه نابودیش ، همونجور که تمدن جیرفت و شهر سوخته و عیلام هم هستند که بسیار قدیمی تر از کوروش و هخامنشیان هستند. رُحَماءُ بَينَهُم رو هم از قلم نندازید ، من هم نظر شخصی خودم رو دارم و به آزادی عقیده و نشر هر باوری به روش صلح آمیز اعتقاد دارم.
    1-باز هم می گویم نسبت خاص و عام رو بخونید تلا متوجه بشید.2-ایرونی که ترسو نیست ترسو مرد و من نمی ترسم. فرهنگ ایرانی که گنجینه ای است بی بدیل در جهان البته که نابود شدنی نیست من هم نگفتم نابود میشه گفتم ترکان موغول و ... نتونستن نابودش کنن شما که عددی نیستی.3-کاش کمی سواد داشتی تا وقتم رو هدر نمی دادم. می فرماید که با همدیگر مهربانند.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

طفره نروید و پاسخ این را بدهید :

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

1-باز هم می گویم نسبت خاص و عام رو بخونید تلا متوجه بشید.2-ایرونی که ترسو نیست ترسو مرد و من نمی ترسم. فرهنگ ایرانی که گنجینه ای است بی بدیل در جهان البته که نابود شدنی نیست من هم نگفتم نابود میشه گفتم ترکان موغول و ... نتونستن نابودش کنن شما که عددی نیستی.3-کاش کمی سواد داشتی تا وقتم رو هدر نمی دادم. می فرماید که با همدیگر مهربانند.
    فرار رو به جلو نکنید و توپ رو در زمین من نیندازید ، شما اطلاعاتتون در علوم کلامی و تاریخی بسیار نازل و همون هم پر از اشتباه هست ، شما اینجا عددی نیستید که بتونید تاریخ ایران رو مصادره به مطلوب کنید ، به نظر من ادامه بحث با یک فاشیست بیش از اتلاف بحث ضمن اینکه پاسخ سوالاتون رو هم به کرات گفتم.
    مراد ما نصحیت بود و گفتیم * حوالت با خدا کردیم و رفتیم

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

فرار رو به جلو نکنید و توپ رو در زمین من نیندازید ، شما اطلاعاتتون در علوم کلامی و تاریخی بسیار نازل و همون هم پر از اشتباه هست ، شما اینجا عددی نیستید که بتونید تاریخ ایران رو مصادره به مطلوب کنید ، به نظر من ادامه بحث با یک فاشیست بیش از اتلاف بحث ضمن اینکه پاسخ سوالاتون رو هم به کرات گفتم.مراد ما نصحیت بود و گفتیم * حوالت با خدا کردیم و رفتیم
    فاشیست خودتون هستید شما پاسخ پرسش من رو ندادید به هیچ وجه هر چند . آن کس که نداند و نخواهد که بداند / در جهل مرکب ابد دهر بمانداطلاعاتتون در علوم کلامی رو که با اشتباهات فاحشتون در این علم دیدیم در علم تاریخ هم حرف زیادی برای گفتن ندارید به جز نقل قول چند نفر که اصلا با سیل عظیم دیگران قابل مقایسه نیست. مصادره به مطلوب که فن شماست.
    Last edited by vxp; 13-06-2016 at 22:03.

9. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

متاسفانه این شخص با بکار بردن القاب و صفات خود به دیگران و توهین به آنها در حال منحرف کردن تاپیک می باشد.حرفهای کاربر مورد نظر فاقد سند و به شدت دچار بغض و حسادت و عقده فراوانی نسبت به تاریخ تمدن و فرهنگ با شکوه ایران می باشد به این دلیل گفته های این شخص فاقد اعتبار و مردود می باشد .و در برابر پرسشها و وقایع معتبر و مستند سکوت و از آن می گذرند و در اصل خود را به کوچه علی چپ میزنند.
    Last edited by dvd2010; 14-06-2016 at 00:28.

11. 2 کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •