تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشاوره برای خرید قطعات یک کیس حرفه ای برای برنامه نویسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض مشاوره برای خرید قطعات یک کیس حرفه ای برای برنامه نویسی

سلام دوستان

من خواستم خواهش کنم وقت بزارید و من رو یک راهنمایی جامع کنید . من همه موارد رو توضیح می دم کامل و ببخشید اگه وقتتون رو می گیرم .

من نیاز دارم یک کیس جمع کنم که برای برنامه نویسی عالی باشه بودجه هم ۳ میلیون رو می تونم هزینه کنم ( البته بدون مانیتور و موس و کیبورد و ... فقط خود کیس با سخت افزار های داخلش )

نرم افزار هایی که همیشه باز هستند :
    ۱ - Visual Studio 2015 با add-one های زیاد و پروژهای بسیار سنگین تحت وب asp.net mvc
    ۲ - Sql Server 2014 با add-one های redgate
    ۳ - windows media player
    ۴ - firefox با تب های باز بسیار زیاد و add-one های نصب شده زیاد
    ۵ - google chrome
    ۶ - notepad++
    ۷ - IIS
    ۸ - avira antivirus
    9 - IDM
    10 - DFX Audio
    و نرم افزار های دیگه ای که بر حسب زمان اجرا می شه

* نیاز دارم که ۳ تا مانیتور همزمان متصل باشند به همراه یک موس و کیبورد وایرلس و یک اسپیکر معمولی
    * پردازش های زیادی دارم معمولا چه از اجرا برنامه گرفته تا Publish کردن آنها و ...
    * سیستم فعلی من یک لپ تاپ با ۴ گیگ رم و cpu دو هسته ای و هارد SSD هست که دیگه امونم رو بریده و جوابم کرده
    * ویندوز هم که ۱۰ باشه

۱ - خودم در بین CPU ها نظرم روی INTEL xeon هست ولی نمی دونم چقدر درست می گم و چند هسته ای و با چقدر کش نیاز هست و ... این رو ممنون می شم توضیح کامل بدید

۲ - هارد SSD ۲۵۶ کافی هست اما با سرعت خوندن و نوشتن بسیار بالا . برام یک هارد معمولی SATA اما سرعت بالا هم نیاز دارم حدود ۲ ترابایت

۳ - RAM سیستم ترجیح میدم بین ۱۶ تا ۳۲ گیگ باشه

۴ - گرافیک رو نمی دونم اصلا باید چی باشه ولی بدم نمی آد گاهی بازی GTA جدید رو هم روش نصب کنم و به خوبی جواب بده

۵ - می خوام زمانی که USB های زیادی به سیستم وصل می شه مشکلی نداشته باشه چون امکان داره همزمان ۴ تا ۷ پورت رو بهش متصل کنم و همینطور زمانی که برد های الکترونیکی مثل کیوبی برد و ... متصل می شن به سیستم .

در آخر می خوام یک سیستمی باشه به جز اینکه عالی باشه برای الان برای آینده هم کاملا پاسخگو باشه .

ممنون از اینکه وقت می زارید و من رو راهنمایی می کنید

با احترام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

خوب شما هر چقدر بیشتر پول بدین همونقدر هم میتونید کیس بهتری بخرین... با سه میلیون به نظرم کیس خوبی میشه خرید و البته کیس از لپ تاپ قویتره....
    به نظرم ابتدا برین به یک کامپیوتری و ازش بخواین یه فاکتور به قیمت 3 میلیون براتون بنویسه تا ببینید چه قطعاتی با هزینتون میشه بست و اونا رو اینجا بذارین تا اگر جایی نیاز به بالا و پایین بود دوستان راهنمایی کنن چون احتمالا قیمتا دست دوستان نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •