تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نصب اندروید 6 روی گوشیLG g3

داره خودمونی میشه mehrzad21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض نصب اندروید 6 روی گوشیLG g3

سلام
    من چند وقتی هست که قصد دارم سیستم عامل گوشیم رو به اندروید 6 ارتقاء بدم.
    حالا این وسط با یه مشکلاتی مواجه ام که ناشی از عدم آشنایی من به طور کلی با مباحث رام و ارتقا اندروید و رام رسمی و غیر رسمی و... هست.
    چند تا سوال دارم ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی بفرماین:
    1-رام رسمی و غیر رسمی چیه و چه تفاوتی با هم دارن و اینکه می گن رام رسمی مثلا برای خاورمیانه نیومده و این حرفا کلا یعنی چی؟
    2-نصب رام غیر رسمی به چه صورت انجام میشه و ایا اینکار ممکنه برای گوشی ریسکی وخطرناک باشه؟
    3-نصب رام رسمی به چه صورته یعنی اگر بر فرض رام رسمی برای گوشی من که ال جی 3 هست آمدچطور باید نصب کنم؟به جای خاصی در منوی تنظیمات گوشی باید مراجعه کنم یاخود به خود نصب می شه؟
    4-رام رسمی که برای خاورمیانه نیست رو اگر نصب کنم مشکلی برای گوشی پیش میاد؟
    یعنی چه فرقی می کنه اگه رام رسمی خاورمیانه رو نصب کنم با حالتی که رام رسمی غیر خاورمیانه را نصب کنم.
    در آخر بگم من تقریبا هیچی از این مباحث نمی دونم و اگر اشتباهی در اصطلاحاتی که به کار بردم باشه اصلاح بفرمایید.
    کلا منو از گمراهی در بیارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

تا جایی که میدونم راهنمایی میکنم . دوستان هم راهنمایی کنند .

سلام
    من چند وقتی هست که قصد دارم سیستم عامل گوشیم رو به اندروید 6 ارتقاء بدم.
    حالا این وسط با یه مشکلاتی مواجه ام که ناشی از عدم آشنایی من به طور کلی با مباحث رام و ارتقا اندروید و رام رسمی و غیر رسمی و... هست.
    چند تا سوال دارم ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی بفرماین:

1-رام رسمی و غیر رسمی چیه و چه تفاوتی با هم دارن و اینکه می گن رام رسمی مثلا برای خاورمیانه نیومده و این حرفا کلا یعنی چی؟

رام رسمی ، همون سیستم عامل گوشی هست که توسط سازنده گوشی منتشر میشه و تقریبا با کمترین مشکل است و سرعت بالایی بر روی گوشی دارد . و همون سیستم عامل ارجینال حساب میشه .
    رام غیر رسمی ، توسط دیگر توسعه دهنده ها منتشر میشه و معمولا دارای باگ زیاد و عدم بهینگی است . و معمولا بیشتر برنامه و بازی ها روی این رام کار نمیکنه . و همون سیستم عامل کپی حساب میشه.

2-نصب رام غیر رسمی به چه صورت انجام میشه و ایا اینکار ممکنه برای گوشی ریسکی وخطرناک باشه؟

به همراه هر رام غیر رسمی آموزش نصب آن همراه با آن راائه میشه که به صورت فلش کردن گوشی و نصب رام جدید است. . بله ممکنه گوشی بریک بشه و گوشی با یک تکه آجر تفاوتی نداشته باشه و امکان احیای آن وجود نداشته باشه .

3-نصب رام رسمی به چه صورته یعنی اگر بر فرض رام رسمی برای گوشی من که ال جی 3 هست آمدچطور باید نصب کنم؟به جای خاصی در منوی تنظیمات گوشی باید مراجعه کنم یاخود به خود نصب می شه؟

سازنده نصب رام رو به صورت مرحله به مرحله آموزش داده و در هر گوشی متفاوت است . که با توجه به نوع گوشی میتوان آموزش آن را پیدا کرد.

4-رام رسمی که برای خاورمیانه نیست رو اگر نصب کنم مشکلی برای گوشی پیش میاد؟
    یعنی چه فرقی می کنه اگه رام رسمی خاورمیانه رو نصب کنم با حالتی که رام رسمی غیر خاورمیانه را نصب کنم.

در صورتی که رامی غیر از رام رسمی مخصوص منطقه خود را نصب کنید . امکان دارد گوشی دیگر کار نکند و بریک شود . و گوشی با یک تکه آجر تفاوتی نداشته باشه و امکان احیای آن وجود نداشته باشه .

در آخر بگم من تقریبا هیچی از این مباحث نمی دونم و اگر اشتباهی در اصطلاحاتی که به کار بردم باشه اصلاح بفرمایید.
    کلا منو از گمراهی در بیارید

3. این کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

تا جایی که میدونم راهنمایی میکنم . دوستان هم راهنمایی کنند .
    ممنون از توضیحات کاملت[emoji108] دوست عزیز
    فکر می کنم عقلانی ترین کار اینه که منتظر رام رسمی منطقه خودم باشم[emoji3]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

5. این کاربر از mehrzad21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

ممنون از توضیحات کاملت[emoji108] دوست عزیز
    فکر می کنم عقلانی ترین کار اینه که منتظر رام رسمی منطقه خودم باشم[emoji3]

سلام
    خواهش میکنم.

توصیه ای دارم . گوشی رو بدید نمایندگی ال جی در شهرتون براتون یک ساعته نصبش میکنه . رام رسمی و فارسی رو براتون نصب میکنه و اگر با گارانتی باشه هزینه ای را نمیگیره و اگر گارانتی نباشه چیزی حدود 10 تومان میگره و براتون نصب میکنه.

7. این کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم.

توصیه ای دارم . گوشی رو بدید نمایندگی ال جی در شهرتون براتون یک ساعته نصبش میکنه . رام رسمی و فارسی رو براتون نصب میکنه و اگر با گارانتی باشه هزینه ای را نمیگیره و اگر گارانتی نباشه چیزی حدود 10 تومان میگره و براتون نصب میکنه.
    بازم ممنون
    ولی شنیدم رام رسمی خاورمیانه برای جی 3 نیومده هنوز و فقط برای لهستان اومده اگه اشتباه نکنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •