تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 33 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 326

نام تاپيک: معرفی و بررسی مودم هایی با چیپست برودکام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    ممنونم

آیا روی جعبه نوشته که ورژنش چی هست ؟ ( که قبل از خرید و باز کردن جعبه بفهمم)
    سلام مودم های tp link روی جعبه اش ورژن رو نوشته میتونی ببینی

2. این کاربر از alireza12827 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    0341

پيش فرض

اقا از اسوس میتونید مدلهای بیشتری معرفی کنید؟

4. این کاربر از mostafa682 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

من از این همه مودمی که داشتم ؛ لینک سیس x3000 هم داشتم , یه مودم هواوی hg532e چینی بهترین سیگنال رو به من داد , آیا چیپ ست برودکام داره یا شانسیه ؟ مثلا چون تجهیزات مخابرات هواوی هست ؟

اگه بخام یه مودم جدید بخرم دوستان از این مودم های برودکام کدوم رو پیشنهاد میکنن ؟ با ذکر دلیل لطفا ! هدفم پینگ مرغوب هست ..

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من از این همه مودمی که داشتم ؛ لینک سیس x3000 هم داشتم , یه مودم هواوی hg532e چینی بهترین سیگنال رو به من داد , آیا چیپ ست برودکام داره یا شانسیه ؟ مثلا چون تجهیزات مخابرات هواوی هست ؟

اگه بخام یه مودم جدید بخرم دوستان از این مودم های برودکام کدوم رو پیشنهاد میکنن ؟ با ذکر دلیل لطفا ! هدفم پینگ مرغوب هست ..
    مودم های برودکام رو دوستان ظاهرا میگن برای نویز خط خوبه

و گرنه یکی از دوستان اینجا مودم دوستش رو با مودم خودش مقایسه کرده دیده 20 میلی ثامنیه مودم دوستش بهتر عمل میکنه،مودم دوستش هم اصلا معروف نیست،من تا حالا اسمشو نشنیدم

g-net اسمش

بهتره به نظرم پینگ مرغوب میخاین isp عوض کنید مثلا صبانت یا پارس برید و بهشون بهم بگید سرویس کاهش پینگ اعمال کنند

و گرنه نمیشه مودم پیشنهاد داد برای پینگ،مثل یه هندونه دربسته می میونه،ممکنه خوب دربیاد ممکنه بد دربیاد

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

مودم های برودکام رو دوستان ظاهرا میگن برای نویز خط خوبه

و گرنه یکی از دوستان اینجا مودم دوستش رو با مودم خودش مقایسه کرده دیده 20 میلی ثامنیه مودم دوستش بهتر عمل میکنه،مودم دوستش هم اصلا معروف نیست،من تا حالا اسمشو نشنیدم

g-net اسمش

بهتره به نظرم پینگ مرغوب میخاین isp عوض کنید مثلا صبانت یا پارس برید و بهشون بهم بگید سرویس کاهش پینگ اعمال کنند

و گرنه نمیشه مودم پیشنهاد داد برای پینگ،مثل یه هندونه دربسته می میونه،ممکنه خوب دربیاد ممکنه بد دربیاد

دوست عزیز خیلی ممنون از پاسخ شما ، من از کل سرویس دهنده های اینترنت بجز همون صبانت تا حالا مشترک شدم ، این دفعه اصلا جرات نمیکنم برم برای تخلیه و دوباره از یه جای دیگه بگیرم .. از پارس آنلاین هم داشتم خیلی افتضاح بود منطقه ی ما علاوه بر پارس از پیشگامان ، آسیاتک , شاتل , های وب و خلاصه هر چی بوده حداقل یه بار گرفتم و تخلیه کردم , بهترین پینگ رو الحق ولانصاف همین مخابرات داشته برا من تاحالا پارامتر های نویز و کیفیت خط هم تو اون تاپیک گذاشتم اگه یه نگاه کنین خیلی ممنون میشم

سوال من این بود که شما که واردی من اگه بخام پولامو رو هم بزارم از این مودم های برورکام یه دونه بگیرم کدوم رو شما پیشنهاد میکنی ؟ همین x3500 لینک سیس خوبه یا مودم های asus بهترن ؟

با تشکر پیشاپیش

9. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

ایا این مدل asus برودکامه ؟ dsl-ac68u ?

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ممنون از پاسخ شما ، من از کل سرویس دهنده های اینترنت بجز همون صبانت تا حالا مشترک شدم ، این دفعه اصلا جرات نمیکنم برم برای تخلیه و دوباره از یه جای دیگه بگیرم .. از پارس آنلاین هم داشتم خیلی افتضاح بود منطقه ی ما علاوه بر پارس از پیشگامان ، آسیاتک , شاتل , های وب و خلاصه هر چی بوده حداقل یه بار گرفتم و تخلیه کردم , بهترین پینگ رو الحق ولانصاف همین مخابرات داشته برا من تاحالا پارامتر های نویز و کیفیت خط هم تو اون تاپیک گذاشتم اگه یه نگاه کنین خیلی ممنون میشم

سوال من این بود که شما که واردی من اگه بخام پولامو رو هم بزارم از این مودم های برورکام یه دونه بگیرم کدوم رو شما پیشنهاد میکنی ؟ همین x3500 لینک سیس خوبه یا مودم های asus بهترن ؟

با تشکر پیشاپیش
    اون اطلاعاتی که گذاشتید تو تایپیک نویز ،خوبه،خط روی 4 مگ بسته شده

نویز هم نداره،فاصله تون از مرکز هم دوره بیشتر از این نمیکشه و snr هم خوبه

اما بین لینکسیس و ایسوس ظاهرا لینکسیس بهتره البته به صورت کلی میگم

به نظرم نیازی به خریدن مودم ندارید چون خط بیشتر از این نمیکشه،از مرکز مخابراتی ظاهرا خیلی دورید و بیشتر از این نمیکشه

اگر برای پینگ هم میخاین نمیشه مودم پیشنهاد داد،شاید مودم جدید پینگ رو بدتر کنه

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

14. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

اون اطلاعاتی که گذاشتید تو تایپیک نویز ،خوبه،خط روی 4 مگ بسته شده

نویز هم نداره،فاصله تون از مرکز هم دوره بیشتر از این نمیکشه و snr هم خوبه

اما بین لینکسیس و ایسوس ظاهرا لینکسیس بهتره البته به صورت کلی میگم

به نظرم نیازی به خریدن مودم ندارید چون خط بیشتر از این نمیکشه،از مرکز مخابراتی ظاهرا خیلی دورید و بیشتر از این نمیکشه

اگر برای پینگ هم میخاین نمیشه مودم پیشنهاد داد،شاید مودم جدید پینگ رو بدتر کنه
    آخه من قبلا که از سیم کشی داخل ساختمان استفاده میکردم و وضعم خیلی خراب بود هر دو بار که یه مودم لینک سیس جدید گرفتم خیلی از لحاظ پینگ و پکت لاس وضعم بهتر شد یعنی تو بازی خیلی بهتر عمل میکرد و مودم لینک سیس من ارادت خاصی دارم نسبت بهش به همین خاطر گفتم شاید الا ن که سیم کشی رو جدا کردم اگه یه مودم اینک سیس بگیرم بهتر عمل کنه

الان مودم فعلیم اینه :

و تو فکر این مودم بودم :

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اون مودم هواوی خود مودمی هست که مخابرات روی اینترنتش مفروشه
    من مدتی این مدل رو داشتم و دادم دوستم
    مودم خوبیه و زیاد اذیت نمیکنه

ولی پیشنهاد میدم
    VODAFONE HG556A
    خریداری کنین
    هم چیپستش برادکامه و هم تنظیمات خوبی داره و اذیت نمیکنه ( البته شاید برای من اینطور بوده )
    Last edited by EHSANRF; 22-07-2016 at 22:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •