تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو برای ایرانیان خارج از کشور

داره خودمونی میشه aminamz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

پیشنهاد می کنم سری به JD Powers بزنین، همون کار درستی که بسیاری از آمریکایی ها قبل از انتخاب خودرو انجام میدن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا اشاره کردین دنبال SUV هستین اما حس کردم گویا به کلاس CUVها (Crossoverها) بیشتر علاقمندین
    این توضیح چه در JD Powers و چه موقع تصمیم گیری به کارتون میاد : تفاوت اصلی ایندو کلاس خودرویی اینه که SUVها که کمتر هم رایجن، قابلیت خارج جاده (offroad) بالایی دارن (لندکروزر، پرادو، FJ Cruiser، هامر، مرسدس G Class ، لندرور و رنجرور) اما CUVها شاسی بلندهای رایجتر و ارزانتری هستن که برای رانندگی روزانه شهری و بر روی پلتفورم خودروهای سواری طراحی شدن و چندان قابلیت offroad ندارن حتی اگر در ظاهر (All wheels drive (AWD باشند (ب.ام.و x3 , x5, x6 ، مرسدس ML, GL , GLC, GLE, GLS ، محصولات کیا، هیوندای، لکسوس، رنجرور ایوک، ...)
    عالی بود و واقعا ممنون. نمیدونستم این رو. پس بهتره بگم یه CUV میخام
    چون نیاز به سیلندر و فضای ماشینی مثل لندکروزر و.... ندارم چون هم مصرفشون بالاست به نسبت قدرت و حجم موتور و هم به کار من نمیاد اون حجم ماشین چرا که برای دو نفره و تو غربت مثل ابران نیست بشی 20 نفر بری بیرون. حالا پیشنهاد شما بین CUV ها کدوم مدل و اصلا کدوم شرکته. میخام به یه جمع بندی برسم. ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

سلام
    نظر بنده ممکنه با نظر شما فاصله زیادی داشته باشه
    بنده از تجملات دوری کردم همیشه چون هم مخارج کم میشه هم حسادت و و کینه و دشمنی
    این نظر شخصی بنده هست . همیشه هم خیرش رو دیدم
    لکسوس تجملانی هست
    بنده پرادو رو ترجیح میدم
    همه ی امکانات ضروری رفاهی رو داره . از تجملات هم دور هست
    اما شما اگر با نظر بنده همسو نیستین همون لکسوس RX گزینه ی خوبی هست
    لطف کردی داداش. راستش تجملاتی که نیستم بیشتر برام امکانات و جواب دهی مهمه که البته برای ما پرادو یه مقدار بیشتر از نیازه و این یعنی مصرف بیشتر سوخت و. . که نیازی نداریم.
    اطلاعاتی در مورد تویوتا rav4 دارید؟
    خیلی جاها خوندم معروفه به اسباب بازی بین محصولات خود شرکت تویوتا(طبق کامنتهای سایت carshow)
    Last edited by aminamz; 18-03-2016 at 15:27.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

لطف کردی داداش. راستش تجملاتی که نیستم بیشتر برام امکانات و جواب دهی مهمه که البته برای ما پرادو یه مقدار بیشتر از نیازه و این یعنی مصرف بیشتر سوخت و. . که نیازی نداریم. اطلاعاتی در مورد تویوتا rav4 دارید؟
    خیلی جاها خوندم معروفه به اسباب بازی بین محصولات خود شرکت تویوتا(طبق کامنتهای سایت carshow)
    سلام
    نه متاسفانه اطلاع ندارم اما به همه ی محصولات تویوتا اطمینان دارم چون مثل بعضی از خودروسازها قالتاق و کلاهبردار و دزد و مال مردم خور نیستند

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

سلام
    نه متاسفانه اطلاع ندارم اما به همه ی محصولات تویوتا اطمینان دارم چون مثل بعضی از خودروسازها قالتاق و کلاهبردار و دزد و مال مردم خور نیستند
    واقعا ممنونم. درست میفرمایید. واقعا شرکت معتبر و مهمیه
    حقیقتش اینه من خودم تویوتا و لکسوس یا ماشین های امریکایی رو دوست دارم و قبول دارم چون توی عمل ثابت میکنن.مثلا توی گرمای وحشتناک کشور های عربی فقط تویوتا و جنرال موتور و شورلت دووم میاره نه بنز و بی ام و و....
    واقعا باید دید کجا و زیر پای چه کسایی ماشین دووم میاره تا اینکه مثلا نگاه کنی ببینی تو اروپا با ماشین تو دمای معمولی و عادی کشش داره.واقعا لطف کردید

6. این کاربر از aminamz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

قابل اعتمادترین برندهای خودرویی 2016
    "اعتماد" بالاترین جایگاهی است که خودروسازان در تعامل با مشتریان و بازار می توانند بدان دست یابند.
    پول نیوز، مازیاردانیالی- به اعتقاد کارشناسان، "اعتماد" بالاترین جایگاهی است که خودروسازان در تعامل با مشتریان و بازار می توانند بدان دست یابند.

به عبارت دیگر ماهیت وجودی و امکان تداوم فعالیت یک خودروساز در بخش صنعت کاملا وابسته به جذب و حفط اعتماد مشتریان و مخاطبان خود است.

هنگامی که یک کمپانی خودروسازی این فاکتور مهم را در اختیار داشته باشد با اطمینان از فروش محصولات خود در بازارهای جهانی با آرامش بیشتری می تواند توان خود را روی تحقیق و توسعه متمرکز کند.

در همین راستا هر ساله موسسات مختلفی اقدام به بررسی های میدانی و ارائه گزارش های معتبر در رابطه با میزان اعتماد مشتریان به برندهای مطرح خودرویی می کنند.

بدیهی است نتیجه اینگونه گزارش ها هم برای محافل اقتصادی و هم برای مشتریان ارزشمند است و در انتخاب ها نیز اثرگذار خواهد بود.

اخیرا موسسه مطالعات خودرویی جی. دی از آمریکا گزارشی را در رابطه با قابل اعتمادترین برندهای خودرویی 2016 منتشر کرده که برای امروز بدان می پردازیم.

· بررسی های جی. دی نشان داده بیشتر مشکلات فنی گزارش شده توسط مشتریان(در رابطه با برندهای حاضر در این رده بندی) شامل مواردی از قبیل عدم یکپارچه سازی سیستم بلوتوث خودرو و سیستم تشخیص صدای داخلی یا سیستم موقعیت یاب جهانی بوده است. از این رو ایرادهای فنی نسبت داده شده به هر برند لزوما به مفهوم نقص فنی موتوری یا ساختاری محصولات آن برند نیست.

گفتنی است بر اساس گزارش جی . دی، 55 درصد مشتریانی که در تجربه محصولات یک برند با مشکلات کمتری مواجه بوده اند برای خرید های بعدی خود نیز به آن برند وفادار مانده اند. درمقابل، 41 درصد از مشتریانی که دو یا سه مشکل در محصول خریداری شده خود مشاهده کرده اند، برای خریدهای بعدی برند جدیدی را جایگزین خواهند کرد.

و اما قابل اعتمادترین برندهای خودرویی 2016:

1. لکسس

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 95 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 6.7 درصد کاهش اعتماد

2. پورشه

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 97 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 19.5 درصد افزایش اعتماد

3. بیوک

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 106 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 3.6 درصد افزایش اعتماد

4. تویوتا

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 113 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 1.8 درصد کاهش اعتماد

5. جی ام سی(جیمس)

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 120 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 2.4 درصد کاهش اعتماد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •