تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: پاسخگو نبودن سام سرویس و پنل ضعیف BN95-01319Aمورد استفاده در سری 6430 و 6300تی وی سامسونگ

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

متاسفانه تی وی را هنوز درست نکردند امروز هم تماس گرفتم گفتن درخواست قطعه را به واحد تامین ارجاع دادیم ولی مشخص نیست کی موجود بشه فقط بلدن همینو بگن.دیگه شنبه میرم تعزیرات از سام سرویس شکایت کنم .غلط کردند اسم خودشونو گذاشتن گارانتی اما عرضه ندارن یه پنل را تامین کنند فقط بلدن پول خون مردم را بگیرن.شرکتی که نتونه خدمات بده باید تعطیل بشه!دوستان توجه داشته باشید گارانتی سام سرویس اصلا معتبر نیست و متاسفانه کیفیت محصولات سامسونگ به شدت کاهش پیدا کرد.راستی گول تبلیغات تی وی های جدید سامسونگ را نخورید اینا محصولات سال پیش هستند که به جای سر Hامسال j گذاشتن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

خرید از سامسونگ بشدت اشتباهه گول گارانتی سام سرویس و جنس اصلی و پشتیبانی و رضایت مشتری و خدمت محور رو نخورید... اکثر تلویزیون هاش، پنلشون ایراد داره مدل 2018 گرفتم از روز اول اشکال داشت و پنل از دو طرف هاله مشکی به اندازه 20 سانت داشت، علیرغم ارسال کارشناس و تایید این مشکل، براحتی قسمت مثلا!!! رضایت مشتری سامسونگ، زد زیرش و قبول نکرد. چندین و چند روز زنگ زدم، با گستاخی تمام حتی حاضر نبودن جواب تلفن رو بدن... به نظرتون این توهین به شعور مشتری نیست؟ باید برید چندین میلیون توی این گرونی هزینه کنید و بعدش دنبال شکایت و التماس به اینا... من هم گول برند مثلا معتبر و گارانتی مثلا معتبر سامسونگ رو خوردم که خرید کردم. در تایید صحبت هام، کافیه یه سرچ توی گوگل انجام بدین تحت عنوان " شکایت از سام سرویس " و برید کامنت هارو بخونید،کاملا گویا و واضحه... میتونید کامنت ها رو بخونید: بعضی ازخریداران که موفق شدند این " شرکت کم فروش " رو قانع کنند که تلویزیون ایراد داره،اونم با کلی دردسر و تلف کردن وقت و هزینه!!! یا ایراد جدیدتری پیدا کرده یا پنلشون کیفیت قبل رو نداشته تلویزیونی که استفاده ای ازش نکنی که به گارنتی بکشه،و از روز اول مشکل داشته باشه فقط و فقط باید تعویض بشه یا در سخت ترین حالت پول مشتری بازگردونده بشه... ضمنا تعمیر وقتی قابل قبوله که از تلویزیون استفاده کرده باشی نه اینکه از بدو خرید ایراد داشته باشه!!! دوستان عزیز من اطلاع رسانی میکنم به این دلیل که خودم متضرر شدم،شما این اشتباه رو نکنید... اگه کل مشکل رو براتون تعریف کنم باید یه طومار براتون بنویسم تا این شرکت کم فروش رو خوب بشناسید و ازش خرید نکنید،اگرم خرید کردید خیلی حواستون رو جمع کنید سرتون کلاه نذارن این از خدا بی خبرها...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •