تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پارس یا315

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض پارس یا315

دوستان من دوستم پژو پارس مدل 93 رو فروخت که ماشینشو عوض کنه چون چندتا ماشین هم پارس هم سمند عوض کرده دیگه نمیخواد پارس و سمند برداره میخوادMVM315برداره حالا یا صفر یا مدل93که حدود30تومن الان قیمت گرفتیم میخواستم ببینم کسی از دوستان 315داشته تا بحال از کیفیتش راضی وهمچنین خدماتش چون این خودرو ها تازه اومده به بازار شاید هنوز خیلی ها کارشون گیر قطعه یدکی نیافتاده باش ه وهمچنین تعمیر کار ولی کیفیت وقدرتی وآپشن هاش به پرشیا می چربه یانه از نظر ظاهر و مصرف که صدردصد 315سر ازپرشیا هست ازنظر قدرت هم هردو108اسب هستن ولی من فکر کنم بازم 315سر تر باشه
    نظر شما چیه ؟؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان من دوستم پژو پارس مدل 93 رو فروخت که ماشینشو عوض کنه چون چندتا ماشین هم پارس هم سمند عوض کرده دیگه نمیخواد پارس و سمند برداره میخوادMVM315برداره حالا یا صفر یا مدل93که حدود30تومن الان قیمت گرفتیم میخواستم ببینم کسی از دوستان 315داشته تا بحال از کیفیتش راضی وهمچنین خدماتش چون این خودرو ها تازه اومده به بازار شاید هنوز خیلی ها کارشون گیر قطعه یدکی نیافتاده باش ه وهمچنین تعمیر کار ولی کیفیت وقدرتی وآپشن هاش به پرشیا می چربه یانه از نظر ظاهر و مصرف که صدردصد 315سر ازپرشیا هست ازنظر قدرت هم هردو108اسب هستن ولی من فکر کنم بازم 315سر تر باشه
    نظر شما چیه ؟؟؟؟
    خرید ام وی ام همیشه گزینه نامناسبی بوده . کسانی که ام وی ام خریدند گرچه راضی هستند و حرفی برای بد گفتن ندارن اما پشیمانی از چهرشون میباره . مدل ۳۱۵ رو car.ir مورد برسی قرار داده . شتاب ۰ تا ۱۰۰ حدود ۱۸ ثانیه هست که واقعا ضعیفه . ماشین به نسبت خشکی هم هست . اما چهره به روزی داره و از نظر امکانات وضعیتش بد نیست . کیفیتش از داخلی ها بهتر نیست اما بد هم نیست . در کل ایشون با این خرید پشمان خواهند شد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •