تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشاوره جهت تعویض خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشاوره جهت تعویض خودرو

سلام
    من پرشیا مدل 85 دارم (دوگانه)
    قصد تعویض خودرو دارم اما متاسفانه نمیدونم چی بگیرم، با توجه به پیش فروش دهه فجر میخواستم ماشین بگیرم
    پولم و با توجه به شرایط پیش فروش دهه فجر، به دنا و h330 برلیانس میرسه ولی از برلیانس بیشتر خوشم اومده
    بنظر شما کدوم بهتره و آیا برلیانس h330 با اینکه موتورش 1500 سی سی هست قدرت موتورش خوبه و میشه باهاش سرعت بالا رو تجربه کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    قصد تعویض خودرو دارم اما متاسفانه نمیدونم چی بگیرم، با توجه به پیش فروش دهه فجر میخواستم ماشین بگیرم
    پولم و با توجه به شرایط پیش فروش دهه فجر، به دنا و h330 برلیانس میرسه ولی از برلیانس بیشتر خوشم اومده
    بنظر شما کدوم بهتره و آیا برلیانس h330 با اینکه موتورش 1500 سی سی هست قدرت موتورش خوبه و میشه باهاش سرعت بالا رو تجربه کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    نظرم من که 100 درصد روی برلیانس هست. درسته یه مقدار ضعیفتره ولی از یه شترگاو پلنگ مثل دنا خیلی بهتره و کیفیت بالاتری داره. اگه اتومات هم بگیری که بازم برتری بیشتره. ضمنا موتورش خیلی هم نسبت به دنا ضعیف نیست چون اولا فرمون برقی داره که خیلی تاثیر داره، وزنش یه مقدار کم تره و همچنین نسبت به دنا تو دور کمتری یه حداکثر قدرت میرسه که بهتره
    اگه میخوای اطلاعات بیشتر راجع به ماشینی کسب کنی به انجمن های خودرو رجوع کن که بیشتر کمکت میکنه و افرادی که ماشین ها رو دارن بهتر میتونن نظر بدن (مخصوصا ماشین های جدید)

3. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    نظرم من که 100 درصد روی برلیانس هست. درسته یه مقدار ضعیفتره ولی از یه شترگاو پلنگ مثل دنا خیلی بهتره و کیفیت بالاتری داره. اگه اتومات هم بگیری که بازم برتری بیشتره. ضمنا موتورش خیلی هم نسبت به دنا ضعیف نیست چون اولا فرمون برقی داره که خیلی تاثیر داره، وزنش یه مقدار کم تره و همچنین نسبت به دنا تو دور کمتری یه حداکثر قدرت میرسه که بهتره
    اگه میخوای اطلاعات بیشتر راجع به ماشینی کسب کنی به انجمن های خودرو رجوع کن که بیشتر کمکت میکنه و افرادی که ماشین ها رو دارن بهتر میتونن نظر بدن (مخصوصا ماشین های جدید)
    ممنون از پاسختون
    ولی من تا حالا توی نت دنبال خرید یا مشاوره ماشین نبودم، میشه سایت هایی که انجمن تخصصی هستن و البته فعال میباشند رو معرفی کنید؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyhantaktaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

گذاشتن لینک خلاف قوانین هست دوست عزیز.
    نه دنا نه برلیانس.
    یه تندر 90 بخرید دست دوم تر تمیز کم کارکرد

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود بر شما . معیارها و انتظاراتون رو برای خرید یک خودروی مناسب شرح دهید تا به بهترین شکل ممکن شمارو راهنمایی کنیم .
    جادار بودن ٬ شتاب ٬ ایمنی ٬ مصرف سوخت و ...

7. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر شما . معیارها و انتظاراتون رو برای خرید یک خودروی مناسب شرح دهید تا به بهترین شکل ممکن شمارو راهنمایی کنیم .
    جادار بودن ٬ شتاب ٬ ایمنی ٬ مصرف سوخت و ...
    سلام
    زیبایی، قدرت، سرعت و شتاب، جدید (یه چیزی ک با پرشیا و 405 فرق کنه)، کم مصرف، معمولا هفته ای یک بار مسافرت جاده ای میرم، اذیت نکنه. ایمن، ما یه خانواده 3 نفره ایم و مشکلی با جا نداریم. راحتی در رانندگی بین شهری و عدم خستگی، سیستم تهویه و مولتی مدیا خوب، بهرهمندی از تکنولوژی روز دنیا (مخصوصا توی ماشین)، هندلینگ خوب و روون.
    در کل سرعت و قدرت و ایمنی و زیبایی و جدید بودن مهمتر اند. (کلا توی این رنج قیمت باکلاس باشه)
    بنظرم H330 اتومات اکثر اینارو داره ولی تهویه اتومات نداره و برای سرنشینان عقب هم دریچه تهویه مثل دنا نداره ک نمیدونم اینا چقدر تاثیر گذاره، نمیدونم کروز کنترل و مولتی مدیا فابریک داره یا نه (h330) چون شنیدم باید جداگانه خریداری کرد و نصب کرد، و چون موتورش 1500 هست نمیدونم سرعت و قدرت و شتاب بالا رو ارائه میده یا نه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Last edited by wolfomid; 05-02-2016 at 09:26.

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    زیبایی، قدرت، سرعت و شتاب، جدید (یه چیزی ک با پرشیا و 405 فرق کنه)، کم مصرف، معمولا هفته ای یک بار مسافرت جاده ای میرم، اذیت نکنه. ایمن، ما یه خانواده 3 نفره ایم و مشکلی با جا نداریم. راحتی در رانندگی بین شهری و عدم خستگی، سیستم تهویه و مولتی مدیا خوب، بهرهمندی از تکنولوژی روز دنیا (مخصوصا توی ماشین)، هندلینگ خوب و روون.
    در کل سرعت و قدرت و ایمنی و زیبایی و جدید بودن مهمتر اند. (کلا توی این رنج قیمت باکلاس باشه)
    بنظرم H330 اتومات اکثر اینارو داره ولی تهویه اتومات نداره و برای سرنشینان عقب هم دریچه تهویه مثل دنا نداره ک نمیدونم اینا چقدر تاثیر گذاره، نمیدونم کروز کنترل و مولتی مدیا فابریک داره یا نه (h330) چون شنیدم باید جداگانه خریداری کرد و نصب کرد، و چون موتورش 1500 هست نمیدونم سرعت و قدرت و شتاب بالا رو ارائه میده یا نه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    خرید خودروهای چینی گرچه پرزرق و برق هستن اما مشکلات زیادی به همراه دارن . ترس از تعمیر و نگهداری ٬ نبود تعمیرکار ماهر و قطعات و لوازم ٬ همینطور بازار خرید و فروش نامناسب ٬ من رو از خرید یک خودروی چینی بازمیداره .
    بنابراین بهتره به سمت خودروهای تولید داخل بریم . ( حتی همین داخلیا هم بعضا با کمبود قطعه و تعمیرنادرست مواجه هستند )
    با توجه به انتظارات شما 206 SD V8 میتونه نیاز شمارو برآورده کنه . از نظر شتاب و قدرت و سیستم تهویه ٬ مصرف سوخت و کولر قوی ٬ چهره به نسبت به روز ( اما تکراری ) قطعات و تعمیر و نگهداری خوب .
    متاسفانه ال ۹۰ هیچ‌ آپشن و زیبایی نداره . هندلینگ ضعیف و ظاهر نچسب قیمت بالا و قطعات گران این گزینه رو همیشه خط زده .
    درمورد دنا باید بگم موتور خیلی خوبی داره اما مشکل کپ کردنش هنوز پابرجاست که در تاپیک EF7 میتونید مطالعه کنید . اما قدرت عالی و مصرف سوخت بسیار پایین از مزیت هاش هست . از نظر امکانات هم فقط کروز داره . البته کولرش زیاد جالب نیست و حسابی توان موتور رو میگیره و خنکی مناسبی نداره .
    و در آخر اگر قصد خرید چینی دارید جک J5 بین چینی ها وضعیت بهتری داره و تمامی انتظارات شما رو برآورده میکنه .

10. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

کمری گرند !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •