تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 367 از 419 اولاول ... 267317357363364365366367368369370371377417 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,661 به 3,670 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منطقه ما تاجایی که از اطرافیان میدونم‌ بیشتر از ۵۰ کسی نتونسته بگیره میشه بگی این سرعت مربوط به کجاست و با چه مودمی؟؟ واقعا همیشه اینطوریه؟ لطفا اطلاعات دقیق بدید چون میخام مودم بگیرم اگه واقعا بتونم به این سرعت برسم ممنون
    مودم cat6 با قابلیت تجمیع داشته باشی مثل : b525 یا fd-m60 و در منطقه شما دو باند 3 و 7 فعال و انتن دهی هم فول باشه و در دسترس راحت در ساعات خلوت 130 تا میگیری در ساعات شلوغ کمترین 50 و بیشترین 80 تا . و اگر مودم cat6 بدون تجمیع مثل b612 داشته باشی با یک باند فعال در منطقه شما حالا یا 3 یا 7 باز ساعات خلوت تا 120 میتونی بگیری و در ساعات شلوغ کمترین 40 تا و بیشترین 70 تا . همه بچه هایی که در انجمن مودم های مذکور رو دارن قریب به اتفاق میانگین 70 رو همیشه دریافت کردن . ناگفته نماند منطقه شما و دکلی که از اون خدمات میگیرد و ساعات اوج مصرف هم در مسئله دخیل هست . خوبی مودم های دارای قابلیت تجمیع اینه اگر هر دو باند 3 و 7 فعال و انتن دهی خوب باشه حتی ساعات شلوغ شبکه هم نهایت سرعت رو میتونن بدن ولی مودم های cat6 بدون حالت تجمیع در مواقعی که شبکه و دکل شلوغ هست افت سرعت دارن و این قابلیت رو هم ندارن از باند دوم کمک بگیرن .

اینم یک نمونه برا مودم b525 :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه تست دوم :

Last edited by saber73; 11-09-2019 at 12:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با این برنامه میتونی IMEIدستگاه رو تعویض کنی:
    اول برنامه رو باز کن و ای پی مودمو انتخاب کن بعد IMEIمد نظرت که 15 رقمی هس رو وارد کن بعدا مودمو ریست کن این اسکریپ خودش خودکار نصب میکنه .
    نکته:فریمور دارای adbوtelnetباشه!!!
    نمونه کار اسکریپ:

من همه ی کارها رو طبق برنامه انجام دادم طبق تصویر بعد مودم ریست شد (البته در حالت عادی نه حالت بوت ) ولی imei تغییر نکرد . دلیلش چیه من از فریمور مود شده B612_UPDATE_11.195.03.00.1445moded استفاده کردم روی مودم نصب بود

3. 2 کاربر از hamidbaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بالاخره b612 تجمیع داره یا نه؟ پس چه طوری بعضیا تا ۱۶ مگ میگیرن؟ مگه تک باند تا ۱۶ مگ میده؟

5. 2 کاربر از amirbarca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بالاخره b612 تجمیع داره یا نه؟ پس چه طوری بعضیا تا ۱۶ مگ میگیرن؟ مگه تک باند تا ۱۶ مگ میده؟
    این مودم تا جایی که ما تحقیق کردیم و کلی تست زدیم برای شبکه FDD خیر CA و یا همون تجمیع به هیچ عنوان نداره . داخل فیلم هم اگه دیدید در منطقه تست برا همراه اول فقط یک باند فعال بود یعنی اگر مودم تجمیع میکرد هم نمیشد چرا ؟ چون فقط یک باند در منطقه وجود خارجی داشت و سرعت بالا با همین تک باند و ظاهر نشدن علامت + در همان تست در مودم B525 هم گفته منو تایید کرد و نشون داد این مودم یعنی B612 با تک باند بهترین سرعت رو دریافت میکند حتی بالاتر از مودم B525 . تنها برتری مودم B525 همان تجمیع اون هست که اونم نیاز به فعال بودن دو باند و فول انتن بودن اونها داره . این مودم B612 از نوع MIMO4*4 هست و دلیل سرعت بالای این مودم در FDD نیز همین هست هر چند اگر دکل منطقه شما خلوت باشه و یا پرسرعت و یا از نوع فیبر نوری 100 درصد تاثیرگذار هست . بنده خودم رو این مودم خیلی تحقیق کردم از نظر قیمت . امکانات و سرعت و خصوصا قابلیت TDD ( ایرانسل و مبین نت ) بهترین مودم حال حاضر کشور هست . طرف میره بالای 4 تومن به مودم CAT16 میده ولی ارزش نداره چرا ؟ چون تا الان فقط دو باند در ایران برای تجمیع وجود داره و بیشتر از CAT6 فعلا دور ریختن پول هست . باید منتظر ماند و دید اپراتورها برای مودم های رده بالا چه برنامه ای دارن و ایا چندین باند دیگر هم راه اندازی خواهند کرد یا نه ؟

7. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من همه ی کارها رو طبق برنامه انجام دادم طبق تصویر بعد مودم ریست شد (البته در حالت عادی نه حالت بوت ) ولی imei تغییر نکرد . دلیلش چیه من از فریمور مود شده B612_UPDATE_11.195.03.00.1445moded استفاده کردم روی مودم نصب بود
    موقع انجام کار و پایان اون عکس بده از همین صفحه تغییر IMEI احتمالا جایی رو اشتباه میری .

9. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

سلام دوستان من از طریق تنظیمات مودم رفتم و از طریق مک فیلتر یه ادرس دادم که فقط اون ای پی بتونه استفاده کنه و فکر کنم اشتباه ای پی خودمو چیز دیگه زدم الان نمیتونم وصل بشم چیکار کنم ؟ مودم همراه دی لینک هست و ریست هم نمیشه

11. 2 کاربر از amirhosein32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان من از طریق تنظیمات مودم رفتم و از طریق مک فیلتر یه ادرس دادم که فقط اون ای پی بتونه استفاده کنه و فکر کنم اشتباه ای پی خودمو چیز دیگه زدم الان نمیتونم وصل بشم چیکار کنم ؟ مودم همراه دی لینک هست و ریست هم نمیشه
    سلام
    با کابل وصل کن مک فیلتر فقط برا وایفایه

13. 2 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام میخواستم بدونم استاندارد g با n وای فا از نظر سطح امنیت هم تفاوت داره

15. این کاربر از allric بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خیر تفاوتی نداره
    تفاوت در سیگنال و سرعتش هست

17. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Baharkhani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

خیر تفاوتی ندارد.
    802.1g – 2003: وای‌فای G سه سال پس از B و با وعده سرعتی 5 برابر بالاتر (تا 54 مگابیت بر ثانیه) عرضه شد. این استاندارد نیز افزونه‌ای برای باند 2.4 گیگاهرتزی محسوب می‌شود و از آن‌جایی که سرعت انتقال اطلاعات در آن زمان برای کاربران بسیار مهم بود محبوبیت زیادی یافت. در حال حاضر این استاندارد نیز آن‌قدر سریع نیست که بتواند نیازهای انتقال اطلاعات تمامی وسایل وای‌فای یک خانه را برطرف کند.

802.11n – 2007: وای‌فای N یک افزایش دیگر در سرعت وای‌فای بود که نرخ انتقال اطلاعات را به 300 تا 450 مگابیت بر ثانیه بسته به تعداد آنتن‌ها می‌رساند. این پروتکل بر روی هر دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتزی اعمال شده و امکان انتقال اطلاعات حجیم را در زمانی اندک فراهم کرد.

19. 4 کاربر از Baharkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •