تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره برای خرید کیس تا 4 تومن

در آغاز فعالیت UA48H6390's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض مشاوره برای خرید کیس تا 4 تومن

سلام دوستان
    من میخوام یه کیس ببندم تا 4 تومن برای گیمینگ. مانیتور،اسپیکر ،موس ،کیبورد و همه چی بجز کیس دارم .
    خودم سی پی یو i7 و رم 16 و گرافیک nVidia مد نظرم هست . و مادربرد وای فای دار.
    برند مادربرد و گرافیک هم دوست دارم asus باشه .
    چی بگیرم ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

کسی نیست جواب مارو بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjadorgadimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه کیس ببندم تا 4 تومن برای گیمینگ. مانیتور،اسپیکر ،موس ،کیبورد و همه چی بجز کیس دارم .
    خودم سی پی یو i7 و رم 16 و گرافیک nVidia مد نظرم هست . و مادربرد وای فای دار.
    برند مادربرد و گرافیک هم دوست دارم asus باشه .
    چی بگیرم ؟
    سلام
    Intel Skylake Core i5-6600K CPU

ASUS B85-PLUS Motherboard

ASUS STRIX-R9380-DC2OC-2GD5-GAMING Graphics Card

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Green GP750B-OC-Plus Computer Power Supply

هارد و دی وی دی رام هم بستگی به نیازت داره هر چه قدر نیاز داری بخر

پاور رو هم کمی قوی گفتم تا اگه یه زمانی خواستی قطعات قوی تری بخری به این زودی مشکل پاور پیدا نکنی
    البته سیستم قوی هست و میتونه همه ی بازی هارو رو هایگ اجرا کنه
    مثلا گرافیکی ترین گیم در جهان تا به امروز call of duty black ops 3 هست که سیستم من که حتی ضعیفتر از ماله تو هست این رو رو هایگ اجرا می کنه
    سیستم من:
    اینتل کور آی 3 3.1 گیگاهرتز
    گرافیک جی تی ایکس 950
    رم 8 گیگابایت

این سیستم تو حالا حالا ها هر چی بازی بیاد بیرون راحت اجرا میکنه
    Last edited by sajjadorgadimi; 04-02-2016 at 18:05.

تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

من nvidia و سی پی یو i7 میخوام.
    شایدم لپ تاپ بخرم با این وضع .
    یه لپ تاپ ASUS ROG GL552VW DH4 هست هنوز نیومده ایران .بیاد دور و بر چهار تومنه و خیلی قوی تر از اینی که گفتینه .شاید اونو بخرم.

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من nvidia و سی پی یو i7 میخوام.
    شایدم لپ تاپ بخرم با این وضع .
    یه لپ تاپ ASUS ROG GL552VW DH4 هست هنوز نیومده ایران .بیاد دور و بر چهار تومنه و خیلی قوی تر از اینی که گفتینه .شاید اونو بخرم.
    بله انویدیا بهتر از amd هست.من به تراشه توجه نکردم

لپ تاپ هر چه قدر هم قوی باشه همیشه ضعیفتر از کامپیوتر عمل می کنه
    من یه لپ تاپ کور آی 5 داشتم فرکانسش دقیق یادم نیست(خراب شد)
    حالا این کامپیوتر رو خریدم که مشخصاتش رو بالا گفتم.CPU این کامپیوتر خیلی قوی تر از اون لپتاپه عمل میکنه
    اگه این سیستمو برا بازی می خواین لپتاپ نخرین،کامپیوتر بخرین
    لپ تاپ برای بازی مناسب نیست برای انجام کارهای روزمرست(تازه بازی با لپتاپم سخته)
    و یه چیز دیگه این که سی پی یو تاثیر چندانی اونطور که فکر می کنید در بازی نداره!
    شما برای اجرای بازی ها به یه کارت گرافیک قوی و رم با حجم زیاد نیاز دارید
    بزارید یه توضیح مختصر در مورد هر قطعه بدم که تو بازی چی کار می کنه

رم:هنگامی که شما بازی رو اجرا می کنید اطلاعات از هارد به رم کپی میشه(بعضی از بازی ها به رم بیشتر نیاز دارند که 16 گیگ برای همه ی بازی ها کافیه)
    cpu:اطلاعات رو از از رم می گیره،اونا رو ترجمه می کنه،بعد به کارت گرافیک می فرسته(دلیل اینکه مستقیما چرا از هارد نمیگیره اینه که سرعت هارد کمه ولی سرعت رم خیلی بالاست و برای اینکه cpu بتونه اطلاعات رو به سرعت بگیره،ترجمه کنه،وبه کارت گرافیک بفرسته به سرعت زیادی نیاز داره)
    کارت گرافیک:اطلاعات رو از cpu می گیره و اونارو پردازش میکنه،سپس تصویر بازی رو به مانیتور انتقال میده
    خب همونطور که دیدید cpu کار خاصی انجام نمیده و فقط اطلاعات رو منتقل میکنه و کارت گرافیکه که اون ها رو پردازش میکنه; پس مسلما پردازش اطلاعات از انتقال دادن اون خیلی سخت تره

به هر حال خودتون میدونید
    من فقط خواستم راهنمایی کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

من خیلیم خوب عقلم میکشه کدوم قطعه چکار میکنه ؟ هشت ساله با کامپیوتر کار میکنم بعد تاره به من میگی سی پی و رم چیه ؟ الفبای کامپیوتر بهم یاد میدی ؟
    سی پی یو به این نیست که شما i7 یا i5 یا i3 داری .بلکه هر کدوم از این i7 و i5 و i3 باز بین خودشون مدل دارن مثلا i7 4720HQ یا i5 5500U .
    شما ببین اون i5 لپ تاپت مدلش چی بوده و این i3 که الان داری مدلش چیه و برو تو سایت cpuboss.com مقایسه کن چه بسا قدرت این i3 کلا بالا تر باشه و ربطی به لپ تاپ نداشته باشه .
    مشخصات اون لپ تاپ اینه :
    CPU :i7 Skylake 6700HQ
    RAM : 16 GB DDR4 2133Mhz
    Graphic : NVidia GeForce GTX 960M 4GB GDDR5
    Hard : 1TB 7200rpm +128 GB SSD
    حالا برو i3 خودت رو با این i7 Skylake 6700HQ مقایسه کن .
    حرفیم اگه مونده دریغ نکن .سریع تر بگو .

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من خیلیم خوب عقلم میکشه کدوم قطعه چکار میکنه ؟ هشت ساله با کامپیوتر کار میکنم بعد تاره به من میگی سی پی و رم چیه ؟ الفبای کامپیوتر بهم یاد میدی ؟
    سی پی یو به این نیست که شما i7 یا i5 یا i3 داری .بلکه هر کدوم از این i7 و i5 و i3 باز بین خودشون مدل دارن مثلا i7 4720HQ یا i5 5500U .
    شما ببین اون i5 لپ تاپت مدلش چی بوده و این i3 که الان داری مدلش چیه و برو تو سایت cpuboss.com مقایسه کن چه بسا قدرت این i3 کلا بالا تر باشه و ربطی به لپ تاپ نداشته باشه .
    مشخصات اون لپ تاپ اینه :
    من دیگه حرفی ندارم

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

ولی حاضرم شرط ببندم که cpu لپتاپ همیشه ضعیفتر از pc عمل میکنه

تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

ولی حاضرم شرط ببندم که cpu لپتاپ همیشه ضعیفتر از pc عمل میکنه
    کسی منکرش نیست .
    آره ضعیف تر عمل میکنه ولی من میگم عر کدوم مدل دارن.

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مشخصات اون لپ تاپ اینه :
    ببخشیدا رفیق.. به من مربوط نیستا.. ولی حالا خودمونیم.. بنده خدا اومده کمک کنه، اینطور برخورد میکنی باش؟

و راجع به سیستم.. شمایی که به قول خودت عقلت میکشه هر قطعه چیکار میکنه.. باید بهتر از این بدونی که واسه گیم، مهم
    ترین فاکتور کارت گرافیکه و cpu فقط باید در حدی باشه که گرافیک رو محدود نکنه هنوز که هنوزه core i5 2500k مال 5 سال پیش
    داره توی نقد و بررسی ها ذکر میشه و تفاوت چشم گیری با مدل های روز نداره از نظر گیمینگ. توصیه میکنم تو سایت های خارجی
    چندتا بنچمارک ببین.. تفاوت اصلی رو کارت گرافیک ایجاد میکنه و تمرکزتو بذار رو این. من جای شما باشم cpu همون core i5 رو بر میدارم
    رم 8 ، عوضش یه گرافیک های اند میذارم.. حــــــــــداقل 980ti .. یا دوتا کارت مثلا 970 رو SLI میکنم.. هرچند خیلیا با SLI مخالفن اما واسه
    بهترین کارایی با حداقل قیمت ، بدون شک بهترین راهه.. دیگه خود دانی. البته اگه پولت برسه، رم بیشتر ایز ولکام.. در درجه بعدی core i7
    ولی بازم تاکید میکنم.. تمام تمرکز و زورتو بذار سر کارت گرافیک.
    و راجع به لپتاپ..! هیچ گیمر عاقلی واسه گیم لپتاپ نمیخره مگه اینکه از اون دسته آدما باشه که زیاد سفر میکنه و الا این کار هیچ توجیه عقلی
    نداره. با همون قیمت لپ تاپ میشه به مــــــراتب pc قوی تری خرید

پ.ن: البته من در جریان قیمتا نیستم چند وقته .. شاید بودجه نخوره به 980ti .. فقط کلی گفتم.. تمرکزت رو کارت گرافیک باشه.. اینو طبق
    تجربه میگم. یادمه 5 سال پیش که میخواستم سیستم بگیرم، بعضیا cpu 2700k و هارد ssd بهم پیشنهاد دادن و یه گرافیک 560.. ولی
    من بنچمارک ها رو بررسی کردم.. تصمیم گرفتم یه 2500k بگیرم، هارد hdd عوضش 2تا 560 sli کردم.. اون موقع بهم میگفتن کار اشتباهیه
    و زیادی قویه.. اما الان 5 ساله گذشته هنوز که هنوزه بازی ها رو فول اچدی رو ماکسیمم میذارم..
    Last edited by dark fear; 07-03-2016 at 07:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •