تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل عجیییب هنگام نصب ویندوز( برگرداندن درایوها )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

14 مشکل عجیییب هنگام نصب ویندوز( برگرداندن درایوها )

با سلام خدمتت همه دوستان

چند وقت پیش تصمیم گرفتم ویندوز 7 لپتاپ رو عوض کنم و ویندوز xp (برای یکی از نرم افزارهای قدیمی) بریزم
    موقع نصب اشتباهی درایو ها با هم یکی شدن ( ولی فرمت و یا Delete نشدن!! ) و ویندوز قبلی هم که خب مسلما پرید !
    و با نرم افزار Active@Boot Recovery سعی کردم درایوها رو برگردونم که نشد

به کمک همین نرم افزار تونستم یه بوت دیسک درست کنم و یکم از اطلاعاتم رو که نمیدونم پاک شده یا نه ریکاوری کنم (فقط یه مقدار از عکس ها ریکاوری شد و بیشتر فایلهای ویدئویی ریکاوری نشد)

حالا میخوام بدونم چه راهی برای برگردوندن درایو ها به حالت قبل میباشد؟؟

و سوال مهمتر اینکه اگر حدود 25 گیگ از درایو رو فرمت (Delete) کنم و یه ویندوز روش نصب کنم آیا امکان دسترسی به بقیه ی اطلاعاتم وجود داره یا خیر ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    به نظرم نرم افزار minitool partition wizard home edition 6 ميتونه پارتيشينها رو و همينطور اطلاعاتشون رو به حالت قبل برگردونه.
    بايد قبل از اينكه درايو ها رو تغيير بديد يا فرمت كنيد ريكاوري كنيد وگرنه اطلاعات مربوط به اون قسمت تقريبن از بين ميره.واسه اينكه اطلاعات زودتر برگرده بهتره قبل از نصب ويندوز اطلاعات رو برگردونين
    اگه ويندوز روي سيستم نداريد بهتره از Hiren BootCD 15 استفاده كنيد. توي منوش بوت ويندوز xp هم داره كه توي اون ابزارهاي ريكاوري و همين نرم افزار هم هست.اين نرم افزار توي قسمت نرم افزارهاي partition/boot/mbr به اسم partition wizard home edition هست.
    Last edited by paveej; 24-01-2016 at 17:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •