تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره در خصوص خرید جهیزیه

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12 مشاوره در خصوص خرید جهیزیه

سلام خدمت همه دوستان گلم. دوستان خوبم لطفا اگه ممکنه درباره اقلام زیر بنده رو راهنمایی کنید که با نوجه به بودجه ای که دارم چی بخرم که یک عمری برام با صحت و سلامت کار کنه. مدلی که معرفی میکنید یا پیشنهاد میدید بیزحمت از همه چیش بگید. از موتورش گرفته تا ظاهر و باطنش.اول کمی برام از تجربه خودتون بگید بعد پیشتنهاد و مدل به همراه قیمت دقیق یا احتمالی بدید.اقلام به ترتیب به همراه قیمت :یخچال : توان 2 میلیون. حداکثر توان 2 میلیون و 500 هزار تومانفرش : توان یک میلیون. حداکثر توان 1 میلیون و خورده ایماشین لباسشویی تا 1700جاروبرقی تا 400چراخ گوشت تا 300 400آبمیوه گیزی حدود 200دوستان ممنون میشم زودتر پاسخ بدید. پیشاپیش از همگی دوستان گلم ممنونم.

2. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان گلم. دوستان خوبم لطفا اگه ممکنه درباره اقلام زیر بنده رو راهنمایی کنید که با نوجه به بودجه ای که دارم چی بخرم که یک عمری برام با صحت و سلامت کار کنه. مدلی که معرفی میکنید یا پیشنهاد میدید بیزحمت از همه چیش بگید. از موتورش گرفته تا ظاهر و باطنش.اول کمی برام از تجربه خودتون بگید بعد پیشتنهاد و مدل به همراه قیمت دقیق یا احتمالی بدید.اقلام به ترتیب به همراه قیمت :یخچال : توان 2 میلیون. حداکثر توان 2 میلیون و 500 هزار تومانفرش : توان یک میلیون. حداکثر توان 1 میلیون و خورده ایماشین لباسشویی تا 1700جاروبرقی تا 400چراخ گوشت تا 300 400آبمیوه گیزی حدود 200دوستان ممنون میشم زودتر پاسخ بدید. پیشاپیش از همگی دوستان گلم ممنونم.

سلام
    مبارک باشه پیشاپیش و به شادی استفاده کنید.

در مورد یخپال بگم یه مورد بگم که ما هفته پیش یک یخچال امرسال خریدیم از اینا که پایینش فریز هست 5 کشو و بالاش هم یخچال ظاهر خیلی قشنگی داره ولی بعد از چند روز اب داخل دبواره های یخچال یخ زد و زنگ زدیم نمایندگی اومد و گفت اغلب مدل های امرسان این مورد رو دارن و کاری نمیشه براش کرد !!! در حالی که فروشنده حرفی نزد! قیمتش هم یک میلیون و صد و پنجاه بود. بنظرم امرسان نخرید سینجر هم بعد از مدتی یخچالش اذیت میکنه ولی پارس یا الکترواستیل ما چند سال داشتیم هنوزم داریم البته اخ نگفته.از قیمتاش خبری ندارم متاسفانه

توی خارجی ها هم ال جی خوبه البته فکر کنم داخل همه چیز سر هم میشه ولی هم فریزرش خوبه هم یخچالش برفکم نمیزنه

ماشین لباس شویی اسنوا خوبه قیمتشم خوبه دوستان خریدن راضی بودن ازش چند سال براشون کار کرده قیمتشونم زیر دو میلیون بوده.دیجیتاله و حالت های مختلف شستو داره

جاروبرقی و چرخ گوشت و ابمیوه گیری و بقیه چیزای برقی رو ما از پارس خزر گرفتیم،طراحی های جدید زده هم قشنگن هم موتور خوبی داشت،الان 12 13 ساله ابمیوه گیری مخلوط کن و جارو برقیش داره برای ما کار میکنه،البته ی بار جاروبرقیش تکون خورده بود رفت تعمیرگاه وگرنه بقیه وسایلش کار کرده هنوز.

بنظرم اجناس ایرانی کیفیت خوبی دارن و میشه روشون حساب کرد و از نظر پشتیبانی هم خوبن،قطعاتیم اگه لازم داشته باشن ارزون تر از خارجی تهیه میشه.

4. 2 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

9

سلاممبارک باشه پیشاپیش و به شادی استفاده کنید.در مورد یخپال بگم یه مورد بگم که ما هفته پیش یک یخچال امرسال خریدیم از اینا که پایینش فریز هست 5 کشو و بالاش هم یخچال ظاهر خیلی قشنگی داره ولی بعد از چند روز اب داخل دبواره های یخچال یخ زد و زنگ زدیم نمایندگی اومد و گفت اغلب مدل های امرسان این مورد رو دارن و کاری نمیشه براش کرد !!! در حالی که فروشنده حرفی نزد! قیمتش هم یک میلیون و صد و پنجاه بود. بنظرم امرسان نخرید سینجر هم بعد از مدتی یخچالش اذیت میکنه ولی پارس یا الکترواستیل ما چند سال داشتیم هنوزم داریم البته اخ نگفته.از قیمتاش خبری ندارم متاسفانهتوی خارجی ها هم ال جی خوبه البته فکر کنم داخل همه چیز سر هم میشه ولی هم فریزرش خوبه هم یخچالش برفکم نمیزنه ماشین لباس شویی اسنوا خوبه قیمتشم خوبه دوستان خریدن راضی بودن ازش چند سال براشون کار کرده قیمتشونم زیر دو میلیون بوده.دیجیتاله و حالت های مختلف شستو دارهجاروبرقی و چرخ گوشت و ابمیوه گیری و بقیه چیزای برقی رو ما از پارس خزر گرفتیم،طراحی های جدید زده هم قشنگن هم موتور خوبی داشت،الان 12 13 ساله ابمیوه گیری مخلوط کن و جارو برقیش داره برای ما کار میکنه،البته ی بار جاروبرقیش تکون خورده بود رفت تعمیرگاه وگرنه بقیه وسایلش کار کرده هنوز.بنظرم اجناس ایرانی کیفیت خوبی دارن و میشه روشون حساب کرد و از نظر پشتیبانی هم خوبن،قطعاتیم اگه لازم داشته باشن ارزون تر از خارجی تهیه میشه.
    سلام مجدد. خیلی ممونم. سلامت باشید.درباره یخچال کاملا موافقم. یک مدل اکترواستیل با موتور کره ای دیدم که هم خوش قمیت هست و هم جالب که اگه ان شاء الله عمری بود میرم بخرمش.درباره جارور برقی و چرخ گوشت و آبمیوه گیری بگم که الان معلوم نیست پارس خزرم همون پرس چندین سال پیش باشه. نظر شما چیه؟؟ درباره اجناس ایرانی هم انصافا با دیدن برخی اجناس نظرم کاملا مثبت شده. نه درباره هر جنسی ولی خوب چند تا انتخاب آگاهانه داشته که با تحقیق بوده و خداروشکر موفق بودم.ممنون

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

یخچال : ایرانی الکترواستیل و ایران شرق ، خارجی سامسونگ و بعد ال جی

جارو برقی ، اب میوه گیری ، چرخ گوشت : فقط پارس خزر .

7. این کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

جهیزیه مگه با خانواده دختر نیست؟ البته رسم خوبیه اگه ور بیوفته و طرفین با هم مایحتاج اولیه زندگی رو تامین کنند.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

سلام مجدد. خیلی ممونم. سلامت باشید.درباره یخچال کاملا موافقم. یک مدل اکترواستیل با موتور کره ای دیدم که هم خوش قمیت هست و هم جالب که اگه ان شاء الله عمری بود میرم بخرمش.درباره جارور برقی و چرخ گوشت و آبمیوه گیری بگم که الان معلوم نیست پارس خزرم همون پرس چندین سال پیش باشه. نظر شما چیه؟؟ درباره اجناس ایرانی هم انصافا با دیدن برخی اجناس نظرم کاملا مثبت شده. نه درباره هر جنسی ولی خوب چند تا انتخاب آگاهانه داشته که با تحقیق بوده و خداروشکر موفق بودم.ممنون

خواهش میکنم

والا ابمیوه گیری و جارو برقی رو ما دو ماه پیش اینطورا از دیجی کالا خریدیم و تا حالا که دائم کار کرده و راضی هستیم ولی چرخ گوشت رو خیلی وقته خریدیم

امیدوارم خرید خوبی داشته باشین

10. این کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

یخچال : ایرانی الکترواستیل و ایران شرق ، خارجی سامسونگ و بعد ال جیجارو برقی ، اب میوه گیری ، چرخ گوشت : فقط پارس خزر .
    بسیار عالی. ممنون

12. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

جهیزیه مگه با خانواده دختر نیست؟ البته رسم خوبیه اگه ور بیوفته و طرفین با هم مایحتاج اولیه زندگی رو تامین کنند.
    عزیز من. من فقط موارد خودم رو میخرم. اگه دارم سوال میکنم برا این هست که همسرمم مثل خودم بهترین ها رو بخره

14. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت سمیرا ...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    من مي خوام يخچال فريزر الجی بخرم.بين دو مدل B2014PW و BF-214PW الجي موندم. نمي دونم کدومش بهتره کسي تجربه اين دو مدل رو داره.
    بدنش زنگ نميزنه؟ صدا و مصرف برق موتورش چطور؟در کل راضي هستين؟
    لطفا کمک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •