تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: نت بینز و برنامه نویسی جاوا

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

14 نت بینز و برنامه نویسی جاوا

با سلام خدمت دوستان
    من یه چند مدتی هست که دارم برنامه نویس جاوا رو با ای دی ای NetBeans IDE 8.1 تمرین میکنم ومیخوام این زبان رو یاد بگیرم.
    ولی الان برام سوال پیش اومده و میخواستم دوستان و استاید به سوالاتم پاسخ بدن.
    1- میخوام بدونم برای برنامه NetBeans IDE کسی اموزش فیلم یا کتاب سراغ داره ؟ منظورم خود این برنامه و سربرگ های اون هست.
    2-میخواستم بدونم با برنامه جاوا میشه فایل اجرایی برای پی سی تولید کرد یا خیر؟ و اگر خیر با چه برنامه هایی میشه؟
    چه پلاگین و لایبرری هایی برای نت بینز و نوشتن جاوا بر روی ان ، میتواند مفید باشد لطفا معرفی و لینک بدید.
    3- ایا میشه برنامه ای از جاوا رو تو نت بینز نوشت مثل برنامه ساده میانگین یک عدد.، و سپس اونو بدون نیاز به برنامه نت بینز و تحت ویندوز یا گوشی اجراش کرد؟
    یعنی یک برنامه میانگین بنوسیم و کاربر بیاد و انو تو گوشی یا ویندوز اجرا کنه و با دادن عددها میانگینش رو بدست بیاره؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

.
    .
    .
    .
    ***********************از دوستان لطفا راه نمایی کنید.*************************

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان کسی به سوالاتم جواب بده
    یه سوال دیگم اضاف شد
    4-فرق بین پسوند دات جاوا و دات جار چیه مثلا :
    ali.jar و ali.java
    چون وقتی ما با برنامه نت بینز کار میکنیم خروجی دات جاوا میده و این فایل رو هم علی رقم نصب جاوا ران تایم بازم ویندوز نمیتونه بازش کنه.
    ممنون میشم دقیق راه نمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

کسی نمیخواد جواب بده ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

1- میخوام بدونم برای برنامه NetBeans IDE کسی اموزش فیلم یا کتاب سراغ داره ؟ منظورم خود این برنامه و سربرگ های اون هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کتاب برای برنامه نویسی موبایل هست

-میخواستم بدونم با برنامه جاوا میشه فایل اجرایی برای پی سی تولید کرد یا خیر؟ و اگر خیر با چه برنامه هایی میشه؟
    بلی می شه ولی باید روی سیستم یک سری نرم افزار ها مثل جاوا ران تایم و .. نصب باشه

چه پلاگین و لایبرری هایی برای نت بینز و نوشتن جاوا بر روی ان ، میتواند مفید باشد لطفا معرفی و لینک بدید.
    مورد زیاد هست و پلاگین های زیادی نیز نوشته شده

بسته به نوع فعالیتتون کتاب خونه ها ممکنه تفاوت داشته باشه

3- ایا میشه برنامه ای از جاوا رو تو نت بینز نوشت مثل برنامه ساده میانگین یک عدد.، و سپس اونو بدون نیاز به برنامه نت بینز و تحت ویندوز یا گوشی اجراش کرد؟
    زبان برنامه نویسی جاوا قدرتمندتر از این حرف هاست

اون و دسته کم نگیرید مثل زبان دات نت کلی کتابخونه و امکانات در اختیار شما قرار می ده

حتی مثال بهتر از اون می تونید راحت برنامه های OCR رو با زبان جاوا پیدا کنید ..

یا خیلی از کتابخانه های دات نتی که به عنوان شخص ثالث معرفی می شوند با جاوا نوشته می شوند...

اگه با زبان جاوا کار می کنید برنامه autoit شاید به کارتون بیاد .... برنامه به عنوان برنامه های شخص ثالث هست ولی خوب می تونه کمکتون کنه

یعنی یک برنامه میانگین بنوسیم و کاربر بیاد و انو تو گوشی یا ویندوز اجرا کنه و با دادن عددها میانگینش رو بدست بیاره؟
    اری چر که نه

ali.jar و ali.java
    این لینک و مطالعه کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

دوستان کسی به سوالاتم جواب بده
    یه سوال دیگم اضاف شد
    ali.jar و ali.java
    چون وقتی ما با برنامه نت بینز کار میکنیم خروجی دات جاوا میده و این فایل رو هم علی رقم نصب جاوا ران تایم بازم ویندوز نمیتونه بازش کنه.
    ممنون میشم دقیق راه نمایی کنید.
    .java پسوند همون کلاسهایی هست که شما درون نت بینز یا هر IDE دیگری مینویسیسن.زمانی که کامپایل میکنین در غالب Bytecode به فایلهای .class تبدیل میشن و مجموعه ی این فایلها درون یک .jar فایل به اصطلاح زیپ میشن و ا.ن فایل jar میشه برنامه شما که آماده ی اجراهه و اون نهایتا توسط نت بینز اجرا میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •