تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: معرفی فروشگاه های اینترنتی متخلف

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

7 معرفی فروشگاه های اینترنتی متخلف

سلام دوستان عزیز.
    در این تاپیک قصد داریم فروشگاه های متخلف رو معرفی کنیم.
    دوستان عزیز هم من هم شما چندین بار شده بخاطر قیمت کمتر یا محصولی خاص از فروشگاهی خاص خرید کردیم و ضرر کردیم.
    این ضرر میتونه به جنس خراب یا ارسال دیر یا پشتیبانی ضعیف یا مسائل دیگه باشه .
    لطفا با هم این تاپیک رو پیش ببریم تا همگی با این گونه فروشگاه ها آشنا بشیم و جلوی ضرر کردن دوستان دیگرمون رو بگیریم.
    ممنون

2. 10 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

سلام

من چند تا تجربه خوب و بد تو خرید و فروش های اینترنتی دارم

اول از همه من برای خودم سایت های اینترنتی و معاملات رو به چند دسته تقسیم میکنم که به این صورت ـه:

1.اشخاص و فروشگاه هایی که به معنای واقعی کلمه دزد هستن
    2.اشخاص یا سایت هایی که فروشنده نیستن ولی اقدام به فروش میکنن!!
    3.فروشگاه هایی که قابل اعتماد هستن

دسته ی اول که کاملا مشخصه این افراد بعد از گرفتن گرفتن پول کاملا غیبشون میزنه و حساب بانکی که پول به حسابشون واریز میشه یا آدرسی که جنس براشون فرستاده میشه هم به نام خودشون نیست! این افراد بیشتر تو فروم ها و بازارچه ها فعالیت میکنند و در بینشون هست کسایی که فروشنده به اصطالاح معتبر باشن

دسته دوم افراد یا سایت هایی هست که کاملا نمیشه بهشون گفت دزد ولی کمتر از اون دزد ها نیستن!
    نحوه کار این سایت ها و افراد به گونه ای هست که ادعا میکنن جنس تو انبار هست و پول شما رو دریافت میکنن و با پولتون کار میکنن و نهایتا بعد از سه هفته یا یک ماه پول رو به حسابتون بر میگردونن!
    در این مدت این افراد از پول شما سود میبرن و تحویل و ارسال جنس رو تاخیر میندازن و مشتری هم بعد از اینکه میبینه در آخر بعد از یک ماه پول ـش برگشت میخوره شکایت نمیکنه
    این افراد پشتبانی خیلی بدی هم دارن، نمون ای از این سایتا:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعضی هاشون جنس ـی رو میفرستن که شما سفارش ندادین و تو این مدت زمان بیشتری برای خودشون میخرن!
    جالب اینجاس این افراد سودجو همشون تو سایت هاشون نماد الکترونیک دارن و بعضی هاشون تا سه ستاره هم دارن، ضمنا این نماد الکتریک حکم کشک رو داره و هیچ دردی از شما دوا نمیکنه و شکایت ها هم بی پاسخ میمونه اگه شکایت کنین به همون نماد الکتریک.

دسته سوم هم سایت های معتبری هستن که میشه با خیال راحت و بدون دردسر ازشون خرید کرد
    پشتیبانیشونم خوبه مثلا همین امروز من خودم یه تبلت که از دیجی کالا خریده بودم و مشکل داشت رو برگشت زدم و اونها به راحتی قبول کردن
    برای نمونه میتونم سایت هایی مثل دیجی کالا و چاره و بامیلو و آل دیجیتال و رو نام ببرم که حداقل من تجربه ی خوبی ازشون دارم

بازم لازم میدونم تاکید کنم نماد اعتماد الکترونیک چیز کاملا بی معنی و بی خاصیتی هست که من یکی خیلی ازش ضربه خوردم!

4. 15 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

کاملا حق داری نماد الکترونیک بی خوده و اصلا قابل اعتماد نیست!!
    و سایت انلاین پیشرو هم کلاهبرداره یک کلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از امیر محمد 20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

در مورد آنلاین پیشرو لطفا به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همچنین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.
    برای بیان شکایتتون (بدون هزینه) و یا بازگشت پولتون یا گزارش به مراجع قضایی (بدون هزینه) با من تماس بگیرید.
    باید جلوی این افراد سودجو رو گرفت.

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان کیمیا انلاین از اوناس که جنس رو موجود میزنه بعد که خرید کردید بدونه اجازه و خبر یه جنسه دیگه میفرسته که اونم خرابه!!!!!!!مواضب باشید.من تجربه خرید اینترنتیم زیاده شاید بالایه هزار خرید انجام دادم.غیر از کیمیا انلاین از همه خریدام راضیم.ولی از بعد از خرید از کیمیا انلاین دیگه فقط از فروشگاه های مطمئن مثله دیجی کالا بامیلو چاره و.... خرید میکنم.خوشبختانه تا حالا از انلاین پیشرو هم خرید نداشتم.
    Last edited by SINASONY; 24-04-2018 at 16:36.

9. 2 کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان از سایته پیشکوه بنشانیه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهیچ وجه خرید نکنید چیزیو که میخواین نمیفرسته بعد از کلی اعصاب خوردیو زنگ زدنو.... یه چیزه دیگه براتون میفرسته.یه بار تجربه خرید ازش داشتم. اولین و اخرین بار.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

درود. برایه اولین بار خواستم از سایته مقداد ای تی خرید کنم که تجربه بدی شد.قطعه ایو که خواستم بخرم موجود زدن بعد که خرید کردم میبینم بعد نزدیکه یک هفته هیچ خبری نیست.زنگ میزنم میگن بله اصلا اون قطعه موجود نبوده.حالا بماند اگه خودم زنگ نمیزدم اقایون تا ساله بعدم خبر نمیدادن.خلاصه اولین خریدم بود ولی از این ببعد با این کارشون دیگه ازشون خریدی انجام نخواهم داد.گرچه یه جا تو اینترنت خوندم بیکی لب تاب فروختن که رم لب تابو برداشتن و رم فیک روش قرار دادن که واقعا کاره درستی نیست.
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

تکسیست
    باهدف فروش
    تجهیزات اداری و فروشگاهی
    با مناسبترین قیمت با همکاری تعدادی از متخصصین این حوزه که از سال 1380 فعالیت صنفی داشته اند پایه گذاری و تشکیل گردیده است .امید است بتوان با تجربه حاصله بهترین مشاوره جهت ارائه بهترین کالا با مناسب ترین قیمت گامی هرچند کوچک برای مصرف کننده گرامی برداریم .

تجربه خریدی امن، سریع ، راحت و خوشایند برای همه کاربران مهیاست.

باتشکر از انجمن پی سی ورد که این امکان را مهیا ساخت

ممنون میشیم حتما نظرات محترم و سازنده شمارو داشته باشیم !

techsyst.ir

لطفا اگر با قوانین مغایرت داشت پست بنده لطفا اطلاع رسانی کنید ممنون

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فروشگاه اینترنتی تخصصی بررسی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و خرید انواع تلویزیون‌های هوشمند و ال ای دی با امکان خرید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا سقف 150 میلیون با کارمزد 4 درصد و ارسال رایگان درب منزل.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •