تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک برای عیب یابی یک ارور مربوط به گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض کمک برای عیب یابی یک ارور مربوط به گرافیک

با سلام مهدی هستم اومید وارم بتونم در این انجمن با کمک شما دوستان مشکل خودم رو حل کنم.

مشخصات سیستم من در حال حاضر
    Ram: DDR3 8GIG 4ta 2GIG|Cpu:AMD Athlon(tm) II X4 620 Processor 2.60 GHz| Power:Green 280W|HDD:MaxTor 6L080L0 ATA 80GIG|MainBoard:Gigabyte|graphic: Geforce GT 520

موقع کارکردن با کامپیوتر هر 10 یا 20 دقیقه صفحه مانیتور برای چند ثانیه خاموش میشه و وقتی روشن میشه یک ارور درایور کارت گرافیک میده و تمام برنامه ها کرش یا یک حالت not responding میدن اینم عکس ارور

display driver nvidia windows kernel mode driver version 361.43 stopped responding and has successfully recovered

خب چند تا موضوع دیگه رو باید بگم من از وقتی که این ارور پیش اومد یعنی از 2 روز پیش اول یک ویندوز عوض کردم باز مشکل سره جاش بود پاور و کارت گرافیک رو عوض کردم ولی باز این ارور رو مید حتی رم های کامپیوتر رو تعقیر دادم ولی باز این ارور رو نشون مید لطفا دوستانی که در این را تجربه دارن یا میتونن کمک کنن خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید اگر مشخصات های دیگر لازم بود بگید من بزارم داخل این پست و در آخر باید بگم من چند نوع درایور از جدید ترین تا نسخه های دیگه نصب کردم ولی این ارور باز نشون میده
    Last edited by ExtremeLight; 01-01-2016 at 18:20.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام مهدی هستم اومید وارم بتونم در این انجمن با کمک شما دوستان مشکل خودم رو حل کنم.

مشخصات سیستم من در حال حاضر
    Ram: DDR3 8GIG 4ta 2GIG|Cpu:AMD Athlon(tm) II X4 620 Processor 2.60 GHz| Power:Green 280W|HDD:MaxTor 6L080L0 ATA 80GIG|MainBoard:Gigabyte|graphic: Geforce GT 520

موقع کارکردن با کامپیوتر هر 10 یا 20 دقیقه صفحه مانیتور برای چند ثانیه خاموش میشه و وقتی روشن میشه یک ارور درایور کارت گرافیک میده و تمام برنامه ها کرش یا یک حالت not responding میدن اینم عکس ارور

display driver nvidia windows kernel mode driver version 361.43 stopped responding and has successfully recovered

خب چند تا موضوع دیگه رو باید بگم من از وقتی که این ارور پیش اومد یعنی از 2 روز پیش اول یک ویندوز عوض کردم باز مشکل سره جاش بود پاور و کارت گرافیک رو عوض کردم ولی باز این ارور رو مید حتی رم های کامپیوتر رو تعقیر دادم ولی باز این ارور رو نشون مید لطفا دوستانی که در این را تجربه دارن یا میتونن کمک کنن خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید اگر مشخصات های دیگر لازم بود بگید من بزارم داخل این پست و در آخر باید بگم من چند نوع درایور از جدید ترین تا نسخه های دیگه نصب کردم ولی این ارور باز نشون میده

سلام ظاهرا مشکل درایور کارت گرافیک
    پاکش کنید ببینید دوباره همین مشکل هست یا نه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این ارور علت های مختلف داره درایور گرافیک با ورژن های مختلف تست کنید قابلیت های areo peek و uac غیرفعال کنید آپدیت بایوس مین و نصب درایور به روش have disk هم توصیه شده

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

آقایی محمد7966 درایور کارت گرافیک رو پاک کردم دیگه اروری نداد ولی فک میکنم مشکل از چیزی دیگه ای باشه چون من مدل گرافک رو از ATI Radeon HD 4600 Series به Geforce GT 520 با درایور های مختلف تست کردم ولی باز همین ارور رو میداد و آقای EXTREME من کار هایی که گفتید رو انجام میدم بعد خبرشو بهتون میگم مرسی از اینکه کمک میکند و جواب سوال های مارو میدید.

5. این کاربر از ExtremeLight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

بایوس مادر برد رو آپدیت کردم مشکل حل شد دیگه هیج اروری نمی ده مرسی از تمام دوستان واقعآ ممنون و تشکر میکنم از EXTREME و محمد7966

7. این کاربر از ExtremeLight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •