تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: درخواست راهنمایی فنی و دقیق برای خرید مودم وای فای adsl

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

نظر منم بخای مودم زیر خوبه من خودم 4 ماه دارمش قیمتش هم خوبه دیجی کالا 79 هزارت تومن زده ولی خودم تو شهرمون 90 هزار خریدم باید بگید در چه قیمتی میخایین از طرفی 2 آنته هم هست که کافی کل خونه رو ساپورت میکنه اینم مدلش

D-Link -2740U N300

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

*********************** لطفا راه نمایی کنیید . *********************************

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

*********************** لطفا راه نمایی کنیید . *********************************
    بهتره برید سایت دیجی کالا،قسمت کالای دیجیتال،بعد میزنید روی قسمت کامپیوتر و تجهیزات جانبی قسمت مودم روتر-adsl
    من نمیدانم شما در حدود چه قیمتی میخاین از طرفی مودم هایی رو انتخاب کنید که نمره آنها بالای 9 باشد و نظرات مردم را هم بخوانید اگر دید اکثرا تعریف کرده باشند از مودم و عده کمی شکایت کرده باشن بهتره همون مودمو بخرید ولی من درپست قبلی به شما یه مدل معرفی کردم مدل d link 2740U n300

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

کپی از خود دی جی کالا
    DSL-2740U یک مودم-روتر بی‌سیم است که شباهت زیادی به مدل D-Link 2750U دارد با این تفاوت که این مودم-روتر فاقد پورت USB است.
    ایا یو اس بی خیلی مهمه؟ ویو اس بی چیکارایی میتونه در یک مودم بکنه ؟

رنج قیمتن 70 الی نهایت 120 تومن
    ببخشید دیر جواب میدم شارژ نتم تمومیده بود

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

کپی از خود دی جی کالا
    ایا یو اس بی خیلی مهمه؟ ویو اس بی چیکارایی میتونه در یک مودم بکنه ؟

رنج قیمتن 70 الی نهایت 120 تومن
    بستگی به این داره که چه کاری از مودمتون میخاین بیشتر برای شبکه کردن فایده داره این مقاله رو هم بخونید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

بستگی به این داره که چه کاری از مودمتون میخاین بیشتر برای شبکه کردن فایده داره این مقاله رو هم بخونید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من این طور فهمیدم که میشه فایل ها رو تو فلش ریخت و بجای زدن به کامپیوتر زد به مودم و هرکی به مودم وای فایمون وصله میتونه اونا رو دانلود کنه یا ببینه ، درسته ؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من این طور فهمیدم که میشه فایل ها رو تو فلش ریخت و بجای زدن به کامپیوتر زد به مودم و هرکی به مودم وای فایمون وصله میتونه اونا رو دانلود کنه یا ببینه ، درسته ؟؟
    آره درسته
    اگر نیاز به این کارا ندارید ارزش نداره پول بدید واسش

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

این مودمی که پیشنهاد داده بودین رفتم تو دی جی دیدم ولی تو قسمت کاربرا بعضی ها تعریف کرده بودن و بعضی ها هم بکل نامید میکردن ادمو اصلا گیج شدم.
    خودت به همین مودم و قسمت نظراتش یه نیگا بکن .یکی خیلی بد جور بد گفته ازش که نمیدونم هی چراغش قرمز میشه و نمیدونم هی قطع میشه و باید روشن خاموشش بکنی و از این حرفا

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

این مودمی که پیشنهاد داده بودین رفتم تو دی جی دیدم ولی تو قسمت کاربرا بعضی ها تعریف کرده بودن و بعضی ها هم بکل نامید میکردن ادمو اصلا گیج شدم.
    خودت به همین مودم و قسمت نظراتش یه نیگا بکن .یکی خیلی بد جور بد گفته ازش که نمیدونم هی چراغش قرمز میشه و نمیدونم هی قطع میشه و باید روشن خاموشش بکنی و از این حرفا
    کلا هیچ مدلیو نمیشه گفت خرابی نداره
    الان تو همین سایت بعضیا میگفتن قبلا تی پی لینک داشتیم الان رفتیم همین دی لینک 2740 خریدن ولی سرعت دانلودشونو کمتر کرده یعنی اگر با تی پی لینک با سرعت 500 کیلوبایت دانلود میکردن با این مودم با سرعت 400 کیلو بایت دانلود میکردن
    در کل شانس دخیل تو این ماجرا مثلا با اینکه میگن لبتابای سونی از نظر کیفیت خیلی خوبن ولی من دوستی داشتم که لبتابش نسبت به لبتاب من که دل بود زودتر خراب شد

اگر میخاین تا 120 هزارتومن هزینه کنید مودمای ایسوس هم خوبن میخاین برید دیجی کالا ببینید درباره اونا چی میگن ولی انتظار نداشته باشید همه تعریف کنند البته گارانتی هم دارند اگر خرابی شد میتونید عوض کنید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •