تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 74

نام تاپيک: سریال شهرزاد

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

بسیار سریال قشنگی بود و بازخورد عالیی بین بینندگان داشت.مراسم خوبی ام تو میلاد اجرا کردن برای اختتامیه.جالب اینجاست بلیط هاش اینترنتی توی 45 دقیقه تموم شده بود.بی صبرانه منتظر فصل دوم این سریال زیبا هستم که اینجور که اطلاع دادن از تیر ماه شروع میشه
    کجا گفتن تیرماه میاد؟
    طبق اون چیزی که سایتشون زده نیمه دوم سال جاری پخش میشه اونم گفتن احتمالا پس قطعی نیست.

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

کجا گفتن تیرماه میاد؟
    طبق اون چیزی که سایتشون زده نیمه دوم سال جاری پخش میشه اونم گفتن احتمالا پس قطعی نیست.
    اومدن فصل دوم که حتمیه.من 3تا خبرگزاری خوندم یکیش نوشته بود فیلمبرداری از تیر شروع میشه یجا نوشته بود فیلنامه نویسی از تیر شروع میشه و آخرین خبری که خوندم نوشته بود از اواخر تیر ماه ریلیز میشه.دیگه صحتش با منتشر کننده اش

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ظاهرا فثل دو جنگ قباددبا فرهاد و شهرزاد هست

در آغاز فعالیت boobeger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

امیدوارم کیفیت سریال توی فصل دوم هم حفظ بشه و با افت مواجه نشه.

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

امیدوارم کیفیت سریال توی فصل دوم هم حفظ بشه و با افت مواجه نشه.
    امیدوارم، اما نظر من اینه که به احتمال زیاد افت میکنه، اونم به یه دلیل ساده و روشن:
      محتوای مخفی: خطر لو رفتن داستان 
    نبود استاد علی نصیریان...

در همون فصل اول هم قسمتی که نبود همون قسمت کلی افت میکرد، مگر اینکه ابتکار خاص و جدیدی به خرج بدن که این کمبود جبران بشه

6. این کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه محمد 1381's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

در مورد فصل اول به نظرم شهرزاد بسیار بسیار خوب نوشته شده یعنی کسانی که نوشتنش توانایی فوق العاده خوبی برای تجزیه تحلیل روحیات و حالات انسانی و ارتباطاتش داشتند.

چنتا از این بازیگرا به نظرم بی نظیر بودن و بعدم انتخاب هنرپیشه و دادن اون نقشها و ترکیب های 2 گانه یعنی از نظر من که نه زمینه هنری نه توانایی ارزیابی دارم به نظر من بهترین سریالی بود که من تا بحال دیده بودم و قابل مقایسه

با هیچ سریال دیگری نبود.و بعدم پیچ و تابهایی که درش می انداخت پیچ و تابهایی نبود که شمارو با یه چیزی که قبلا زمینشو نساخته بود رو به رو کنه یعنی یه دفعه یه چیزی از راه برسه که قبلا به شما هشدار رو نداده بود که داره میرسه. حتی برخی از اوقات
    که نمونه ای از قسمتهای بعدی رو میگذاشتند اینقدر این حساب شده بود که بتونند در حالی که شما رو گمراه میکنند به راه بیارند.

فقط امید من یه چیزه که در فصل دوم بیخودی با قباد ماجرارو مانند گذشته ادامه ندن اون اگر بشه سریال رو از یک گفتگویی در یک سطحی عمیق و دقیق و انسانی تبدیل میکنه به مسائل عادی.در اوایل فصل اول هم یک جاهایی که وارد حریم سیاسی میشد یکمی اون توانایی و قدرت رو از دست میداد. اصلا ضرورتی نداشت .البته اجبار اونارو شاید بشه فهمید ولی اصلا جایی برای تصفیه حسابهای سیاسی نبود. برای اینکه حیف است یک کاری اینچنین هنری با اینچنین هنرپیشه هایی به ویژه ترانه علیدوستی
    که واقعا بی نظیره این دختر اصلا صورت و میمیک صورتشو و کلامشو و ارائشو نقشهای متفاوتی که ناچار باید در جاهای مختلف ایفا میکرد یا خود استاد بزرگ و عزیز نصیریان یا شهاب حسینی فوق العاده بودند.

درباره فصل دوم من نگرانم فصل دوم نکشه یعنی من هرچی فکر میکنم که از این آدما فرهاد و قباد و شهرزاد به عنوان بازیگران اصلی یا اینکه 2-3 نفری که دارن نقشی پیدا میکنند چی میشه درآورد مطمئن نیستم چون شما در فصل اول ستونی داشتید
    بزرگ آقا در مقابل حریفانش و در مقابل 2 تا سرهنگی که اونجا درگیر هستند و بنابر این شما میتونستید یک مجموعه ای رو اداره کنید. ولی با برداشتن برگ آقا با بقیش جز اینکه تصفیه حسابهای شخصی بکنید که دل یک عده ای خنک بشه چیز دیگری نیست.

امیدوارم همه دوستا ن سریال شهرزاد رو ببینند علتش هم این است که شما رو درگیر میکنه و بعد از اون به شما جنبه ها و جلوه های مختلف انسانی رو نشون میده از یه طرف شما واقعا قدرت رو میبینید که چگونه بیداد میکنه چگونه قدرت در درون خودش کثافت رو داره نه فساد رو کثافت رو داره از طرف دیگه شما میتونید ببینید یه جامعه ای چه قدر بدبخت و بیچارست از نظر وابستگی و چه قدر مهر طلبه که دائما باید رضایت خاطر همه رو بدست بیاره.از طرف دیگه پا رو روی همه چیز میگذاره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دیشب 1 قسمت و نیمش رو دیدم؛ این همه تعریف میکردید این بود انصافا؟
    ما که شاهد چیز شاخی نبودیم! صد رحمت به هم خزعبلات تلویزیون!
    بعد توقع داشتند برای حفظ هنر این مرز و بوم پول هم بدیم و اوریجینال بخریم. بنده به زعم خودم به تمامی دم و دستگاه این مرز و بوم می اغتشاشم!

پ ن : حالا امیدوارم در ادامه نظرم نسبت بهش عوض بشه !

ضمنا از شخصیت هایی که بدم نیامد : بزرگ عاغا / قباد / دست راست بزرگ (پورعرب) / پدر فرهاد / خواهر فرهاد / شیرین

بقیه واقعا خیلی حال به هم زن و چندش برانگیز بودند بخصوص: خواهر های شهرزاد / خود شهرزاد / فرهاد / مادر شهرزاد /

این ترانه علیدوستی هم هر چقدر توجه میکنم قیافه ای هم بنده خدا نداره! وای به حال مملکتی که سلبریتی اش ایشون میشه !
    Last edited by banii; 12-08-2016 at 12:46.

9. 2 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه FARZAD-O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دیشب 1 قسمت و نیمش رو دیدم؛ این همه تعریف میکردید این بود انصافا؟
    ما که شاهد چیز شاخی نبودیم! صد رحمت به هم خزعبلات تلویزیون!
    بعد توقع داشتند برای حفظ هنر این مرز و بوم پول هم بدیم و اوریجینال بخریم. بنده به زعم خودم به تمامی دم و دستگاه این مرز و بوم می اغتشاشم!

پ ن : حالا امیدوارم در ادامه نظرم نسبت بهش عوض بشه !

ضمنا از شخصیت هایی که بدم نیامد : بزرگ عاغا / قباد / دست راست بزرگ (پورعرب) / پدر فرهاد / خواهر فرهاد / شیرین

بقیه واقعا خیلی حال به هم زن و چندش برانگیز بودند بخصوص: خواهر های شهرزاد / خود شهرزاد / فرهاد / مادر شهرزاد /

این ترانه علیدوستی هم هر چقدر توجه میکنم قیافه ای هم بنده خدا نداره! وای به حال مملکتی که سلبریتی اش ایشون میشه !
    شما کجا بودی دیگه

گمونم اگه یه اسلحه بدن دستت هر چی آدمه از دم میکشی و فقط خودت رو زنده نگه میداری با این حملاتی که به این سریال زیبا کردی.
    ----------------
    بنده چندین ساله که به سریالها و فیلمهای ایرانی نگاه نمیکنم.این اولین سریالیه که تونست منو بنشونه پای تلویزیون.

11. 2 کاربر از FARZAD-O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما کجا بودی دیگه

گمونم اگه یه اسلحه بدن دستت هر چی آدمه از دم میکشی و فقط خودت رو زنده نگه میداری با این حملاتی که به این سریال زیبا کردی.
    ----------------
    بنده چندین ساله که به سریالها و فیلمهای ایرانی نگاه نمیکنم.این اولین سریالیه که تونست منو بنشونه پای تلویزیون.
    سلام همین دور و برا بودم.
    بله ظاهرا شما درست شناختی منو دقیقا همینجوری هستم
    البته همه ی همه که نه اما خب خیلی خلوت و دنج میکنم دنیا رو

-----

پ ن : 7 قسمت اش را دیدم.
    خب کمی از اون فضای خاله زنکی که قسمت اول شاهدش بودیم داره فاصله میگیره اما هنوز هم به باورم تفاوت آن چنانی و چشمگیری با باقی سریالها نداره.

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

دوستان کسی اطلاعی داره فصل دومش کی میاد ؟
    خوب اینجوری که خیلی فاصله افتاد بین دو فصل

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •