تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 192 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

یه سئوال : آیا سونی با اندروید امکاناتی فراتر از سامسونگ با تایزن و الجی با وب او اس میده ؟ یا نه همشون سروته یه کرباسند و هرکدوم محدودیتها و امکانات منحصر به فرد دارند ؟

2. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

مرسی
    عینک مخصوص این مدل چیه؟
    از کجا میشه تهیه کرد؟
    Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
    من از نمایندگی سونی در جمهوری پرسیدم گفت ریموت کنترل و عینک همراه این مدلها نیست و هر عینک قیمتش حدود 210 تومنه که ما 170 تومن تو فروش ویژه میدیم

4. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم اگر آخرین آپدیت سونی 800c را اینجا آپ کنید و یکی از دوستان هم که به ابن امر وارده چطوری باید آپدیت کرد.ممنون
    Last edited by sofiaporia; 17-02-2016 at 12:24.

داره خودمونی میشه steve jobs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

دوستان سلام بعد از کلی تحقیق وجستجو مدل x8500c سونی سایز 65 اینچ را خریداری کردم ولی متاسفانه روشنایی تلویزیون خیلی زیاده .......فروشنده هم زیاد سر در نمی اورد .روشنایی خودکتار تلویزیون تا اخره ......از دوستان کسی هست تنظیمات را به من بگه با سپاس فراوان در ضمن تلویزیون بانه ای است
    بفرما خدمت شما، طبق عکس ها میتونیم تنظیم کنین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از steve jobs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

طبق این ریویو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سری X که بهترین سری به ادعای خودشه تازه تونستی به سری 7 و 8 سامسونگ نزدیک بشه
    مقایسه x8500 و JU7100(7000)þ

9. 2 کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام بچه ها کسی عینکشو خریده از کجا بگید منم بخرم

11. این کاربر از soruoshmorteza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

میخوام عینکش رو بخرم ولی تو جمهوری 200 دارن میدن
    یکی از مدلهای زیر باید باشه 50 دلاری

البته اون یکی مدلها چیه قیمت اون یکی ها ارزونتره؟

دوستان عینک رو چه کنیم!!!؟200 بدیم؟!!!!

13. این کاربر از mehdiops بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

میخوام عینکش رو بخرم ولی تو جمهوری 200 دارن میدن
    یکی از مدلهای زیر باید باشه 50 دلاری

البته اون یکی مدلها چیه قیمت اون یکی ها ارزونتره؟

دوستان عینک رو چه کنیم!!!؟200 بدیم؟!!!!

من خودم چون سه بعدیش برام مهم نبود پیگیر خرید عینکش نبودم فقط همون جواب نمایندگی رو که بالا گفتم رو برای دوستان گرفتم
    اما هم تو سایتهای ایرانی و هم سایتهای خارجی چند جا خوندم عینکهایی به غیر از عینک خودش مثل این که بهش نمیخوره و به مشکل خوردن. دقت کن یه وقت متضرر نشی

در مورد این که چه کنی ؟ باید کلاه خودت رو قاضی کنی و ببینی مثلا" چند تا فیلم رو در طی سال میخوای یا میتونی با عینک ببینی بخصوص که این عینکهای اکتیو رو که میگن سردرد میاده و به چشم فشار میاره. حداقل هم باید 4 تا بخری که میشه 800 تومن
    Last edited by رضا; 23-02-2016 at 17:38.

15. 2 کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

من هم دو هفته ای میشه که سایز 43 رو خریدم و تو این مدت برای یه سری اشکالات مزاحم دوست عزیز elyartab می شدم که الحق و والانصاف با حوصله جواب میدادند و همینجا از ایشون مجددا تشکر میکنم . اما بهتر دیدم توی تاپیک هم مشکلات رو بگم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره و شاید کسی مشکل مشابه من رو داشته راهکار بده.

الان بزرگترین مشکل من نقص در اتصال به play stor گوگل هستش . من به راحتی به مودم وای فای متصل میشم و سایتها رو خیلی راحت باز میکنم و حتی از سایت آپارات فیلمها رو می بینم و هیچ مشکلی ندارم اما به محض این که میخوام وارد پلی استور بشم و با اکانت گوگل لاگین کنم دائم پیغام میده اتصال اینترنت رو چک کن و جالبه که یه لحظه هایی هم پیغام میده کانکت شده اما باز پیغام retry میاد.
    خودم احتمال میدم یا باید جای مودم رو عوض کنم و به تی وی نزدیکترش کنم یا از کابل لن استفاده کنم . هنوز فرصت نکردم تست کنم.

مورد دوم هم اینه که هاردی دارم که فرمتش nfts هستش و وقتی به تی وی میزنم پیغام میده که اون رو detect کرده اما محتویاتش رو نشون نمیده. فرمت هارد هم متاسفانه غیر قابل تغییره و ویندوز فقط یک گزینه ntfs بیشتر بهم نمیده.

مورد سوم هم که توی همه تی وی های سونی هستش و اون هم اینه که صحنه های تاریک فیلمها و یا کارتونها خیلی تاریکه و تا حدی مایوس کننده و اگه تصویر رو روشن کنی توی صحنه های روشن به مشکل سفیدی بیش از حد میخوری.

خوب مشکلات رو گفتم مزایاش رو هم بگم :
    - نمایش رنگها با کیفیت فوق العاده بالا . جتی کانالهای sd ماهواره رو با چنان ترکیب رنگی نشون میده که آدم کیف میکنه . این رو به این خاطر میگم که در خونواده ما همه نوع تی وی هست قدیمی و جدید و الجی و سامسونگ و فیلیپس و 4k و .... اما واقعا" رنگهای این تی وی یه چیز دیگه است و فقط تا حدودی فیلیپس باهاش برابری میکنه.

- صدای شفاف و عالی . کسانی که دنبال صدای بسیار زیاد هستند حتما" کارکرد تی وی رو با سیستم صوتی اشتباه گرفتند . مهم شفافیت صداست که واقعا" عالیه

17. 4 کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fanixhd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

من هم دو هفته ای میشه که سایز 43 رو خریدم و تو این مدت برای یه سری اشکالات مزاحم دوست عزیز elyartab می شدم که الحق و والانصاف با حوصله جواب میدادند و همینجا از ایشون مجددا تشکر میکنم . اما بهتر دیدم توی تاپیک هم مشکلات رو بگم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره و شاید کسی مشکل مشابه من رو داشته راهکار بده.

الان بزرگترین مشکل من نقص در اتصال به play stor گوگل هستش . من به راحتی به مودم وای فای متصل میشم و سایتها رو خیلی راحت باز میکنم و حتی از سایت آپارات فیلمها رو می بینم و هیچ مشکلی ندارم اما به محض این که میخوام وارد پلی استور بشم و با اکانت گوگل لاگین کنم دائم پیغام میده اتصال اینترنت رو چک کن و جالبه که یه لحظه هایی هم پیغام میده کانکت شده اما باز پیغام retry میاد.
    خودم احتمال میدم یا باید جای مودم رو عوض کنم و به تی وی نزدیکترش کنم یا از کابل لن استفاده کنم . هنوز فرصت نکردم تست کنم.

مورد دوم هم اینه که هاردی دارم که فرمتش nfts هستش و وقتی به تی وی میزنم پیغام میده که اون رو detect کرده اما محتویاتش رو نشون نمیده. فرمت هارد هم متاسفانه غیر قابل تغییره و ویندوز فقط یک گزینه ntfs بیشتر بهم نمیده.

مورد سوم هم که توی همه تی وی های سونی هستش و اون هم اینه که صحنه های تاریک فیلمها و یا کارتونها خیلی تاریکه و تا حدی مایوس کننده و اگه تصویر رو روشن کنی توی صحنه های روشن به مشکل سفیدی بیش از حد میخوری.

خوب مشکلات رو گفتم مزایاش رو هم بگم :
    - نمایش رنگها با کیفیت فوق العاده بالا . جتی کانالهای sd ماهواره رو با چنان ترکیب رنگی نشون میده که آدم کیف میکنه . این رو به این خاطر میگم که در خونواده ما همه نوع تی وی هست قدیمی و جدید و الجی و سامسونگ و فیلیپس و 4k و .... اما واقعا" رنگهای این تی وی یه چیز دیگه است و فقط تا حدودی فیلیپس باهاش برابری میکنه.

- صدای شفاف و عالی . کسانی که دنبال صدای بسیار زیاد هستند حتما" کارکرد تی وی رو با سیستم صوتی اشتباه گرفتند . مهم شفافیت صداست که واقعا" عالیه
    میشه چند تا عکس بزاری . از کیفیت SD و HD تشکر

19. 2 کاربر از fanixhd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •