تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 22 اولاول ... 121819202122
نمايش نتايج 211 به 219 از 219

نام تاپيک: تاپیک جامع مباحث و مشکلات در مورد بدافزار تبلیغاتی DNS Unlocker

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    isp من مبین نت است و چند ماهی است که درگیر مشکل DNS UNLOCKER شدم.بعد از کلی تعویض ویندوز و ویروس یابی و سرچ کردن در نت متوجه شدم اشکال از سیستم های ما کاربران نیست.
    راه حل موقتی که روی سیستم من فعلاً جواب داده رو به اشتراک می گذارم امیدوارم مفید واقع بشه.
    ابتدا کلید ویندوز و R رو بصورت همزمان فشار دهید سپس msconfig رو تایپ کنید
    به قسمت boot >safe boot>minimal>ok>restart بروید تا وارد محیط safe mode ویندوز شوید.
    سپس به مسیر زیر بروید
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    روی فایل hosts کلیک راست کرده open with سپس notepad و ok کنید.
    در زیر آخرین خط فایل، عبارات زیر رو کپی کنید تا سایت های زیر مسدود شوند.(دقت داشته باشید صفرها حتما باید در سمت چپ و پیش از شروع اسم سایت ها وجود داشته باشند.دقت داشته باشید که در اینجا صفرها رو شما سمت راست مشاهده می کنید ولی اگه همین عبارت رو دقیقا کپی پیست کنید بصورت اتوماتیک صفرها در سمت چپ قرار می گیرند که مد نظر ما هم دقیقا همین است که صفر ها در سمت چپ باشند، پس کافیه فقط عبارات زیر رو کپی پیست کنید همین.)

0.0.0.0 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

0.0.0.0 google-analytics.com

0.0.0.0 akamaihd.net

0.0.0.0 cdncache-a.akamaihd.net

0.0.0.0 visadd.com

0.0.0.0 cdn.visadd.com

0.0.0.0 a.visadd.com

0.0.0.0 a.icontentkey.com

0.0.0.0 a.gmdelivery.com

0.0.0.0 ads.contextweb.com

0.0.0.0 ajax.cloudflare.com

0.0.0.0 ajax.googleapis.com

0.0.0.0 cjs.linkbolic.com

0.0.0.0 istatic.eshopcomp.com

0.0.0.0 linkbolic.com

0.0.0.0 lightbox.linkbolic.com

0.0.0.0 pstatic.bestpriceninja.com

0.0.0.0 s.atemda.com

0.0.0.0 imonomy.com

0.0.0.0 srv.imonomy.com

0.0.0.0 tag.imonomy.com

0.0.0.0 w3i.co

0.0.0.0 widgets.outbrain.com

0.0.0.0 tr553.com

سپس کلید ctrl را به همراه کلید S بصورت همزمان فشار دهید تا تغییرات ذخیره شوند.

در مرحله بعد کلید ویندوز و R رو بصورت همزمان فشار دهید سپس msconfig رو تایپ کنید.
    به قسمت boot بروید و تیک boot safe را بردارید سپس دکمه ok و restart را بزنید، تا به محیط عادی ویندوز برگردید.
    پس از وارد شدن به محیط عادی ویندوز بهتر است یکبار مرورگر خود را(مثلا فایر فاکس یا کروم) uninstall و سپس کامپیوتر را restart و مجدد مرورگر را install کنید.

حالا به احتمال زیاد دیگه باید مشکل بر طرف شده باشه.
    پیروز باشید...
    Last edited by farshid1988; 23-03-2016 at 06:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام علیکم
    من از اینترنت مبین نت استفاده میکنم .
    من هم تمام راه های موجود رو رفتم و از انواع ضد بدافزارها و هر روشی که فکرش رو بکنید استفاده کردم ؛؛؛ در نهایت به من ثابت شد که مشکل از سیستم من نیست .
    تا اینکه آخرین روشی که جناب مدیر سایت امن پرداز قرار دادند یعنی "ایجاد تغییرات در فابل host" رو امتحان کردم و موقتا تا این لحظه مشکل حل شد . بنابراین گفتم این رو با شما هم در میان بذارم انشالله که مشکلتان حل بشه .
    با سپاس فراوان از جناب نفیسی عزیز
    (لینک ایشان جهت یاد آوری : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

تنها دو نکته :
    مشکل من حل شد ولی مشخصا پیداست که مشکل بصورت ریشه ای حل نشده و جدای از اینکه این مشکل باید از طریق ISP ها حل بشه ؛ مشکل مربوطه رو میشه در هنگام لود صفحات جدید و توجه به ادرسهایی که در زیر صفحه در حال لود شدن هست ؛ مشاهده کرد .
    آدرسهایی رو در هنگام لود صفحه ی دلخواه خود مشاهده میکنید که هیچ ربطی به صفحه ای که در اون هستید نداره مثلا sabavison ... ، visadd و ... طبیعتا با اضافه کردن اسامی چنین ادرسهای ناخواسته ای که در مرورگر در حال لود شدن هستن به فایل host ویندوز ،میشه از لود شد این صفحات ناخواسته جلوگیری کرد .
    (البته با اضافه کردن این عبارت : 0.0.0.0 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به آخر فایل هاست ،مشکلات تا حدود زیادی حل میشه و نیاز به تغییر خاصی نیست ، در غیر اینصورت ادرسهایی که در پست بالا توسط farshid1988 عزیز درج شدند رو هم میتونید به host اضافه کنید .)

و نکته ی بعدی اینکه ، تنها برنامه ای که در این مدت کمک حال سیستم من بود(قبل از اعمال تغییرات در فایل host ) و بصورت موثر جلوی باز شدن صفحات تبلیغاتی رو میگرفت ؛ برنامه ی Malwarebytes بود . توصیه میکنم تا اطلاع ثانوی و تا زمانی که یک راه حل جامع و قطعی برای این مشکل ارائه نشده ، از این برنامه استفاد کنید .

سپاس

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

راه حل اساسی فعلا اینه. که جواب داده. شما هم خواستین تست کنین.
    1-برین کنترل پنل و قسمت حذف کردنه برنامه ها رو ببینین هر برنامه مشکوکیو ریمو کنین.و البته قسمته اکستنژن هم افزونه مشکوکو حذف کنین.
    2-با نرم افزارهadwcleaner.اسکن کنین و بعد کلین بزنین و در اخر ریستارت کنین.
    3-با نرم افزارهmalwarebyetsاسکن کنین.
    4-با نرم افزاره hitman proاسکن کنین.
    5-در اخر هم مرورگرتونو رسیت کنین.CLEAR RECENT HISTORY
    من انجام دادم فعلا مشکلی ندارم. امیدوارم موقتی نباشه.

نه انگار خدارو شکر کاملا مشکل حل شده....
    Last edited by AMNA; 22-03-2016 at 17:47.

4. این کاربر از AMNA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

ظاهرا این تاپیک قرار نیست بازنشسته بشه ...

دوستان چند روزه که مشکلاتی با عنوان نمایش پیغام های تبلیغاتی مطرح کردند ، هرچند به نظر میاد مشکل dns unblocker حل شده باشه ، اما ظاهرا مشکل جدیدتری با همین عنوان نمایش پیغام های تبلیغاتی گریبانشون رو گرفته .

و به طور عجیب مجددا یکی از قربانیان بنده هستم !

مشکل برای بنده از چند روز پیش شروع شد . چند مدتی هستش که از اینترنت همراه اول استفاده می کنم و با تلفن همراه به وب گردی می پردازم . چند روز پیش متوجه شدم به صورت غیرعادی در هنگام مرور اینترنت یک سری پیغام های تبلیغاتی نمایش داده می شوند ، ابتدا جدی نگرفتم و ایراد رو از سایت پنداشتم ، اما بعد از چند روز متوجه شدم این ایراد عادی نیست و حدس زدم یک نرم افزار تبلیغاتی بر روی تلفن همراهم نصب شده . گوشیم رو چک کردم چیز مشکوکی پیدا نشد . البته از دیروز دیگه برای بنده روی تلفن همراه خودم تبلیغات نمایش داده نشدند اما امروز که با تلفن همراه برادرم که اونم همراه اول هستش ، هات اسپات ساختم و لپ تاپم رو به هات اسپات متصل کردم ، تبلیغا رو در لپ تاپم هم مشاهده کردم

نمی دونم کسای دیگه هم به این مشکل دچار شدن یا نه . الان با ایرانسل هستم اصلا تبلیغات نیست . اگر دوستان مشکلات مشابه بنده دارن مطرح کنند تا تاپیک جداگانه برا مشکل احتمالی جدید بزنیم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ظاهرا این تاپیک قرار نیست بازنشسته بشه ...

دوستان چند روزه که مشکلاتی با عنوان نمایش پیغام های تبلیغاتی مطرح کردند ، هرچند به نظر میاد مشکل dns unblocker حل شده باشه ، اما ظاهرا مشکل جدیدتری با همین عنوان نمایش پیغام های تبلیغاتی گریبانشون رو گرفته .

و به طور عجیب مجددا یکی از قربانیان بنده هستم !

مشکل برای بنده از چند روز پیش شروع شد . چند مدتی هستش که از اینترنت همراه اول استفاده می کنم و با تلفن همراه به وب گردی می پردازم . چند روز پیش متوجه شدم به صورت غیرعادی در هنگام مرور اینترنت یک سری پیغام های تبلیغاتی نمایش داده می شوند ، ابتدا جدی نگرفتم و ایراد رو از سایت پنداشتم ، اما بعد از چند روز متوجه شدم این ایراد عادی نیست و حدس زدم یک نرم افزار تبلیغاتی بر روی تلفن همراهم نصب شده . گوشیم رو چک کردم چیز مشکوکی پیدا نشد . البته از دیروز دیگه برای بنده روی تلفن همراه خودم تبلیغات نمایش داده نشدند اما امروز که با تلفن همراه برادرم که اونم همراه اول هستش ، هات اسپات ساختم و لپ تاپم رو به هات اسپات متصل کردم ، تبلیغا رو در لپ تاپم هم مشاهده کردم

نمی دونم کسای دیگه هم به این مشکل دچار شدن یا نه . الان با ایرانسل هستم اصلا تبلیغات نیست . اگر دوستان مشکلات مشابه بنده دارن مطرح کنند تا تاپیک جداگانه برا مشکل احتمالی جدید بزنیم
    فعلا روی همراه اول و مخابرات و مبین نت مشاهده کردم، روی مبین نت شدید تر هس به صورتی که اصلا نمیشه وبگردی انجام داد

Sent from my D6503 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان تو msconfig دستکاری انجام ندین

بهریتن راه تا زمان رفع کامل ریست کردن مروگرتون هست

چون شما هر کاری هم بکنید چون سرورای مخابرات آلودست دوباره برمیگرده

هر وقت مشکل داره شد مرورگرتون رو ریست کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام

انگار دوستان قرار نیست این تاپیک بایگانی بشه و چند ماه قبل که isp مخابرات متوجه این مشکل از سمت خودشون شده بودند این مشکل حل کردند اما دوباره چند روزی هست این مشکل برگشته

حالا بقیه دوستان هم چک کنند و اعلام کنند تا متوجه بشیم این مشکل بارم سراسری هستش یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستانی که اینترنت مخابرات دارن این مشکل ندارن ؟؟؟؟ برای من علاوه بر اینکه این مشکل هست دائما پسورد وب کانفیگ مودم هم تغییر میکنه

در آغاز فعالیت ...The viper...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

چندوقت پیش یه فایل دانلود کردم مرورگر کرومم ویروسی شده همش چندتا صفحه تبلیغات خود به خود باز میشه و موتور جستجوی پیش فرض هم از گوگل به یه موتور روسی تبدیل شده هرچقدر موتور جستجوی پیش فرض رو گوگل میکنم دوباره خودش عوض میشه تنظیمات مرورگرو ریست کردم هرکاری میکنم حل نمیشه یه نرم افزار یا راهی به ما نشون بدید راحت شیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •