تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 22 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 219

نام تاپيک: تاپیک جامع مباحث و مشکلات در مورد بدافزار تبلیغاتی DNS Unlocker

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان
    یه چیز جالب پیدا کردم
    سایت خود DNSUnlocker طرحی رو واسه پاک کردن این بد افزار گفته که من خودم هنوز انجامش ندادم ولی الان انجام میدم تا اخر امروز ببینم چی میشه !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب همونطور که خود سازنده گفته این بدافزار برای پلتفرم ویندوز هستش .

الان یکی می تونه جواب بده چرا OS X و Linux و حتی تلفن های همراه ( چند پست بالا ) هم به این مشکل دچار شدند ؟

2. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه wolfman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست من کسپرسکی و نود32 که خدا نیستن .

بعدش شما اگه ضد ویروس داری با شرکت تماس بگیر . اگه نداری و الان سیستمت آلوده ، اول باید سیستمت رو با ابزار ویروس یابی چک کنی و بعدش بری سراغ نصب ضد ویروس .

آنتی ویروس باید روی سیستم فاقد آلودگی نصب بشه .

شما با housecall و ATTK چک کردی ؟ مشخصه نه . نگردی .

ضد ویروس معتبر داشتی ؟ از اول منظورمه . یعنی داشتی و این مشکل برات درست شده ؟ احتمالآ نه . نداشتی .

به جای اینکه هی بگی من کسپرسکی و نود32 فلان کردم کمی به حرف کسی که داره سعی میکنه کمکت کنه و تعریف از خود نباشه ولی تو این حوزه متخصص هستش گوش بده .

انشاءاله کمک میکنیم همه با هم و مشکلت رفع میشه .

عزیزم من قبل از آلودگی نصب کردم حتا antimalware و Spyhunter هم نصب کردم
    میگم زمانی که ویندوز عوض میشه و حتا پارتیشن فرمت و دیلت میشه باز هم زمانی که به نت مخابرات متصل میشیم این ویروس میشینه
    من با همین سیستم با رایتل 1 هفته متصل بودم هیچ موردی نبود اما با مخابرات هست..

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

این لینکه چی بود دادید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من فهمیدم از چی هست ...
    اکثرا از کرج دچار این مشکل هستند و مخصوصا اینترنت مخابرات و مبین نت ..
    روترهای اینها آلوده شده و به محض تعویض ویندوز و اتصال به اینترنت ویروس روی سیستم میشینه و به هیچ عنوان پاک نمیشه ...
    با شماره من که در امضا هست در تماس باشید تا یک فشاری روی شبکه دیتای مخابرات بیاریم تا قانع بشن و پیگیری کنن این موضوع رو ما که کلافه شدیم و آسیب به قطعات سیستممون زده شده مخصوصا CPU و واتر کولر
    داش زدی به هدف نت منم مبین نته ویندوز عوض کردم یه ساعت بعدش که وصل شدم باز این اومد جالبه حتی تو موبایلمم بود که فرمت دادم یه مشکلی از وی isp هست پس

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

داش زدی به هدف نت منم مبین نته ویندوز عوض کردم یه ساعت بعدش که وصل شدم باز این اومد جالبه حتی تو موبایلمم بود که فرمت دادم یه مشکلی از وی isp هست پس
    بله من اینترنت های مختلفی رو چک کردم ...
    مبین نت و مخابرات مشکل دارن و این ضعفشونه + اینکه روترهاشون آلوده شده ...
    باید یه کمپینی برای این ویروس تشکیل بدیم تا برسی دفیف بشه ... زیرا روز به روز زیادتر میشه ...

7. این کاربر از wolfman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

بله من اینترنت های مختلفی رو چک کردم ...
    مبین نت و مخابرات مشکل دارن و این ضعفشونه + اینکه روترهاشون آلوده شده ...
    باید یه کمپینی برای این ویروس تشکیل بدیم تا برسی دفیف بشه ... زیرا روز به روز زیادتر میشه ...
    فکر نکنم کمپین تشکیل دادن سودی داشته باشه . چند وقته برخی کاربران به این مشکل مواجه شدند . همون روزهای اول برخی رسانه ها و شرکت ها مثل مرکز امنیتی ماهر سعی کردن قضیه رو ربط بدن به آلودگی رایانه ی کاربران . در صورتی که الان دیگه به نظر میرسه مشکل از جای دیگه بوده .

به هر حال فراموش نکنین این وسط کاربران کلی ترافیک مصرف کردند ! و حتی اگر در این مدت مثل ما محصول امنیتی مختلف دانلود و تست نکرده باشند همین نمایش تبلیغات کلی ترافیک گرفته و خدا می دونه چند صد میلیون پول از همین راه رفته توی جیب شرکت های اینترنتی .

الان هرچی بگی میگن مشکل از رایانه ی خودت بوده . یه نهاد یا سازمان حرفه ای هم قضیه رو پیگیری کنه و با فرض وجود ایراد از سمت زیرساخت ها , قضیه یه جور ماستمالی میشه .

9. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

جالب اینجاست ویروس میخاد از پرتی خواص اطلاعات رو بفرسته به یک آیپی در سروری در اسرائیل

این رو ببینید:

11. 2 کاربر از wolfman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

خوب همونطور که خود سازنده گفته این بدافزار برای پلتفرم ویندوز هستش .

الان یکی می تونه جواب بده چرا OS X و Linux و حتی تلفن های همراه ( چند پست بالا ) هم به این مشکل دچار شدند ؟
    من فکر میکنم ۴۰ درصد روی ویندوز نصب میشه که اول این آموزش توضیح داده .بقیه اش مربوط به کش گوگل کروم هست و دیتا هایی خود کروم.
    یعنی میشه اینطوری نتیجه گرفت که روی ویندوز قسمت اول هم شامل میشه یعنی نصب خود برنامه ولی روی سایر سیستم عامل ها فقط روی اکانت کروم میشینه.
    البته من واسه محکم کاری DNS رو هم از جالت اتوماتیک خارج کردم و دستی وارد کردم.

فعلا در محیط ویندوز مشکل حل شده و تبلیغات رو هنوز مشاهده نکردم چون یه سری تبلیغات واسه سایت علی اکسپرس هست شما باید داخل فروشگاه ها برید تا تبلیغات مشابه رو واسه شما بیشتر نمایش بده اگه نمایش نداد مشکل حل شده.

13. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

عزیزم من قبل از آلودگی نصب کردم حتا antimalware و Spyhunter هم نصب کردم
    میگم زمانی که ویندوز عوض میشه و حتا پارتیشن فرمت و دیلت میشه باز هم زمانی که به نت مخابرات متصل میشیم این ویروس میشینه
    من با همین سیستم با رایتل 1 هفته متصل بودم هیچ موردی نبود اما با مخابرات هست..
    Spyhunter چی هست ؟

همچین میگی حتی با antimalware و Spyhunter چک کردم انگار این 2 شرکت برترین شرکتهای امنیتی دنیا هستن ......!!!!!

دوست عزیز . برادر من . شما اول کمی مطالعه کن ببین کدوم شرکتها در حوزه امنیت مطرح و پیشرو هستن تا وقتی میخوایی از کلمه " حتی " استفاده کنی . اسم 2 تا شرکت بزرگ امنیتی رو بیاری .

من و اکثر دوستام در تهران و کرج و بقیه شهرستانا اینترنت مخابرات داریم و هیچ کدوم همچین مشکلی نداریم . هر کدوم از دوستام مشکل داشته باشن سریع به من خبر میدن و برای احتیاط خودم ی پیگیری میکنم ببینم چطوریه .
    Last edited by نیما سکیوریتی; 06-10-2015 at 00:57.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

فکر نکنم کمپین تشکیل دادن سودی داشته باشه . چند وقته برخی کاربران به این مشکل مواجه شدند . همون روزهای اول برخی رسانه ها و شرکت ها مثل مرکز امنیتی ماهر سعی کردن قضیه رو ربط بدن به آلودگی رایانه ی کاربران . در صورتی که الان دیگه به نظر میرسه مشکل از جای دیگه بوده .

به هر حال فراموش نکنین این وسط کاربران کلی ترافیک مصرف کردند ! و حتی اگر در این مدت مثل ما محصول امنیتی مختلف دانلود و تست نکرده باشند همین نمایش تبلیغات کلی ترافیک گرفته و خدا می دونه چند صد میلیون پول از همین راه رفته توی جیب شرکت های اینترنتی .

الان هرچی بگی میگن مشکل از رایانه ی خودت بوده . یه نهاد یا سازمان حرفه ای هم قضیه رو پیگیری کنه و با فرض وجود ایراد از سمت زیرساخت ها , قضیه یه جور ماستمالی میشه .
    مرکز ماهر رو که ولش کن .

این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینین :

این عکس مربوط به خبری هستش که به نقل از کمپانی امنیتی ترندمیکرو . ولی جالبه مرکز ماهر اسم " ترندمیکرو " رو از متن خبر حذف کرده . !!!!!

تازه یکی دو تا دیگه هم هست که پیدا کردم براتون میفرستم ببینین که این مرکز ماهر چه میکنه .

ی نکته دیگه اینکه چرا مرکز ماهر وقتی ویروس استاکس نت شناسایی شد ، ابزار ویروس یابی توصیه شده توسط زیمنس رو روی سایتش نذاشت ؟؟؟

چرا مرکز ماهر خبر شناسایی ویروس جاسوس افزار فلیم تو سال 2007 میلادی توسط Prevx رو منتشر نکرد ؟؟؟؟؟

یادتونه ی زمانی سایت مرکز ماهر نتایج تست آنتی ویروسها رو منتشر میکرد ؟!!!

جالبه تو اون تستها همیشه آنتی ویروسهای شرکت بزرگ ترندمیکرو رو آخر میزد . حتی بدتر از ضد ویروس مهران رایانه !!!!!!

مرکز ماهر مشغول به هر کاری هست بجزء کاری که بهش سپردن و وظیفشه .
    Last edited by نیما سکیوریتی; 06-10-2015 at 01:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •