تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 22 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 219

نام تاپيک: تاپیک جامع مباحث و مشکلات در مورد بدافزار تبلیغاتی DNS Unlocker

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

این دوستانی که میگن کار اسرائیله
    خداییش یکم منطقی باشیم. تو سیستم من و شما چیه که اسرائیل بخواد اون رو بدزده غیر از یه سری فیلم و موزیک و برنامه ؟؟
    کسایی که واقعا کار مهمی با سیستمشون میکنن کلا با ویندوز کار نمیکنن.
    همونطوری که گفتم گذر این بد افزار از سیتم عامل دیگه بسیار سخت تر از ویندوز هست و این مشکلاتی که در ویندوز وجود داره و ندارن .
    +
    این بد افزار آنلاین هست و از طریق آی پی جابه جا میشه پس یعنی از طریق فلش یا اینجور چیزا به سیستم دیگه ای منتقل نمیشود.

2. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

این دوستانی که میگن کار اسرائیله
    خداییش یکم منطقی باشیم. تو سیستم من و شما چیه که اسرائیل بخواد اون رو بدزده غیر از یه سری فیلم و موزیک و برنامه ؟؟
    کسایی که واقعا کار مهمی با سیستمشون میکنن کلا با ویندوز کار نمیکنن.
    همونطوری که گفتم گذر این بد افزار از سیتم عامل دیگه بسیار سخت تر از ویندوز هست و این مشکلاتی که در ویندوز وجود داره و ندارن .
    +
    این بد افزار آنلاین هست و از طریق آی پی جابه جا میشه پس یعنی از طریق فلش یا اینجور چیزا به سیستم دیگه ای منتقل نمیشود.
    از دید ما بعنوان یک کاربر عادی صحبت شما درسته
    اما بدافزار هم در بدو امر خبر نداره این یک سیستم بی اهمیت هست یا عضوی از یک شبکه ی کاری پراهمیت
    چند سال قبل یک سیستم اداری آلوده رو اسکن می کردم استاکس نت داشت درحالیکه سیستم مهمی نبود
    از طرفی برای نفوذ به شبکه ی داخلی از خارج، تشکیل کامپیوترهای زامبی و ... بدون گذاشتن رد پا راهها و ترفندهای جدیدی همیشه باید از راه آزمون و خطا کشف بشه روشهای سنتی دیگه کارایی نداره
    البته این بمعنی تایید حتمی بعضی نظرات درباره ی کشورهای متخاصم نیست چون اونا اینقدر آماتور نیستن که اتصالها رو مستقیم دایر کنن بلکه معمولا از سرورهای شرق آسیا برای رد گم کردن استفاده میکنن
    Last edited by 3274; 09-10-2015 at 18:23.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

به نظر بنده الکی موضوع رو بزرگش نکنیم . چیزی که محتمل تره اینه که سرورهای ISP به این بد افزار آلوده شدند و برای کاربران تبلیغات ظاهر میشه

این بزرگ کردن های الکی باعث میشه که ISP از زیر بار گناهش در بره . الان خدا می دونه به خاطر همین آلودگی چندصد میلیون پول به جیب زده .

واقعا برام جالبه دوستان به جای اینکه به دنبال گرفتن حقشون از ISP باشند ، نگران سرقت احتمالی اطلاعاتشون توسط برخی کشورها هستند
    Last edited by Public Enemy; 09-10-2015 at 18:57.

5. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اگر ما تا این لحظه به ISP ها و ارائه دهنده ها زنگ نزدیم و ازشون درخواست پشتیبانی و کمک نکردیم به این دلیل بوده که 100% مطمعن نیستیم و نبودیم ک مشکل از جانب و طرف اونها بوده

مشکل دوم نحوه توضیح اون به کارشناسان و پشتیبانی هستش که آدم باید اطلاعات کافی از مشکل و تعاریف مشکل و نحوه بررسی اون داشته باشه وگرنه همینجور زنگ بزنیم و بگیم که ببخشید ما Dns unlocker گرفتیم تا صفحه باز میکنیم ، اون دختره هم پشت خط میگه شما باید اننی ویروس نصب کنید و اسکن کنید

مرحله پس از اطمینان از منشا مشکل از ارائه دهنده اینترنت :

این هستش که یکی از دوستان ک کاملا به Dns و آی پی و شبکه و Adware ها مسلطه زحمت بکشه و متنی رو بصورتی روشن و رسا از مشکل و اینکه رو چه حسابی داریم به مبین نت یا دیگران تهمت میزنیم ک مشکل از طرف شماست تهیه کنه

اون موقع ما میتونیم دونه دونه زنگ بزنیم و پیگیر بشیم و وقتی ببینن تعداد کاربران ناراضی ک اطلاعات دقیقی از منشا ویروس دارند هر روز بیشتر میشه مجبورن سریعتر و بهتر این مشکل رو رفع کنن

7. 2 کاربر از Arioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

اسرائیل
    رنج آیپی های دولتی و کاربران خانگی کاملا قابل تفکیک هستند و اگر هم لازم به کاری باشه در محدوده هدف اولین مشکل ایجاد میشه نه اینکه علی الله از یه کاربر ساده شروع کنیم تا دست به دست برسه به بالا.نمونش هم استاکسنت که فقط در سیتمهای هدف نفوذ کرد و البته کسپرسکی پیداش کرد.بالاخره یه کار مثبت از سمت روس ها دیدیم.
    ------------------------
    اگه می خواهید یه متن کامل بنویسید اول باید یه سری مسایل مشخص بشه.
    تا اینجا به احتمال قوی تمام کاربرانی که به این بدافزار تبلیغاتی دچار شده اند،یا سرویس مبین نت دارند یا به نوعی از این سرویس در ارتباط بوده اند.من خودم مخابرات تهران دارم و فکر نمیکنم isp دیگری بجز مبین نت فعلا درگیر باشه.

اما کسانی که مبین نت ندارند و این بدافزار رو دارند اعلام کنند که آیا از سرویس مبین نت به هر نحوی استفاده کرده اند یا نه؟مثلا ممکنه در موبایل کروم رو نصب داشته باشید و در مکانی به wifi وصل شده اید که از مبین نت استفاده میکنه.بدین ترتیب احتمالا کش مرورگر کروم آلوده میشه و بعد ز سینک شدن با مرورگر سیستم،کامپیوتر شخصی شما هم میتونه آلوده بشه!

اما درمورد خود مبی نت:اینکه حدش بزنیم خود سرور به چنین بدافزاری گرفتار شده و dns پیش فرض مبین نت توسط این بدافزار تغییر کرده به هزاران دلیل غیر ممکن هست.از جمله اینکه در این صورت تمام کاربران مبین نت،باید به این آلودگی دچار بشوند.بنابراین یک واسطه موجود در سرور میتونه مورد توجه قرار بگیره که در پست 119# هم به مورد مهمی اشاره شد:کش سرور!!

البته این مورد هم باید با تست کاربران ارزیابی بشه اما در صورتیکه تایید بشه مشکل از طرف isp هست و اقدامی از سوی اونها صورت نگیره روز به روز به تعداد سیستمهایی که این بدافزار رو دارند اضافه خواهد شد.

----------------------
    من در سایت مرکز ماهر خبردر این مورد ندیدم.کسی از این طریق پیگیری کرده؟

9. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه wolfman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

دوستان من هر کاری که فکر کنید کردم از پاک کردن کش و کوکی تمام گوشی ها و هم زمان ریست مودم و تغییر ویندوز تمامی سیستم ها و دوباره کانفیگ کردن ولی بازم چند ساعت که میگذره مثل روز اول dns تغییر میکنه و با تمامی آنتی ویروس و ... سرچ کردم و بی فایده بوده و کم کم دارم مطمئن میشم isp به این مشکل دچاره که با اتصال یوزر این اتفاق می افته.
    درضمن اینترنت مخابرات دارم - تهران
    شک نکن اینترنت مخابرات هست ..
    بنه هم کرج و نت مخابرات دارم 45 روزه درگیرم و مشکل حل نمیشه مطمئن هستم روترهای مخابرات آلوده شده

اسرائیل
    رنج آیپی های دولتی و کاربران خانگی کاملا قابل تفکیک هستند و اگر هم لازم به کاری باشه در محدوده هدف اولین مشکل ایجاد میشه نه اینکه علی الله از یه کاربر ساده شروع کنیم تا دست به دست برسه به بالا.نمونش هم استاکسنت که فقط در سیتمهای هدف نفوذ کرد و البته کسپرسکی پیداش کرد.بالاخره یه کار مثبت از سمت روس ها دیدیم.
    ------------------------
    اگه می خواهید یه متن کامل بنویسید اول باید یه سری مسایل مشخص بشه.
    تا اینجا به احتمال قوی تمام کاربرانی که به این بدافزار تبلیغاتی دچار شده اند،یا سرویس مبین نت دارند یا به نوعی از این سرویس در ارتباط بوده اند.من خودم مخابرات تهران دارم و فکر نمیکنم isp دیگری بجز مبین نت فعلا درگیر باشه.

اما کسانی که مبین نت ندارند و این بدافزار رو دارند اعلام کنند که آیا از سرویس مبین نت به هر نحوی استفاده کرده اند یا نه؟مثلا ممکنه در موبایل کروم رو نصب داشته باشید و در مکانی به wifi وصل شده اید که از مبین نت استفاده میکنه.بدین ترتیب احتمالا کش مرورگر کروم آلوده میشه و بعد ز سینک شدن با مرورگر سیستم،کامپیوتر شخصی شما هم میتونه آلوده بشه!

اما درمورد خود مبی نت:اینکه حدش بزنیم خود سرور به چنین بدافزاری گرفتار شده و dns پیش فرض مبین نت توسط این بدافزار تغییر کرده به هزاران دلیل غیر ممکن هست.از جمله اینکه در این صورت تمام کاربران مبین نت،باید به این آلودگی دچار بشوند.بنابراین یک واسطه موجود در سرور میتونه مورد توجه قرار بگیره که در پست 119# هم به مورد مهمی اشاره شد:کش سرور!!

البته این مورد هم باید با تست کاربران ارزیابی بشه اما در صورتیکه تایید بشه مشکل از طرف isp هست و اقدامی از سوی اونها صورت نگیره روز به روز به تعداد سیستمهایی که این بدافزار رو دارند اضافه خواهد شد.

----------------------
    من در سایت مرکز ماهر خبردر این مورد ندیدم.کسی از این طریق پیگیری کرده؟
    من از مرکز ماهر پیگیری کردم هنوز جواب ندادن و در حال برذرسسی هستن یا ول کردن موضوع رو ...
    من مطمئن هستم که اسرائیل دستی در قضیه داره ببینید کی گفتم چون میخاد اطلاعاتی رو هر چند ناچیرز به سروری در اسرائیل ارسال کنه
    باید جلوش گرفته بشه
    Last edited by Captain; 10-10-2015 at 01:51. دليل: ادغام کردن پست ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من به مرکز ماهر ایمیل زدم و مطرح کردم. اعلام کردند که در حال پیگیری و بررسی هستند.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من به مرکز ماهر ایمیل زدم و مطرح کردم. اعلام کردند که در حال پیگیری و بررسی هستند.
    من هفته گذشته این کار رو انجام داده بودم اما تا کنون هنوز راهکاری نداشتند ...
    حتا با یک شبکه رادیوئی نیز مصاحبه کردم که به زودی رسانه ای می شود ...

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

من مطمئن هستم که اسرائیل دستی در قضیه داره ببینید کی گفتم چون میخاد اطلاعاتی رو هر چند ناچیرز به سروری در اسرائیل ارسال کنه
    باید جلوش گرفته بشه
    دوست عزیز صفحه ی قبل توضیح داده شد که :

پول این همه شارژی که پرید که بهتون بر نمی گردونن ، حالا پای اسراییلم وسط بکشین شاید ISP یه چیزیم به عنوان غرامت ازتون بگیره

14. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزیز صفحه ی قبل توضیح داده شد که :

پول این همه شارژی که پرید که بهتون بر نمی گردونن ، حالا پای اسراییلم وسط بکشین شاید ISP یه چیزیم به عنوان غرامت ازتون بگیره
    جواب چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •