تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره برای خرید LG 55UF950T SUPER UHD

در آغاز فعالیت Benyamin73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

14 مشاوره برای خرید LG 55UF950T SUPER UHD

دوستان عزیز اگر کسی تجربه ای ازین مدل داره یا عیب و ایرادی ازش میشناسه اینجا اعلام کنه
    تصمیم دارم به زودی یکی از این مدل 55UF950T بدون گارانتی تهیه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    این مدل سری سوپر اولترا اچ دی است که جدیدترین سری تی وی ال جی ه که تو جهانیش به عنوان سری PRIME معرفی شده
    هرچی گشتم ازین مدل بهتر پیدا نکردم که قیمتش حدود 5،500،000 تومان باشه و همه ی این امکانات را داشته باشه
    اگر کسی مدل بهتری میشناسه با همین حدود قیمت لطفا با ذکر دلیل معرفی کنه ممنون میشم

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من همینو از بانه گرفتم tvعالیه هستش توی تصاویر 4kو FLHDتست کردم عالیه
    منو هم رونو عالی امکانات اسمارت به راحتی
    زینویس فارسی ساپورت میکنه راحت
    16 گیگ حافظه داخلی داره
    کیفیت شبکه های ایران هم میگفتن روی 4kداغونه اما برعکس با توجه با سایزش که 55 و تصاویرم sd قابل قبوله
    من 5400 گرفتم

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من همینو از بانه گرفتم tvعالیه هستش توی تصاویر 4kو FLHDتست کردم عالیه
    منو هم رونو عالی امکانات اسمارت به راحتی
    زینویس فارسی ساپورت میکنه راحت
    16 گیگ حافظه داخلی داره
    کیفیت شبکه های ایران هم میگفتن روی 4kداغونه اما برعکس با توجه با سایزش که 55 و تصاویرم sd قابل قبوله
    من 5400 گرفتم
    ممنون از پاسخگویی شما
    اینکه میگین تصویرش عالیه در مقایسه با چه مدلی عالیه ؟
    این سری چون تهران نیومده امکان مقایسه تصویرش با مدلهای دیگه وجود نداره
    من تا امروز بهترین تصویری که دیدم مربوط به مدل OLED بوده میخوام بدونم نسبت به OLED چقدر کیفیت تصویرش پایین تره ؟
    در صورتی که سورس تصویر بهترین کیفیت یعنی 4K یا FULLHD باشه میتونه در مقابل OLED حرفی برای گفتن داشته باشه ؟
    راستش از روزی که تصویر OLED رو دیدم هیچ تلویزیونی به دلم نمیشینه همه چیو با اون مقایسه میکنم
    از طرفی هم ده میلیون تومن ندارم بدم واسه تلویزیون همین 5/5 هم دارم دنبال جایی میگردم نصفش رو چک سه ماهه بدم
    برای من اصلا کیفیت شبکه های ایران مهم نیست من فقط برای دیدن فیلمای فول اچ دی و 3D که دانلود میکنم میخوام اینو بخرم
    البته واسه کنسول XBOX ONE هم میخوام
    اینکه زیرنویس فارسی ساپورت میکنه عالیه
    شما هارد یک ترا به بالا بهش وصل کردید ؟ سرعت خوندن هاردش چطوره ؟
    اسمارتش چطوره مشکلی نداره ؟ به استور ال جی وصل میشه ؟ برنامه های فارسی تونستی روش نصب کنی ؟
    اگر فکر میکنی توی چیزی ضعف داره لطفا اونم بهم بگو
    با سپاس از راهنمایی شما

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون از پاسخگویی شما
    اینکه میگین تصویرش عالیه در مقایسه با چه مدلی عالیه ؟
    این سری چون تهران نیومده امکان مقایسه تصویرش با مدلهای دیگه وجود نداره
    من تا امروز بهترین تصویری که دیدم مربوط به مدل OLED بوده میخوام بدونم نسبت به OLED چقدر کیفیت تصویرش پایین تره ؟
    در صورتی که سورس تصویر بهترین کیفیت یعنی 4K یا FULLHD باشه میتونه در مقابل OLED حرفی برای گفتن داشته باشه ؟
    راستش از روزی که تصویر OLED رو دیدم هیچ تلویزیونی به دلم نمیشینه همه چیو با اون مقایسه میکنم
    از طرفی هم ده میلیون تومن ندارم بدم واسه تلویزیون همین 5/5 هم دارم دنبال جایی میگردم نصفش رو چک سه ماهه بدم
    برای من اصلا کیفیت شبکه های ایران مهم نیست من فقط برای دیدن فیلمای فول اچ دی و 3D که دانلود میکنم میخوام اینو بخرم
    البته واسه کنسول XBOX ONE هم میخوام
    اینکه زیرنویس فارسی ساپورت میکنه عالیه
    شما هارد یک ترا به بالا بهش وصل کردید ؟ سرعت خوندن هاردش چطوره ؟
    اسمارتش چطوره مشکلی نداره ؟ به استور ال جی وصل میشه ؟ برنامه های فارسی تونستی روش نصب کنی ؟
    اگر فکر میکنی توی چیزی ضعف داره لطفا اونم بهم بگو
    با سپاس از راهنمایی شما
    سلام
    این مدل ها یا مدل های tvهای جدید اینجا نیست منظوم با گارانتیه
    من از بانه گرفتم توی این قیمت جز بهترین ها بود البته من امکاناتشم برام مهم بود
    چند مدل فلیپس هم بود بعد نبود اما در کل حالت جمع بندی من اینو پنسد کردم
    oled خوبه درسته اما بعضیاش نه اینا که اسمشویدک میکشن همونطور که گفتین قیمتشونم بالاس از قدیم گفتن هر چه قدر پول بدی هممون قدر اش میخوری
    oled علاوه بر اینکه ظاهری فرق داره توی رنگ مشکی عالیه
    یه تاپیک زدن بچه ها اونو بخون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقا من گرفتم این تی وی رو با 18 ماه گارانتی و نصب رایگان و حمل تا درب منزل در تهران 6 تومن برام درومد ولی واقعا راضی ام از کیفیتش
    وقتی با خود تی وی زدم فریمورش آپدیت بشه ورژن 03.03.45 را گرفت ولی تو سایت الجی برای این مدل دوتا ورژن بعد اینم گذاشته که آخریش 03.20.05 ورژنش میخواستم ببینم شما به چه ورژنی آپگرید کردی ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا من گرفتم این تی وی رو با 18 ماه گارانتی و نصب رایگان و حمل تا درب منزل در تهران 6 تومن برام درومد ولی واقعا راضی ام از کیفیتش
    وقتی با خود تی وی زدم فریمورش آپدیت بشه ورژن 03.03.45 را گرفت ولی تو سایت الجی برای این مدل دوتا ورژن بعد اینم گذاشته که آخریش 03.20.05 ورژنش میخواستم ببینم شما به چه ورژنی آپگرید کردی ؟
    سلام
    مبارکه
    من اپدیت نکردم
    اره تو سایتش زده بالاتر گرفتم اما نزدم هنوز
    راستی برای شما چه کشور هایی داره؟

Sent from my LG-D380 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

راستش من دیگه دقت نکردم همون اول ایران و انتخاب کردم ولی ورژن خاورمیانه است مدل 55UF950T توی کاتالوگشم بخش فارسی داره روی جعبه اش هم انگلیسی نوشته هم کردی ضمنا توی منوی تنظیمات عمومی قسمت درباره این تلویزیون ، یه گزینه داره به نام سرویس مشتری بعد جلوش شماره تلفن گلدیران رو زده !
    دیشب هم ورژن 03.20.05 رو هر کاری کردم نتونستم بریزم ولی یه ورژن دیگه داشت دانلود کردم 03.20.03 اونو ریختم
    آقا من یه مشکلی دارم بعضی از فیلما رو وقتی فول اچ دی شو دانلود میکنم بعدا میرم از ایران فیلم فایل صوتی دوبله ی همون ورژنو میگیرم بعد با کامپیوتر با برنامه مدیا پلیر کلاسیک راحت دوبله شده میبینم
    یعنی مثل زیرنویس اسم فایل دوبله رو با خود فیلم یکی میکنم بعد وقتی پلی میکنم میتونم ترک صداشو عوض کنم دوبله شده ببینم اما توی تی وی نمیتونم دوبله شده نگاه کنم آیا راهی برای این مشکل داری ؟
    بعد اینکه من میخوام روی تی وی اسکایپ نصب کنم چطوری میتونم اینکارو انجام بدم ؟ توی استور فارسیش اسکایپ نیست چیکار باید بکنم ؟

8. این کاربر از Benyamin73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بعد اینکه من میخوام روی تی وی اسکایپ نصب کنم چطوری میتونم اینکارو انجام بدم ؟ توی استور فارسیش اسکایپ نیست چیکار باید بکنم ؟
    اسکایپ همکاریش رو با خیلی از برندها و اسمارت‌تیوی‌ها در سال ۲۰۱۵ قطع کرد. الان گویا فقط روی سامسونگ، بعضی مدل‌های سونی (اونایی که اندروید تیوی دارن) و ویزیو در دسترسه. قبلا skype یه لیست از تلویزیون‌های پشتیبانی‌شده تو سایتش میذاشت. الان رو نمیدونم.
    ارزان‌ترین راه برای شما استفاده از گوشی و قابلیت اسکرین میرورینگ هست.
    راه بدی هم نیست. بخصوص اینکه میشه برای ارسال تصویر خودتون از دوربین پشتی و اصلی گوشی استفاده کنید. از بیشتر وبکم‌ها کیفیت بهتری داره‌.
    وبکم‌های خود الجی هم معمولا غیرمنطقی گرون هستن.

10. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستش من دیگه دقت نکردم همون اول ایران و انتخاب کردم ولی ورژن خاورمیانه است مدل 55UF950T توی کاتالوگشم بخش فارسی داره روی جعبه اش هم انگلیسی نوشته هم کردی ضمنا توی منوی تنظیمات عمومی قسمت درباره این تلویزیون ، یه گزینه داره به نام سرویس مشتری بعد جلوش شماره تلفن گلدیران رو زده !
    دیشب هم ورژن 03.20.05 رو هر کاری کردم نتونستم بریزم ولی یه ورژن دیگه داشت دانلود کردم 03.20.03 اونو ریختم
    آقا من یه مشکلی دارم بعضی از فیلما رو وقتی فول اچ دی شو دانلود میکنم بعدا میرم از ایران فیلم فایل صوتی دوبله ی همون ورژنو میگیرم بعد با کامپیوتر با برنامه مدیا پلیر کلاسیک راحت دوبله شده میبینم
    یعنی مثل زیرنویس اسم فایل دوبله رو با خود فیلم یکی میکنم بعد وقتی پلی میکنم میتونم ترک صداشو عوض کنم دوبله شده ببینم اما توی تی وی نمیتونم دوبله شده نگاه کنم آیا راهی برای این مشکل داری ؟
    سلام
    مدل یکیه
    اپدیت دستی ریختی اوکی یا انلاین؟
    اپدیت کردی چیزی حس کردی؟
    تونستی فروشگاه ایرانی بری؟
    اتفاقا من یه انمیشن 3dگرفتم فایل صوتی داشت خودش اتوماتیک عوض کرد حالا 2 تا کار کن
    1.فایل صوتی توی پوشه بود توی همون پوشه اصلی احتمالا هم اسم بوده
    2.توی تنظیمات تلویزیون تنظیم زبان صدا هست بزار روی فارسی نتونستی یگو دقیق تر بگم چیکار کنی
    انفاقا من با این امکانش حال کردم
    بابت اسکایپ هم دوستمون توضیح دادن روش جالبیه

Sent from my LG-D380 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام ورژن خاورمیانه همان au هست دیگه؟؟؟ ورژن تلویزیون شما چیه؟ حافظه داخلی آخرش 8 هست یا 16؟؟ همه جا میگن 8 هست جریان چیه؟؟

من میخام همین مدل رو بخرم منو مخفی تلویزیون چیه؟ برای تست کارکرد تلویزیون

چند تا پورت hdmi داره؟؟ ----t2 هست یا ----t ??
    Last edited by alimohm; 26-09-2015 at 18:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •