تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: خرید گرافیک به همراه مانیتور برای رندرینگ vray

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض خرید گرافیک به همراه مانیتور برای رندرینگ vray

سلام خدمت دوستان و مشاوران محترم

بنده قصد خرید یک گرافیک به همراه مانیتور رو داشتم که به نظر خودم gtx 970 برای گرافیک خوبه ولی در مورد مانیتور کمی به مشکل خوردم. مانیتور رو نمیخوام زیاد قیمتش بالا باشه آخرش 800 هزار تومن ولی تنوع بین مانیتور ها زیاده یکم گیج شدم من کارم با 3ds max & vray هستش و البته کمی هم فتوشاپ میخوام نسبت به قیمتی که میپردازم رنگ هاش طبیعی باشن و چون من طولانی مدت پای pc میشینم باعث خستگی چشم نشه.

کار من طراحی دکوراسیون داخلیه و برای انمیشن نمیخوام.ولی میخوام از امکان ActiveShade استفاده کنم و تو خیلی جاها خوندم رندر با gpu هم کیفیت بالا تری داره هم زمان رندر کمتری میطلبه. در مورد رزولیشن هم گاها hd و اکثرا full hd رندر میکنم.

من بیشترین بوجه ای که میتونم اختصاص بدم 2.300.000 هستش اول قصد خرید گرافیک gtx 960 رو داشتم و خرید مانیتور Asus Full HD MX239H AH-IPS. ولی فکر کردم جوابگو نباشه برای رندر باهاش. به نظر شما ارزش خرید کدوم یک بیشتره؟ خرید 960 با این مانیتور یا 970 با مانیتور پایین تر. البته این مانیتور هم به نظرم جالب اومد Samsung Full HD S24D595 Plus PLS. یا نه چیزای دیگه ای مناسب ترن.

با تشکر از راهنماییتون

2. این کاربر از mtzking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •