تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 130 اولاول ... 2676116122123124125126127128129130 آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 1299

نام تاپيک: مشکلات در مورد انــواع مـانـيـتــــــــــور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنید
    من یه مانیتور 22"xvision دارم که روش برچسب 1080p داره گرافیکمم 6770ddr5 اما بالاترین رزلوشنش 1080i 30hzهستش در حالیکه قبلا 1080p رو ساپورت میکرد به نظرتون مشکل از کجاست سخت افزاری یا نرم افزاری؟
    آخرین درایور گرافیکمم نصب کردم
    Last edited by qazqwer; 26-12-2014 at 14:40.

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

با سلام .من این مانیتور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .واقعا کیفیت خوبی داره و پخش تصاویرش عالیه.
    کارت گرافیگ جدا گونه رو سیستمم نصب نیست وcpuاینتل من 3420 هسول هست که توانایی پردازش فیلمهای HDرو داره.با کابل hdmi هم به مادر بورد وصله.رزولوشن رو هم بر روی1920در 1080 تنظیمه.مشکلی که من دارم اینه وقتی دارم صفحات وب رو با سرعت بالا و پایین میکنم و یا یه ویدئو با کیفیت 1080 با km player میبینم تصویر تا حدوی پر پر میزنه.ولی وقتی مثلا بازی cal of duty (سری اول) رو بازی میکنم و تندترین گردش های چپ و راست با موس رو انجام میدم اثری از پر پر زدن نیست.مشکل از چی میتونه بشه؟

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

با سلام .من این مانیتور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .واقعا کیفیت خوبی داره و پخش تصاویرش عالیه.
    کارت گرافیگ جدا گونه رو سیستمم نصب نیست وcpuاینتل من 3420 هسول هست که توانایی پردازش فیلمهای HDرو داره.با کابل hdmi هم به مادر بورد وصله.رزولوشن رو هم بر روی1920در 1080 تنظیمه.مشکلی که من دارم اینه وقتی دارم صفحات وب رو با سرعت بالا و پایین میکنم و یا یه ویدئو با کیفیت 1080 با km player میبینم تصویر تا حدوی پر پر میزنه.ولی وقتی مثلا بازی cal of duty (سری اول) رو بازی میکنم و تندترین گردش های چپ و راست با موس رو انجام میدم اثری از پر پر زدن نیست.مشکل از چی میتونه بشه؟
    با سلام.با تعویض ویندوز 7 به 8.1 پکیج گردو 19 و نصب نرم افزارهای پاور دی وی دی و دایرکست همین مجموعه و بدون کارت گرافیک و فقط استفاده از کارت گرافیک مجتمع cpuمشکلم کاملا حل شده و پخش قدر ترین ویدئو ها هم به راحتی آب خوردن انجام میگیره.با تشکر از همه دوستان. این مدل مانیتور ال جی واقعا با کیفیت و خارق العاده اس.
    LG 22MP55HQ

4. این کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام .
    من پنجشنبه یه مانیتور 20اینچ سامسونگ خریدم از همینایی که عرف بازار نمیدونم 2034Hبود یا Vوقتی اومد سرهمش کنم پایشو که وصل کردم سر مانیتور رو به پایین بود اومدم بدم بالا هر کاری کردم دیدم پایه مانیتور بالا نمیاد ثابت خشک هرچقدر زور زدم نشد مانیتور به سمت بالا بیارم.
    موندم پایشو ثابت ساختن یا شانس ما اینطوری بیشتر ازاین زور بزنم میشکنه .
    تازه تموم درزای مانیتور هم بازه به نظرتون پایه ودرز شامل گارانتی میشه ببرم چون واقعا نمیشه با این مانیتور اصلا کارکرد خیلی سرش پایینه
    اینم از تولید ملی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    یه مشکل دارم
    صفحه مانیتور از ابتدای لود شدن ویندوز کوچک شده و طرف راست و چپ مانیتور به حالت مشکلی در اومده مشکل از کجاست؟
    مادر بورد MSI
    در ضمن وارد صفحه بایوس هم نمیشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    یه مشکل دارم
    صفحه مانیتور از ابتدای لود شدن ویندوز کوچک شده و طرف راست و چپ مانیتور به حالت مشکلی در اومده مشکل از کجاست؟
    مادر بورد MSI
    در ضمن وارد صفحه بایوس هم نمیشه

با کابل hdmi گرافیک رو به مانیتور متصل کردید؟

از نصب بودن درست درایور گرافیک و تنظیم بودن ریزولیشن خود مانتیور مطمئن هستید؟

اگه مانیتور crt دارید تنظیمات خود مانیتور رو هم بررسی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با کابل hdmi گرافیک رو به مانیتور متصل کردید؟

از نصب بودن درست درایور گرافیک و تنظیم بودن ریزولیشن خود مانتیور مطمئن هستید؟

اگه مانیتور crt دارید تنظیمات خود مانیتور رو هم بررسی کنید
    مانیتور LCD هست و با کابل vga وصل شده و تنظیمات مانیتور هم درست هست من فکر میکنم از تنظیمات بایاس باشه چون از ابتدای روشن شدن همین مشکل زو داره

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مانیتور LCD هست و با کابل vga وصل شده و تنظیمات مانیتور هم درست هست من فکر میکنم از تنظیمات بایاس باشه چون از ابتدای روشن شدن همین مشکل زو داره
    تو بایوس که همچین تنظیمی نداریم با یک کابل دیتا دیگه تست کنید مثلا کابل dvi یا با تبدیل تست کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تو بایوس که همچین تنظیمی نداریم با یک کابل دیتا دیگه تست کنید مثلا کابل dvi یا با تبدیل تست کنید
    اگه بازم همینجور بود چی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه بازم همینجور بود چی؟
    باید تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگه همینطوری بود باید یک فکر دیگه بکنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •