تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کارنکردن ریکاوری گوشی بعد روت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

6 کارنکردن ریکاوری گوشی بعد روت

با سلام و ضمن عرض خسته نباشید به همه ی دوستان

چند روز پیش گوشیم روت کردم مدل سونی ال اما ازاون به بعد وارد ریکاوری نمیشه . برای وارد شدن به ریکاوری بعد نمایش SONY کلید افزایش صدا پشت سر هم میزنم اما وارد ریکاوری نشده وگوشی بالامیاد.
    ضمنا گوشی دوستم هم که با هم روت کردیم و یک نفر روت کرد هم دقیقا اینطوره وارد ریکاوری (کلید هوم و ولوم + و پاور) مدل samsung galaxy win که نمیشه هیچ زیر آرم سامسونگ هم علامت مثلث خطر میاد. لطفا بیاید فکرامونو رو هم بریزیم راه چاره ای برای این مشکل پیدا کنیم چون خیلی راحت میتونم با پنج شیش هزار تومن تو بیرون خیلی راحت درستش کنم اما از جایی که به فناوری علاقه دارم میخوام خودم بفهمم که چیکارکردم
    حق پیش

داره خودمونی میشه ДŁI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    کـــــــرج

پيش فرض

با سلام و ضمن عرض خسته نباشید به همه ی دوستان

چند روز پیش گوشیم روت کردم مدل سونی ال اما ازاون به بعد وارد ریکاوری نمیشه . برای وارد شدن به ریکاوری بعد نمایش SONY کلید افزایش صدا پشت سر هم میزنم اما وارد ریکاوری نشده وگوشی بالامیاد.
    ضمنا گوشی دوستم هم که با هم روت کردیم و یک نفر روت کرد هم دقیقا اینطوره وارد ریکاوری (کلید هوم و ولوم + و پاور) مدل samsung galaxy win که نمیشه هیچ زیر آرم سامسونگ هم علامت مثلث خطر میاد. لطفا بیاید فکرامونو رو هم بریزیم راه چاره ای برای این مشکل پیدا کنیم چون خیلی راحت میتونم با پنج شیش هزار تومن تو بیرون خیلی راحت درستش کنم اما از جایی که به فناوری علاقه دارم میخوام خودم بفهمم که چیکارکردم
    حق پیش
    سلام
    البته سه سال میگذره از سوالتون ولی خب مینویسم..شاید که مشکل مشابه شما رو یکی داره همین الان و کمکی بهش بشه

وقتی وارد ریکاوری نمیشه ، یعنی شما ریکاوری اورجینالشو پاک کردید که کاستوم ریکاوری بریزید ، و به هر دلیل ، الان نه کاستوم رو دارید ، نه اورجینال.پس در ابتدا اورجینال ریکاوری رو بریزید ، و بعد کاستوم ِ مورد نظر رو
    مشکل دوم و مثلث خطر و.. : بخاطر عدم وجود رام یا Boot img هست . البته نه لزوما".ولی معمولا

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •