تبلیغات :
پرسانِش - نرم افزار جادویی آموزش زبان انگلیسی با فیلم های زبان اصلی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید ویپ
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 43 اولاول ... 2127282930313233343541 ... آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 427

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا |فصل 1399-1400

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

میلاد زکی پور رو از نفت گرفتیم که البته سهمیه نیست.

یه بازیکن جوونه.

2. 4 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

محمد جان شما هنوز در دوران هفت مقدس به سر میبری و کاریش نمیشه کرد

هزارتا یوزر عوض کردی ایکاش یکبار جای یوزرت رویه رو عوض میکردی و صد سال دیگه هم بیای بازم من همین حرفا رو بهت میزنم

برای روشن شدن افکار منور همفکران شما باید یه چیزو بگم اونم اینکه ظاهرا شما یادتون رفته علی انصاری عابر بانک تیم خودتونو ، که ثروت هدایتی در برابر ثروت اون قطره ای در دریاست ! اینکه مدیران شما بلد نیستن توی نقل و انتقالات کار کنن ربطی به وزیر نداره ، همون حاج فتل بدون پشتوانه و دیمی چک میکشید و هر بازیکنی رو میاورد استقلال اگه خاطرتون باشه ! پس ضعف مدیریتی مجموعه ی مدیریتی باشگاهتون رو بپذیرید و فرافکنی نکنید

افت فعالیت مربوط به تمام انجمن هاست ، چه پی سی چه پی تی چه هر انجمن اینترنتی دیگه ای و تمام این افت هم یک اسم داره : تلگرام

و اساسا و مطلقا ربطی به مدیر استقلالی و پرسپولیسی بودن اینجا نداره ! و این موضوع هم مثل برنامه ی 90 صرفا توهم توطئه ی خالصه که موجب انبساط خاطر میشه

اینکه اخیرا سختگیری کمتر شده هم بخاطر افت فعالیته که شامل تمامی سایتها هست ؛ چون وقتی توی کانالها و گروههای تلگرامی همه چیز پیدا میشه نیازی نیست آدم بیاد بشینه پشت کامپیوتر مگر برای کارهای مهم ، به همین خاطر سختگیری کمتره تا فعالیت باقی مونده از بین نره

ضمن اینکه جالبه که کسی داره انتقاد میکنه که لطف مدیریت انجمن همیشه شامل حالش شده و علیرغم قانون شکنی های مکرر و حذف دسترسی و بن شدن و اومدن صدباره با اکانتهای قرضی و مولتی یوزر بودن و کوله باری پر از حاشیه و تخلف ، بازم دور زدن هاش چشم پوشی شده : دی

شما میتونید تا هزاره ی چهارم میلادی انتقاد کنید اما برای اینکه تا هزاره ی چهارم میلادی خیالت رو راحت کنم باید بگم که حقیقت اینه که اینجا در انجمن ورزش ، هیچوقت بر اساس تمایل رنگی هیچ کسی عمل نکرده تا این لحظه
    دوران هفت مقدس دیگه چیه ؟ فرهاد همیشه مقدس بوده و خواهد بود . قراره مگه اینجا با سلایق شخصی بریم جلو ؟ عیب نداره شما هفت مقدس منو مسخره کن من واسش جون میدم الان این چه ربطی به مدیریت داشت ؟

در ضمن شما داری راجع به افتِ کلی سایتها و فرومها صحبت میکنی بحث من کلی نیست . شما کافیه 2 تا تاپیکِ همین انجمن رو مقایسه کنی و به من بگی دوستان پرسپولیسی تلگرام ندارن تاپیکشون شلوغه ؟سروش جان منم تا 7777 هزار سالِ دیگه سرِ حرفم هستم اینا همه ماسمالی کردنِ . میگم که تاپیکِ استقلال هیچ وقت به این سوت و کوری نبوده ! این قضیه تلگرام و داستانهایی که شما میگی شاید یه دلیل کلی باشه برای کل فرومها و سایتها اما من به بقیه جاها کاری ندارم . دوستانی که تویِ این تاپیک فعال بودن آخرین دیدگاه هاشون رو که من نگاه میکنم حداقل هفته ای 10 11 تا پست توی جاهایِ دیگه ی این انجمن دارن !! اما حتی به این تاپیک سرم نمیزنن !! اگه قرار به تلگرام بود خوب جاهایِ دیگه ی انجمن هم فعالیت نمیکردن اما اینی که جاهایِ دیگه حضور دارن و اینجا نه ! گفتم که بهتره بررسی کنید تا نقل و قول ! من خودم همیشه با تلگرامِ لپتاب آن میشم و اینجا هم هر روز سر میزنم اما میگم که دلیل فعالیت نکردنِ ما یه چیزِ دیگس فرافکنی نکنید ! حاضرم دست رو قرآن بذارم که اگه همین 2 فروم به صورتِ 2 تا گروهِ درهم تویِ تلگرام با همین مدیریت ایجاد میشد باز هم اکثرِ استقلالیا لفت میدادن

لطفِ مدیرانِ انجمن هم زمانی شاملِ حالِ من شد که یوزر اصلیم با کلی پستِ مفید و کلی فعالیت و کلی تشکر و کلی پستهای تک و بی سابقه توی این تاپیک برای همیشه بسته شد

برنامه ی 90 هم واسه اونایی که خودشونو به خواب نزدن هدفش مشخص شده اینقدر سوتی و فیلم و کلیپ ازش درومده

در ضمن صدها یوزر هم نبوده همین یوزر بودهاینم واسه ی فعالیت نیست میگم که اصلا اینجا انگیزه ای نیست که آدم بخواد فعالیت کنه این یوزر فقط واسه سر زدن به انجمنه نه این قسمت بلکه کل قسمتهای انجمن و فکر نمیکنم این کارِ اشتباهی باشه

من و بقیه دوستانم که به دلیل تبعیضِ رنگی اینجا فعالیت ندارن تا هزاره ی هفتمِ میلادی هم انتقاد داریم . مهم اون چیزیه که ثابت شده به ما . وگرنه که کمالِ فرازمند تویِ تیم دسته یکی بهش اتهامِ تبانی زده شد و خبرش و تایید خبر و ویدئوهاش تویِ تمام سایتها و برنامه های تلویزیونی پر بود و به همه ثابت شده بود تبانی کرده حتی حکمش هم بریده شد اما وقتی به خودش میگفتن میگفت نه من تبانی نکردم

در ضمن بحثی نداریم که گفتم دلت واسه این حرفایِ من تنگ شده بعد از 2 سال اومدیم یه انتفاد کردیم اونم نه به خاطرِ خودم یا همینجوری بی دلیل ! دیدم بعضی مدیران دارن فعالیتِ کمِ این تاپیک رو پایِ تنبلی و تلگرام و این داستانا میذارن به جای اینکه به خودشون یه سوزن بزنن ! گفتم بیام دلیل اصلیشو بگم بعدم اصلا مخاطبِ بحثم شما نبودی مدیرِ داخلی انجمن بود !

یه پیشنهادم بدم به مدیر استقلالیمون . من اینجا یه کاربرِ ساده بودم برایِ تداومِ بحث توی تاپیک و ایجاد شور و هیجان به عشقِ این فروم خودمو به هزارتا در و دیوار میکوبیدم , هی به این و اون پیغام خصوصی میدادم که آقا فعالیتت کم شده بیا فلان جا فلان پستو نقل کن فلان جارو تشکر کن رکورد بشکنه فلان خبرو بذار ... یه جوری با همه در ارتباط بودم و تشویقشون میکردم به فعالیت که این تاپیک سوت و کور نباشه !! یه کاربرِ ساده بودم ! حالا شما که یه مدیری به جایِ چسبیدن به اسم سبز رنگت میتونی تو تلگرام یا همین فروم دوباره استقلالیا رو جمع کنی و غرورو بذاری کنار ازشون دلجویی کنی و حداقل از این به بعد با یه مدیریتِ بی طرف شور و شوق رو بین کاربرا ایجاد کنی و با این تاپیک آشتیشون بدی تا اینکه بیکار بشینیو از تلگرام و تنبلیه دوستان بگی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راجع به نقل و انتقالات . هنوز هیچی نشده انتقادات شروع شده که چرا قربانیو گرفته و به جاش کاوه یا ارسلان رو نگرفته و زکی پور کیه و ... از الان دیگه انصافا شروع نکنید !! اگه قرار باشه با نظرِ ما هوادارا تیم ساخته شه که میشه بارسلونا !! منتظری - جباری - رفیعی - امیری - حسن زاده - کاوه - مطهری ...اینجوری نیست که !!! یا مثلا منصوریان نفهم نیست که ما حسینِ فهمیده !! حتما یه چیزی میدونه دیگه !!!! برخلافِ آقای قلعه نویی که با یه سری بازیکن فقط این تیم اون تیم میره و اهلِ باند بازیه منصوریان اینجوری نیست ! اگه بازیکنی رو میاره حتما دلیل داره ...

دیگه وزارت ورزش هم کارشو کرد دوباره !! پارسال میخواستن یه تیمو قهرمان کنن نتونستن امسال میخوان عملیات غیر ممکنشونو ممکن کنن اما دوستانِ عزیز یه تیم باید رویِ فوتبالِ خودش قهرمان شه اینجوری با این پولا و لابی بازیا اگه قرار به قهرمانی بود که 9 سالِ تمام جام میگرفتنراجع به سقف قرار داد همینو بس که قرار دادِ برانکو 4 میلیارد و 500 میلیونه قرار دادِ منصوریان 300 میلیون !! بعد واسه ی ما ریخت و پاشه برای اونا زیر سقفِ مجاز
    Last edited by Esteghlal_Paydar44; 09-06-2016 at 15:25.

4. 3 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حالا برو با اون یکی یوزرت بیا

6. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آقای مدیر میشه این بحث مولتی یوزر بودن شخص دیگه رو تموم کنید اینجا؟ فکر
    نمیکنم این بحث ربطی به این تاپیک داشته باشه
    ممنون

--------------------------------------------------------------------------------------

خب همونجوری که مشخص بود پول های هدایتی به مذاق امیری خوش اومد و ترجیح داد بره اونور...خبرش رو هم خود هدایتی دیشب در ایستاگرامش داده بود.

خوزستان گفتن پورقاز رو ما باهاش حرف زدیم قول داده...خودشم گفته من تعهد دادم نمیتونم بیام شرمنده

شجاعیان خودشو جر میده بیاد استقلال کمالوند گفته به هیچ کس نمیدیمش

حسن زاده قرارداد داره...حدادی فر هم قرارداد داره ..ذوب آهن هم به ما نمیده..حداقل حدادی رو گفتن نمیدیم.

کاوه که داره میره قطر.

ما هم پول نداریم بازیکن غیر آزاد بخریم.

جباری و منتظری هم که منتفی شدن.

داش علی هم که فقط گیر داده بازیکنای نفت رو بیاره استقلال.

نمیخوام ناامیدانه قضاوت کنم ولی فعلا که امیدی نیست . مگه اینکه چراغ خاموش کاری دارن میکنن که نمیگن.

8. 6 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعضیا ندونسته هر حرفی دلشون میخواد میزنن
    اولا من خودم میدونم چیکار کنم چیکار نکنم اجازه نمیدم کسی توی کارم دخالت کنه و با جو سازی هم بچه نیستم تحت تاثیر قرار بگیرم
    همین که هر دو طرف ابی و قرمز همین حرفارو بهم میزنن و ندونسته انجمنو ترک میکنند نشون میده من وظیفمو تا جایی که میتونستم به درستی انجام میدم که حرفهای مشابه از دو طرف میشنوم
    و این همش نشون از بی اطلاعیتونه پستهایی که پاک میشه چه اینور چه اونور هیچکدومتون متوجه نخواهید شد پس صلاحیت قضاوتو کسی داره که پستهای پاک شده در هر دو طرفو میبینه
    هرچند شش ماهی یا شایدم بیشتر اصلا سختگیری در داخلیو به صفر رسوندیم و ازادانه دوستان حرفاشونو میزنن و پستها کمتر پاک میشه

بعد هم من از خیلیاتون استقلالی ترم و به ما بچه های جایگاه هشت این وصله ها نمیچسبه
    ولی کار جای خودشو داره من نمیتونم به خاطر علایق شخصی خودم حق کسیو بخورم....
    ما از همون جایگاهی هستیم که استقلال گل سومم خورد تو دربی هنوز داشتیم تشویق میکردیم جایگاهی که اصلا میریم استادیوم واسه تشویق از دقیقه یک تا نود نه فوتبال دیدن کسی نمیخواد تعصبو یاد من بده خدارو شکر با این تفاسیر تا جایی که میشده نذاشتم علایق شخصیم توی کارم تاثیر بذاره و بهتره الکی تهمت به کسی نزنید و ندونسته قضاوت نکنید

در ضمن قابل توجه دوستان سالهای شلوغی انجمن هم همیشه تاپیک پرسپولیس پست خور و تعداد دنبال کننده هاش بیشتر بودن,,,ریزش کاربری هم اگه این تاپیک داشته بی شک برای توقعات بی جایی هست که بوده

انجمن قوانین خودشو داره که اون بالا هم هست کسانی که برخلاف قوانین عمل میکنند پس نباید توقع پاک نشدن پستاشونو داشته باشن اگه قرار بر این بود هرکی هر توهینی به تیم مقابل بخواد کنه که دبگه انجمن قوانین میخواست چیکار؟اینجا که استادیوم نیست

10. 5 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

بعضیا ندونسته هر حرفی دلشون میخواد میزنن
    اولا من خودم میدونم چیکار کنم چیکار نکنم اجازه نمیدم کسی توی کارم دخالت کنه و با جو سازی هم بچه نیستم تحت تاثیر قرار بگیرم
    همین که هر دو طرف ابی و قرمز همین حرفارو بهم میزنن و ندونسته انجمنو ترک میکنند نشون میده من وظیفمو تا جایی که میتونستم به درستی انجام میدم که حرفهای مشابه از دو طرف میشنوم
    و این همش نشون از بی اطلاعیتونه پستهایی که پاک میشه چه اینور چه اونور هیچکدومتون متوجه نخواهید شد پس صلاحیت قضاوتو کسی داره که پستهای پاک شده در هر دو طرفو میبینه
    هرچند شش ماهی یا شایدم بیشتر اصلا سختگیری در داخلیو به صفر رسوندیم و ازادانه دوستان حرفاشونو میزنن و پستها کمتر پاک میشه

بعد هم من از خیلیاتون استقلالی ترم و به ما بچه های جایگاه هشت این وصله ها نمیچسبه
    ولی کار جای خودشو داره من نمیتونم به خاطر علایق شخصی خودم حق کسیو بخورم....
    ما از همون جایگاهی هستیم که استقلال گل سومم خورد تو دربی هنوز داشتیم تشویق میکردیم جایگاهی که اصلا میریم استادیوم واسه تشویق از دقیقه یک تا نود نه فوتبال دیدن کسی نمیخواد تعصبو یاد من بده خدارو شکر با این تفاسیر تا جایی که میشده نذاشتم علایق شخصیم توی کارم تاثیر بذاره و بهتره الکی تهمت به کسی نزنید و ندونسته قضاوت نکنید

در ضمن قابل توجه دوستان سالهای شلوغی انجمن هم همیشه تاپیک پرسپولیس پست خور و تعداد دنبال کننده هاش بیشتر بودن,,,ریزش کاربری هم اگه این تاپیک داشته بی شک برای توقعات بی جایی هست که بوده

انجمن قوانین خودشو داره که اون بالا هم هست کسانی که برخلاف قوانین عمل میکنند پس نباید توقع پاک نشدن پستاشونو داشته باشن اگه قرار بر این بود هرکی هر توهینی به تیم مقابل بخواد کنه که دبگه انجمن قوانین میخواست چیکار؟اینجا که استادیوم نیست
    جوابی واسه ی من خودم میدونم چیکار کنم و نمیذارم کسی دخالت کنه ندارم . گفتم که اول آدم باید غرورو بذاره کنار ! کسی که فکر کنه خیلی میدونه در اصل ...

جوی هم نیست کلا ۴ ۵ نفریم اینجا !! بله اگه به صورتِ مساوی انجمن رو ترک میکردن یعنی وظیفتو به درستی انجام دادی اما وقتی 80%ئش استقلالی بودن دیگه من صحبتی ندارم !

ما هم بچه هایِ جایگاه 22 هستیم که زمانی که بلیط فروشی از طریق سایت نبود ساعت 3 صبح تو استادیوم بودیم زیر دست و پا له میشدیم تا تازه ساعت 6 درو باز کنن و بریم جایگاه 22 بشینیم سنگ بخوریم در حالی که بازی ساعتِ 5 بعد از ظهر بود اینکارا به عشق تیممونه گفتن نداره ! هیچ وقت گفته نشده به این فروم به نفعِ تیمی اداره شه ! همیشه گفتیم مساوات باشه ! همین !

در کل بهتره که بپردازیم به تیممون :

رونمایی از یکی از سوپرایزهای منصوریان
    حاج‌صفی در تیررس استقلال!

باشگاه استقلال مذاکرات خود را با بازیکن فصل گذشته اف اس وی فرانکفورت آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در اولین نشست مطبوعاتی خود بعد از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال مدعی شد که جذب وحید امیری در اولویت این باشگاه نیست و آنها دو سوپرایز در لیست خود دارند که در این هفته نام آنها را اعلام می کنند.
    در این بین گفته می شود یکی از سوپرایزهای منصوریان جذب احسان حاج صفی است، بازیکنی که جدایی اش از تیم دوم شهر فرانکفورت قطعی شده است و هنوز تیم فصل آینده خود را انتخاب نکرده است. گفته می شود استقلال قصد دارند صید بزرگ نقل و انتقالات لیگ را به نام خود بزنند و حاج صفی را آبی پوش کنند. بعد از پیوستن وحید امیری به پرسپولیس تماشاگران استقلال کمی از عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات نا امید شده اند و به همین دلیل آبی ها قصد دارند به نوعی با جذب احسان حاج صفی جبران مافات کنند. در این راه استقلال برای جذب حاج صفی با سپاهان رقابت می کند و ممکن است او بخواهد به تیم سابق خود برگردد.
    استقلالی ها در حالی مذاکره برای جذب احسان حاج صفی را آغاز کرده اند که چند روز پیش مدیربرنامه های او اعلام کرد که مدافع چپ تیم ملی دوست دارد به فعالیتش در فوتبال اروپا ادامه بدهد و باید دید آبی ها چطور می خواهند این بازیکن را راضی به عقد قرارداد کنند.

منبع : ورزش3

12. 3 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

خب مثل اینکه شعارها علیه گودرزی کار خودشو کرد و ایشون داره ضربه سنگینی به استقلال میزنه و تغییرات گسترده ای در استقلال در راهه!!

امیدوارم بعد از شروع تمرینات و بسته شدن تیم این تغییرات انجام بشه چون تیم به شدت آسیب می بینه

از نیامدن بازیکنان تازه به دوران رسیده و پولکی به استقلال به شدت خوشحالم چون تجربه ثابت کرده که بازیکن پولکی به درد استقلال نمیخوره

فکر میکنم در دفاع با گرفتن پورقاز یا امیرحسین صادقی نیازهامون برطرف بشه در خط میانی و مهاجم باید یکی دونفر دیگه جذب بشن تا تیم بسته بشه با وجود اینکه دوستان اظهار ناامیدی کردند من به شدت به این تیم امیدوارم به شدت

14. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به گزارش کاپ، مقداد نجف نژاد، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در لیست جدید هیات مدیره این باشگاه جایی ندارد و به همین دلیل از وزیر ورزش و کسانی که به فکر تغییرات هستند، گلایه کرده و حرف های تندی به زبان آورده است.

وقتی از مجلس جدا شدم، رفتار وزیر عوض شد

نجف نژاد در گفت و گو با کاپ، در خصوص شایعه تغییرات در هیات مدیره اظهار داشت: من شب گذشته از طریق اس ام اس از وزیر خواستم که به این هیات مدیره وقت بدهد تا بتواند کارهایش را برای موفقیت استقلال پیش ببرد. حتی به تلفن شخصی وی نیز زنگ زدم که موفق نشدم با ایشان صحبت کنم. فکر میکنم چند ماهی است که ایشان دوگانه عمل می کند و از آن زمان که بنده از فراکسیون ورزش مجلس جدا شدم ایشان رفتارشان عوض شد.

تبعات کار با خودشان است

وی ادامه داد: در نقل و انتقالات در قدم اول ایشان استقلال را متوقف کرد و باعث شد ما نتوانیم با مهره های مورد نیاز خودمان قرارداد ببندیم. باید بگویم تبعات نقل و انتقالات قطعا بر عهده مسئولان استقلال نیست و دوستان باید پاسخگوی این کارهای خود باشند. هواداران از هیات مدیره باشگاه انتظار دارند اما باید بدانند که ما تمام تلاش خود را کردیم که تیم خوبی ببندیم و حتی سرمربی تیم را نیز خیلی زود مشخص کردیم.

با سفارش به هیات مدیره می آیند

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص شایعه تغییر هیات مدیره تصریح کرد: مشخص نیست که این اسامی درست است یا خیر. من از شب گذشته پیگیر این مساله بودم و فکر میکنم وزیر می خواهد هیات مدیره را تغییر دهد. بعضی ها با سفارش به هیات مدیره می آیند. اعتقاد دارم با پچ پچ کردن در راهرو های وزارتخانه راه استقلال را بسته اند و من صلاح نمی دانم این گونه بخواهم در استقلال حضور داشته باشم. فکر می کنم هواداران انتظار دارند تا زمانی که در هیات مدیره استقلال هستم بتوانم موثر باشم.

نگذاشتم قنبرزاده را بیاورند

وی درباره اینکه استعفا می دهد یا خیر، افزود: در شان من نیست که بخواهم استعفا دهم چون آدمی نیستم بخواهم از بار مسئولیت شانه خالی کنم. چون آدم مسئولیت پذیری هست اما در چندسال گذشته از دوران هاشمی طبا، سعیدلو و عباسی که من با آنها کار کرده ام ندیدم کسی مثل وزیر فعلی بسته عمل کند. بنده از عید برای دیدن ایشان وقت گرفتم. حتی دو بار حضوری به دفتر ایشان رفتم. چند بار تلفنی با وی تماس گرفتم که موفق به صحبت کردن نشدم. باید به هواداران بگویم با اصرار بنده هیات مدیره بعد از فینال جام حذفی تشکیل شد. همین آقای وزیر اصرار و تاکید فراوانی داشت طبق شنیده اطرافیان که مظلومی در استقلال بماند. بنده مخالفت کردم، دیدم دنبال آوردن قنبرزاده هستند و صلاح نبود که افشارزاده برود. اینگونه نیست که هرچه وزارت ورزش بگوید و ما نیز عمل کنیم. ما هم اختیار داریم تصمیماتی را بگیریم که به نفع استقلال باشد.

جلوی استیضاح وزیر را گرفتم

نجف نژاد خاطرنشان کرد: زمانی که بنده رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بودم بارها نمایندگان بعد از رای گیری پیش بنده می آمدند و می گفتند ایشان را استیضاح کنید ولی بنده مخالفت می کردم. نمایندگان بارها به من گفتند ایشان سابقه اجرایی ندارد. فقط در تربیت بدنی کار کرده است. ایشان قول هایی داد ولی بعد از دو سال هنوز هم نتوانسته در بعد ورزش موفق عمل کند. اعتقاد دارم ایشان فقط می تواند با یک دسته افراد خاص کار کند.

وزیر گفت هر کسی مصاحبه کند، جریمه می شود

رئیس هیات مدیره استقلال بیان داشت: آنها مظلومی را خودشان آوردند. از ما نظر نگرفتند. در حالی که صلاح باشگاه چیز دیگری بود. حتی زمانی هم که می خواستیم مظلومی را برداریم وزیر مخالفت کرد. خودشان اسپانسر می آورند، خودشان قرارداد می بندند، مربی می آورند و به ما اصلا نمی گویند. فکر می کنم هرکسی از من انتقاد می کند، وزیر از او استقبال می کند. جالب است بدانید در جلسه ای که قرار بود در خصوص منصوریان تصمیم گیری کنیم آقای جهانیان پیغام داد آقای وزیر گفته هرکسی مصاحبه کند از هیات مدیره اخراج می شود. آقای معینی خیلی راحت از جلسه بیرون آمد و آن مصاحبه کذایی را انجام داد و همچنان در هیات مدیره حضور دارند. شنیده ام به روشن گفته اند من مانع کار ایشان در آکادمی شدم. در حالی که حکم ایشان را خودشان زده اند. حداقل انتظارم این بود که بنده در جریان باشم.

دیگر نمی توانم بمانم

نجف نژاد در پایان گفت: فکر نمی کنم با این مجموعه دیگر بتوانم همکاری کنم. چون در جایی که اختیار تام نداشته باشی و نتوانی اهداف خود را پیاده کنی قطعا موفق نخواهی شد. نمی شود که راننده ما باشیم ولی فرمان دست کسی دیگر باشد.
    قانع شدید نمیخوان استقلال موفق بشه یا بیشتر توضیح بده؟
    افشاگری بی سابقه نجف نژاد که اگه دو تا رسانه حامی داشتیم و روش مانور میدادن وزیر رسوا میشد
    هرچی بدبختی کشیدیم برنامه ریزی شده بوده هرچند میدونستیم ولی مطمئن نبودیم و رییس هییت مدیره خودش اعتراف کرد
    کشیدن ترمز استقلال در این نقل و انتقالات و برکنار نکردن مظلومی بعد دربی و اصلا انتخاب خود مظلومی کار وزیز بوده
    خودش که از فوتبال چیزی حالیش نیست بی شک مشاورانی داره که اسم نمیبرم خودتون میشناسید,,,,
    نمیدونم چه اصراری دارن این تیم باشه و اینطوری هوادارارو حرص بدن ؟
    تیمسار خسروانی شاهینو منحل کرد این بازیارو در نیاورد منحلش کردو رفت شما هم تاجو منحل کنید حداقل به خاطر رو راستی تحسینتونم میکنیم
    ما هم از این بلا تکلیفی در میایم بی سابقه بوده تاحالا وزیر مملکت ترمز نقل و انتقالات تیمو بکشه اخه واسه چی؟دو تا بازیکن خوب گرفتیم وزیر محترم شاکی شدو اصلا بایکوتمون کرد
    لعنت به پیشکسوتای هییت مدیره که به خاطر پستشونو دو هزار حقوقشون صداشون در نمیاد اومدن مظلومیو جوری جلوه دادن که همش زیر سر پورحیدریه ولی جناب گودرزی و مشاوراش پشت قضیه بودن
    نظری و امیری و فراری دادن چون برنامه داشتن نذارن استقلال امسال درست یارگیری کنه غفوری و بختیار از دستشون در رفت فقط امید به فشار هواداراس که کاری کنند در ضمن گول اسامی حاج صفی و شجاعی و اینارو نخورید اینا هم سیاست اقای گودرزیه صدارو بخوابونه خریدهای اتی اگه فشار هوادارا بی تاثیر بمونه فراتر از مبعلی و دانشگر نمیره

16. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

تو اینکه متوقف شدن نقل و انتقالات استقلال زیر سر آقای وزیر بود شکی نیست ولی آقای نجف نژاد چرا الان؟ چرا الان صداتون دراومده حالا که جایی تو هیئت مدیره ندارید باید صحبت کنید؟
    بدون شک افشارزاده هم با رفتنش همین حرفا رو تکرار میکنه
    نکته جالب اینه که قرار اقای پرهام بشه مدیرعامل استقلال !!! واقعا چه فکری کردن میخوان این مردک رو بزارن مدیرعامل ؟این آقا خیلی از مدیریت حالیش بود 7 سال دست و پا نمیزد تا نساجی رو بیاره لیگ برتر اگرم قراره حکم عابربانک رو بازی کنه ما نیازی بهش نداریم ما بدون عابربانک کارمون رو میکنیم البته اگر جناب وزیر اجازه بدن.
    تو این چند سال الان میفهمم چرا استقلال نتیجه نگرفت مشکل قلعه نوعی و مظلومی نبودن مشکل جایی دیگس .
    سال قبل کار ما با مربی خارجی تموم شده بود که اقای وزیر اجازه ندادن ! البته حق داشتن پول نبود در اصل برای ما پول نبود!!!
    امیدوارم علی منصوریان این وسط نابود نشه کار واقعا سختی این فصل داره حتی کارش از مظلومی هم سخت تره تیمای دیگه خیلی خوب یارگیری کردن و زودتر کارشون رو شروع کردن ما هنوز هیئت مدیرمون داره علیه این و اون مصاحبه میکنه هر روز که وارد سایت های ورزشی میشم 4 تا خبرم که از استقلال میشنویم خبرای ناامید کنندس هرچی گزینه واسه خرید داریم یا قرارداد دارن و رضایت نامشون پول میخواد یا پریدن رفتن تیمای دیگه !
    ولی ناامید نیستیم همه چیز پول نیست ما همیشه یکی رو داشتیم که خیلی خوب هوامونو داشته امیدوارم این فصلم خودش کمکمون کنه

18. 3 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وزیر از نقد شدن چک 5 میلیاردی اسپانسر خودداری کرده به دلیل جلوگیری از نقدینگی کاذب در فصل نقل و انتقالات

نمونشو اگه جایی دیدین به منم بگین
    بیچاره علی منصور
    تا ببینیم تجمع فردا جلو مجلس به کجا میرسه

به قول ناصرخان چیمون پاکه که فوتبالمون پاک باشه؟روحت شاد کاش بودیو حداقل تو از حقمون دفاع میکردی تو ان گلبرگ مغروری که میمیری ز بی ابی ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردی ناصر خان نیستی که اینو یاد امثال حسن روشن بدی ک برای یه پست اینطوری پشت تیمو خالی نکنند....
    کجایی ببینی حسن روشنی که از فوتبال دور شده بودو در اون دربی معروف 120 هزار نفری بهش گفتی فقط خودت بیا واسه هوادارا و تیم وجودت دلگرمیه ولی حالا همین روشن با دشمنای تاج همسفره شده .....
    یدونه از پیشکسوتا صداش در نمیاد حتی یدونشون از حق کشی نمیگن حتی بزرگوار جناب شرافت هم یه کلمه نمیگه اگه ریخت و پاش قرار نشه همه باید رعایت کنند نه فقط یکی دو تا تیم قربانی بشن اینو که دیگه میتونه بگه نمیدونم جناب شرافت اینطوری دست و پای یکیو ببندن بندازن گوشه رینگ با مشت و لگد بیفتن به جونش روح اقا تختی ازرده نمیشه؟

منصوریانو میبینم یاد تنهایی خودت میفتم یاد اردیبهشت نحس78 یاد ........امیدوارم منصوریانو به سرنوشت تو دچار نکنند

20. 2 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •