تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 43 اولاول ... 2026272829303132333440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 427

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا |فصل 1399-1400

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بابا امروز تا منصوریان رفت اردوی تیم ملی که دلیل کاملا قانع کننده ای داشته چون همکار کیروش بوده ..دوست کیروشه! کیروش بارها گفته منصوریان دوست منه.

بعدش آقای عابر بانک که فوتبالی هم نیستن و همه میدونن چرا رفت اوتجا سریع دست به کار شدن!!!

دوستان وحید امیری..نه مسیه نه رونالدو...نه بازیکن بدیه نه نخبه فوتباله....اگر اومد استقلال یعنی یه سری چیزا غیر از پول براش مهم بوده....چون همه میدونن اوضاع مالی اونور با وجود عابر بانکی مثل هدایتی بهتره! اگرم رفت اونجا مبارکشون باشه! ما بازیکن پولکی نمیخوایم! مگه اون فصلی که آندو اومد و همش سر پول با اون برادر پول دوستش با ما جنگ و جدل داشت چه گلی به سرمون زد! تازه مثلا آندو استقلالی بود....بازیکنی که به خاطر پول بره تیمی موفق نمیشه....حداقل در ایران....کریم انصاری فرد رو یادتونه از دل باشگاه ما کشیدن بیرون اون سردار رویانیان و سعید شیرینی...نتیجه داد؟
    امیری و کاوه اومدن ..اومدن! نیومدن بازیکن جایگزین براشون در همین سطح هست!
    ما اگه مجتبی و پژمان برگردن نقل و انتقالات رو بردیم تموم شده رفته!!!
    الان رقبا بیشتر از اینکه از اومدن امثال امیری به تیم ما واهمه داشته باشن از برگشتن بازیکنی مثل جباری می ترسن!! ولی فرقش اینه که مجتبی جباری غیر استقلال جایی نمیره در ایران.
    پس اگر قصد کنه ایران بازی کنه میاد استقلال .
    همین دو تا رو بتونیم برگردونیم تمومه.

2. 4 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

گودرزی: نه استقلالی‌ام نه پرسپولیسی/ استقلال برای جذب بازیکنان ارقام بالایی را پرداخت کرده است

وزیر ورزش درباره انتقاداتی که به او مبنی بر عدم حمایت از استقلال می‌شود، گفت: هواداران استقلال چون سال گذشته تیم‌شان خوب بوده است امسال هم این انتظار را دارند در حالی که سه بازیکن و یک مربی خوب را جذب کرده‌اند و ارقام بالایی را پرداخت کردند اما من نه استقلالی هستم و نه پرسپولیسی.

ارقام بالایی پرداخت کردیم؟
    انگار خبر نداری تیم حریف علاوه بر بودجه خودش عابربانکم داره
    ایشون انگار از رقم قرارداد کادر فنی حریف خبر نداره چندین سال انواع و اقسام قرارداد های نجومی رو با مریان خارجی میبندید تا به استقلال میرسید یا پول بیت المال میشه یا بهتره از پیشکسوتا استفاده کنید.
    اقای وزیر محترم همه میدونن شما طرفدار چه رنگی هستید . یه نگاه به مصاحبه سرمربی حریف بندازید که از ایشون تشکر کرده بود همه چیز واضح میشه.
    Last edited by ESTEGHLAL 67; 07-06-2016 at 13:30.

4. 4 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دیروز من ناصر حجازی هستمو دیدم واقعا اخرش نمیشد جلوی اشکو گرفت خیلی به این مرد ظلم شد
    از همه نظر از وقتی تیم ملی بود چه توی تاج و استقلال شانس نداشت بنده خدا همه جا براش زده بودن

به گفته جهانگیر کوثری مدافعینی که با عزیز اصلی هم دوره بودن مایل نبودن ناصر حجازی موفق بشه به اصطلاح فوتبالی میخواستن ناصرو خراب کنندکه عزیز اصلی برگرده تیم ملی ...
    .چه بازی بود با کره شمالی شهاب حسینی عالی دیالوگارو میگفت:
    اینجا تهه دنیا'پیونگ یانگ طوفان زرد در خانه ارام گرفت میگویند ارامش پیش از طوفان همه از کره شمالی حرف میزنند تیم هراس انگیز جام جهانی شصت و شش تیم تند و تیز روزهای سخت شب پیش از بازی قرار بر برپا شدن کارزار در ساعت چهار بعد از ظهر است تیم ایران ترسیده کابوس از شب قبل برای هم تیمیهات اغاز شده صبح روز بعد هنوز صبحانه نخوردین که میگویند داور ساعتی دیگر سوت شروع بازیو در استادیوم پیونگ یانگ خواهد زد اعتراض فایده ای ندارد ,,,
    امروز قرار است در تاریخ روز تو بماند رفقایت سر در گمند تیم به هم ریخته سرعت کره ایها غافلگیر کنندست اما هرچه میزنند به در بسته میخورند چند توپ باور نکردنی میگیری فوتبالیها به این توپها میگویند غیر قابل مهار تو مهارشان میکنی تو سد دروازه ایران هستی تو مرد شماره یک مرد مورد اعتماد اخرین مرد مقاوم....
    علی پروین درباره این بازی میگفت ما باید پانزده هیچ از این بازی میومدیم بیرون همرو این ناصر هرجوری میزدن میگرفت,,,,خداوکیلی چه سیوهایی داشت توی اون بازی باور نکردنی بودن

حقشو همه جا خوردن بعدشم که زمینش زدن اون بازی با سایپا و برومند بی همه چیز
    بعدشم که بعد اون بازی با پیکان و بی مهری های قلعه نویی نامرد
    از همه بدتر ندادن رضایت نامه برای منچستر,,,این مستندو ببینیدو به بزرگی این مرد پی ببرید به مظلومیتش به مردیش
    من دیر شناختمش خیلی دییییر خداوکیلی ناصر حجازی یه چیز دیگه بود فقط برید سیواشو توی این فیلم ببینید فوق العادست رو دستش نیست چقدر این مرد عالی بود کاملا فراتر از اسیا خیلییییا نمیدونند ناصر چی بوده یکیش خود من واقعا اگه میذاشتن بره منچستر به قران چندین سال فیکس اونجا بازی میکرد چقد خوب بود اخه حیف ما واسه اون نسل نبودیم حیف که شاهد بازیاش نبودیم

تا صد سال دیگه هم گلری به نزدیکیشم نمیرسه....کمترین حقش منچستر بود کمترین

6. 6 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قرارداد چشمی تمدید و از فهرست استقلال خارج شد

روزبه چشمی هافبک دفاعی تیم استقلال که در اواسط فصل گذشته رباط صلیبی پاره کرد و ادامه مسابقات را از دست داد ، در فصل آینده هم تا مدتی نمی تواند برای آبی پوشان به میدان برود.

به همین دلیل طی توافقی که علی منصوریان سرمربی جدید استقلال با چشمی داشته ، قرار بر این شده که نام این بازیکن در نیم فصل نخست از فهرست آبی پوشان خارج شود و در نیم فصل دوم و پس از به دست آوردن شرایط مسابقه ، دوباره به لیست اسقلال اضافه شود .

البته چشمی فصل گذشته با استقلال قرارداد دو ساله بسته بود و هنوز یک فصل دیگر از قرارداد او باقی مانده است. البته باشگاه استقلال قرارداد این بازیکن را دو فصل دیگر هم تمدید کرد.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

وقتی مکانِ مناسب برای فعالیت نباشه خوب هیچکی فعالیت نمیکنه ! به نظرِ شما چرا دوستانِ تاپیکِ استقلال توی این یکی 2 سال اینقدر کم فعالیت میکنن ؟ حتی اون موقعی که تویِ صدر بودیم و بیشترین گلِ زده رو داشتیم ! اما فعالیتی اینجا نبود ! حتی دوستان نمیان کامنتا رو بخونن و تشکر کنن . دلیلش مشابه با برنامه 90 ئه ! چرا دیگه استقلالیا تویِ نظر سنجی برنامه 90 شرکت نمیکنن ؟!! حتما یه چیزی دیدن که به این نتیجه رسیدن ! اینجا هم حتما یه مشکلی هست که استقلالیا رو از این انجمن دور کرده ... اتفاقا اینی که شما استقلالی هستی بدتره چون مسلما جوری میخوای بی طرفی کنی که استقلالی بودنت مشخص نشه و بدتر به ضررِ استقلال مدیریت میکنی

اصلا همین چند صفحه ی اخیرِ تاپیکِ پرسپولیس رو برید نگاه کنید ... اسمِ تاپیک چیه ؟ تاپیکِ اختصاصی پرسپولیس ! قوانینش چیه ؟ صحبت در موردِ تیمِ خودشون ! نقض قوانین چیه ؟ صحبت در موردِ تیم حریف ... همین چند صفحه ی اخیر کافیه که به یک طرفه بودنِ این انجمن پی ببریم ... راجع به بختیارِ رحمانی ! تویِ تاپیک پرسپولیس پستایی که راجع به بازیکن ما زدن بیشترهبختیارِ رحمانی بازیکنِ استقلاله !! اگه بخواد بحث و صحبتی راجع بهش بشه باید تویِ این تاپیک بشه ! به چه دلیل تویِ تاپیکِ تیم رقیب باید اسمش بیاد ؟ مبلغ قراردادش ! نحوه ی انتقالش ! تبانی کردن یا نکردنش همه به خودمون مربوطه به دوستانِ پرسپولیسی مربوط نمیشه که بخوان اظهارِ نظر کنن ! اما راحت اینکار رو انجام میدن و کافیه ما اینجا عکس العمل نشون بدیم در یک صدمِ ثانیه پستِ ما پاک میشه و پستهای اون تاپیک همچنان پا بر جا !!

الان قضیه منصوریان ! سرمربیه تیم استقلاله !! اینی که کجا میره کجا میاد چرا میره سر تمرین تیم ملی چرا نمیره !! به خودمون مربوطه نه به دوستان تویِ تاپیک پرسپولیس !!! مگه صحبت کردن راجع به بازیکنان و سرمربی و کلا تیم حریف تویِ تاپیک ممنوع نیست ؟ پس چطور اینقدر راحت راجع به سرمربی و بازیکنای ما نظر میدن و تهمت میزنن و خبر میذارن ؟ حتی بیشتر از خودِ مابعد کافیه اینجا یه کلمه دوستان بگن پرسپولیس ! از ریشه پستشون پاک میشه !!!!

از نظرِ من توی جمع مدیریتی خودتون یا همراه با کاربرا یه تاپیک یا گروهی ایجاد کنید و دلیلِ فعالیتِ کمه دوستانِ استقلالی رو بررسی کنید ! البته نه با ماسمالی کردن که چمیدونم استقلالیا کمترن و این چند ساله ضعیف بوده و ... قدیمیای این فروم میدونن که همیشه تاپیک استقلال پرطرفدارتر و پر کامنت تر بوده ! اما این چند ساله حتی زمانی که استقلال در صدر بوده با اینکه کاربرایِ استقلالی در جاهایِ دیگه ی فروم فعالیت میکردن اما حتی به این انجمن سر هم نمیزنن !!!!
    محمد جان شما هنوز در دوران هفت مقدس به سر میبری و کاریش نمیشه کرد

هزارتا یوزر عوض کردی ایکاش یکبار جای یوزرت رویه رو عوض میکردی و صد سال دیگه هم بیای بازم من همین حرفا رو بهت میزنم

برای روشن شدن افکار منور همفکران شما باید یه چیزو بگم اونم اینکه ظاهرا شما یادتون رفته علی انصاری عابر بانک تیم خودتونو ، که ثروت هدایتی در برابر ثروت اون قطره ای در دریاست ! اینکه مدیران شما بلد نیستن توی نقل و انتقالات کار کنن ربطی به وزیر نداره ، همون حاج فتل بدون پشتوانه و دیمی چک میکشید و هر بازیکنی رو میاورد استقلال اگه خاطرتون باشه ! پس ضعف مدیریتی مجموعه ی مدیریتی باشگاهتون رو بپذیرید و فرافکنی نکنید

افت فعالیت مربوط به تمام انجمن هاست ، چه پی سی چه پی تی چه هر انجمن اینترنتی دیگه ای و تمام این افت هم یک اسم داره : تلگرام

و اساسا و مطلقا ربطی به مدیر استقلالی و پرسپولیسی بودن اینجا نداره ! و این موضوع هم مثل برنامه ی 90 صرفا توهم توطئه ی خالصه که موجب انبساط خاطر میشه

اینکه اخیرا سختگیری کمتر شده هم بخاطر افت فعالیته که شامل تمامی سایتها هست ؛ چون وقتی توی کانالها و گروههای تلگرامی همه چیز پیدا میشه نیازی نیست آدم بیاد بشینه پشت کامپیوتر مگر برای کارهای مهم ، به همین خاطر سختگیری کمتره تا فعالیت باقی مونده از بین نره

ضمن اینکه جالبه که کسی داره انتقاد میکنه که لطف مدیریت انجمن همیشه شامل حالش شده و علیرغم قانون شکنی های مکرر و حذف دسترسی و بن شدن و اومدن صدباره با اکانتهای قرضی و مولتی یوزر بودن و کوله باری پر از حاشیه و تخلف ، بازم دور زدن هاش چشم پوشی شده : دی

شما میتونید تا هزاره ی چهارم میلادی انتقاد کنید اما برای اینکه تا هزاره ی چهارم میلادی خیالت رو راحت کنم باید بگم که حقیقت اینه که اینجا در انجمن ورزش ، هیچوقت بر اساس تمایل رنگی هیچ کسی عمل نکرده تا این لحظه

9. 10 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لیست خروجی های استقلال مشخص شد:
    وحید طالب لو، محمدرضا خرسندنیا، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، مهدی مومنی ، پروپییچ و عادل شیحی

سایت رسمی باشگاه

+

خلاصه ای از کنفرانس خبری منصوریان:

هیچ بازیکنی در انتخاب لیست فصل آتی به من کمک نکرده،من دستیاران خوبی دارم و نیازی به کمک بازیکن ندارم

ایده من برای امسال شفاف صحبت کردن است.اگر احساس کنم کسی پشت پیراهن و هوادار خودش را پنهان کرده،فورا نامش را اعلام می کنم

مبلغ قراردادهای تیم رقیب را می دانم ولی به خاطر اصول حرفه ای چیزی نمی گویم.

خطر پلی آف آسیا را با کمک هواداران رد می کنیم و پس از آن روز قولهای بهتر می دهم.

یکی از اهداف من سربلندی در دربی هاست.

من از مدیریت باشگاه حمایت کامل دیدم.

باید تلاش کنیم تا هواداران به استادیوم بیایند.اگر حمله ای بازی کنیم هواداران را بیشتر خوشحال می کنیم.

با کلمه لیست مازاد مشکل دارم و توهین آمیز است.

به طور مخفیانه جوانان خوبی جذب کرده ایم که اسمشان را فعلا نمی گویم.

مالکیت خصوصی وحید امیری با من است . چون او را به تیم ملی فرستادم.

کی روش،برادر بزرگ من است.از او خیلی چیزها یاد گرفتم و باز هم به تمرین تیم ملی می روم.

ترجیحم این است که با قنبرزاده دوستی کنم تا همکاری!

ابراز علاقه فرهاد مجیدی دلی بود.او در اینستاگرامش مطلب جانانه ای نوشته بود.اگر کسی لیاقت پوشیدن پیراهن فرهاد را نداشت،این پیراهن را نگه می دارم.

خرمگاه،چینی،بابازاده،فروز ش،خانبان،مصطفوی کادر فنی من خواهند بود.

یک دستیار خارجی به کادر فنی اضافه می شود.

سرپرست تیم آقای پورحیدری خواهد بود که پدر استقلال است.

اگر بخواهیم بعضی وقتها تمرین را ببندیم از قبل اعلام می کنیم.

روال ما این است که فقط هفته ای یکبار مصاحبه کنیم.

Last edited by XENON24; 08-06-2016 at 16:39.

11. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

برای روشن شدن افکار منور همفکران شما باید یه چیزو بگم اونم اینکه ظاهرا شما یادتون رفته علی انصاری عابر بانک تیم خودتونو ، که ثروت هدایتی در برابر ثروت اون قطره ای در دریاست ! اینکه مدیران شما بلد نیستن توی نقل و انتقالات کار کنن ربطی به وزیر نداره ، همون حاج فتل بدون پشتوانه و دیمی چک میکشید و هر بازیکنی رو میاورد استقلال اگه خاطرتون باشه ! پس ضعف مدیریتی مجموعه ی مدیریتی باشگاهتون رو بپذیرید و فرافکنی نکنید

دوست گلم اقای مدیـــــــــرررر شما لطف کنید به جای روشن کردن افکار ما یه فکری به حال حافظه ضعیف و فراموشکار خودتون بکنید و در مورد ضعف مدیریتی و دیمی چک کشیدن نظر ندید...
    پرونده های زیادی از دیمی چک کشیدن مدیران قبلی تیم مورد علاقتون تو فیفا هست نمونش قرارداد عجیب مانوئل که چندین میلیارد هزینش شد یا ماشین های بدون سندی که به بازیکنا در قبال پول داده میشد پس خواهشا از مدیریت صحبت نکنید که تو این چندین ساله انواع و اقسام مشکلات مدیریت و تغییرات داخل مجموعه تیم محبوب شما دیده شده و مشتریان همیشگی زندان اوین که حاصل چک کشیدن های دیمی بوده و جای بحث زیادی داره که ادامه ندیم بهتره ....
    در مورد اقای انصاری و اقای هدایتی اصلا جای مقایسه نیست شخصیت های این دو عزیز از زمین تا آسمون با هم فرق داره و البته روش کاری ، تیم های زیادی تحث پوشش دوست عابربانکتون بوده و سرنوشت های جالبی هم داشتن البته اگه حافظتون یاری کنه

13. 3 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست گلم اقای مدیـــــــــرررر شما لطف کنید به جای روشن کردن افکار ما یه فکری به حال حافظه ضعیف و فراموشکار خودتون بکنید و در مورد ضعف مدیریتی و دیمی چک کشیدن نظر ندید...
    پرونده های زیادی از دیمی چک کشیدن مدیران قبلی تیم مورد علاقتون تو فیفا هست نمونش قرارداد عجیب مانوئل که چندین میلیارد هزینش شد یا ماشین های بدون سندی که به بازیکنا در قبال پول داده میشد پس خواهشا از مدیریت صحبت نکنید که تو این چندین ساله انواع و اقسام مشکلات مدیریت و تغییرات داخل مجموعه تیم محبوب شما دیده شده و مشتریان همیشگی زندان اوین که حاصل چک کشیدن های دیمی بوده و جای بحث زیادی داره که ادامه ندیم بهتره ....
    در مورد اقای انصاری و اقای هدایتی اصلا جای مقایسه نیست شخصیت های این دو عزیز از زمین تا آسمون با هم فرق داره و البته روش کاری ، تیم های زیادی تحث پوشش دوست عابربانکتون بوده و سرنوشت های جالبی هم داشتن البته اگه حافظتون یاری کنه
    شما متاسفانه حتی منظور کلی بحث رو متوجه نمیشید مثل همیشه و میای میری به صحرای کربلا ! : دی

حرفی که من زدم تعریف از حاج فتل بود نه تخریبش ! و منظور این بود که مدیری که اینکاره باشه حتی با دست خالی هم توی نقل و انتقالات در لیگ ایران با شیوه هایی مثل حاج فتل میتونه بمب بترکونه

بله واقعا شخصیتهاشون قابل مقایسه نیست ، علی انصاری کسیه که وقتی ساختمون میخواد بسازه خودش گوسفندو سر میبره و چارتا لفظ لاتی هم ضمیمه ی کار میکنه : دی

حالا باز شما خودتو بزن به اون راه که منظور اصلی که الان کاملا شفاف هم توضیحش دادم رو نگیری بازم و دوباره به یه بخش جزئی و بی ربط پیله کنی و طومار بنویسی : دی

15. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

علی انصاری اصلا توی فاز فوتبال نیست و اصلا هم علاقه مند نیست چندان مثل هدایتی بخواد پول هاشو در فوتبال خرج کنه....
    کلا هدایتی با همین فوتبال گنده شد ولی علی انصاری رو در بازار همه میشناختن و نیازی به مانور در فوتبال برای مطرح شدن نداشت و نداره! حتی علاقه ای هم به اومدن به هیات مدیره استقلال و حتی خرید باشگاه استقلال در زمان فروش نداشت در حالی که هدایتی با کله اومد جلو پرسپولیس رو بخره!
    پس ربطی به هنر داشتن و نداشتن نداره!
    همین الانش برایان اعتماد هست در امارات که هدایتی پیشش پشم هم حساب نمیشه....ایشون حتی ماکت استادیوم استقلال رو هم درست کرده ...منتهی مسائلی هست که اجازه نمیده این افراد بیان کار کنن!
    این افراد هم برعکس هدایتی مغز اقتصادی دارن یعنی آدمایی نیستن که پول هاشون باد آورده باشه و بخوان الکی حرومش کنن ...در شرایطی حاضرن بیان که فقط بحث پول هاشون وسط نباشه...و این چیزیه که دولت اجازه نمیده.
    ولی هدایتی پولاش رو همینجوری الکی میفرسته که خودش رو مطرح کنه....
    این فرق این آقا هدایتی و بقیه ثروتمندان استقلالی هست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب دوستان وحید امیری رفت اون ور. حالا به خاطر پول یا هر چیز دیگه...به شخصه فکر میکنم پول تاثیر زیادی داشته .
    ولی یادتون باشه که پول اگر میخواست نتیجه بده...تیم رقیب 9 فصل پیش جام نمیگرفت و خیلی بیشتر از اینا جام داشت...
    اگر پول میخواست همیشه تاثیر داشته باشه چلسی هر فصل قهرمان انگلیس بود و رئال هم هر فصل قهرمان اروپا و اسپانیا.
    فاکتور هایی غیر ثروت بیشتر مهم هست. که استقلال و تاج اون رو بیشتر از پرپسولیس داشته همیشه...برای همینم موفق تر بوده.

17. 3 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

شما متاسفانه حتی منظور کلی بحث رو متوجه نمیشید مثل همیشه و میای میری به صحرای کربلا ! : دی

حرفی که من زدم تعریف از حاج فتل بود نه تخریبش ! و منظور این بود که مدیری که اینکاره باشه حتی با دست خالی هم توی نقل و انتقالات در لیگ ایران با شیوه هایی مثل حاج فتل میتونه بمب بترکونه

بله واقعا شخصیتهاشون قابل مقایسه نیست ، علی انصاری کسیه که وقتی ساختمون میخواد بسازه خودش گوسفندو سر میبره و چارتا لفظ لاتی هم ضمیمه ی کار میکنه : دی

حالا باز شما خودتو بزن به اون راه که منظور اصلی که الان کاملا شفاف هم توضیحش دادم رو نگیری بازم و دوباره به یه بخش جزئی و بی ربط پیله کنی و طومار بنویسی : دی
    برادر من !! مهندس !!! من کی حرف از حاج فتل زدم شما حرفشو میاری وسط؟ شما یه جمله از ضعف مدیریتی گفتی من جوابتون رو دادم البته به صورت شفاف که واقعا غیر از اینم نیست تو این چند سال ثبات مدیریت تو استقلال خیلی بهتر از پرسپولیس بوده.
    در مورد آقاق هدایتی و انصاری بحث زیاده به قول دوستمون بحث سر داشتن و نداشتن نیست اقای هدایتی فوتبال رو دوست دارن و برای مطرح شدن بهترین راه رو انتخاب کردن

خوب گویا وحید امیری کارش با تیم حریف تموم شده ضمن اینکه باشگاه راه آهن هم رضایت نامه محمدی رو صادر کرده . دقیقا بعد از حرفای جناب وزیر همه چیز عوض شد گویا مبلغ قرارداد امیری + سیدجلال+ محمدی و پول رضایت نامه کمتر از یک میلیارد شده
    باید منتظر موند و دید سورپرایز علی منصوریان کیا هستن چون مطمئنا کارشو خوب بلده و ما بهش اطمینان داریم

19. 2 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •