تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 134

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2015-2016

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این هم ترکیب من
    ایشالا ترکیب نهاییم باشه و باز وسوسه نشم برم تغییر بدم
    کوشیلنی بیرونه بعد کی سونگ تو زمینه ؟ اگر توقع دارید کی سونگ گل بزنه یا پاس گل بده چرا ایوانوویچ و کورتوا تو زمینن ؟ تروی دینی توبازیه بعد بینس که باهاشون بازی داره توئه ازونطرف جاگیلکا بیرونه ؟ در صورتی منطقیه که توقع داشته باشید اورتون گل بخوره و گل بزنه و بینس روی گل های زده نقش داشته باشه ( البته چندان بعید نیست )

میشه گفت ترکیب خوبیه در بلند مدت ولی الان مشکلش اینه در صورتی که بعضی از بازیکناتون امیاز خوبی بگیرن امتیاز بقیه خراب میشه !

2. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

ترکیب تیم من برای هفته اول:

4. 3 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mojtabaivi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

کوشیلنی بیرونه بعد کی سونگ تو زمینه ؟ اگر توقع دارید کی سونگ گل بزنه یا پاس گل بده چرا ایوانوویچ و کورتوا تو زمینن ؟ تروی دینی توبازیه بعد بینس که باهاشون بازی داره توئه ازونطرف جاگیلکا بیرونه ؟ در صورتی منطقیه که توقع داشته باشید اورتون گل بخوره و گل بزنه و بینس روی گل های زده نقش داشته باشه ( البته چندان بعید نیست )

میشه گفت ترکیب خوبیه در بلند مدت ولی الان مشکلش اینه در صورتی که بعضی از بازیکناتون امیاز خوبی بگیرن امتیاز بقیه خراب میشه !
    آقا من سری اولمه انصافا فک نمیکردم این همه ریزه کاری داشته باشه! راس میگینا! ایوول بابات راهنمایی

6. 2 کاربر از mojtabaivi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

پلنگه چش قشنگه
    ته دیگ سیب زمینی
    آیا امسال شاهد حضور تیم بربری خواهیم بود ؟
    نه امسال چون تحت تاثیر شدید فیلم Interstellar بودم اسم تیم رو همین گذاشتم

8. 3 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هنوز تیم نبستم اصلا تو سایت هم نرفتم و قیمتا رو هم ندیدم
    تیماتون رو بذارین اسکی بریم از روش
    این ترکیب خوبیه :

فقط نیاز به کد تقلب داره
    انتخاب ترکیب اولیه یکمی سخته
    من خودم بالای 10 بار ترکیبم رو تغییر دادم!

بازیکن خوب خیلی زیاده ولی عملکرد خیلی هاشون مشخص نیست
    یه بازیکن قیمتش زیاده یا اینکه فصل قبل بیشترین امتیاز رو گرفته دلیل نمیشه حتما این فصل هم توی فوتبال فانتزی امتیازآور باشه
    من خودم از این بازیکنایی که بالای 10 قیمت داشتن تقریبا هیچ کدوم رو برنداشتم و تیمم جوریه که سه تا بازیکن ذخیره هم خوبن...

ولی در کل از این لیست اونایی که 8.5 هستن رو سعی کنید بردارید و بالاخره یکیشون می درخشن
    بستگی به شانستون داره مثلا همین دپای و فیرمینو با توجه به عملکردشون توی لیگ های دیگه باید بازیکنای امتیازآوری باشن

10. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نمی دونم چرا ، ولی می خوام Deeney & C.Wilson رو با هم بردارم ! از بین اینا یکی یا شایدم هر 2 این فصل خوب امتیاز می گیرن ! فقط عقل سلیم جلومو گرفته !

ازون طرف مت ریچی هم هست گه فصل قبل 15 گل زده 17 تا پاس گل داده توی لیگ پایین ولی قیمت 6 خیلی زیاده ! یک خروار هم بازیکن هست که معلوم نیست جواب بدن یا نه ؟

Ayew Brothers
    Gestede
    Gradel که تو لیگ فرانسه 17 تا گل زده !
    Cabaye
    Bamford
    Wijnaldum
    Mitrovic
    Afellay
    Lens
    Jurado
    Payet

اینا فقط مشتی از خروار بودن ! تازه مدافعان رو نگفتم !

اینا به کنار ! بازیکنایی که قبلا خوب امتیاز گرفتن هم امسال وضعیتشون معلوم نیست Giroud & Walcott معلوم نیست کدومشون بازی می کنن ؟ جفنشون ؟ فقط یکیشون ؟
    جی رودریگز هم هست که عالیه ولی بنظر نمی رسه کومان بی خیال گرازیانو پله بشه !
    Chadli هم هست که هر وقت پارسال تو تیم من بود یا نیمکت نشین میشد یا بین 2 نیمه تعویض !

البته خونسردی خودمون رو حفظ می کنیم ! به برکت وجود Wildcard !

12. 4 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اینم بازیکنان فعلی من
    فکر کنم هنوز چکش کاری می خواد.

14. 7 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

موافقید یک لیگ هد تو هد دیگه هم به صورت آزمایشی تشکیل بدیم ؟ کسانی که مایلن یک تیم دیگه تشکیل بدن و وارد این لیگ جدید بشن ! ولی یه شرط داره و اون هم این باشه که تیم رو عجیب ببندیم ، با ریسک بالا و تصمیماتی که نمیشه برای تیم اصلی گرفت چون ممکنه تیمو نابود کنه ! حالا نه اینکه تیمی ببندیم که هر هفته 20 امتیاز هم نتونه بگیره ! (بهرحال حضور 3 - 4 تا بازیکن مطمئن لازه !) تیمی می خواییم با تصمیمات شجاعانه ! اسم لیگ رو هم میزاریم Russian Roulette یا Suicide Squad یا هر اسم دیگه هایی !

16. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت AMIRITO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

الان حدودا 20 نفر از دوستان عضو لیگ ها هستن
    خیلی خوبه ولی می تونه خیلی بیشتر بشه
    لیگ برتر هم 9 روز دیگه شروع میشه

با این شرایط دیگه مجبورم از تعدادی علاقه مندان به لیگ برتر انگلیس یا فوتبال فانتزی که هنوز عضو نشدن رسما دعوت کنم
    کلا فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلیس چیز خیلی خوبیه حتما تیم نشکیل بدین

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشم
    پارسالم یه دو ماه آموزشی بودم نشد تیمو هدایت کنم، دیگه بعدشم تیمو ول کردم، وگرنه خودم پیگیر هستم حالا الان باید چیکار کنم؟
    من تیممو چیدم، ولی خیلی ناراضیم چرا اینقد بی برکته این لیگ انگلیس؟ چرا یه آدم حسابی که بشه روش حساب کرد نیست؟

18. 2 کاربر از AMIRITO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام
    منم هستم
    masoud king

اسم تیمم Skywalkers

20. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •