تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: MSI GE Series GE62 Apache

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض MSI GE Series GE62 Apache

سلام دوستان
    یه 2 هفته ای هست این لپ تاپ وارد بازر شده با این گانفیگ:
    NVIDIA GeForce GTX 965M 2 GB GDDR5
    4th Generation Intel Core i7 4720HQ (2.60GHz)
    8GB Memory 1TB HDD
    15.6" 1920 1080
    DVD Super Multi
    قیمت تو بازار مدل 16گیگش 4.5 میلیون و مدل 8 گیگ مموری 4.3 میلیون هست !
    ولی تو سایت های خارجی دیدم همین گانفیگ از 1050 تا 1150دلار هست قیمت ارز هم میانگین 3250 بگیریم
    قیمت معقولش حدود 3600 تا 3700میلیون هست نه دیگه 4/5 میلیون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین اتفاق برای دوستم که GX60 خرید 4/5 میلیون العان تو بازار زیر 3 تومن هست
    این چه وضه قیمت گذاری هست آخه چقدر سود میخوان رو هر دستگاه
    بعد 6 سال اومدیم یک دستگاه لپ تاپ دیگه بخریم سیستم قبلیم toshiba qosmio 2008 بود از دبی خریدم 1میلیون درامد برام در زمان خودش غولی بود برای خودش العان یکم بعد کار میکنه مثلا kmplayer حدود 30ثانیه طول میکشه بالا بیاره بعد لود میکنه بایوس همه رو آپدیت کردم
    هاردم عوض کردم با یه 128ssd ویندوز ریختم ولی بازم مشکل داره فکر میکنم بعد 6سال عمرش کرده چون همیشه از روز اول دانلود شبانه داشتم خیلی کار کرده بگم شاید 10روز شبانه روز پشت سرهم روشن بوده

من تصمیم گرفتم یک لپ تاپی بخریم که حداقل برای چهار یا پنج سال آینده جوابگو باشه (مثلا بعدا ویندوز10 ساپورت کنه) 3.5 میخوام بودجه بزارم براش
    خواسته ها: سخت افزار قوی(حداکثر ممکن با بودجه) لپ تاپ سگ جون باشه طبق نظر یه دوستی داشتم برند توشیبا معرفی کرد گفت از گردن کلفت ترین هاست من سفر میرم ممکنه لپ تاپ روشن بزارم برم سفر برای دانلود
    فقط لنوو y5070 قیمت و گانفیگش خوبه فقط میترسم زیاد دوام نیاره
    حالا نظر اساتید چیه
    با تشکر

راستی من یک سفر کاری تو شهریور به دبی دارم بنظرتون اونجا بخرم بهتره یا از همین داخل بخرم
    کدام با صرفه تره ؟
    من هر چی سرچ زدم قیمت های لپ تاپ تو دبی نتونستم پیدا کنم
    میدونم بعضی مدل ها بعضا گرون تر از داخل درمیان ولی بعضی هاش نه مثل همین توشیبای خودم که لنگش تو داخل هیج جا ندیدم !!
    پیشنهادتون چیه ؟

Last edited by alireza3dshadow; 16-07-2015 at 02:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    یه 2 هفته ای هست این لپ تاپ وارد بازر شده با این گانفیگ:
    NVIDIA GeForce GTX 965M 2 GB GDDR5
    4th Generation Intel Core i7 4720HQ (2.60GHz)
    8GB Memory 1TB HDD
    15.6" 1920 1080
    DVD Super Multi
    قیمت تو بازار مدل 16گیگش 4.5 میلیون و مدل 8 گیگ مموری 4.3 میلیون هست !
    ولی تو سایت های خارجی دیدم همین گانفیگ از 1050 تا 1150دلار هست قیمت ارز هم میانگین 3250 بگیریم
    قیمت معقولش حدود 3600 تا 3700میلیون هست نه دیگه 4/5 میلیون

همین اتفاق برای دوستم که GX60 خرید 4/5 میلیون العان تو بازار زیر 3 تومن هست
    این چه وضه قیمت گذاری هست آخه چقدر سود میخوان رو هر دستگاه
    بعد 6 سال اومدیم یک دستگاه لپ تاپ دیگه بخریم سیستم قبلیم toshiba qosmio 2008 بود از دبی خریدم 1میلیون درامد برام در زمان خودش غولی بود برای خودش العان یکم بعد کار میکنه مثلا kmplayer حدود 30ثانیه طول میکشه بالا بیاره بعد لود میکنه بایوس همه رو آپدیت کردم
    هاردم عوض کردم با یه 128ssd ویندوز ریختم ولی بازم مشکل داره فکر میکنم بعد 6سال عمرش کرده چون همیشه از روز اول دانلود شبانه داشتم خیلی کار کرده بگم شاید 10روز شبانه روز پشت سرهم روشن بوده

من تصمیم گرفتم یک لپ تاپی بخریم که حداقل برای چهار یا پنج سال آینده جوابگو باشه (مثلا بعدا ویندوز10 ساپورت کنه) 3.5 میخوام بودجه بزارم براش
    خواسته ها: سخت افزار قوی(حداکثر ممکن با بودجه) لپ تاپ سگ جون باشه طبق نظر یه دوستی داشتم برند توشیبا معرفی کرد گفت از گردن کلفت ترین هاست من سفر میرم ممکنه لپ تاپ روشن بزارم برم سفر برای دانلود
    فقط لنوو y5070 قیمت و گانفیگش خوبه فقط میترسم زیاد دوام نیاره
    حالا نظر اساتید چیه
    با تشکر

راستی من یک سفر کاری تو شهریور به دبی دارم بنظرتون اونجا بخرم بهتره یا از همین داخل بخرم
    کدام با صرفه تره ؟
    من هر چی سرچ زدم قیمت های لپ تاپ تو دبی نتونستم پیدا کنم
    میدونم بعضی مدل ها بعضا گرون تر از داخل درمیان ولی بعضی هاش نه مثل همین توشیبای خودم که لنگش تو داخل هیج جا ندیدم !!
    پیشنهادتون چیه ؟

جناب علیرضا
    با توجه به این که مدت محدودی هست که این لپ تاپ وارد بازار ایران شده و تا الان شاید بتوان فقط در تهران و چند شهر بزرگ دیگه لپ تاپ مد نظر شما رو یافت قیمت 4.5 میلیون قیمت غیرمنطقی نیست.اگر عجله ندارید به نظر من تا حداکثر شهریور ماه قیمت این لپ تاپ کاهش چشمگیری رو تجربه می کند.البته این گفته من بر اساس تجربه است و ممکنه مانند برند ایسوس قیمت این لپ تاپ تغییر محسوسی نداشته باشد و شاید اگر تقاضا بیشتر از تولید باشد چه بسا که قیمت افزایش هم پیدا کند.چیزی که الان در مورد asus g551jm میبینیم.باید در نظر داشت که لپ تاپ ای msi در ایران اسمبل می شوند و همین نکته تاثیر بسزایی در قیمت ها دارد.
    من الله التوفیق

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •