تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ویروسی که Explorer.exe رو هنگام شناسایی قطع میکند

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض ویروسی که Explorer.exe رو هنگام شناسایی قطع میکند

با سلام دوستان مشکل وحشتناکی سیستم دچار شده که ویروسی گرفته که دیگه حتی ویندوز هم نمیتونم بریزم blue screen میده
    ماجرا از اینجا شروع شد که یک دفعه cpu بی دلبل 50 درصد مشغول شد بعد گفتم ویروسه malware bytes رو ریختم یه تروجان پیدا کرد بلافاصله ویندوز صفحه سیاه شد و فقط موس تکون میخورد دیگه درست نشد بعد رفتم و
    avira boot scan کردم 170 تا ویروس پیدا کرد بعد دوباره صفحه سیاه شد رفتم دوباره اسکن کردم 100 تا پیدا کرد دوباره سیاه شد الان دوباره گذاشتم بره
    تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

ببین عزیز :
    اگر ویندوز بالا نمیاد ، با سی دی Hirens Bot میتونی با ویندوز مجازی اکس پی وارد بشی و اگر چیز مهمی در دسکتاپ یا کلا درایو سی داری کات کنی به درایوهای دیگت و بعد ویندوز نصب کنی و بعد از نصب ویندوز ویروس یابی کن با نورتون !
    اگرم چیز واجبی در درایو سی نداری که ویندوز نصب کن و بعد از اون ویروس یابی کن با نورتون !
    اگر ویندوز بالا میاد که هیچی ویروس یابی کن با نورتون !

کلا دو تا برنامه بسیار عالی داریم برای کشف و انهدام کرم ها ، تروجان ها و فایل های مخرب :
    1- نورتون ، که در عین حالی که ویروس یاب هست متخصص هست در پیدا کردن malware ، adware ، spyware و حتی مثل یک برنامه تخصصی مجزا کوکی های آلوده شده را هم کشف میکنه از مرورگر !
    2- برنامه ی spyware Doctor ( نسخه های جدیدش در ابتدا آپدیت میخواد و نسخه های قدیمیش بدون آپدیت کار میکنه )

نرم افزارهایی مثل کسپر اسکی ، نود 32 ، بیت دفندر و امثالهم در برابر نورتون فقط اسباب بازی هستند !
    من قدیم کارم این بود که سیستم را با ویروس آلوده میکردم و بعد با برنامه های مختلف تست میکردم !

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

ببین عزیز :
    اگر ویندوز بالا نمیاد ، با سی دی Hirens Bot میتونی با ویندوز مجازی اکس پی وارد بشی و اگر چیز مهمی در دسکتاپ یا کلا درایو سی داری کات کنی به درایوهای دیگت و بعد ویندوز نصب کنی و بعد از نصب ویندوز ویروس یابی کن با نورتون !
    اگرم چیز واجبی در درایو سی نداری که ویندوز نصب کن و بعد از اون ویروس یابی کن با نورتون !
    اگر ویندوز بالا میاد که هیچی ویروس یابی کن با نورتون !

کلا دو تا برنامه بسیار عالی داریم برای کشف و انهدام کرم ها ، تروجان ها و فایل های مخرب :
    1- نورتون ، که در عین حالی که ویروس یاب هست متخصص هست در پیدا کردن malware ، adware ، spyware و حتی مثل یک برنامه تخصصی مجزا کوکی های آلوده شده را هم کشف میکنه از مرورگر !
    2- برنامه ی spyware Doctor ( نسخه های جدیدش در ابتدا آپدیت میخواد و نسخه های قدیمیش بدون آپدیت کار میکنه )

نرم افزارهایی مثل کسپر اسکی ، نود 32 ، بیت دفندر و امثالهم در برابر نورتون فقط اسباب بازی هستند !
    من قدیم کارم این بود که سیستم را با ویروس آلوده میکردم و بعد با برنامه های مختلف تست میکردم !
    اصلا میگم ویندوز رو نمیشه نصب کرد ... blue screen میده
    الان دارم boot scan میکنم
    بعد این xp mini هم هاردم رو نمیشناسه
    ویندوز به چی عنوان بالا نمیاد

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اصلا میگم ویندوز رو نمیشه نصب کرد ... blue screen میده
    الان دارم boot scan میکنم
    بعد این xp mini هم هاردم رو نمیشناسه
    ویندوز به چی عنوان بالا نمیاد
    توی درایو سی ، یه حجم کمی هست که بوت را شامل میشه ، این باید پاک بشه
    ویندوز را اگه میتونی موقتا نصب کن رو درایو دیگه و سی را فرمت کن
    نمیدونم این مشکل را با لبت تاب داری یا PC ، توی بایوس لب تاب یه گزینه هست ATHC ( یه همچین چیزیه ! ) نگاه کن ببین توی بایوس داریش یا نه ، اگه داری تغییرش بده ، کلا دو حالت داره و بعد از هیرنس بوت استفاده کن

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

توی درایو سی ، یه حجم کمی هست که بوت را شامل میشه ، این باید پاک بشه
    ویندوز را اگه میتونی موقتا نصب کن رو درایو دیگه و سی را فرمت کن
    نمیدونم این مشکل را با لبت تاب داری یا PC ، توی بایوس لب تاب یه گزینه هست ATHC ( یه همچین چیزیه ! ) نگاه کن ببین توی بایوس داریش یا نه ، اگه داری تغییرش بده ، کلا دو حالت داره و بعد از هیرنس بوت استفاده کن

با pc هستم حالا شما نرم افزاری خاصی مد نظر نداری دانلود کنم boot scan کنم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

با pc هستم حالا شما نرم افزاری خاصی مد نظر نداری دانلود کنم boot scan کنم؟
    والا من غیر از هیرنس بوت چیز خاصی سراغ ندارم ، اگه بتونی با هیرنس بالا بیاری میتونی با نورتون اسکن بزنی .
    من قبلا این ویروس را گرفتم ، بوت را خراب میکنه ، اگه میتونی فعلا بریز رو درایو دیگه
    یه بار سی را خراب کن و بعد ایجاد کن ، اگه ویندوز سون داری یه قسمت 100 مگی هست که اختصاص میده برای بوت ، اون را خراب کن بچسبه به سی بعد دوباره ایجاد کن
    دیگه چیزی به ذهنم نمیاد

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

والا من غیر از هیرنس بوت چیز خاصی سراغ ندارم ، اگه بتونی با هیرنس بالا بیاری میتونی با نورتون اسکن بزنی .
    من قبلا این ویروس را گرفتم ، بوت را خراب میکنه ، اگه میتونی فعلا بریز رو درایو دیگه
    یه بار سی را خراب کن و بعد ایجاد کن ، اگه ویندوز سون داری یه قسمت 100 مگی هست که اختصاص میده برای بوت ، اون را خراب کن بچسبه به سی بعد دوباره ایجاد کن
    دیگه چیزی به ذهنم نمیاد
    مزاحمتون هم شدم این هیرنس بوت کجاست دقیقا؟

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

الان با نورتون میخوام از طریق بوت اسکن کنم این ارور رو میده
    the instruction at 0xfbd8584d refrenced memory at 00000000X8.
    the memory could not be read

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

... که دیگه حتی ویندوز هم نمیتونم بریزم blue screen میده
    الان با نورتون میخوام از طریق بوت اسکن کنم این ارور رو میده
    the instruction at 0xfbd8584d refrenced memory at 00000000X8.
    the memory could not be read
    خرابی رم هم میتونه یکی از دلایل blue screen باشه . در همان Hiren's BootCD برنامه Memtest86+ موجوده که میتونید رمها رو تست کنید . اگر پایین صفحه برنامه Memtest ارورهای قرمز رنگ نداشته باشه پس رمها مشکلی ندارند .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •