تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل توقف در نصب ویندوز7 در مرحله استارتینگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض مشکل توقف در نصب ویندوز7 در مرحله استارتینگ

با سلام خدمت دوستان
    لب تابم یه هفته ای بود که هنگ میکرد و باید ریست میشد اونم با گرفتن کلید پاورش.ینی قفل کامل.حتی بدون کار سنگین و با یه باز کردن pdf ساده هنگ میکرد.
    گفتم از ویندوزه.
    ویندوزو عوض کردم.خوب بود.تا اینکه درایورای لب تابو نصب کردم.بازم هنک کرد همون یه ساعت اول.
    دوباره ویندوز عوض کردم.کامل نصب شد.اومد بالا اما باز ریست شد.اما با یه تفاوت که این بار بعد ریبوت دوتا گزینه میاره.یکی windows must be repaired(recomended)
    و گزینه بعدی start windows normaly
    گزینه اولو که میزنم یه صفحه سیاه میاد بعد5 دقیقه صفحه رنگی ویندوز(همون که آبی فیروزه ایه) و بدون هیچ گزینه ای فقط یه دایره در حال چرخشه که به منظور ویتینگه.اما دوساعتم صب کردم هیچی...
    گزینه دومو که میزنم ویندوز استارت میشه اما همین که لودینگ تموم میشه ریست میشه سیستم!
    dvd ویندوز7 رو میزارم که دوباره عوض کنم ویندوزو .بوت میشه.بعد میره قسمت انتخاب زبان نصب.بعد گزینه inistall now.و میره همون صفحه ابی نوشته starting inistall...
    و همین طور میمونه و هیچی نمیاد.اصن تو این مرحله دیویدی رام لب تاب متوقف میشه...
    safe mode میرم ریست میشه....
    repaire میزنم توهمون صفه ابیه میره تو ویتینگ....
    دوباره میخوام ویندوز نصب کنم تو همون مرحله استارتینگ انیستال میمونه....
    موندم چیکار کنم.شدیدا لب تابو لازم دارم.تو این تعطیلاتم تمام شهر تعطیله!!!
    عذر خواهم طولانی شد.قصد بیان ریز جزئیات بود.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه sistani14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    نیشابور

پيش فرض

با این اوصاف فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه.سخت افزار سیستمو چک کردین؟قبلا درست کار میکرده؟در ضمن بعضی ویروسهای جدید کلا نصب انتی ویروس و حتی سیستم عامل رو تعطیل میکنن (تا جایی که تو یه مقاله خوندم...)

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

هارد رو قبلا اسکن کردین توسط hd tune? اگر hirens boot dvd رو دارین با mini 7 بوت کنین و با نرم افزار hd tune یک شات از تب health بگیرید بزارید اینجا.

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    لب تابم یه هفته ای بود که هنگ میکرد و باید ریست میشد اونم با گرفتن کلید پاورش.ینی قفل کامل.حتی بدون کار سنگین و با یه باز کردن pdf ساده هنگ میکرد.
    گفتم از ویندوزه.
    ویندوزو عوض کردم.خوب بود.تا اینکه درایورای لب تابو نصب کردم.بازم هنک کرد همون یه ساعت اول.
    دوباره ویندوز عوض کردم.کامل نصب شد.اومد بالا اما باز ریست شد.اما با یه تفاوت که این بار بعد ریبوت دوتا گزینه میاره.یکی windows must be repaired(recomended)
    و گزینه بعدی start windows normaly
    گزینه اولو که میزنم یه صفحه سیاه میاد بعد5 دقیقه صفحه رنگی ویندوز(همون که آبی فیروزه ایه) و بدون هیچ گزینه ای فقط یه دایره در حال چرخشه که به منظور ویتینگه.اما دوساعتم صب کردم هیچی...
    گزینه دومو که میزنم ویندوز استارت میشه اما همین که لودینگ تموم میشه ریست میشه سیستم!
    dvd ویندوز7 رو میزارم که دوباره عوض کنم ویندوزو .بوت میشه.بعد میره قسمت انتخاب زبان نصب.بعد گزینه inistall now.و میره همون صفحه ابی نوشته starting inistall...
    و همین طور میمونه و هیچی نمیاد.اصن تو این مرحله دیویدی رام لب تاب متوقف میشه...
    safe mode میرم ریست میشه....
    repaire میزنم توهمون صفه ابیه میره تو ویتینگ....
    دوباره میخوام ویندوز نصب کنم تو همون مرحله استارتینگ انیستال میمونه....
    موندم چیکار کنم.شدیدا لب تابو لازم دارم.تو این تعطیلاتم تمام شهر تعطیله!!!
    عذر خواهم طولانی شد.قصد بیان ریز جزئیات بود.
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    توی قسمت سیف مودم برید در قسمت computer-properies-advanced-statrtupand recovery تیک automatic restart رو بردارید تا توی بلواسکرین بمونه و خود به خود خاموش نشه روی فایلی که ارور داده توی اینترنت بگردید تا باعث و بانیشو پیدا کنید
    اگرم بلد نیستی از صفحه آبی عکس بگیر بزار اینجا
    برای رفتن به safe mode اف 8 رو بزن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •