تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: لپ تاپ GX60 destroyer

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    انجمن لپ تاپ پی سی ورلد:)

پيش فرض لپ تاپ GX60 destroyer

سلام دوستان من الان که داشتم نگاه میکردم دیدم که این لپ تاپ واقعا کارت گرافیک بسیار قدرتمندی داری و همچنین قیمت خوب اما cpu دستگاه رو که دیدم دلسرد شدم به نظر شما سی پی یو چطوره؟؟ تا چند ساله دیگه میتونه کار کنه؟؟(قدرت داشته باشه) یادم هست که یکی از دوستان این لپ تاپ رو خریده بود اگه میشه یه نقد و بررسی کلی بزاره ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من این لپتاپ رو دارم. واقعا با این قیمت تکه . پردازنده این مدل قدرتش در حد i5 اینتل هست و از قدرت کافی برخورداره. فکرکنم حدود 4 تا 5 سال مشکلی بابت کار کردن نداره.البته اگه تا اون موقع پدرش رو در نیاری....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام مردی بابت جوابتون میشه یه فیدبک از کار با لپ تافتون بدید و این که چه مقدار دما هنگام بازی ایجاد میکنه و این که تو بازی های سنگین مثل واچ داگز رو حالت اولترا چند فریم میده با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

گرماش مثله سایر لپتاپ msi زیاده.

تو این بازی هنوز تست نگرفتم. اما واقعا تو کیفیت صدا و صفحه نمایش تکه. واسه گیم هم تکه . تا باهاش کار نکنی متوجه نمیشه. من قبلا لپتاپ msi ge60 apache و asus n550jk داشتم این ازونا خیلی سرتر.
    وزن لپتاپ هم مناسبه و اصلا سنگین نیست.

داره خودمونی میشه lord Asghar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    این لپتاپ gx60 ساب ووفر هم داره؟سیستم صوتیش به پای n550 میرسه؟(این ساب ووفر ایسوس منو کشته)

از لحاظ زاویه دید و کیفیت صفحه نمایش هم که بالاخره ما نفهمیدم که صفحه نمایش ips n550 بهتره یا TFT gx60 ?
    با اون ضخامت 55 میلیمتر و باتری 9 سلولی که میشه جدا کرد واقعا تو اون قیمت واسه بازی رو دست نداره
    فقط دوستانی که این لپتاپو دارند یه زحمتی بکشند ببینند تو بازی هایی مثل battlefield 4 یا assassins creed 4 که گرافیک بالایی دارند تو حالت الترا با 16x انتی الایز چنتا فریم میده ممنون میشم.چون من به شخصه فکر میکنم که AMD A10 5750m واسه m290x گلوگاه ایجاد کنه.ای کاش به جای 5750m از 3630qm یا حداقل از 2670qm استفاده میکرد(اینجوری هم ارزونتر میشدو هم کارایی زیاد افت نمیکرد)
    متاسفانه اون ریویوی هم که notebookcheck از این لپتاپ گذاشته با cpu 4600m هست که باز از 5750m هم ضعیفتره
    Last edited by lord Asghar; 10-08-2014 at 17:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت

پيش فرض

اره این لپ تاپ قوی هست بخصوص گرافیک اما به خاطر پردازنده من هم توی خریدش دودل شدم اگه دوست عزيزمون به بررسی توی بازی های که گفتین بزارن ممنون میشم
    اگه لطف کنید بازی واچ داگز رو نصب کنید و روی الترا ببینید چند فریم میدهد و دما رو هم اندازه بگیرید و راستی مثل آپاچی دکمه که سرعت فن رو بالا میبرم داره؟؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام .

R9 M290X مشابه سری قبلی یعنی 8970M هستش . با این تفاوت که از نظر قدرت به صورت جزیی بهبود داشته است . به طور کلی در تنظیمات Low کارت 8970M عملکرد بهتری داره ( البته کسی با این کارت گرافیک دیگه نمیاد تنظیمات رو روی Low قرار بده ) . در تنظیمات Ultra به طور متوسط R9 M290X حدود 1 تا 3 فریم قوی تر ظاهر می شه .

لذا می بینیم تفاوت چندانی توی تنظیمات بالا ندارند . پس بنچ مارک هاش با تقریب خوبی با سری قبلی Match می شه .
    شما می تونین بنچ مارک های MSI GX70 رو که از همین پردازنده ( AMD A10 5750 ) و کارت گرافیک AMD 8970M استفاده می کرد رو ملاک قرار بدین .

بررسی MSI GX70
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بررسی AMD 8970M
    کد:
    بررسی R9 M290X
    کد:
    همون طور که نوشته تاثیر گلوگاه تو برخی بازی ها قابل چشم پوشی هستش . ولی برخی بازی ها مثل Fifa 13 ترکیب پردازنده اینتل و 8970M حدود 2.5 برابر بهتر عمل می کنه .

در ارتباط با Battlefield 4 نیز گفته شده فریم ریت با GX60/GX70 Destroyer بالای 30 فریم در Ultra هستش ( البته هنوز تست نشده و فقط در حد صحبته ) . این میزان با همین کارت گرافیک و پزدازنده اینتل 38 فریم بوده
    -------------------------------

البته با توجه به اینکه فریم ریت مطلوب بازی ها معمولا بسته به موتور 60 یا 30 فریم هست این لپ تاپ می تونه گزینه ی خوبی برای بازی باشه .
    Last edited by Public Enemy; 11-08-2014 at 14:48.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    این لپتاپ gx60 ساب ووفر هم داره؟سیستم صوتیش به پای n550 میرسه؟(این ساب ووفر ایسوس منو کشته)

از لحاظ زاویه دید و کیفیت صفحه نمایش هم که بالاخره ما نفهمیدم که صفحه نمایش ips n550 بهتره یا TFT gx60 ?
    با اون ضخامت 55 میلیمتر و باتری 9 سلولی که میشه جدا کرد واقعا تو اون قیمت واسه بازی رو دست نداره
    فقط دوستانی که این لپتاپو دارند یه زحمتی بکشند ببینند تو بازی هایی مثل battlefield 4 یا assassins creed 4 که گرافیک بالایی دارند تو حالت الترا با 16x انتی الایز چنتا فریم میده ممنون میشم.چون من به شخصه فکر میکنم که AMD A10 5750m واسه m290x گلوگاه ایجاد کنه.ای کاش به جای 5750m از 3630qm یا حداقل از 2670qm استفاده میکرد(اینجوری هم ارزونتر میشدو هم کارایی زیاد افت نمیکرد)
    متاسفانه اون ریویوی هم که notebookcheck از این لپتاپ گذاشته با cpu 4600m هست که باز از 5750m هم ضعیفتره
    با سلام .

فقط پردازنده نیست بلکه مادربورد نیز هست چون مادربورد رم رو به 16 گیگ و تعداد SSD هارو به 1 عدد کاهش داده .
    هم چنین عدم استفاده از Dynaudio و کارت گرافیک Nvidia و برخی چیز های دیگه باعث شده تا GX60 و GT60 اختلاف قیمت بالایی داشته باشند .

فراموش نکنین لپ تاپ های گیمینگ خصوصیت عمومی شون دارا بودن قطعات با کیفیت بالا هستند . اگر MSI می خواست این لپ تاپ رو با پردازنده Intel بزنه اولا خودش رو زیر سوال می برد که چرا یه لپ تاپ گیمینگ با کیفیت پایین عرضه کرده . ثانیا بازار فروش خودش رو خراب می کرد چون دیگه مدل های GT60 فروش نمی رفتن .

این لپ تاپ با این قیمت فقط برای کاربرانی ساخته شده که استفادشون در حد بازی هست و فقط به بازی فکر می کنند .

9. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lord Asghar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام .

فقط پردازنده نیست بلکه مادربورد نیز هست چون مادربورد رم رو به 16 گیگ و تعداد SSD هارو به 1 عدد کاهش داده .
    هم چنین عدم استفاده از Dynaudio و کارت گرافیک Nvidia و برخی چیز های دیگه باعث شده تا GX60 و GT60 اختلاف قیمت بالایی داشته باشند .

فراموش نکنین لپ تاپ های گیمینگ خصوصیت عمومی شون دارا بودن قطعات با کیفیت بالا هستند . اگر MSI می خواست این لپ تاپ رو با پردازنده Intel بزنه اولا خودش رو زیر سوال می برد که چرا یه لپ تاپ گیمینگ با کیفیت پایین عرضه کرده . ثانیا بازار فروش خودش رو خراب می کرد چون دیگه مدل های GT60 فروش نمی رفتن .

این لپ تاپ با این قیمت فقط برای کاربرانی ساخته شده که استفادشون در حد بازی هست و فقط به بازی فکر می کنند .
    اختیار داری داداش تفاوت 8970HD باm290x زیاد هم جزئی نیست 290x directx 12 هست ولی 8970m 11.1 کیفیت اجرای بازی m290x خیلی بهتر میشه البته تو بازی های که از directx 12 پشتیبانی میکنند
    فقط این مورد رو متوجه نشدم یعنی اگه از پردازنده ی اینتل استفاده میکرد کیفیت لپتاپ پایینتر میومد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

اختیار داری داداش تفاوت 8970HD باm290x زیاد هم جزئی نیست 290x directx 12 هست ولی 8970m 11.1 کیفیت اجرای بازی m290x خیلی بهتر میشه البته تو بازی های که از directx 12 پشتیبانی میکنند
    دوست عزیز اولا Directx 12 منتشر نشده ! مایکروسافت گفته این نسخه قراره در اواخر 2015 منتشر بشه . بنده دارم بازی های حال حاظر بازار رو بررسی می کنم نه بازی هایی که هنوز تولید نشده ! اگر هم بخواد تولید بشه باید منتظر بازی های Directx 12 در سال 2016 باشیم که تا اون موقع Nvidia و AMD دو نسل کارت گرافیک دیگه تولید می کنند !!!!
    ثانیا بنده منظورم تفاوت سخت افزاری بود که باعث بشه Review های R9 M290X و 8970M با هم تفاوت زیادی داشته باشند !!!
    طبق گفته مایکروسافت نسخه 12 از Directx کاملا compatible Backward با نسخه directx 11 هست . یعنی هر کارت گرافیکی که از Directx 11 پشتیبانی می کنه می تونه از directx 12 هم پشتیبانی کنه .
    حال بنا به دلایل اقتصادی ممکنه AMD نحواد Directx 12 رو در کارت گرافیک های قدیمی تر فعال کنه ( فعلا که ظاهرا همین طوره )
    بقیه دیگه احتمالات هستش . مثلا اولین بازی از directx 12 کی منتشر بشه و آیا شرکت ها تصمیم بگیرن با آپدیت درایور پشتیبانی از Directx 12 رو اضافه کنند یا خیر .
    حال خوشبختانه Nvidia چراغ سبز داده که directx 12 رو در چیپ های Fremi , kelper و Maxwell ( کلا سری 400 به بعد ) خواهیم دید .

شما قیمت GX60 رو با کانفیگ :
    AMD 5750M / 16 GB / R9 M290X / 1TB + 128GB SSD
    رو نگاه کنین حدود 1400 دلاره .

قیمت GT60 با کانفیگ
    Intel Core i7 4800MQ / 32 GB / GTX 880M 8GB / 1TB + 3x128GB
    رو ببینین 2900 دلاره .

این تفاوت 1500 دلاری فقط به خاطر سخت افزار نیست . بلکه صفحه نمایش ، وجود Blue ray burner ، تکنولوژی Dynaudio و غیره نیز هستند .

خوب MSI می تونست از یه پردازنده اینتل استفاده کنه در GX60 . اما اولا ضرر می داد و کسی دیگه سراغ GT60 نمی رفت . ثانیا اگر رقبا رو بررسی کنیم می بینیم همشون لپ تاپ های گیمینگشون که Flagship هستند رو به بهترین قطعات بازار مجهز کردند . اگر این لپ تاپ مجهز به پردازنده Intel می شد اتوماتیک می شد flagship شرکت . لذا وقتی با سایر پرچمداران مقایسه می کردیم آبروی MSI لطمه دار می شد .

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •