تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: کدوم کانفیگ بهتره

داره خودمونی میشه moh3enkimia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

پيش فرض کدوم کانفیگ بهتره

سلام
    لطفا با دلیل بگید که لپ تاپی که cpu i5 و VGA 4g داره بهتره یا لپ تاپی که CPU i7 و گرافیک 2g؟ ممنون

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

گرافیک ۴ گیگ یا ۲ گیگ اصلا ملاک نیست
    مهم مدل گرافیک هست مثلا gtx 980

3. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کیفیت ساخت اچ پی از ایسوس بالاتره ولی به نظر من مدل hp envy k007 بگیرین البته cpu ضعیف تری داره.ولی فوق العادست.

6. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

پيش فرض

کیفیت ساخت اچ پی از ایسوس بالاتره ولی به نظر من مدل hp envy k007 بگیرین البته cpu ضعیف تری داره.ولی فوق العادست.
    خوب گزینه خوبیه ولی به نظرتون مدل
    HP Pavilion 15-p215nia بهتر نیست؟ چون هم گرافیکش بالاتره و هم پردازش سی پی یو.
    مدل ایسوس هه که بالا آدرسش بود این مدل
    ASUS K555LN - D بود که تفاوتش با اچ پی در کیفیت صفحه نمایش هست با گرافیک. گرافیک اچ پی 4gb و ایسوس 2. صفحه ایسوس fhd و اچ پی 1366*768
    و اینکه باتری ایسوس 2 سلولی لیتیوم یون و اچ پی 4 سلولی لیتیوم پلیمر.
    صفحه ایسوس بهتره
    گرافیک اچ پی بهتره
    ظرفیت باتری ایسوس کمتره ولی یونی هست، ظرفیت اچ پی بیشتره اما پلیمری و نسل پایینتر باتری هاست برای همین میزان کار هردو رو زده 4 ساعت.
    من خودم از قیافه اچ پی بیشتر خوشم میاد ولی صفحش کیفیت پایین تری داره و میگن گازانتی خوبی نداره و قطعاتش نیست، ایسوس هم که صفحش بهتره و درمورد گرافیک هم که گفتین زیاد 4 یا دو مهم نیست، میمونه باتری که من واقعا تجربه ندارم و نمیدونم باتریشون در یک سطح هست یا نه.
    کاربری من از لپ تاپ 70 درصد اینترنته و کارای دیگه هم اگه انجام بدم اینترنت توش نقش داره
    ممکنه هر چند مدت یک بار بخوام ی بازی مثل NFS رو هم بازی کنم، فک میکنم این مدلا در حد خوب و متوسط وابگو باشن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

پيش فرض

کاربری من از لپ تاپ 70 درصد اینترنته و کارای دیگه هم اگه انجام بدم اینترنت توش نقش داره

ممکنه هر چند مدت یک بار بخوام ی بازی مثل NFS رو هم بازی کنم، فک میکنم این مدلا در حد خوب و متوسط جوابگو باشن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممکنه هر چند مدت یک بار بخوام ی بازی مثل NFS رو هم بازی کنم، فک میکنم این مدلا در حد خوب و متوسط جوابگو باشن. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    خب ایسوس صفحه fhd داره و در سایز 15 اینچی بنظرم مناسب وبگردی نیست چون فونت ها ریز میشه از طرفی کارت 840 اصلا برای اون وضوح خوب نیست

پردازنده هم که هردو i5 بودند نمیدونم چرا اون بالا گفتید پردازش hp بهتره !

چرا ایسر رو نگاهی نمیندازین؟ کانفیگشون که بهتره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

پيش فرض

خب ایسوس صفحه fhd داره و در سایز 15 اینچی بنظرم مناسب وبگردی نیست چون فونت ها ریز میشه از طرفی کارت 840 اصلا برای اون وضوح خوب نیست

پردازنده هم که هردو i5 بودند نمیدونم چرا اون بالا گفتید پردازش hp بهتره !

چرا ایسر رو نگاهی نمیندازین؟ کانفیگشون که بهتره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منظورم نسبت به اون مدلی ک گفتین بود. 1.7 تا 2.2 بود و 4500u فک کنم، ولی این مدلایی ک نوشتم 2.2 تا 2.7 و 5200u بودن. ایسرو قبول دارم ولی قیافشو دوست ندارم. کیفیت ساخت داخلی خوبی داره ولی بدنش جالب نیست. گرافیک 840 خوب نیست؟ آخه ایسر که بیشترشون 820 یا 720 هستن :/ ایسر دوتا مدل که مناسب بود ولی باتریشون جدا نمیشد و یکیشم درایو نوری نداشت. یعنی میگین اصلا بیخیال ایندو بشم؟ اگه خودتون میخواسین بین ایندو یکیو انتخاب کنین کدومو انتخاب میکردین؟

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

منظورم نسبت به اون مدلی ک گفتین بود. 1.7 تا 2.2 بود و 4500u فک کنم، ولی این مدلایی ک نوشتم 2.2 تا 2.7 و 5200u بودن. ایسرو قبول دارم ولی قیافشو دوست ندارم. کیفیت ساخت داخلی خوبی داره ولی بدنش جالب نیست. گرافیک 840 خوب نیست؟ آخه ایسر که بیشترشون 820 یا 720 هستن :/ ایسر دوتا مدل که مناسب بود ولی باتریشون جدا نمیشد و یکیشم درایو نوری نداشت. یعنی میگین اصلا بیخیال ایندو بشم؟ اگه خودتون میخواسین بین ایندو یکیو انتخاب کنین کدومو انتخاب میکردین؟
    والا اگر شما دنبال ظاهرین کلا بیخیال سخت افزار بشین چون تا رنج 4 میلیون این دو کلمه متضاد هم دیگه هستند
    840 هم متوسطه کلمه ی خوب براش زیاده.
    این مدل ایسر هم پردازنده ش i7 هست فرکانسش تا 3.1 هم میره گرافیکشم 840 هست ! باتریشم جالبه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منکه ایسر انتخاب میکردم.

15. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •