تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 123 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1227

نام تاپيک: تست سرعت اینترنت سرویس دهنده های ADSL , Wimax و ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

پارس 1 مگ محدود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پارس آنلاین- 2 مگ حجمی جشنواره 1 ساله 65 گیگ (خط روی 12 مگ دانلود و 1 مگ آپلود بسته شده و سرویس گیمینگ هم فعاله)
    Last edited by broosli; 21-08-2016 at 15:27.

3. 2 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پارس آنلاین- 2 مگ حجمی جشنواره 1 ساله 65 گیگ (خط روی 12 مگ دانلود و 1 مگ آپلود بسته شده و سرویس گیمینگ هم فعاله)
    چه چیز توپی .قیمتش چند؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

چه چیز توپی .قیمتش چند؟
    کلا شد 75 تومن (شبانه هم از ساعت 2 تا 7، 1/3 بها حساب میشه)
    آره کیفیتش خیلی خوبه (سرعت و کیفیت ساعت 8 صبح با 8 شب خیلی فرق نداره (برعکس شرکت های دیگه مثل بای وب که صبح خوبن ولی شب افتضاح میشن پارس ثباتش در طول ساعات شبانه روز خوبه))- هم پینگ و هم تک کانکشن هر دو عالی هستن (پینگ 4.2.2.4 بین 95 تا 110 و پینگ 8.8.8.8 بین 105 تا 120 و پینگ داخلی کمتر از 20 میلی ثانیه است و پکت لاست هم در حد 1 تو 500 تاست سرعت تک کانکشن هم بین 300 تا 900 کیلوبایته)
    در کل راضی ام (قبلا بای وب داشتم به تمام معنا افتضاح بود)
    تازه من چون سرعت بالاتر از 12 مگ snr خطم زیر 10 میومد و یه مقدار نوسان و قطعی داشت (تو سرعت 16 مگ) گفتم رو 12 بستن الان اصلا قطعی ندارم مگه دو سه هفته یکبار که از مرکز قطع بشه که اونم در حد کمتر از 5-10 دقیقه است
    ولی از سمت من اصلا قطع نمیشه (به علت نویز و ...)
    اگه خطت بکشه تا 16 مگ هم واست میبندن
    فعال کردن حالت گیمینگ (کاهش پینگ) هم که تو پارس رایگانه
    بازم سوالی بود در خدمتم
    Last edited by broosli; 21-08-2016 at 17:27.

6. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

قبلا هم تو این تاپیک گفته شده که اسپید تست های پارس افلاین به هیچ دردی نمیخوره
    الکی دلتون رو به این اعداد و ارقامی که تو تست های اسپید تست میبینید خوش نکنید

8. 2 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لول واقعا خیلی جالبه سرور کالیفورنیا پینگ 13 از ایران کسی تو خود los angeles هم باشه پینگش 13 نمیشه با سن دیگو یا آلمان با پینگ 57

10. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

منم اعداد و ارقامی که تو پست بالا اعلام کردم فقط براساس speedtest.net نبود
    پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و همچنین گوگل رو که از cmd ویندوز می گیرم که قابل دستکاری نیست (همشون هم کمتر از 120 هستن)
    تک کانکشن هم براساس تنظیم دانلود منیجر با 1 کانکشن و همچنین با استفاده از سایت معتبر (براساس پروتکل https) و غیر قابل کش کردن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اندازه می گیرم بعد هم کیفیت و پینگ چیزیه که عملا در لود ویدیو و عکس و تلگرام و اینستا و ... مشهوده و از این نظر با این گفته شما موافقم که صرفا براساس نتایج سایت speedtest.net نمیشه گفت یه isp خوبه یا نه؟(به نظر منم این پینگی که speedtest.net میده غیر طبیعه!! ولی به نظرم سرعت دانلود و آپلودش صحیحه)
    Last edited by broosli; 21-08-2016 at 21:05.

12. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

منم اعداد و ارقامی که تو پست بالا اعلام کردم فقط براساس speedtest.net نبود
    پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و همچنین گوگل رو که از cmd ویندوز می گیرم که قابل دستکاری نیست (همشون هم کمتر از 120 هستن)
    تک کانکشن هم براساس تنظیم دانلود منیجر با 1 کانکشن و همچنین با استفاده از سایت معتبر (براساس پروتکل https) و غیر قابل کش کردن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اندازه می گیرم بعد هم کیفیت و پینگ چیزیه که عملا در لود ویدیو و عکس و تلگرام و اینستا و ... مشهوده و از این نظر با این گفته شما موافقم که صرفا براساس نتایج سایت speedtest.net نمیشه گفت یه isp خوبه یا نه؟(به نظر منم این پینگی که speedtest.net میده غیر طبیعه!! ولی به نظرم سرعت دانلود و آپلودش صحیحه)
    وقتی که شبانه بشه پولی دیگه کردم کمتر دانلود میکنن و در نتیجه کیفیت شبانه ( مثلا رایگان ) میره بالا
    در ضمن اون تست هایی که با اسپید تست میگیرید کلا فیکه چه دانلود ، چه اپلود و چه پینگ
    دارید با دیتا سنتر های پارس انلاین تست میگیرید که تو تهرانه
    از تهران با امریکا پینگ ۱۳ !!!
    من کمترین پینگ با امریکا زیر ۱۵۰ نداشتم

Sent from my Master Mind Z3+ with Tapatalk

14. این کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

وقتی که شبانه بشه پولی دیگه کردم کمتر دانلود میکنن و در نتیجه کیفیت شبانه ( مثلا رایگان ) میره بالا
    در ضمن اون تست هایی که با اسپید تست میگیرید کلا فیکه چه دانلود ، چه اپلود و چه پینگ
    دارید با دیتا سنتر های پارس انلاین تست میگیرید که تو تهرانه
    از تهران با امریکا پینگ ۱۳ !!!
    من کمترین پینگ با امریکا زیر ۱۵۰ نداشتم

Sent from my Master Mind Z3+ with Tapatalk
    کلا اسپید تست سایت معتبر و دقیقی نیست
    اینترنتت از هر isp دیگه ای هم که باشه تو سایت اسپید تست واسه هاست های مختلف نتایج عجیب و غریب و کاملا متضاد با هم میده
    ایراده دیگه اش اینه که تک کانکشن نیست و...
    منم به نظرم بهترین راه اندازه گیری پینگ cmd ویندوزه (چون علاوه بر پینگ تایم، پکت لاست هم میشه باهاش اندازه گرفت که به نظرم همین پکت لاست از خود پینگ تایم (به شرطی که پینگ کمتر از 150 باشه) مهمتره یعنی مثلا پینگ 130 بدون پکت لاست از پینگ 110 با 2 درصد پکت لاست بهتره و این دو از پینگ 90 با 3 درصد پکت لاست بهترن و کلا پکت لاست بیشتر از 3 درصد اختلال شدیده حالا شما خودتون قضاوت کنید بای وب پینگش میانگین 170-200 بود با 15 تا 30 درصد پکت لاست!!!! عملا در حد دایال آپ بود) برای سرعت تک کانکشن هم همون سایتی که گفتم و دانلود منیجر
    این پینگ 13 هم که خیلی تابلو فیکه!!
    ولی خب همین پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و خود سایت گوگل و ... که گفتم همشون بین 90 تا 120 هستن پینگ آمریکا هستن دیگه ؟!
    کیفیت و سرعت شب هم من منظورم سرعت سر شب بود (ساعت 8 تا 12 شب) تو این ساعت ها که اوج مصرف محسوب میشن معمولا همه isp ها (به خصوص های وب) به شدت کیفیت و سرعتشون افت میکنه (بیشتر تو سرعت اینترنت نه اینترانت) ولی من تو پارس افت محسوسی نسبت به ساعات قبل از ظهر (که کیفیت خیلی خوبه) ندیدم و همین که کیفیتش ثبات داره به نظرم یه مزیت مهمه
    وگرنه تو اون ساعت 2 شب به بعد به قول شما چون در هر حال پولیه زیاد کسی دانلود نمیکنه و سرعت شاید از روز هم بهتر باشه (چون کسی نیست!!)
    در کل در شرایط فعلی که وضع اینترنت کشور داغونه (و قطعا در آینده بدتر از این هم خواهد شد) و هر روز هم این فازهای جدید سالم سازی محتوا!! افتتاح میشن به نظرم پارس کیفیتش خیلی خوبه ولی متاسفانه از نظر هزینه طرح خاصی (مثل شاتل لند و یا بسته های ترافیک اضافه با 50 درصد تخفیف و ...) نداره و مشکل اصلیش همین بحث قیمت حجمشه ولی در حال حاضر از نظر کیفیت نسبت به شرکت های دیگه (به غیر از شاتل) واقعا یه سر و گردن بالاتره
    Last edited by broosli; 21-08-2016 at 23:00.

16. 2 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مشکل بزرگ دیگه ای که در پارس انلاین وجود داره عدم پشتیبانی از اپلود بیش از 1 مگ هست !! چند بار تماس گرفتم میگن نهایتش 1 مگه و بیشتر نداریم !

2 مگ محدود با خط 4 و 1 :

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •