تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 176

نام تاپيک: آرایش غلیظ

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این موضوع که یکسری از ایرانی ها بعد از اقامت طولانی مدت در کشورهای مقصد کم کم از آرایش غلیظ کم میکنن، صرفا نشون میده در کشورهای دیگه آرایش غلیظ جایگاهی نداره.
    اما اینجا ادعا شد حجاب اجباری مهمترین دلیل آرایش غلیظ هست که من مسافران رو مثال زدم که بدون حجاب هم آرایش غلیظ رو دارن، پس نشون میده عوامل بسیار مهم دیگری هم دخیله که با اقامت طولانی مدت اون عوامل به مرور از بین میرن.
    و در این تاپیک هم این مجموعه عوامل رو باید ریشه یابی کنیم و جواب شما هیچ عاملی رو ثابت یا رد نمیکنه.
    کاملا واضحه که یه مشکل اجتماعی هیچوقت نمیتونه تنها به یک علت خاص بوجود اومده باشه در این موضوع بحثی نیست که عوامل مهم دیگه ای هم در این زمینه دخالت دارن ولی حجاب یکی از همون عوامله و یکی از مهمترینشونه حالا شما این رو قبول نداری و من دارم و همونطوری که خودتونم گفتین جواب شما هم هیچ عاملی رو ثابت یا رد نمیکنه همین دو تا جمله رو قبول کنیم بحث خیلی بهتر پیش میره

اگه تونستین یه آمار مستند از تجاوز تو ایران پیدا کنین اون وقت حرفی برای گفتن هست مطمئنا با یک آمار یک طرفه قضاوت نمیشه کرد تو ایران چه خبره که

در مورد آمار تجاوز در غرب هم به اون دوستمون گفتم.
    وقتی مکان های تن فروشی، کاباره و فاحشه خانه به وفور یافت بشه و باندهای قدرت و ثروت هم پشتشون باشن و یک عده زن رو به عنوان برده و کالا بفروشن، مشخصه آمار تجاوز پایین تر میاد چون تو این مکان ها تجاوز پولی داره رخ میده !
    تو مشهد یه جریانی راه افتاد که برای جلوگیری از بیماریهایی مثل ایدز و هپاتیت بین معتادان که از طریق سرنگهای یکبار مصرفی که چند بار مصرف میشدن منتقل میشد یک تیم پزشکی در مکان های مشخص سرنگ های یکبار مصرف به معتادان بصورت رایگان میدادن
    بعد یه مدتی جلوی فعالیتشون رو گرفتن با این عنوان که شما دارین به معتادا سرنگ میدین؟؟؟ کارشون رو راحت تر میکنین؟؟؟
    کسی حاضر نیست یه ذره عمیق تر از این نگاه کنه که اگه ما فعلا در حدی نیستیم که بتونیم تعداد افراد معتاد رو کاهش بدیم میتونیم مسلما کاری کنیم که شیوع چنین بیماری های خطرناک و پر هزینه ای که برای سلامت اطرافیان بیگناهشون هم تهدیدی محسوب میشه کمتر بشن. سطحی نگری کار همه ماست
    اگه شما بتونی آمار تجاوز رو بیاری پایین با روشی که کمترین صدمه رو برای خود شخص و اطرافیانش داشته باشه اون هنره. نه انکار کردن واقعیتی که وجود داره و صرفا بازم انکار کردنش!

این روشنفکری شما وقتی جواب میده که ما شاهد باشیم روز به روز اوضاع کار تن فروش ها، خانه های فساد و ... در غرب افت کنه و میشه نتیجه گرفت رها کردن جنسی انسان هارو سیر کرده.
    بنظر من که شما اگه به تاریخ کلی غرب یه نگاهی بندازی از قرون وسطا تا حالا دقیقا به همین نتیجه میرسی و اگه تاریخ خودمون رو از همون تاریخ نگاه کنی تا به امروز دقیقا هم به عکس همین نتیجه!!!

2. 4 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی Motaharri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مثال مسافران شما همونطور که توضیح دادم ادعای دوستان رو رد نمی کنه چون مسئله آرایش یک شبه اینطور نشده و یک شبه هم عوض نمیشه. کسی که سال ها در ایران آرایش غلیظ داشته (به هر دلیلی) یک شبه بره به ترکیه یا دبی، این عادت ها تغییر نمی کنند.
    عزیز، هدف این تاپیک هم پیدا کردن دلایل متعدد هست، مثل اینکه من خودم قبول دارم آرایش غلیظ ریشه هایی داره در کشور ما بیشتر از غربه.
    اما دوستان فقط یک دلیل تونستن پیدا کنن و اون حجاب اجباری بود.
    که زن چون دوست داره اندامش رو نشون بده و حجاب مانعش میشه، پس آرایش میکنه.
    بنابراین با کنار گذاشتن این حجاب و توانایی عرض اندام دیگه نباید آرایش غلیظ کنه.

دوست من در کشورهایی مثل آلمان، سوئد، فنلاند و ... هر ماه و شاید هر هفته تظاهرات برهنه برگذار میشه در خیابان و جاهای مختلف و معمولا کسی هم بازداشت نمیشه، اتفاقا تلویزیون هم نشون میده اینها رو (چون تلویزیون اون کشورها برعکس اینکه هدفش بیان دیدگاه یک عده خاص باشه، بیان تمام دیدگاه های مردم کشورشون است). سرچ کنید Public nudity و قوانین مربوط به Indecent exposure رو بخونید در کشورهای شمال اروپا و می بینید صرفا "برهنگی" جرم نیست.
    تظاهرات ها با اخذ مجوز هست.
    شما در مکان های عمومی بدون اجازه نمیتونین عریان بشین، مثل دانشگاه و محل کار و خیابان و ...
    نیازی به سرچ کردن نیست، بند قانونی که مشخص میکنه هر فردی هر وقت دلش خواست در هر کجا میتونه هر پوششی رو که خواست داشته بشه رو نشون بدید.
    اگر بندش نیست بفرمایید قانون بر چه اساسی به خودش این حق رو داده که در جاهایی پوشش هایی حداقلی مشخص کنه.

و البته حرف شما از اساس غلط است چون هیچ تحقیقی نیست که نشون بده وجود این چیزها ربطی به کاهش یا افزایش تجاوز داره. اتفاقا وجود این سرویس ها بطور قانونی می تونه باعث بشه از حقوق اون زن ها دفاع بشه در مقابل تجاوز و همینطور بویسله ارائه خدمات پزشکی و پیشگیری رایگان و اطمینان از امنیتشون و ... .

تجاوز جنسی به دلیل برطرف کردن نیاز جنسی نیست. این دیگه جزو واضحات بحث درباره روانشناسی و جامعه شناسی ذهن افراد متجاوز است و اصلا به این چیزها ربطی نداره.
    یک تاپیکی دارین برای ضرب المثلا.
    پیشنهاد میکنم ضرب المثل یک بام و دو هوا رو بهش اضافه کنین و مثالش رو آقای استریم بنویسید !

وقتی صحبت از ریشه یابی آرایش غلیظ و ... میشه خیلی راحت مینویسن علت = حجاب و بعدش میگن ساده انگاریه و کاری به تحقیق جامع و ژورنال و... ندارن.
    اما وقتی یک چیز تابلویی مثل فرونشاندن میل جنسی در خانه های فساد مطرح میشه، میگن تحقیقی پیرامون این قضیه نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دفاع از حقوق زن ها در روسپی خانه ها وحشتناک ترین جمله ای بود که در کل زندگیم شنیدم.
    به قدری این جمله بار ضد اخلاقی داره که هیچ چیزی جز سکوت نمیتونه اون رو نمایان کنه.

4. 3 کاربر از Motaharri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

کاملا واضحه که یه مشکل اجتماعی هیچوقت نمیتونه تنها به یک علت خاص بوجود اومده باشه در این موضوع بحثی نیست که عوامل مهم دیگه ای هم در این زمینه دخالت دارن ولی حجاب یکی از همون عوامله و یکی از مهمترینشونه حالا شما این رو قبول نداری و من دارم و همونطوری که خودتونم گفتین جواب شما هم هیچ عاملی رو ثابت یا رد نمیکنه همین دو تا جمله رو قبول کنیم بحث خیلی بهتر پیش میره
    پس لطف کنین عوامل دیگه رو هم نام ببرید.
    چون کاملا مشخصه کسی که میگه حجاب تمامی عوامل رو هم از همین حجاب میبینه.
    خوشحال میشم از اشتباه در بیام و تاثیر عوامل کمرنگ دیگه از نظر شما و دوستان رو هم در آرایش غلیظ بشنوم.

تو مشهد یه جریانی راه افتاد که برای جلوگیری از بیماریهایی مثل ایدز و هپاتیت بین معتادان که از طریق سرنگهای یکبار مصرفی که چند بار مصرف میشدن منتقل میشد یک تیم پزشکی در مکان های مشخص سرنگ های یکبار مصرف به معتادان بصورت رایگان میدادن
    بعد یه مدتی جلوی فعالیتشون رو گرفتن با این عنوان که شما دارین به معتادا سرنگ میدین؟؟؟ کارشون رو راحت تر میکنین؟؟؟
    کسی حاضر نیست یه ذره عمیق تر از این نگاه کنه که اگه ما فعلا در حدی نیستیم که بتونیم تعداد افراد معتاد رو کاهش بدیم میتونیم مسلما کاری کنیم که شیوع چنین بیماری های خطرناک و پر هزینه ای که برای سلامت اطرافیان بیگناهشون هم تهدیدی محسوب میشه کمتر بشن. سطحی نگری کار همه ماست
    اگه شما بتونی آمار تجاوز رو بیاری پایین با روشی که کمترین صدمه رو برای خود شخص و اطرافیانش داشته باشه اون هنره. نه انکار کردن واقعیتی که وجود داره و صرفا بازم انکار کردنش!
    شما واقعا خانم هستین؟؟!!
    کنترل تجاوز و میل جنسی با قربانی کردن یکسری انسان در نقش روسپی، کجاش هنره؟

اگر من در جامعه نتونم مردارو با نگاه پاک بار بیارم و بعدش بگم زن های فقیر رو جمع میکنم تا این مردا رو سیر کنن، این از فاجعه هم اونورتره.
    چون یک انسان رو داری قربانی میکنی و هیچ چاره ای جز خودفروشی براش باقی نمیذاری.

حالا تو ایران هم این مسائل هست بله هست.
    ولی دفاع از چنین شغل پستی که بسیاری از زن هارو بدون رضایت اجیر میکنه تا بره زنده ماندن تن به رابطه های متعدد بدن، حیرت آوره.

6. 2 کاربر از Motaharri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات M0RTEZA_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    توی

پيش فرض

پس دلیلش از چیه؟ارایش از پس عقده هایی که طرف داره میزنه بیرون
    دلیلش فضایی هست که تو جامعه ایجاد شده

8. این کاربر از M0RTEZA_R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

پس دلیلش از چیه؟ارایش از پس عقده هایی که طرف داره میزنه بیرون
    دلیلش فضایی هست که تو جامعه ایجاد شده
    دلیلش خیلی چیزاس که من سئوال رو پرسیدم و در نهایت هم جمع بندیشو میگم.
    و ربط دادن آرایش غلیظ رو فقط به حجاب ساده انگاری دونستم و علتشو هم گفتم که وقتی فردی از ایران خارج میشه و حجاب اجباری هم نداره بازم آرایش غلیظ رو داره.
    مگر اینکه مدت زیادی در کشوری دیگه زندگی کنه و مجموع عوامل از بین برن و فرد دست از آرایش غلیظ برداره.

فضایی هم که تو جامعه ایجاد شده، دلایل مختلفی داره.
    یکی از مهمترین دلایلش جنگ روانی بسیار قوی هست که کشورهای سلطه گر راه میندازن.
    با خوراندن ارزش های خودشون برای به زانو در اوردن یک ملت شبیخون فرهنگی میزنن و کشور رو مقصد این لوازم آرایش میکنن تا آدماش اینقدر در خیابان تحریک بشن که فکرشون برای اصلاح جامعه و .... نره.

10. 2 کاربر از Motaharri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

پس لطف کنین عوامل دیگه رو هم نام ببرید.
    خوشحال میشم از اشتباه در بیام و تاثیر عوامل کمرنگ دیگه از نظر شما و دوستان رو هم در آرایش غلیظ بشنوم.
    شما حتی عللی که خودت تا اینجای کار بیان کردی تو این زمینه قبول نداری وگرنه با این جملات به این نتیجه میرسیدی شاید من یک یا چند تا از اون علل رو قبول داشته باشم!!!

شما واقعا خانم هستین؟؟!!
    کنترل تجاوز و میل جنسی با قربانی کردن یکسری انسان در نقش روسپی، کجاش هنره؟
    شما مشکلی میبینی که من جنسیتم خانم باشه؟؟؟؟
    یعنی فقط اگه از حرف های شما دفاع کنم ثابت میشه که خانم هستم؟؟؟
    اینکه من اعتقاد دارم روسپی گری بده و تجاوز بدتره و بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد از نظر شما فهمیدنی نیست نه؟

اگر من در جامعه نتونم مردارو با نگاه پاک بار بیارم و بعدش بگم زن های فقیر رو جمع میکنم تا این مردا رو سیر کنن، این از فاجعه هم اونورتره.
    چون یک انسان رو داری قربانی میکنی و هیچ چاره ای جز خودفروشی براش باقی نمیذاری.
    شما هیچوقت نمیتونی این مردای ایده آل رو تو جامعه ایجاد کنی مگه از فرشته ها مایه بذاری!
    همین الانش هم تو جامعه ی بظاهر پاک شما یه عده دارن با قیمت های احمقانه ای تن فروشی میکنن اگه دلتون به حال اونا سوخته از همین فردا بلند شین این حرکت نمادین خودتون رو شروع کنین چشم همه مردا رو از حدقه دربیارین من یکی راضیم!!!

حالا تو ایران هم این مسائل هست بله هست.
    ولی دفاع از چنین شغل پستی که بسیاری از زن هارو بدون رضایت اجیر میکنه تا بره زنده ماندن تن به رابطه های متعدد بدن، حیرت آوره.
    کاملا تایید میکنم بین تجاوز و فروختن تن, تن فروشی هزار بار شرف داره به تجاوز!
    شما همچنان حیرت کن!

12. 4 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

شما حتی عللی که خودت تا اینجای کار بیان کردی تو این زمینه قبول نداری وگرنه با این جملات به این نتیجه میرسیدی شاید من یک یا چند تا از اون علل رو قبول داشته باشم!!!
    لطفا به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای اگر علل دیگری میشناسین رو نام ببرین.

شما مشکلی میبینی که من جنسیتم خانم باشه؟؟؟؟
    یعنی فقط اگه از حرف های شما دفاع کنم ثابت میشه که خانم هستم؟؟؟
    اینکه من اعتقاد دارم روسپی گری بده و تجاوز بدتره و بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد از نظر شما فهمیدنی نیست نه؟
    کسی مشکلی با جنسیت شما نداره.
    نیازی هم برای دفاع از حرفای من نیست، حمایت یک زن از زن هایی که تو روسپی خانه ها نابود میشن برام جالب توجه بود.
    وگرنه خیلی از مردا که از خداشونه چنین زن هایی تو جامعه زیاد باشن هر وقت خواستن بهشون مراجعه کنن.

این حرف شما انتخاب بد و بدتر نیست.
    کشته شدن یک نفر بدتره یا دو نفر یا کشته شدن ده نفر؟
    این به شما مجوز میده یک انسان رو انتخاب کنی و بکشی تا اعضاشو بدی به 10 نفر زنده بمونن؟

معیارهای اخلاقی که شما برای خودتون درست کردین پر از اشکاله.
    چون با استناد به این اخلاقیات میشه هر حق کشی رو با توجیه بد و بدتر ارزش دهی کرد.

همین الانش هم تو جامعه ی بظاهر پاک شما یه عده دارن با قیمت های احمقانه ای تن فروشی میکنن اگه دلتون به حال اونا سوخته از همین فردا بلند شین این حرکت نمادین خودتون رو شروع کنین چشم همه مردا رو از حدقه دربیارین من یکی راضیم!!!

کاملا تایید میکنم بین تجاوز و فروختن تن, تن فروشی هزار بار شرف داره به تجاوز!
    اگر زن ها جلوه گری نکنن، اگر در شبکه های ماهواره ای و اینترنت و... زن به عنوان یک کالا به نمایش گذاشته نشه کنترل مردا هم راحت تر خواهد بود.
    فرهنگی که شما ازش طرفداری میکنی چنان بلایی سر انسان میاره و اورو بالهوس بار میاره و بعدا میگین دین بیاد اینارو اصلاح کنه !

تو جامعه ما هم وقتی برخورد میشه، مردایی که برای زن ها بوق میزنن یا متلک میندازن رو امر به معروف میگیره، میگن ازادی بیان چی میشه.
    خودتون نگاه کنین کجای این جریان تو جامعه هستین، بعدا به دیگران بگین اقدام کنن یا نه.
    Last edited by Motaharri; 25-05-2015 at 13:49.

14. 2 کاربر از Motaharri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

شما تو تایپیک خطرات ماهواره برای خانواده جوابتو گرفتی باز اومدی اینجا ؟

16. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

عزیز، هدف این تاپیک هم پیدا کردن دلایل متعدد هست، مثل اینکه من خودم قبول دارم آرایش غلیظ ریشه هایی داره در کشور ما بیشتر از غربه.
    اما دوستان فقط یک دلیل تونستن پیدا کنن و اون حجاب اجباری بود.
    که زن چون دوست داره اندامش رو نشون بده و حجاب مانعش میشه، پس آرایش میکنه.

بنابراین با کنار گذاشتن این حجاب و توانایی عرض اندام دیگه نباید آرایش غلیظ کنه.
    دوست عزیز شما چرا انقدر ساده به مفهوم حقوق اولیه فردی نگاه میکنی و پوشش اجباری رو با گفتن حرف هایی مثل آرایش غلیظ بیرون انداختن مو یا اندام یا لخت گشتن میخوای

زیر سوال ببری و بحث رو با اینکه افراد تا چه حدی میخوان آزادی داشته باشن ( فقط موهاشون معلوم باشه / آرابش غلیظ کنند / لخت بگردن و ... ) به حاشیه بکشونی حرف از حقوق

اولیه انسانی در قرن 21 هست نه اندازه روسری چهار سانتی یا شال دو متری حالا اینکه اونی که میخواد لخت بگرده چه شرایطی باید براش تعیین بشه هم جای خود دارد ... همه

اینها و همین طور تمایل بیش از حد افراد به آرایش غلیظ نشونه از محدودیت های حقوق فردی هست که داره خودش رو به این شکل افراطی بروز میده ...

تعربف حقوق فردی هم برای شما نوعی یعنی اینکه اگر اون چیزی که مورد نظر ما هستش حتی در حیطه شخصی و فردی خودتون رو رعایت نکنید طبق قانونی که ما نوشتیم باهاتون

برخورد میشه ... چون ما بهتر از شما خوب و بدتون رو تشخیص میدیم .... دیگه بحث بر سر آرایش غلیظ و غیر غلیظ هم تخطی از باید نباید هایی که شما تعیین کردی به حساب میاد نه دفاع از حقوق فردی ما ...

دلیلش خیلی چیزاس که من سئوال رو پرسیدم و در نهایت هم جمع بندیشو میگم.
    و ربط دادن آرایش غلیظ رو فقط به حجاب ساده انگاری دونستم و علتشو هم گفتم که وقتی فردی از ایران خارج میشه و حجاب اجباری هم نداره بازم آرایش غلیظ رو داره.

اگر به حجاب اجباری ربط نداره پس به چی ربط داره !!

انتظار ندارید فردی که یک عمر توی محدودیت و اجبار بوده حالا که به آزادی رسیده یک شبه همه چیز براش عادی بشه و از رفتار افراطی خودش دست برداره ...

سال های قبل که بیشتر خانم ها چادری بودن اگر مردم یک خانم مانتویی رو می دیدن براشون عجیب بود چند سال بعد مانتو دیگه برای همه عادی شد تا اونجایی که اونایی هم که روی چادر تعصب داشتن کم کم تونستن قبول کنن که مانتو بپوشن ...

اوابل وجود خانم هایی با حجاب انچنانی برای همه عجیب بود ولی امروز حتی برای خیلی از اقابون هم عادی شده و دیگه دیدن خانم ها با هر نوع ارایش و پوششی براشون عادی

شده و تمام اتفاقات با سرعت بیشتری نسبت به قبل داره به سمت شناخته شدن حقوق فردی برای افراد پیش میره و ولی تا وقتی که سایر افراد جامعه مثل شما نوعی

متوجه این نشید که نباید در حد و حدود افراد دیگه دخالت کرد شاید دیگه وجود آرابش غلیظ یا غیر غلیظ خانم ها همین طور روسری چهار سانتی با شال دو متری جزو دغدغه

فکریتون نباشه و به اسم خدا خودتون رو موظف به اجرای نهی از منکر در حیطه شخصی افراد ندونید اون موقعه افراد جامعه هم بتونند از حال افراط در هر چیزی و نه تنها آرایش غلیظ کم کم و نه یک شبه به سمت اعتدال حرکت کنند ...

اگر زن ها جلوه گری نکنن، اگر در شبکه های ماهواره ای و اینترنت و... زن به عنوان یک کالا به نمایش گذاشته نشه کنترل مردا هم راحت تر خواهد بود.
    فرهنگی که شما ازش طرفداری میکنی چنان بلایی سر انسان میاره و اورو بالهوس بار میاره و بعدا میگین دین بیاد اینارو اصلاح کنه !
    زن ها جلوه گری نکنند ؟ امثال شما نوعی تا به کی میخوایید دنبال این جلوه گری خانم ها باشید برای خیلی از اقایون که دیگه این جلوه گری ها عادی شده در ضمن مگه امثال شما نوعی نباید چشمتون به روی این جلوه گری ها بسته باشه پس دیگه نگران چی هستین ؟ که خدایی نکرده جامعه به اتش دوزخ گرفتار نشن !!

کنترل مردا هم راحت تر خواهد بود ؟
    خودتون هم متوجه حرفاتون هستین ... بالاخره نگران جلوه گری خانم ها هستین یا دنبال کنترل مردا !! با شایدم هر دو !!

زن به عنوان کالا در شبکه ماهواره به نمایش گذاشته نشه ؟ برید یک بار دیگه تاپیک ازدواج و پستی که در مورد قوانین شرعی و اسلامی ونگاهش به زن در هنگام ازدواج بود رو بخونید تا بهتر متوجه بشین قبل از ماهواره ها کجا زن رو به عنوان کالا معرفی میکنن و بعد بر طبق همون حرفا قوانین بهره کشی از زن ها رو هم مینویسن ...

دین بیاد اینارو اصلاح کنه !
    کسی گفت به اسم دین راه بی افتین دنبال اصلاحات حتی در حیطه شخصی افراد !!

.
    .
    .

و من الله توفیق ...

18. 3 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تظاهرات ها با اخذ مجوز هست.
    شما در مکان های عمومی بدون اجازه نمیتونین عریان بشین، مثل دانشگاه و محل کار و خیابان و ...
    نیازی به سرچ کردن نیست، بند قانونی که مشخص میکنه هر فردی هر وقت دلش خواست در هر کجا میتونه هر پوششی رو که خواست داشته بشه رو نشون بدید.
    اگر بندش نیست بفرمایید قانون بر چه اساسی به خودش این حق رو داده که در جاهایی پوشش هایی حداقلی مشخص کنه.

یک تاپیکی دارین برای ضرب المثلا.
    پیشنهاد میکنم ضرب المثل یک بام و دو هوا رو بهش اضافه کنین و مثالش رو آقای استریم بنویسید !

وقتی صحبت از ریشه یابی آرایش غلیظ و ... میشه خیلی راحت مینویسن علت = حجاب و بعدش میگن ساده انگاریه و کاری به تحقیق جامع و ژورنال و... ندارن.
    اما وقتی یک چیز تابلویی مثل فرونشاندن میل جنسی در خانه های فساد مطرح میشه، میگن تحقیقی پیرامون این قضیه نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همه نوع تظاهرات با اخذ مجوز است، و برهنگی اون افراد تاثیری در مجوز نداره. مجوز برای تظاهرات است و نه برای برهنگی.

--

حرف پایانیتون هم غلط است، این بارها و بارها نشون داده شده در تحقیقات مختلف که محدود کردن قابلیت بیان و ارائه خود باعث زیاده روی در سایر شیوه ها میشه. مسئله حجاب و آرایش یک مثال است فقط.

--

در نهایت می رسیم به عمق مشکل. شما ابتدا گفتید:

در مورد آمار تجاوز در غرب هم به اون دوستمون گفتم.
    وقتی مکان های تن فروشی، کاباره و فاحشه خانه به وفور یافت بشه و باندهای قدرت و ثروت هم پشتشون باشن و یک عده زن رو به عنوان برده و کالا بفروشن، مشخصه آمار تجاوز پایین تر میاد چون تو این مکان ها تجاوز پولی داره رخ میده !
    یعنی شما روسپی گری رو نوعی تجاوز می دونید و طبیعتا معتقد هستید داره به زنان روسپی تجاوز میشه، و حالا گفتید:

دفاع از حقوق زن ها در روسپی خانه ها وحشتناک ترین جمله ای بود که در کل زندگیم شنیدم.
    به قدری این جمله بار ضد اخلاقی داره که هیچ چیزی جز سکوت نمیتونه اون رو نمایان کنه.
    یعنی دفاع از زنانی که داره بهشون تجاوز میشه در نظر شما یک جمله وحشتناک است و بار ضد اخلاقی داره.

فکر می کنم فهمیدیم مشکل کجاست

20. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •