تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بانک اطلاعاتی شعب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض بانک اطلاعاتی شعب

سلام
    من میخوام پروژه ای رو انجام بدم
    نیاز به راهنمایی تو انجامش دارم
    تعریف پروژه :
    میخوام یه صفحه بیاد که اسامی دسته های شعب های مختلف تو صفحه اول به نمایش در بیاد
    با کلیک بر روی هر شعه اسامی کارمندان به نمایش در بیاد داخل یه جدول (عین مشخصات تلفن تو برنامه 118 مشهد)
    که تو هر ردیف برای هر کارمند نام و نام خانوادگی اش و سمت و سمت قبلی و رزومه وی و فایل اسنادش به صورت لینک براش بار گذاری بشه
    که این قسمت میخوام در بالا با گذاشتن چند دراپ باکس امکان تغیر شعبه و یا جستجوی بر روی سمتی خاص یا فیلدهای دیگه داشته باشه !

تا اینجا کار میخوام بدونم با چی پیاده سازی بشه بهتره که بعدا بشه رو سایت هم بزارم ؟ پی اچ پی یا سی شارپ

تیکه دوم مربوط به بارگذاری و یا اضافه کردن و ویرایش اطلاعات کارمندان و یا اضافه کردن شعبه جدید به این لیسته !

ممنون میشم کمک کنید تا تیکه تیکه این کارو خودم انجام بدم چون میخوام یاد بگیرم دوست ندارم کسی برام انجام بده آخه من دانشجوی رشته کامپیوترم

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام
    من میخوام پروژه ای رو انجام بدم
    نیاز به راهنمایی تو انجامش دارم
    تعریف پروژه :
    میخوام یه صفحه بیاد که اسامی دسته های شعب های مختلف تو صفحه اول به نمایش در بیاد
    با کلیک بر روی هر شعه اسامی کارمندان به نمایش در بیاد داخل یه جدول (عین مشخصات تلفن تو برنامه 118 مشهد)
    که تو هر ردیف برای هر کارمند نام و نام خانوادگی اش و سمت و سمت قبلی و رزومه وی و فایل اسنادش به صورت لینک براش بار گذاری بشه
    که این قسمت میخوام در بالا با گذاشتن چند دراپ باکس امکان تغیر شعبه و یا جستجوی بر روی سمتی خاص یا فیلدهای دیگه داشته باشه !

تا اینجا کار میخوام بدونم با چی پیاده سازی بشه بهتره که بعدا بشه رو سایت هم بزارم ؟ پی اچ پی یا سی شارپ

تیکه دوم مربوط به بارگذاری و یا اضافه کردن و ویرایش اطلاعات کارمندان و یا اضافه کردن شعبه جدید به این لیسته !

ممنون میشم کمک کنید تا تیکه تیکه این کارو خودم انجام بدم چون میخوام یاد بگیرم دوست ندارم کسی برام انجام بده آخه من دانشجوی رشته کامپیوترم
    سلام

خوب این بستگی به این داره که شما کدوم رو بلدید؟

هر دوی اون زبان هایی که گفتید قابلیت انجام پروژه شما رو دارند

شما هنوز نمیدونید با چه زبانی شروع کنید اونوقت ما به چه زبانی باید به شما کمک کنیم ؟

الگوریتم کارتون باید به این شکل باشه

یک جدول برای شعبه ها در بانک اطلاعاتی ایجاد کنید که مشخصاتی رو که میخواهید داشته باشه

یه جدول هم برای اسامی کارمندان در نظر بگیرید

این دو جدول باید یک ستون مشترک داشته باشند تا تشخیص داده بشه که کدوم کارمند مربوط به کدام شعبه هست

فرض کنید در جدول مربوط به شعبه ها یک ستون به نام id و یک ستون به نام name دارید

در جدول مربوط به اسامی کارمندان یک ستون به نام branch داشته باشد که در آن id مرتبط با شعبه رو قرار بدید

مئلا کارمند شماره یک با نام فلان و شماره برنچ مشخص که این شماره مشخص همان id شعبه در جدول شعبه باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    من دارم یه پروژه مدیریت کارمندان می نویسم با زبان سی شارپ (2010)
    میدونم تو نت 100 نسخه برای دانلود هست اما میخوام خودم بنویسم
    سوال اولی که مشکل دارم تو ساخت صفحه لاگین که به بانک اطلاعاتی وصل باشه ! در مرحله دوم میخوام برای امنیت بیشتر رمزنگاری md5 بکنمش
    سوال دوم : دو فرم ثبت نام و نمایش کارمندان فراخوانی از بانک
    سوال سوم : امکان دسته بندی و جستحو و ... در بین تمامی کارمندان از طریق تکست باکس یا دراپ داون باکس

لطفا مرحله ای جواب بدین
    من الان مشکلم مرحله 1

ممنون

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

این که نوشتید میخواید خودتون بنویسید

دقیقا کجاشو نوشتید؟

شما صفحه لاگین رو طراحی کن دیتابیس رو درست کن

بعد هر جا که دقیقا مشکل داشتی سوال بپرس

با این سوالا بهتره همون از قالب آماده استفاده کنی

چه فرقی میکنه ما بنویسیم یا از کد اماده استفاده کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •