تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما با خصوصی سازی سرخآبی ها موافقید؟

راي دهنده
17. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلی

12 70.59%
  • خیر

5 29.41%
صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 44 از 44

نام تاپيک: چهارمین مزایده سرخآبی ها

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اینستاگرام/ واکنش جالب هدایتی به عدم اهلیت

حسین هدایتی پس از اعلام عدم اهلیت شرکت استیل آذین در مزایده چهارم پرسپولیس در صحفه اینستاگرام خود نوشت: دولت تدبیر به ویژه آقایان عقل کل در وزارت ورزش حتما اسپانسر قوی دارند و تیم قوی می بندند.نگران نباشید همانطور که تاکنون ورزش کشور را اداره کردند و بلکه بهتر از گذشته.

وی افزود:باید بدانند موفقیت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس فقط نیاز مالی و تامین آن نیست.ضمنا من تا زمانیکه اهل نشوم دور و بر ورزش اعم از فوتبال و دیگر رشته ها پیدام نمیشه و سعی می کنم در زمینه های دیگر به مردم عزیز کشورم خدمت کنم.

هدایتی خاطرنشان کرد:البته با اجازه آقایان اهلی برای تماشای تیم محبوبم گاهی استادیوم می روم.

وی همچنین در پاسخ به پرسش یک مخاطب که آیا به این مزایده شکایت می کند یا نه گفت:خیر،ما سرکاریم.

هدایتی افزود:به لطف خدا خوبم خارج از تهران در کوه کمر هستم. دارم فکر مى کنم راه هاى اهلى شدن و به خدا رسیدن را پیدا کنم. شما هم دعا کنید موفق شوم.
    از حرفاش لذت بردم !! حرف دل همه رو زده.
    آقایون وزارت ورزش یادشون رفته همین جناب هدایتی " وحشی " (متضاد اهلی هست دیگه !!) چندین بار کمکشون کرد و دستشون رو گرفت وگرنه در بازه ای تویه کوچکترین مسایل هم می موندن !
    ملت ما هم اینقدر سر به زیر و محجوب (!) هستن که حتی وقتی این همه بلا سر عشق چندین سالشون (ما که سنی نداریم؛ جوان های 30 40 سال پیش رو در نظر بگیرید که یه عمر عاشق پرسپولیس و استقلال هستن) هم میارن، همچنان در روزه سکوت به سر می برن.
    قصه، همون قصه تکراریه. والسلام.

2. 5 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

از حرفاش لذت بردم !! حرف دل همه رو زده.
    آقایون وزارت ورزش یادشون رفته همین جناب هدایتی " وحشی " (متضاد اهلی هست دیگه !!) چندین بار کمکشون کرد و دستشون رو گرفت وگرنه در بازه ای تویه کوچکترین مسایل هم می موندن !
    ملت ما هم اینقدر سر به زیر و محجوب (!) هستن که حتی وقتی این همه بلا سر عشق چندین سالشون (ما که سنی نداریم؛ جوان های 30 40 سال پیش رو در نظر بگیرید که یه عمر عاشق پرسپولیس و استقلال هستن) هم میارن، همچنان در روزه سکوت به سر می برن.
    قصه، همون قصه تکراریه. والسلام.
    جالبش اینجاست تقریبا دو سه هفته پیش وزیر محترم! ورزش طی صحبتی برگشت یه تیکه ای انداخت و گفت:

" باید جلوی این سکه پرانی ها گزفته شد "
    " مگر زمان قاجار است که فلان طور پاداش می دهند و ... "

شما فرض کنید تیم ملی (هر رشته ای) رفته یه مسابقه ای و برای اسم ایران افتخار آفرینی کرده
    آقای وزیر زحمت تجلیل و یه تشکر ساده رو هم به خودش نداده!

اونوقت وقتی هدایتی (بدون داشتن مسئولیت و وظیفه) میاد، هزینه می کنه "وحشی" محسوب میشه.

4. 4 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

دادکان: مزایده فقط برای سرگرمی مردم و فراموش کردن قیمت گوشت، مرغ و حبوبات است

دادکان در مورد واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی صحبت کرد: همان طور که سال قبل هم گفتم این واگذاری هیچ گاه انجام نخواهد شد و همه این مزایده ها برای سرگرمی مردم است.
    کسانی که در فرابورس و سازمان های مربوط به این واگذاری کار می کنند هم می دانند که این کار انجام نخواهد شد و هدف از آن صرفاً سرگرم کردن مردم و فراموش کردن قیمت گوشت، مرغ و حبوبات است.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پایان گفت: اگر این دو باشگاه به خودروسازان واگذار شود اوضاع آنها بهتر خواهد شد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای موفقیت و قهرمانی یک تیم به یک سری عوامل
    از جمله بازیکن، سرمربی، مدیریت و امکانات نیاز است. باز هم تأکید می کنم که این دو باشگاه به هیچ فردی واگذار نخواهد شد.

6. 2 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

پرسپولیس و استقلال سوختند، اما «اینها» برنده شدند!

وقتی چهارمین مزایده پرسپولیس و استقلال هم به نتیجه نرسید و سازمان خصوصی‌سازی رسما اعلام کرد این دو تیم حداقل تا دو ماه دیگر در اختیار وزارت ورزش خواهند بود، شک بسیاری از مردم به یقین تبدیل شد که دل کندن دولت از سرخابی‌های پایتخت به این راحتی‌ها اتفاق نخواهد افتاد. در همین راستا فعلا یک سال «نمایش» جدی خصوصی‌سازی بی‌نتیجه باقی مانده و چهار مرحله برگزاری مزایده، صرفا وقت مردم را گرفته است. با این حال به بعضی‌ها در این غائله می‌شود لقب «برنده» داد.

علی اشرف عبدالله‌پوری حسینی

اگرچه رییس سازمان خصوصی‌سازی مسوولیت مهمی را بر عهده دارد، اما پیش از این کمتر کسی او را با این اسم و فامیلی طولانی‌اش می‌شناخت. با این وجود پروسه واگذاری پرسپولیس و استقلال باعث شد اسم او حسابی سر زبان‌ها بیفتد و روزی چندین مصاحبه متنوع تلویزیونی، رادیویی و مطبوعاتی از وی منتشر شود. او آنقدر از این بابت ذوق‌زده بود که یک بار گفت: «تا به حال برای 40 مزایده‌ای که داشتیم یک نفر هم نیامد، اما برای مزایده استقلال و پرسپولیس 40 خبرنگار آمدند!»

شورایکو

یک شرکت حفاری است که در مزایده سوم برای خرید استقلال پاکت داد. در شرایطی که به نظر می‌رسید آبی‌ها در مراحل واگذاری مشتری خاصی نداشته باشند، ناگهان اسم شورایکو مطرح شد و موجی از امید را بین هواداران این تیم ایجاد کرد. با این حال خیلی زود مشخص شد شرکت مورد نظر رقم ورودی مزایده را واریز نکرده و به اصطلاح پاکتش پوچ بوده است! به این ترتیب برندی که کمتر کسی با آن آشنا بود، ظرف چند ساعت هزاران بار در گوگل جستجو شد و اسم خودش را سر زبان‌ها انداخت. همه اینها در حالی اتفاق افتاد که بعید است هزینه کل این پروژه تبلیغاتی برای مجموعه صنعتی مزبور، بیش از چند صد هزار تومان بوده باشد!

مجید احتشام‌ زاده

او پینگ‌پنگ باز مشهوری بود، اما احتمالا در تمام طول سال‌های فعالیتش در تنیس، به اندازه چند ساعتی که اسمش به عنوان خریدار پرسپولیس مطرح شد مورد توجه قرار نگرفته بود! دو، سه هفته پیش احتشام‌زاده راهی فدراسیون فوتبال شد تا با علی کفاشیان دیدار کند. او حتی بعد از خروج از فدراسیون شایعه اقدامش برای خرید پرسپولیس را تایید کرد، اما خیلی زود مدعی شد همه چیز شوخی بوده است!

امیررضا خادم

بدون شرح!

منبع: بانک ورزش

8. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •