تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی در خرید خودرو در سایز حدودی پراید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordthunder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض راهنمایی در خرید خودرو در سایز حدودی پراید.

سلام
    من از سال 87 یک پراید 83 کاربراتور دستم هست که تو شهر باهاش مشکلی نداشتم ، البته جدیدا مصرفش زیاد شده اما زیاد مهم نیست.
    جدیدا به خاطراین که بتونم برم سفر قصد کردم ماشین مناسب بگیرم.
    از طرفی پارکینگ منزل ما جوری هست که ماشینی در ابعاد پراید باید بخرم تا جا بشه (پارکینگ اشتراکی) .
    حالا موندم چه کار کنم
    می خوام ماشینی داشته باشم که به درد سفر بخوره ، در ثانی هزینه هاش هم خیلی بالا نباشه.
    دیدم پژو 206 امنیت خوبی داره ، اما خوب فقط می تونم مدل پایینش رو بخرم.7-8 تومن اگر ماشینم رو بخرن ، 10 تومن خودم بگذارم ، 10 تومن هم وام ، می تونم حدود 27-28 ماشین بخرم.
    ماشین های دیگه هم هست ، مثل MVM و ... ، اما خوب نمی دونم چنده و چطوره.
    لطفا راهنمایی کنید چی بخرم خوبه؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من از سال 87 یک پراید 83 کاربراتور دستم هست که تو شهر باهاش مشکلی نداشتم ، البته جدیدا مصرفش زیاد شده اما زیاد مهم نیست.
    جدیدا به خاطراین که بتونم برم سفر قصد کردم ماشین مناسب بگیرم.
    از طرفی پارکینگ منزل ما جوری هست که ماشینی در ابعاد پراید باید بخرم تا جا بشه (پارکینگ اشتراکی) .
    حالا موندم چه کار کنم
    می خوام ماشینی داشته باشم که به درد سفر بخوره ، در ثانی هزینه هاش هم خیلی بالا نباشه.
    دیدم پژو 206 امنیت خوبی داره ، اما خوب فقط می تونم مدل پایینش رو بخرم.7-8 تومن اگر ماشینم رو بخرن ، 10 تومن خودم بگذارم ، 10 تومن هم وام ، می تونم حدود 27-28 ماشین بخرم.
    ماشین های دیگه هم هست ، مثل MVM و ... ، اما خوب نمی دونم چنده و چطوره.
    لطفا راهنمایی کنید چی بخرم خوبه؟
    ۲۰۶ از نظر طول تقریبا هم اندازه پراید صندوقدار هست اما عرضش بیشتر از پراید میباشد .
    اگر مشکل عرض نداشته باشید تقریبا بهترین گزینه برای شما همین ۲۰۶ هست . تیپ ۵ مدل ۸۹ تمیز گیرتون میاد تیپ ۲ هم مدل ۹۰
    میتونید به تیبا ۲ هم فکر کنید . ظاهرش رو دوست داشته باشید ماشین خوبی هست از نظر فنی هم نسبتا قوی محسوب میشه فقط مشکل طراحی داره ( زشته ) . البته صندوق دارش هم ظاهر بهتری داره هم قیمتش خیلی مناسب تر از تیبا هاچ بک ها هست .
    MVM هم پیشنهاد نمیکنم . کیفیتش جالب نیست و از نظر فنی هم حرفی برای گفتن نداره . از نظر ابعاد هم مشابه ۲۰۶ هست با عرض کمتر

3. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordthunder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون ، بهره بردم
    بعد یک سوالی ، تیبا شنیدم توی تست ، تصادف از جلو ، مشکل داره ، موتورش خیلی نزدیکه به جلوداشبورد ، موقع تصادف هم از جلو بدتر از پراید هست و جمع میشه.اما 206 رو نوشته بود موتور توی تصادف میره زیر ماشین و به سرنشین صدمه نمی زنه.نظر شما چیه؟
    بعد 206 هزینه های جاریش چطوره؟ ماهی چقدر هزینه می خواد؟تعویض روغنش نسبت به پراید و تیبا چطوریه هزینه اش؟ همین طور قطعاتش؟

5. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون ، بهره بردم
    بعد یک سوالی ، تیبا شنیدم توی تست ، تصادف از جلو ، مشکل داره ، موتورش خیلی نزدیکه به جلوداشبورد ، موقع تصادف هم از جلو بدتر از پراید هست و جمع میشه.اما 206 رو نوشته بود موتور توی تصادف میره زیر ماشین و به سرنشین صدمه نمی زنه.نظر شما چیه؟
    بعد 206 هزینه های جاریش چطوره؟ ماهی چقدر هزینه می خواد؟تعویض روغنش نسبت به پراید و تیبا چطوریه هزینه اش؟ همین طور قطعاتش؟

از نظر ایمنی که هیچ شرکت معتبری تیبا رو تست نکرده . ۲۰۶ همینطوره که فرمودید اما خیلی هم ایمن نیست .
    هزینه های ۲۰۶ دو برابر پراید هست و یک و نیم برابر تیبا اما به نظرم ارزشش رو داره هرچند من ماشین صفر رو در هرشرایطی ترجیح میدم .

7. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •