تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: دلیل اصلی که اولین بار توی p30world حساب کاربری باز کردین چی بوده؟+اولین سوالتون...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

12 دلیل اصلی که اولین بار توی p30world حساب کاربری باز کردین چی بوده؟+اولین سوالتون...

سلام...
    خوب من فکر میکنم بعد از عید 93 بود که یه کارایی میخواستم بکنم و هر کدوم از این فروم های مشاوره رو باز میکردم با اخطار ورود به حساب کاربری برای مشاهده بیشتر مواجه میشدم و بعد از یکم سرچ و جست و جو به این نتیجه رسیدم p30world بهترینشونه.....
    اولین سوالم هم در مورد سیستم تا 3 میلیون تومن برای مدلینگ 3d مکس بود...

2. 4 کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

فکر کنم سال 2006 بود که با P30world آشنا شدم

قشنگ یادمه که هر از چند گاهی تو صفحه اصلی دانلود P30world میرفتم و در ستون راستش چند پست اخر انجمن ها نمایش داده میشد . منم روشون کلیک می کردم و میرفتم تو بخش نرم افزار و اونجا هر چند وقت تاپیک جدید زده میشد و ... . با خودم می گفتم عجب سایتیه !

اون موقع اصلا نمیدونستم فروم ، تاپیک و ... چی هست و واسم خیلی عجیب بود

هر بار یه یوزر درست میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم تو انجمن فعالیت کنم . این شد که ....

اولین پستم فکر کنم در مورد بازی ها و هک بازی ها بود .

در کل تجربه عالی بود و یکی از بهترین دوران نت گردی من بود . یعنی 24 ساعته تو فروم بودیم . معتاد شده بودیم .

یادش گرامی

4. 4 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام

سال 2008 بود... (با توجه به تاریخ عضویت )
    که تو بازی neverhood یه جا گیر کرده بودم... هیچی هم به ذهنم نمیرسید... بازیش فکری بود عاخه...
    بعد به نت متوصل شدیم دیگه... یه سرچ کردم اسم بازی رو اولین موردی که گوگل آورد تاپیک خود بازی تو انجمن بود...
    تاپیک رو باز کردم جوابمو گرفتمو رفتم... (ثبت نام هم نکردم )
    بعد دیدم یکی تو تاپیک هی سوال میزد جواب نمیگرفت... اونم یه جای بازی گیر کرده بود... اونجاشو من بلد بودم... خلاصه عذاب وجدان گرفتم رفتم ثبت نام کردم جوابشو دادم... و.... الانم که اینجام
    Last edited by Amir Hossein; 06-04-2015 at 11:34.

6. 5 کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فروردین سال 1390 بود بعد عید ...
    چند ماهی میشد adsl گرفته بودم ... زمستون 89
    اون موقع بازی آنلاین world of warcraft باز میکردم
    تو اینترنت دنبال بازی های آنلاین چند نفره یا همون MMO میگشتم
    بهترین سایتی ایرانی که اون موقع بود همین انجمن بود ... یک سر و گردن تو این زمینه از بقیه سایت های ایرانی بالاتر بود... ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    یادش بخیر اون موقع خیلی شلوغ تر بود ... تاپیک wow شلوغ بود تاپیک تی ورلد و بازی های دیگه !
    حدود 1-2 هفته بعنوان مهمان میومدم تا اینکه تو تاپیک بازی فوتبال بود بنام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اولین پست رو دادم:دي
    قبلش هم بازی آنلاین انجام میدادم ... با اینترنت دیال آپ بدون کارت ... همین موضوع باعث شد پول تلفن یک بار 100 تومان و یک بار 50 تومان بیاد ... اون موقع 100 توان پول خیلی بودا!! زمان ارزونی دلار

8. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یعنی با توجه به پست های بالا، انجمن گیم اگه نبود، اعضای انجمن خیلی کمتر بود.
    من یادمه 1-2 سالی بود که p30world رو می شناختم. اکثرا هم توش جوابمو پیدا می کردم ولی دلیلی برای عضویت نمی دیدم.
    بعد یه بار یه سوال در مورد آنلاین بازی کردن کانتر داشتم، یادمه تاپیکش هم صفحاتش زیاد بود. این شد که عضو شدم و سوالم رو پرسیدم و به مرور توش فعال تر شدم.
    یادش بخیر همون دوران (قبل عضویت) یکی به ما گفت بیا یه انجمن بزنیم تا این انجمنا زیاد نشدن. منم گفتم بزنیم که چی بشه؟ خلاصه نزدیم و الان نادم و پشیمانم.

10. 2 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سال 84 بود؛ اون موقع انجمن حدود 6 7 هزار تا عضو داشت و تعداد کمی هم انجمن داشت که مقالات (که بعدا چند سال مدیرش بودم و الان هم ظاهرا وجود خارجی نداره) و نرم افزار بسیار فعال بود. اون زمان هم بیشتر برای استفاده از همین دو انجمن به اینجا سر می زدم و یادمه اولین پستم هم یه ترفند کامپیوتری بود که خیلی هم استقبال شد ازش.
    اون زمان بزرگانی مثل مافیا، ساقی، مهدی بست، پاتال و ... (همه عزیزانی که نام کاربریشون رو فراموش کردم) فعال بودن و انجمن از نظر سطح علمی عالی بود. در نهایت تلاش تک تک مدیران، همکاران و کاربران از همون ابتدا تاکنون با پشتیبانی تیم اصلی مدیریت سایت (میثم و سینا و ...) سایت رو به اینجا رسوند و اون رو تویه همون سطح حفظ کرده.

12. 7 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز asklt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    لارستان

پيش فرض

یه تایک قدیمی رو بالا میارم شرمنده ببخشیدا ولی خیلی جذاب هستش راستش اون زمان ها سال 2006 همش تو نخ
    دانلود کردن بودم اونم با چی با دیال آپخلاصه اینکه تا یک گیگ هم دانلود کردم تا این اندازه بگم یک نرم افزار بود عاشقش بودم
    چون رنگی رنگی بود و گرافیک خوبی داشت ازش واسه دانلود استفاده می کردم ولی هیچ کرک درستی ازش وجود نداشت این بود که
    من با بهترین و بزرگترین انجمن آشنا شدم و این هم اولین پست من که از شانس من تکراری از آب در اومده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من اون زمانی که تازه فروم ها ساخته شده بودن و توی دنیا با استقبال روبرو شده بودن، تقریبا توی تمام فروم های فارسی عضو شده بودم.
    یادم نمیاد برای سوال عضو این انجمن شده باشم، اما یادمه که یک اکانت دیگه داشتم دقیقا مثل همین که با یک دونه a نوشته شده بود.
    بخاطر علاقه زیادم در بخش نرم افزار و فعال بودن این انجمن در این زمینه واسم تا حدی محبوب بود.
    اون موقع ها که ذوق زیادی برای برنامه نویسی داشتم به جهت استفاده دوستان ایرانی چندتا نرم افزار رو که واقعا روشون وقت گذاشته بودم و یادمه یکیشون در حد شش ماه، شب و روز و بیست و چهار ساعته روش کار کرده بودم رو برای دانلود رایگان اینجا قرار دادم
    البته دو سه تا انجمن دیگه هم گذاشتم، یه مدت سر نزده بودم، بعد که اومدم در کمال تعجب دیدم اکانتم بن شده
    هرچی فکر کردم که چه کاری کردم توی انجمن، چیزی یادم نیومد بجز ساخت همون چندتا تاپیک برای معرفی نرم افزارهام که بصورت رایگان در اختیار گذاشته بودم، راستش لجم گرفت و گفتم خوبی به این مردم نیومده خخخخ اما بعد دو سه سال از ماجرا ناراحتیم فروکش کرد و اینجا دوباره اکانت ساختم.

الان که شبکه های اجتماعی قدرت زیادی گرفتن و اکثر انجمن هایی که روزی حسابی برای خودشون برو بیایی داشتن خاک گرفتن، بازم اینجا تا حدی فعالیت داره و این واسم جذابه

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

جزو اولین انجمنهای فارسی عصر اینترنت بود، اصلا انجمن فارسی دیگری نمی‌شناختم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •