تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: lg 55lb870 یا samsung 55h8000?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این رده بندیتون عالی بود
    مرسی
    از قیمت سونی ها خبری دارید؟
    هرجا نگاه میگنم موجود نیست
    w904a هم از همین خانواده w900 هستش؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

الان که قیمتهای حدودی رو دیدم فهمیدم که بهترین گزیننه که قیمتشم خیلی خوبه همون h7000
    با توجه به امکانات بالاترشم تصمیمم قطعی شد و تنها عیبی شنیدم همونه ک یهو نور تصویر بعد از صحنه های تاریک، زیاد میشه
    از راهنماییتون ممنون وگرنه همون lg lb870 رو گرفته بودم
    کاش یه تاپیک از رده بندی حدودی تلویزیون ها میزاشتین که اینقد با سوال کردن مزاحم نشیم

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

الان که قیمتهای حدودی رو دیدم فهمیدم که بهترین گزیننه که قیمتشم خیلی خوبه همون h7000
    با توجه به امکانات بالاترشم تصمیمم قطعی شد و تنها عیبی شنیدم همونه ک یهو نور تصویر بعد از صحنه های تاریک، زیاد میشه
    از راهنماییتون ممنون وگرنه همون lg lb870 رو گرفته بودم
    کاش یه تاپیک از رده بندی حدودی تلویزیون ها میزاشتین که اینقد با سوال کردن مزاحم نشیم
    این تغییر نور سامسونگ اسمش CE Dimming هست. در حالت استاندارد بخاطر backlight بالا در صحنه‌های تاریک ممکنه مشکل عدم یکنواختی رنگ سیاه بوجود بیاد. با تاریک کردن اتوماتیک و درواقع کم‌کردن backlight این مشکل احتمالی دیده نمیشه و قابل تشخیص نیست.
    برای غیرفعال‌کردنش چند راه هست:
    *رفتن به منوی مخفی سامسونگ (با استفاده از ریموت تعمیرکارها) و غیرفعال‌کردن این عملکرد در مود استاندارد
    *راه دیگه اینه که در همین مود استاندارد، با کم‌کردن دستی backligh عملا این عملکرد بی‌اثر بشه. البته بعدش باید با انجام تنظیمات بیشتر در منوی تنظیمات white balance کیفیت تصویر و درخشندگی در صحنه‌های روشن رو ارتقا بدید. (در وبسایت avsforums تنظیمات پیشنهادی برای این کار موجوده که با سرچ کردن پیدا میشه)
    *راهی که خودم پیشنهاد میدم اینه که بجای مود استاندارد، از حالت Movie استفاده و بعدش با کمی تنظیمات دستی و سعی‌وخطا به بهترین کیفیت تصویر برسید. حالت Movie علاوه براینکه CE Dimming نداره، دقیق‌ترین رنگ‌ها رو میده و فقط با کمی تغییر در میزان backlight و دمای رنگ‌ها و ... تصویرش همون شادابی حالت استاندارد رو خواهد داشت. این حالت بعد از مدتی استفاده و عادت، برتری خودش رو به بقیه‌ی مودها ثابت میکنه، مخصوصا در اجرای فیلم از روی هارد.

4. 2 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    متاسفانه هرجا میرم میگن این مدل h7000 فعلا نیست و باید وایسی بعد از تعطیلات ببینی چی میشه
    میگن همه ایناییم جدید میان ساخت مصر هستن نه مالزی
    بنظرتون کیفیتشون فرق داره یا اگه ساخت مصره برم سراغ یچیز دیگه؟
    البته من به حرف فروشنده اعتماد ندارم . چون اینو ندارن میگن الجی ببر که ساخت کره هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کسی نیست بدونه واقعا این تلویزیون مصری بدرد میخوره یا نه؟

داره خودمونی میشه hasan1896's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کسی نیست بدونه واقعا این تلویزیون مصری بدرد میخوره یا نه؟
    سلام. من یه 32 اینچ مدل 4270 رو برای بچه هام خریدم که ساخت مصره. از برج 11 سال 93 تا الان الحمدلله هیچ مشکلی هم نداشته. به نظر من که ساخت مصر هم خیلی خوبه. یکی از دوستام هم برج 11 پارسال h7000 مصری خرید خیلی خیلی از کیفیت و کار تلویزیونش راضیه.
    حالا من هم دنبال این سری میگردم توی اهواز ولی پیدا نکردم. شما چطور؟ خریدی یا نه؟ اگه خریدی قیمتش چند بود؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •