تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نحوه برش تصویر در فتوشاب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض نحوه برش تصویر در فتوشاب

سلام دوستان. من فتوشاپ رو دارم و یک ابزاری توش هست به نام quick selection tool که با اون می تونم بخشی از تصویر رو انتخاب کنم اما نمیدونم چه طور اون قسمت انتخاب شده رو برش بزنم و از تصویر اصلی بندازم بیرون. ببینید من نمی خوام که یک دایره و یا یک بیضی و یا یک مربع و شبیه اینها رو برش بزنم. من می خوام تصویر دلخواهم رو برش بزنم و از تصویر اصلی بندازم بیرون. که این ابزار quick selection tool به دردم خورد اما نمی دونم چه طوری اون قسمتی که چین خورده رو بندازم دور. ابزار quick selection tool همون ابزاری است که وقتی رو اون کلیک می کنی وسط صفحه علامت دایره میاره که وسطش علامت + است. ممنون.
    Last edited by ان مرد تنهای شبم; 14-03-2015 at 18:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ببینید من می خوام هر چیزی رو که با quick selection tool انتخاب کردم به همون صورت همون ناحیه رو از تصویر ببرم.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر میخواید اون ناحیه رو فقط حذف کنید کافیه اول قفل لایه رو با دوبار کلیک روی لایه در پنجره ی layer باز کنید. حالا که قفل باز شد ناحیه ای که با quick selection tool انتخاب کردید با زدن دکمه delete از روی کیبورد حذف کنید.

اگر میخواید اون ناحیه رو کات کنید و در یک صفحه دیگه بندازیدش باز هم قفل لایه رو باز کنید سپس ناحیه رو با ابزار quick selection tool انتخاب کنید. حالا ابزار move رو انتخاب کنید سپس ctrl+x بزنید تا کات بشه و هرجا دلتون خواست ctrl+v بزنید paste کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

ببخشید میشه بگید چه طوری قفل لایه را باز میکنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •